Scena Kulturalna Sp. z o.o.

Opinie o Scena Kulturalna Sp. z o.o.

Edyta

@Art jak wygląda sprawa z rozliczeniami? Czy komuś jeszcze z pracowników Scena Kulturalna Sp. z o.o. przytrafiło się to samo? Są to ważne informacje dla tych którzy chcą podjąć pracę w tej firmie.

Art

Prawda o SK jest taka, że mamy koniec lutego 2017 r i na razie brak rozliczenia za sezon 2016. Podwykonawcy jeszcze w styczniu wydzwaniali do mnie o niezapłacone faktury. To ostrzeżenie żeby nikt się nie zdziwił, jak będzie potraktowany podobnie.

Joe
@Art 27.02.2017 14:48

Art, tak potraktowani byli wszyscy pracownicy?

Kosmik

Jeśli chodzi ci o stanowisko managera projektu kulturalnego to możesz mieć rację @liung. Właściwie jak tak spojrzałem na tą ofertę to wygląda nieźle. Zapewniają bardzo atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + motywacyjny system premiowy, narzędzia pracy potrzebne do wykonywania powierzonych zadań, a nawet zakwaterowanie.

Zostaw opinię o Scena Kulturalna Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Scena Kulturalna Sp. z o.o.