Opinie o Arche S.A. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Arche S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Arche S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arche S.A. w Warszawa

Pracowałem w tej firmie kilka miesięcy - takiego buractwa i zakłamania to chyba nigdzie nie widziałem. Firma się reklamuje jako ceniąca wartości rodzinne a tak naprawdę to jedna wielka ściema. Promują tylko członków rodziny a resztę to mają za parobków a jak ktoś się okazuje ciut mądrzejszy od szefa (z rodziny oczywiście) to wylatuje. Atmosfera w pracy fatalna - wszyscy siedzą i się nie odzywają do siebie, każdy każdemu patrzy na ręce. A jak się posłucha jak to działa od wewnątrz to aż dziw, że to jeszcze funkcjonuje. Słoma z butów ale w garniturkach...odradzam.

Rafi

Skoro zero szkoleń, to dlaczego piszą przy ofercie z pracą dla montera konstrukcji stalowych, o możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych? Zapewnień jest zresztą więcej, choćby, o stabilnym zatrudnieniu na umowę o pracę lub kontrakt B2B.

Andrew

Nie polecam pracy w Arche S.A. Starodawny styl zarządzania, oszczędności na wszystkim, bałagan w dokumentacjach. Prawie niemożliwe jest przebicie się na wyższe stanowisko, jeżeli jesteś spoza rodziny. Brak podstawowych benefitów takich, jak opieka medyczna, karta Multisport czy ubezpieczenie. Jedyne co oferują to zniżka na hotele... W ostatnim czasie grupowe zwolnienia, co mocno przełożyło się na atmosferę. Słabe pensje, brak podwyżek i perspektyw na dalszy rozwój. Szkoda czasu na tę firmę.

Lambada
@Władysław

Aż tak źle w tym dziale sprzedaży? Chyba premia są w miarę Ok?

Firma jak firma. Praca w niej ma swoje zalety i wady, jak wszędzie. Do zalet na pewno należą zniżki na pobyty hotelowe oraz jedzenie. Praca też ciekawa, bo pracuje się na zabytkach. Natomiast nie jest to praca na ,,wieczność" dla ludzi ambitnych, którym nie wystarczy spokojna robota od 8 do 16. Jeżeli nie jesteś z Rodziny albo z Siedlec to nie masz szans się przebić na jakieś wyższe stanowisko. Wszystkie stołki kierownicze obdstawione bratankami , znajomymi z Siedlec itd. Oczywiście nie mam tego za złe. To prywatna firma i jest rządzona przez prezesa jak mu się podoba. Natomiast szkoda czasu jeżeli rekrutujesz tam i masz ambicje na wyższy stołek zasiąść, bo się narobisz a nic z tego nie będzie. Sam prezes dość specyficzna osoba...na pewno nie jest tak dobry jak to się go opisuje :) zawsze z tyłu głowy jest $ oraz ukraincy, którzy są ważniejsi od pracowników

O ja i ludzie się na to godzą? To jest jakiś przymus ta praca w godzinach nadliczbowych czy można odmówić? Domyślam się, że nikomu nie jest na rękę. A można to gdzieś zgłosić żeby jednak było uczciwie to wszystko ogarnięte?

Byly pracownik Nowy wpis

Pracowałem w Siedlcach na brzeskiej. (usunięte przez administratora) totalny jeden wielki haos i (usunięte przez administratora) . Nie polecam nikomu . Dziwne umowy i dziwna płacą ..

Rafi Nowy wpis

Życzliwy

Jeśli lubisz pracę na śmieciówce za kiepską pensję, bez ŻADNYCH benefitów, oraz z nastawieniem na full niepłatnych nadgodzin, to miejsce dla Ciebie!

Iza Nowy wpis
@Życzliwy

Niestety to prawda. Właściciel liczy swoje kolejne miliony i robi cyrki dla auto reklamy. Ja po roku złudzeń odeszłam i to był dobry krok. Arche jest oderwane od realiów i tego, co teraz jest oferowane !

Byly pracownik Nowy wpis

Omijajcie szerokim arche w Siedlcach, jako były pracownik mogę się wypowiedzieć ludzie dostają dziwne umowy zostaje zabierana podstawa i dawana w premi . Coraz więcej ludzi ztamtad uciec chce . Niepolecam

Czy po rozmowie w Arche Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Ona

Mnie ciekawi praca kierownik produkcji. Właśnie otworzyła się rekrutacja i tak zbieram info o stanowisku dla mojego chłopaka. Jeden z obowiązków to reprezentowanie firmy przed klientami zewnętrznymi. A czy to oznacza, że firma wymaga jakiegoś dress codu w tej pracy? Jak tak, to daje dodatek reprezentacyjny na zakup odpowiedniego ubrania?

