Opinie o Żanex Sp. z o.o. w Nowy Targ

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Żanex Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Żanex Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Leśnictwo i sadownictwo - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Żanex Sp. z o.o. w Nowy Targ

baner wywiady
Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Jaki jest styl zarządzania w Żanex Sp. z o.o.?

Pracownik Nowy wpis
Pracownik

Ludzie robią za najniższą krajową, o wypłatę trzeba się prosić, nigdy nie ma pieniędzy. Właściciel ukrywa podatki, a ludzi traktuje jak (usunięte przez administratora) Żenuex nie Żanex. