Opinie o Espes Sp. z o.o. w Opacz-Kolonia

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Espes Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Espes Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Espes Sp. z o.o. w Opacz-Kolonia

Jakie są warunki zatrudnienia w Espes Sp. z o.o.?

Były pracownik Nowy wpis

Firma totalnie nie szanuje pracownika. Docenia pracowników z rodziny oraz „znajomych”. Potrafi zwolnić za błędy kogoś innego. O podwyżkę wręcz trzeba się kajać :) za dodatkowa prace w żaden sposób nie doceniają nawet słowem „dziękuje”. Na rozmowach kwalifikacyjnych warto zadać pytanie ile osób odeszło w Roku 2021/2022/2023 - będzie sprawa jasna ze to praca na chwile. Były zarząd powinien żałować oddania władzy „nowym”

Ah Nowy wpis

Czytam te opinie i nie jestem w stanie uwierzyć. Współpracuję z Espesem od wielu lat, po dzień dzisiejszy. Zdarzyło mi się zamówić u konkurencji, ale szybko wróciłem do korzeni. Wiadomo, że mieli gorszy okres, ale to chyba jak wszędzie. Do tego dołożyła się zmiana zarządu i wprowadzenie nowego systemu. Naprawdę nie ma się czego bać, bo pracują tam fajni ludzie.

Dariusz

Szczerze mówiąc rozbawił mnie komentarz że firma potrafiła robić zebranie o 5:00 rano z handlowcami :D Nie mam powodu, żeby temu nie wierzyć, aczkolwiek pierwszy raz spotykam się z taką sytuacją. Naprawdę to tak wygląda?

mmm Nowy wpis
@Dariusz

Raz jeden tak było. była sytuacja kryzysowa. Euro i dla jednego z klientó trzeba było zrobic szybką budowę. :) Byli w sytuacji podbramkowej i trzeba było pomóc

Aplikowałeś na stanowisko Projektant / Projektantka konstrukcji aluminiowych oferowane przez firmę Espes Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Mechanik utrzymania ruchu
Opacz-Kolonia
Yango Sp. z o.o.
Fajnie jest

Bardzo fajna atmosfera pracy, pomimo ciągłego „zapierdzielu”

Klient

Naprawdę nie ma czego obawiać się we współpracy z ESPES. Dobry kontakt z firmą powrócił. Wyrabiają się w terminach i słuchają uwag klientów. Zła opinia nie powinna być dalej aktualna.

Podwykonawca
@Klient

Potwierdzam, idzie to w coraz lepszym kierunku.

Pracownik obecny

Pracuje w Espes. Praca lekka nie jest ale warunki dobre. Zarobić tez można. Z nadgodzinami ponad przecientnie. A dwa lata temu zainwestowali właściciele w manipulatory aby nie dzwigadź szkła tylko kręgosłup oszczędzać. zmienił się zarząd, zobaczymy jak pisze sie nowy prezes. Ogólnie polecam firme. Firma mało kogo zwalnia.

@Pracownik obecny

Pracownik napisał zupełnie w drugą stronę, więc do Ciebie też mam prośbę, jak do niego. Ile można zarobić? Jak obaj napiszecie, to człowiek sobie oceni sam, dużo czy mało. A tak to dwie skrajne oceny, a nie wiadomo, kto ma rację ...

Stary klient
@Łucja

Espes płaci swoim pracownikom więcej niż zarobisz na podobnym stanowisku w innej firmie. Ściagają do siebie najlepszych. Spora część załogi pracuje tu 10-15 lat - to o czymś świadczy. Jeśli chcesz się dokładnie dowiedzieć jak wyglądają zarobki to idź na rozmowę. Mają świetne i nowoczesne biuro. Często tam bywam. Mogę ich poleciec z czystym sumieniem.

@Stary klient

A skąd ta pewność, że płacą więcej niż konkurencja? Gdzieś jest jakiś wgląd do średnich wypłat z firm, jakaś statystyka może, żeby móc sobie podejrzeć?

nick
@Stary klient

chyba żartujesz, została tam może jedna albo ze dwie osoby ze starego składu. nie ośmieszaj się

@nick

No co Ty. Tak to wszyscy nowi? Ciekawe ci nimi kierowało że się zatrudnili.

Kłamcą
@Pracownik obecny

Pracownik obecny jeżeli pracujesz na produkcji to faktycznie jest lekka praca zapraszam na matasz to zobaczysz czy lekka jest ta praca espes już nie będzie taka jak kiedyś tera to nie ktuzy w tej firmie na produkcji wegetują i plotkują nieroby????

Ogłoszenie na Pracownik Produkcji do Espes Sp. z o.o. pojawiało się w Pracuj.pl, polecacie aplikować?

ABC

Idź na rozmowę i z nimi porozmawiaj. Nic nie tracisz.

Jerzy
@ABC

Z racji, że pracuje umówienie się na rozmowę może wymagać sporo trudu, może nawet wzięcia wolnego. Ile spotkań firma potrzebuje by podjąć decyzję, co do chęci współpracy i jaki ma przebieg rekrutacja na stanowisko produkcyjne?

Pozdrawiam!

Firma miała swój gorszy okres ale sytuacja jest opanowana i idzie ku lepszemu. Oby tak dalej!

Jak jest z pakietem medycznym w ESPES Sp. z.o o.? Można dołączyć rodzinę?

Zadowolony

Można.