Wiem, że branża działa głównie w weekendy, bo wtedy jest najlepszy zarobek, ale czy w miesiącu jako barman trzeba pracować w każdy weekend? W ogłoszeniu piszą, że praca jest pon-ndz, więc ciężko wyczuć. Jeśli pracodawca wymaga znajomości drinków alkoholowych to ciekawią mnie te szkolenia, czy to jest jakieś rozszerzenie tego tematu.

Hhhh

Mam pytanko jak pracodawca przypuszczalnie zatrudnia osoby na czarno.i nie płaci najniższej krajowej to gdzie to trzeba zgłosić mam imiona i nazwiska osób pracujących na czarno i miejsce ich wykonywania pracy chciałbym zeby na gorącym uczynku zostało to poywierdzono dziękuje prosze o rade

@Hhhh

Serio bez umowy? Jeśli to prawda to jest to rzeczywiście słaba sytuacja. Dużo osób tak pracuje w firmie? Bo przeczytalam niżej, że umowa zlecenie jest, no i obietnica UoP w przyszłości. Tylko ile trzeba czekać na taką umowę?

@Hhhh

Pracowałem w Arche wybuchła pandemia wszystkich nas zwolnili.teraz jestem szczęśliwy odkąd pracuję w hotelu Stay inn z umową o pracę 30 zł netto na rękę.

@Piotr

A można wiedzieć, jak firma zwalnia ludzi, to z zachowaniem prawa? Znaczy, jest odpowiednie długie wypowiedzenie, jest odprawa? Czy jakoś wolą to zrobić za porozumieniem stron i pracownik nie ma tych rzeczy? I jaka była w tym hotelu stawka godzinowa, mniej niż 30 zł za godzinę?

Katarzyna

Tak się zastanawiam właśnie, skoro to praca nie "na wieczność" to jak tu zarobki się kształtują? Macie same podstawy czy jakieś premie też?

@Katarzyna

W zależności na jakie stanowisko rekrutujesz. W sprzedaży jest podstawa + premia. W innych działach stała pensja

@Katarzyna

Stała pensja, stawka niska i tysiące nadgodzin.

Andr

Niekompetencja jest na poziomie dosłownie kosmicznym, osoby doświadczone, kompetentne, obyte zwiewają, bo nie mogą uwuerzyć na własne oczy, że te miejsca funkcjonują z takimi osobami na czele. Centrala to ustne kuriozum. Ilość osób z elementarnym brakiem wiedzy czy nawet z umiejętnością wysławiania się, kultury osobistej, obycia - istny szok. Jakby jakaś sekta bez ładu i składu. Pewnie kiedyś wylezie szydło z wora o okaże się o co w tym chodziło, póki co taki przylukrowany Januszex do potęgi miliard, z grubo opłacanymi tekstami sponsorowanymi. Rotacje przeogromne. Atmosfera tragiczna. Omijać najszerszym łukiem jakim tylko można. Trzyma się to z nie znanych bliżej przyczyn.

Marta Brodata
@Andr

Pan z Wąsem stawia na rodzinę i tanią siłę roboczą. Ukraińców też traktuje przedmiotowo. Są tańsi, wdzięczni i bardziej sterowni.

@Andr

To kto w ogóle rekrutuje te osoby bez wiedzy i doświadczenia? Bo chyba nie jest tak, że biorą każdego kto się zgłosi? Ile osób w miesiącu się przewija, bo pisałeś o dużej rotacji? Widziałam, że jedna osoba pisała o bardzo dużej liczbie nadgodzin, to wtedy płacą za nie czy wybiera się dni wolne?

