AUTOCENTRUM AAA Auto Sp. z o.o.

Opinie o AUTOCENTRUM AAA Auto Sp. z o.o.

Szymon

jak chcecie sprzedać samochód szybko i dość dobrej cenie to myślę że warto spróbować w AAA

@Szymon

A ja wiem że nie warto sprzedać im samochód. Będą chcieli, za wszelką cenę, obnizyć wartość samochodu doszukując się na siłę usterek (w większości urojonych). Poza tym, często zdarza się, że umawiają się na spotkanie, po czym jak stawisz się takie spotkanie to nie mają dla ciebie czasu

Konop

Polecam! auto sprawdza się bez żadnych problemów. Śmiga pięknie a cena nie była zaporowa

Bogdan

Dealer samochodowy do bani, bo auta nie są sprawdzane tylko odpicowane żeby się łatwiej sprzedały. I oczywiście reklamacji nie uwzględniają. A do tego stosują nielegalne praktyki za co UOKiK nałożył na nich karę (72 mln). Można sobie poczytać na ten temat w sieci.

co jest ok? wciskanie po dokonaniu zaplaty prokotolu opisujacego zakup jako szrot? czy ok jest dorzucanie oplat zs dodatkowe serwisy ? czy ok jest(usunięte przez administratora) onobowiazku zawarcia polrocznych (usunięte przez administratora)

Kinga

super atmosfera, super ludzie, jestem bardzo zadowolona z pracy w AAA

Handlowiec

Poziom firmy bliski dna. Dziwne pytania zarówno z HRu przez telefon jak i już na rozmowie z managerem. Nastawianie na rozmowie, że klientowi trzeba będzie wciskać kit i nieprawdę odnośnie stanu technicznego, mechaniki czy wyposażenia, aby tylko doszło do transakcji. Zapewnianie, że zarobki będą rzędu 7-10 tys. zł. Jak się później okazało takie kwoty zarabiali handlowcy którzy przychodzili w czasie wolnym i robili nadgodziny oraz na wszystkie weekendy przez co wyrabiali miesięcznie 260-300 godzin. W rzeczywistości będąc uczciwym i informując klientów o rzeczywistym stanie samochodów i pracując 40h tygodniowo można było zarobić w porywach 4tys. Przepracowane kilka miesięcy i trzeba było się zmywać z tego cyrku.

Pytania głownie o samochody i ich znajomość pod względem technicznym. Co i tak później podczas pracy okazuje się w ogóle nieprzydatne. Przynajmniej na stanowisku handlowca

Omijać szerokim łukiem sprzedają samochody z ukrytymi wadami, nie chcą zwracać pieniędzy, pozostaje tylko sąd. Ci panowie to czarusie jakie to perełki z tych samochodów. Odradzam te śmieszne ubezpieczenie samochodu, nic na tym nie naprawicie a pieniądze stracicie, oczywiście później można zrezygnować z takiego ubezpieczenia lecz pieniądze nie wracają do ciebie tylko do AAAAuto mimo że to ty za to ubezpieczenie płaciłeś. Pamiętajcie też że firma jest Czeska więc polskie prawo ma gdzieś i wszystko co chcecie załatwić to idzie przez Czechy bo to oni podejmują decyzję, więc już na dzień dobry daje do myślenia. W polskich oddziałach będą mili i sympatyczni do bólu lecz gdy już kupicie samochód to będą was mieli gdzieś. W trakcie kupna poproście o dokumenty samochodu bo mają wszystko zanotowane co jest uszkodzone, co do wymiany, co źle chodzi, czy była stłuczka itd, nawet za jaką kwotę go kupili z jakimi usterkami i co było wymieniane. Sami tych dokumentów nie pokażą żeby tylko ukryć jak najwięcej wad, a po zapłacie już będzie za późno. W ostateczności macie prawo na wymianę samochody na inny do 7dni, wtedy też się przekonacie jacy ci ludzie są mili.

Bogdan

Bardzo dobrze opisałeś na co należy zwrócić uwagę chcąc kupić u nich samochód. Choć i tak zdecydowanie odradzam zakup u nich jakiegokolwiek samochodu, bo to tak jakbyś na własne życzenie prosił się o kłopoty

Karlos

Zdecydowanie warto wziac pod uwage tego dealera samochodowego, mozna liczyc na wsparcie obslugi i profesonalną pomoc

@Karlos

Zdecydowanie NIE WARTO ! brać pod uwagę tego tzw. "dealera samochodowego" Dopiero co UOKiK nałożył karę (72 mln zł) na tego pseudo "dealera", za stosowanie nielegalnych praktyk sprzedaży, a Ty masz czelność pisać znowu te sponsorowane dyrdymałki !? Wiesz na co można liczyć? Na to że za każdym razem będę negatywnie odpowiadał na takie kłamliwe, ewidentnie pisane pod zamówienie opinie

Jula 2
@Karlos

Co za bzdury piszesz. Jesteś pracownikiem tej firmy czy piszesz takie nieprawdziwe, kłamliwe opinie bo ci za to płacą? Obsługa w niczym nie wspiera tylko jak mantra powtarza nieprawdziwe informacje że samochody są sprawne. U nich nie ma co liczyć na żadną pomoc. Wyznają tylko jedną zasadę - byłeś głupi i kupiłeś to teraz radź sobie sam.

Ewelina

Mają duzo aut, w roznych cenach wiec bez problemu kazdy może coś ogarnać i znaleźć dla siebie

K.Z.
@Ewelina

Nie chodzi tylko o ilość aut, ale przede wszystkim o jakość. Gdybym przeczytał wcześniej opinie o tej firmie to wiedziałby czego się domagać przed zakupem. A tak, kupiłem samochód - okazało się że jest wyrąbana przekładnia kierownicza. Zwróciłem się do nich z reklamacją. I co?. Powiedzieli że prze. Po prostucież podpisał pan dokument w którym jest napisane że przekładnia jest do zrobienia. Faktycznie podpisałem. Tylko że wcześniej nikt mi ich nie pokazał, a przez cały czas słyszałem zapewnienia handlowca że samochód jest całkowicie sprawny bo ich obsługa techniczna gruntownie sprawdza każdy samochód. Po prostu kłamstwa, nieprawda i okłamywanie na każdym kroku. NIe polcam, i jeszcze raz nie polecam

Przemo

Dzień dobry, Zwracam się z pytaniem do pracowników na stanowisku Specjalista ds. zakupu pojazdów. Możecie się wypowiedzieć na jakie realne miesięczne zarobki można liczyć, oraz napisać z perspektywy czasu, czy polecili byście prace na tym stanowisku w firmie AUTOCENTRUM AAA Auto Sp. z o.o.?

Dzień dobry, informacja o tym, że wynagradzamy na poziomie minimalnej krajowej jest nieprawdziwa. Zapraszamy do aplikowania na to stanowisko przez naszą stronę aaaauto.pl/kariera. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej można porozmawiać z rekruterem m.in. o wynagrodzeniu. Pozdrawiamy, Zespół HR AAA Auto

wiczlo11
@AUTOCENTRUM AAA Auto Sp. z o.o.

Jak nieprawdziwa? Otóż dla osób chcących zainteresować się aaa umieszczam mała instrukcje odnośnie wypłat. Każdy w umowie dostaje minimalna krajowa +- 200/400 zł w zależności od stanowiska. Zmiany 14/15 dni w miesiącu po 12 godzin. I teraz uwaga "nie dają minimalnej", ponieważ każdy dostaje "premie". I teraz co oznacza premia jest zależne od stanowiska, dział operacyjny np. premie ma za frekwencję, nadgodziny oraz jeżeli wysprzątają/zrobią zdjęcia ponad normę. Dział Handlowców ma premie w zależności od sprzedaży, za każde sprzedane auto dostają dodatek do pensji i oczywiście sprzedaż, na kredyt daje im większa premie, dlatego tak naciskają na te kredyty, więc mając słaby miesiąc to nawet 4 tysięcy brutto się nie wyciągnie. Dział skupu natomiast ma jeszcze ciekawsze warunki, aby zarobić więcej niż minimalna, muszą kupić auto, które sprzeda się i tu nie pamiętam czy w 30 czy w 90 dni. I tak jak handlowiec za każde auto dodatek. Dział finansowy, dostaje lekko więcej niż minimalna podstawy i chyba za faktury i wnioski kredytowe premia. Czyli realnie zarabiacie minimalną z premia za normę. Dodatkowo co ważne, jeżeli pracuje się jako ktoś z pierwszych trzech wymienionych działów, to jest szansa nawet na wyjście na minus, ponieważ firma, aby nie musieć informować klientów o historii auta i ja trochę zataić, w przypadku uszkodzenia pojazdu przez pracownika np. parkując w ciasnym miejscu lekko zarysuje o 2 auto, to obarcza owego pracownika kosztami naprawy, aby nie musieć robić historii w ubezpieczalni, ani opłacać ubezpieczenia pracowników od takich wypadków. Slyszalem o 1 pechowcu, który na uliczkach na placu miał kolizję z 2 i związał się z firmą na 2 lata spłacania.