Łucja

hej, kiedyś padła tu sugestia, że zarabia się w okolicach najniższej i byłabym ciekawa czy do dziś zaszły jakieś zmiany wobec tej stawki, zwłaszcza odnosząc się do przyszłych podwyżek. Wiadomo czy ostateczna stawka stanie na równi z nową najniższą czy można liczyć na coś nieco ponad? Dacie znać co z bhp się teraz dzieje, kiedyś pisali, że słabo było podobno z jego przestrzeganiem

Zadowolony
@Łucja

To zależy na jakie chcesz się dostać stanowisko. Ja pracuje na produkcji i kasa się zgadza, w tym roku była podwyżka stawki za godzinę. To ile masz za godzinę zależy co potrafisz robić i na jakie stanowisko chcesz się dostać. Stawka dużo wyższa niż najniższa krajowa. W firmie dużo się zmieniło przez ostatni rok, zmiany oceniam na lepsze! BHB jest przestrzegane, dźwigania jest niewiele. Większe gabaryty wozi wózek widłowy, na produkcji szkła wszystko jest zautomatyzowane, dźwigania zero. Każdy dostaje na produkcji robocze spodnie, koszulkę, ciepły polar, kurtkę i buty ochronne. BHPowiec pojawia się regularnie na kontrole.

Ta firma kiedyś była na super poziomie rodzinna firma.Od 3 lat stała się fabryka i wyzysk jaki jest tu na pracownikach to jest totalny szok zarobki to totalne (usunięte przez administratora) na pracę jaką się wykonuje dźwiganie nie zgodne z BHP itd więcej można zarobić w ochronie siedzac i nic nie robiąc

Łucja

Może napisz, ile te wypłaty wynoszą, to każdy oceni sam, czy są "totalne", czy nie? Pracownik obecny pisze tak odmiennie od Ciebie, że trzeba Was chyba prosić o konkrety i oceniać samej :3

Stary klient

Widziałem hale produkcyjne Espes i mają tam chyba jedne z lepszych warunków pracy w kraju. Hala od cięcia szkła jest w pełni zautomatyzowana a szklo ze stołu do cięcia na szlifierkę przenoszone jest automatycznymi przemysłowymi przyssawkami. Ciężkie elementy przewozi widlak. Nie wiem skąd ta opinia ale wyglada na celowe wprowadzanie innych w błąd.

Adrian
@Stary klient

Czyli jak wszytko zautomatyzowane to nie ma dźwigania. No ale jeśli chodzi o wypłaty to chyba nowoczesne hale nic nie zmieniają. Bo pracownik wspomniał że kasa niska. Tylko nie dodał jaka.

anonimus
@Adrian

Podobno niewiele więcej niż najniższa krajowa.

L,W

Około 10 lat temu pracowałem jako podwykonawca i było super, musiało się wiele zmienić czytając co teraz się w firmie dzieje

Były klient

Witam. To co w ostatnim czasie zrobiło się z tą firmą nie mieści się w głowie. Nowi Prezesi doprowadzili firmę do upadku. Wszędzie zalegają. Kontakt z biurem zerowy. Mają w poważaniu klienta. Pracownicy uciekają i jest ciągła rotacja. Ze stabilnej i godnej polecenia firmy robi się totalne dni. Nie polecam nikomu co ceni sobie spokój.

Andriej

Привіт. Я деякий час працював у цій компанії монтажником. Можу поділитися своїми спостереженнями. По-перше, це дуже важка праця і мало оплачувана. Багато тягання важких склопакетів, плюс дуже важкі двері. Дуже слабкі системи, нічого не підходить, треба комбінувати на місці. Керівництво перекладає всі проблеми на працівників. Скажу чесно, я працюю у конкурентів, і там набагато краще в усіх відношеннях. Не рекомендую.

Firma,która szczyci się że jest firmą rodzinną,chyba że pod uwagę bierze tylko konotacje rodzinne bo jeżeli chodzi o twoją rodzinę to przy dobrych wiatrach raz w roku na święta otrzymasz czekolade z biedronki i mandarynkę w ilości po sztuce ,wyzysk ludzi nic więcej nic od siebie W tej firmie jedynie nabawisz się choroby kręgosłupa dźwigając ciężary trzy krotnie większe niż dopuszcza BHP

Miałem "przyjemność" pracować w tej firmie. Powiem tak, jeśli ktoś chciał by na własnej skórze w 1 osobie przeżyć kabaret, to jest miejsce dla Ciebie. Komedia i nic więcej.

Cichy klient

ESPES to fima, która potrafi o godzinie 5 rano robić zebrania z handlowcami. Żadnego z prezesów nic nie interesuje ze masz dzieci !!!! Jednym z dowcipów, które chodzą po rynku jest to ze kazano sie pracownikom uczyć na pamięć regułki o profilach - żenujące :)))) ciagle wbijanie szpili w plecy i wyzysk maksymalny. Trzeba uważać co sie podpisuje bo to co na papierze nie ma odwzorowania w rzeczywistości -uwaga !!!!!! A jak chcesz odejść z pracy to albo nie wypłaca ci premi albo zagwarantujemy im ,ze nie będziesz ich konkurencja. Nie polecam firmy ludziom ambitnym i znającym swoje możliwości.

Zostaw merytoryczną opinię o Espes Sp. z o.o. - Opacz-Kolonia

• Jak się pracuje w Espes Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Espes Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Espes Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 3 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Espes Sp. z o.o.