Magda
@Anna

Pewnie mowa o osobach powiązanych z prezesem, tam jakaś 1/4 pracowników to rodzina/znajomi/siódma woda po kisielu

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Arche S.A.?

były recepcjonista arche

Pracowałem w arche hotel poloneza na stanowsku recepcjonisty przez ponad trzy lata czego teraz muszę niestety bardzo żałować ponieważ na samym początku dostałem umowę zlecenie z obietnicą że po trzech miesiącach będzie umowa o pracę oraz w przyszłości będą godne zarobki bo na początku proponowali minimalną krajową po trzech miesiącach pracy po upomnieniu się o umowę o pracę dostałem odpowiedź że jeszcze trochę muszę przepracować że na razie tylko umowa zlecenie upominałem się jeszcze kilka razy aż przestało mi na tym zależeć bo już się przyzwyczaiłem do tej pracy, po trzech latach udało mi się w końcu uzyskać nic nie znaczącą podwyżkę ponieważ w przyszłym roku i tak minimalna krajowa będzie większa od mojej stawki po podwyżce o którą błagałem, walczyłem i się starałem przez ponad trzy lata. Zawsze byłem dyspozycyjny przez trzy lata ani razu się nie spóźniłem do pracy i nadszedł dzień jak poprosiłem o kilka dni wolnych na co dostałem odpowiedź drogą telefoniczną że w takim razie kończymy współpracę bo nie podałem powodu a chodziło o sprawy prywatne które i tak bym przedstawił gdybym dostał odpowiedź "dlaczego?" a nie od razu został zwolniony z pracy jeśli by tego było mało mniej więcej w tym samym czasie bardzo młoda pracowniczka bez wcześniejszego doświadczenia która jeszcze nie ogarnia wszystkich rzeczy które trzeba robić na recepcji bez pytania dostała podwyżkę o którą ja tak bardzo walczyłem i mało tego otrzymała status " starszego recepcjonisty " czasami pracując tam zastanawiałem się czy ktoś sobie robi ze mnie żarty ale to co napisałem powyżej to były fakty dodam jeszcze na koniec że z biegiem czasu pojawił się drugi budynek przez który doszło około 200 użytkowych pokojów a na samym początku było ich 150 także nakład pracy się zwiększył drastycznie a z podejściem do wynagrodzeń i awansów pracowników jest nadal tak jak napisałem powyżej przez co więszkość nowych ludzi sama odchodzi po po prostu tępo pracy jest przerażające jeśli chodzi o zmiane nocną to bywa i tak że w grafiku jest wstawiana jedna osoba na dwa budynki kiedy do jednego i drugiego budynku potrafi przyjść kilka osób do zameldowania podczas nocy albo ze zwykłymi prośbami żeby coś donieść albo o coś zapytać dodam że byłem pracownikiem stricte nocnym który nic złego nie zrobił dla hotelu nie było na mnie żadnych skarg przykładałem się do swoich obowiązków jak mało która osoba co tam pracuje i zostałem finalnie tak potraktowany.

Kamila
@były recepcjonista arche

No Ci powiem, że jeśli to wszystko to prawda, to serio sytuacja jest jakaś niezrozumiała. Na pewno nie odczułeś, żeby ktoś najzwyczajniej od samego początku Cię tam nie polubił? Bo dla mnie to jedno z kilku wyjaśnień. Z nikim ostatecznie się nie rozmówiłeś odnośnie tego wszystkiego?

@Kamila

Wpis powyżej napisałem pod wpływem emocji przez który mam teraz lekkie wyrzuty sumienia ponieważ mimo wszystko Arche jest dobrym pracodawcą głownie dzięki atmosferze panującej w hotelu, udało mi się podejść do tego z chłodną głową i po późniejszych rozmowach z dyrekcją i kierownictwem wyjaśniliśmy sobie wszystko i doszliśmy do porozumienia także nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło i z czystym sumieniem mogę polecić tego pracodawcę.

@Kamila

Do ostatniego wpisu chciałbym dodać także plusy takie jak wypłaty na czas jeśli jest lepszy okres dla hotelu to są dodatkowe premie oraz tak jak napisałem wcześniej przyjemnie pracować z takimi ludźmi jacy są tam zatrudnieni ponieważ najważniejsze dla mnie jest to żeby czuć miłą współpracę z resztą zespołu.

Olga
@były recepcjonista arche

A kiedy zdarzają się te "lepsze czasy" dla hotelu?

Byly pracownik
@były recepcjonista arche

Spoko ja pracowalam na recepcji w Arche w Pile. Zostalam wyrzucona z roboty po tym jak po 12 h nocnej zmianie zaspalam na szkolenie BHP. Ktore bylo zakonczone egzaminem. Kierowniczka wiedziala ze bede po nocnej zmianie a finalnie po 2 miesiacach mi podziekowala :D

Kamila
@Byly pracownik

a po jakim w sumie okresie zatrudnienia nagle wyskoczyli z tym szkoleniem? to nie powinno być gdzieś na początku już? jeszcze jakieś tu organizują?

kierownik

Arche Siedlisk - bardzo dobra firma, pan nowy Prezes bardzo dobry i merytoryczny. Mamy często wyjazdy integracyjne, dużo czasu na szkoleniach produktowych i wgl, można korzystać z darmowych pobytów, pan Prezes dostępny i bardzo pomocny!!! Profesjonalnie i bardzo dobre warunki!!!