Lucy
@wiczlo11

No to faktycznie ciekawa sprawa z ta kasą zależną od działu. A co dodatkami poza finansowymi? No bo pensja, premia to jedno, ale niektóre firmy dają benefity. A tu są takie rzeczy? Jakiś pakiet opieki medycznej? Albo może jest bonus jak posada się dzieci, jakie wczasy pod gruszą?

@wiczlo11

Idealnie napisane w punkt. Bardzo często trzeba było zostawać po godzinach, kończąc pracę nawet i o północy. Jak się zdarzyło, że z jakiegoś powodu sprzedaż się wysypała, to pracownik pracował te kilka godzin charytatywnie bo za nie nie płacili,. odebrać też nie było możliwości. Codziennie nagonka na wyniki, całe szczęście, że już tam nie pracuje i nikomu nie polecam.

bodel

Komisja samochodowa zapewnia wysoki poziom profesjonalizmu w obsłudze klienta, co sprawia, że proces kupna lub sprzedaży samochodu jest łatwy i wygodny.

Kacperr

Zakup auta udany, bardzo się ciesze, że mam sprawdzone i pewne auto. Zresztą to nie pierwszy moj zakup w tym miejscu. Polecam

sebku, polecasz firme, ktora cie (usunięte przez administratora)dorzucajac do faktury za auto ; badziewne pseudo ubezp. i przedziwne dodatkowe serwisy? nigdzie nie spotkalem sie z syt, e ktorej komis dorzuca dodatkowe oplaty.a aaaa auto to robi za co.dostali kare 72 mln

Edyta

Z mojego punktu widzenia ten salon to super miejsce dla osób poszukujących wymarzonego autka :)

@Edyta

Szanuję Twój punkt widzenia, ale jestem przeciwnego zdania. Według mnie, (jak i bardzo wielu poszkodowanych klientów) to miejsce nalezy omijac szerokim łukiem. Sposób w jaki traktują klientów, u których pojawił się problem z zakupionym samochodem jest po prostu skandaliczny.

@Edyta

poszukujacych.oby im do glowy nie przyszedl zakup.bo czary mary i pojawia sie faktury 3.1 pojazd 2 przedziwne oplaty dodatkoww 3. polroczne pseudo ubezpieczenie. a potem....oby autko sie nie popsulo.bo aaaa nie uznaje gwarancji. za te praktyki przybito im kare 72 mln.

Bogusław

Kupił kolega samochód mercedes w tej firmie i jest bardzo zadowolony, miał wymienioną linkę w serwisie AAAauto w Katowicach , ja byłem z tym samochodem na wymianę i pracownicy grzeczni aż było lekkie zdziwienie z mojej strony, bo wcześniej przeczytałem komentarze ale pojechałem bo było umówione. Samochodem pojeździłem troszkę bo dostałem pozwolenie na przetestowanie auta i jest super ,nie gotuje płynu , hamulce w porządku , silnik cicho pracuje ma moc, sprzęgło trochę nisko bierze ale biegi wchodzą bez zgrzytów ogólnie Firma AAA Auto jest polecana przeze mnie jak dobra . Jeżeli wszystkie samochody lub tylko część jest taka jak ten mercedes no to luzik można kupować. .....Oczywiście muszę nadmienić że jadąc kupić samochód używany trzeba wziąć kogoś kto się zna na samochodach lub odżałować pewną kwotę na znawcę żeby później nie było płaczu że mnie oszwabili i mieć pretensje do księdza że dziecko jest podobne do niego. To tyle z mojej strony życzę udanych zakupów w firmie AAA Auto przyszłym właścicielom pojazdów zakupionych w AAA Auto.

@Bogusław

Z tego co piszesz wynika że znasz się trochę na samochodach. I uważasz że komis, który chwali się tym że każdy samochód jest gruntownie sprawdzany przed sprzedażą, jest super bo (tu cytat) "nie gotuje płynu, hamulce w porządku , silnik cicho pracuje ma moc, sprzęgło trochę nisko bierze ale biegi wchodzą bez zgrzytów". To co piszesz to po prostu żenada. To co piszesz to chyba podstawa z podstawy która powinna być sprawna w sprzedawanym samochodzie. Choć patrząc na poczynania tej firmy, która: - sprzedaje samochody z innym silnikiem niż ten który jest przypisany do samochodu, - z kołami o innym rozstawie śrub mocujących (co grozi urwaniem koła podczas jazdy), -z uszkodzoną przekładnią kierowniczą, - brakiem podstawowego wyposażenia jest możliwe wszystko, nawet to że biegi wchodzą ze zgrzytem. Po prostu brak słów na taką opinię jak Twoja

Bogdan

Chyba źle zrozumiałeś co napisałem. To nie ja twierdzę że samochody są sprawdzone tylko oni. Ja się całkowicie z tobą zgadzam, że te samochody od nich to totalny złom, o czym już wielokrotnie pisałem. Stoimy po tej samej stronie barykady - ja również mam o nich bardzo złą opinię i NIGDY nie polecę tej firmy nikomu.

Bogdan

https://opiniuj24.com/opinie/aaa%20auto/1 (usunięte przez administratora) Obsługa przekazuje nieprawdziwe informacje o stanie technicznym samochodu. Przy finalizowaniu umowy sprytnie podsunęli mi kilka dokumentów które z automatu podpisałem. Potem okazało się że podpisałem jakieś ubezpieczenie i dodatkowe wyposażenie za wygórowaną cenę. Zapewniali że samochód jest bezwypadkowy i w pełni sprawny, a z dokumentów wynikło że jest powypadkowy, ma do wymiany sprzęgło, tarcze hamulcowe i pasek rozrządu.

Bogdan

I napiszę kolejny milion raz że NIE POLECAM. I robię to rzeczywiście bezinteresownie bo chcę przestrzec innych przed tą złą firmą. Gdybym był opłacany przez konkurencję, to nie firmowałbym swoich opinii tą samą ksywką (imieniem), tylko bym je zmieniał, tak jak to robią osoby opłacane przez aaa, piszące te same gotowe formułki pozytywnych opinii. Jak już kiedyś napisałem, mam złe doświadczenia w kontaktach z tą firmą - nieistotne czy sam kupiłem u nich samochód, czy ktoś z rodziny lub znajomych. Ważne, że moje doświadczenia pokrywają się w 100% z bardzo wieloma negatywnymi opiniami klientów, którzy zostali po prostu (usunięte przez administratora) Zaprzeczysz że (znowu się powtórzę ale co prawda to prawda): - że samochody mają liczne wady, usterki o których obsługa nie wspomina, a które bardzo szybko wychodzą na jaw? - że firma odrzuca wszystkie reklamacje na te usterki? - że dolicza do ceny samochodu dodatkowe, bezwartościowe ubezpieczenia, które również niczego nie gwarantują? - że ogałaca samochody z podstawowego wyposażenia typu koło zapasowe, gaśnica, trójkąt ostrzegawczy? Nawet UOKiK wszczął wobec nich postępowanie za stosowanie niedozwolonych praktyk.

Bogdan

Ja również mam nadzieję że tak będzie. Powinni jeszcze nakazać tej dziadowskiej (dziado....wskiej) firmie, zwrócić ludziom koszty naprawy zakupionych u nich samochodów oraz tych bezwartościowych ubezpieczeń które niczego nie gwarantowały.

Ser

Stanowczo odradzam. Kara nałożona na UOKIK jest nie bez powodu. Mi sprzedali samochód który zepsuł się pierwszego dnia. Zgłosiłem się o pomoc do nich. Nie z pretensjami tylko z prośbą pomocy bo chciałem to auto zostawić. Ich reakcja? W zasadzie mogli mi odpisać żebym pocałować ich wiadomo gdzie. Nazwali mnie i mechanika który sprawdzał auto "nieżetelnym". Nawet ortografii nie ogarniają. Odradzam wszystkim którzy wspominają że chcą tam oglądać jakieś samochody. Mam nadzieję że faktycznie dostaną tą karę i się zawiną.

@Ser

Ja również trzymam kciuki żeby się tak stało jak napisałeś. Twój przypadek potwierdza to co już też wielu tu opisywało. Zastanawiam się czy w tym pseudo komisie można w ogóle znaleźć sprawny samochód.

robert

Rzeczowo , uczciwie , profesjonalnie.

@robert

Bo korzystał z tych niestety usług ????zostałam (usunięte przez administratora) na cenie i nikomu nie polecam .Trzymać się z daleka.

@robert

Bo to nieprawda ????????????

Nie rozsmieszaj mnie ,pracowniku AaaAuto

Arkadiusz
@robert

Bardzo uczciwe jest doliczenie 1300 zl za jakies przedziwne rzeczy w stylu "dodatkowy serwis dla klientow". Kupowalem auta uzywane w roznych komisach.nigdzie nie bylo takich (usunięte przez administratora) jak w aaa auto

Jula⁸
@Arkadiusz

Bo opinia jest uczciwa

@robert

Bzdura. Chociaż ..... mogę się zgodzić że firma "rzeczowo, uczciwie i profesjonalnie" (usunięte przez administratora) klientów. Tak jak wielu już pisało, najpierw zachwalają a na samym końcu dają do podpisu protokół z którego wynika że auto to złom

@robert

(usunięte przez administratora)I obłuda nie kupować. (usunięte przez administratora)

nooo

Tak uczciwie, ze kare 72 mln dostali

Kamil

Tydzień temu wydzwaniali trzy razy dziennie ze chcą kupić moje auto bo mam wystawione do sprzedaży mówią żebym przyjechał na oględziny mówię ze ok sobota piątek biedę proszę pana jak najszybciej wiec organizuje czas przekładam wszystko przyjeżdżam na dana wieczorna godzinę a chłop mówi mi ze będzie trzeba poczekać troszeczkę dłużej mówię ok ile a on 2 bądź 3 godziny (kpina) ? Mówię czemu nikt nie zadzwonił nie powiedział sie pytam a on a bo to z ulicy dużo ludzi przyszło, a bo coś innego - w ogóle kpina ,wygląd firmy sprawia wrażenie ale w środku to dzbany ,którzy nie szanują czyjegoś czasu .

Doświadczony
@Kamil

Sami się ludzi prosicie o problemy i nie szanujecie. Co to za problem samemu sprzedać auto. A jesli już nei chcecie się w to bawić to każdy autoryzowany delaer zrobi to milion razy lepiej.

Najlepszy na ulicy, w mieście, w kraju, czy szerzej? I z jakich powodów tak firmę chwalisz?

Jano

nie ma co narzekać bo praca bardzo dobra

Kosmak

Właśnie odebrałem mój nowy samochód i nie mogę być bardziej zadowolony! Obsługa w salonie była świetna, a auto spełnia moje oczekiwania w 100%.

Mirek

Co za paskudna firma. Dziadostwo. Nie kupujcie! Z początku wydawalo się że jest ok. Auto mam kilka miesięcy. Zblizył sie termin przeglądu. Pojechałem do mechanika żeby go sprawdził, zanim pojadę na stację diagnostyczną. Co się okazało?! Przewody hamulcowe są tak skorodowane że ledwie się trzymają! Nie ma szansy żeby auto przeszło przegąd. A przecież zapewniali że auto jest w pełni sprawne, sprawdzone pod każdym kątem przez ich fachowców. Czy wyobrażacie sobie co by się mogło stac gdyby przewody puściły podczas hamowania!!! (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o AUTOCENTRUM AAA Auto Sp. z o.o. - Piaseczno

• Jak się pracuje w AUTOCENTRUM AAA Auto Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy AUTOCENTRUM AAA Auto Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 171.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AUTOCENTRUM AAA Auto Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 146, z czego 122 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AUTOCENTRUM AAA Auto Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w AUTOCENTRUM AAA Auto Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AUTOCENTRUM AAA Auto Sp. z o.o.