Roxi
@kierownik

A od kiedy jest nowy prezes i dlaczego poprzedni się zmienił? Te wyjazdy integracyjne to zwykle dokąd są? Rodzinę można zabrać na dalsze wyjazdy czy sami pracownicy tylko? Co na przykład jest darmowym pobytem, możesz opisać?

W sieci znalazłam ofertę pracy na stanowisko asystenta prawnika. Firma oferuje pracę dla studentów, wspominając, że muszą być zaangażowani na poziomie trzech pełnych dni. Co to oznacza? Od której do której należy być w pracy? I w jakie dni? Można samemu zdecydować? W ogłoszeniu pojawiła się informacja, że jest chęć długoterminowej współpracy - jednak pracuje się na zleceniówce. Czy w takim razie jest szansa, aby z biegiem czasu dostać umowę o pracę i cały etat? :) Będę tu aplikować :p

No i jak, był ktoś na rozmowie już w sprawie tej oferty na instruktora wikliniarstwa? Widzę, że jest dalej na stronie. Tak ciężko się dostać czy jak? Ciekawe, o co tam pytają na tym interview, jak ktoś może powiedzieć, to chętnie się dowiem.

W jednym z hoteli na północy ogromny chaos organizacyjny i rotacje. Szkoda

Firma prowadziła ostatnio rekrutację na stanowisko instruktora wikliniarstwa. Napisane jest w ogłoszeniu o zapewnieniu niezbędnych narzędzi do pracy. Co tak naprawdę wchodzi w ich skład? Samochód służbowy jest? Są również zniżki na pobyt w hotelach firmowych, wie ktoś co to za zniżki?

Szkoda czasu na tę firmę. (usunięte przez administratora) Niski poziom komunikacji wewnętrznej, bordel w dokumentacji. Zdecydowanie nie polecam

Na jakie benefity można liczyć w Arche Sp. z o.o.?

Robero carlos

Arche to.taka zasłona dymna że niby taka opiekuńcza działa charytatywnie to wszystko pozory dobra mina do złej gry z zewnątrz ok wszystko cacy ładnie goscie hotelowi oglądają prace dzieci z porażeniem mózgowym ktore są na sprzedaz na przedpokojach hotelowych wiszą obrazy namalowane przez dzieci z zespołem.downa wszystko to po to jest robione żeby sobie zrobic reklamę jacy to oni są wspaniali mają dobre serce że się udzielają pomagają dziecią a wewnątrz ludzie narzekają na zarobki na swięta dają jeden dzień dla pracownika z małżonką jego w sieci hotelów arche na co komu ten nocleg w hotelu co my domu nie mamy niech dają w kopercie 500 zł albo talony tak.samo z ochroną współpracują z jakąś pseudo agencją gdzie pracownicy ochrony na ich hotelach robią na czarno czekają na pieniądzw stawki mają zaniżone tym.arche się nie przejmuje że ludzią się krzywda dzieje jak to mają takie dobre serce powiem tak żenada

Jak to wygląda z tym instruktorem wikliniarstwa, co dali ofertę, jeśli chodzi o wynagrodzenie? W sensie, czy każdy ten projekt jest jednakowo płatny czy nie ma takiej typowej stałej pensji u nich? Bo to różnie bywa, wiem z doświadczenia, i nie tylko z tej branży. Pozdrawiam i z góry dziękuję.

Yy

Arche to pozoranci na swoich horelach sprzedają pracę dzieci uposledzonych na korytarzach obrazy wykonane przez z dzieci.z porażeniem na ladzie horelowej urna na pieniądze dla cieci takie pozory żeby niby wszyscy wiedzieli jak działają charytatywnie najpierw wypadało by zrobic porządek na swoim podwórku bo wypłatynpracowników arche są marne na swieta nic nie dają tylko oferują dobe w swoim hotelu ze sniadaniem wszyscy się z tego śmieją juz ich dawno przejrzałem zenada

Zostaw merytoryczną opinię o Arche S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Arche S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Arche S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Arche S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Arche S.A.
  • Puławska 361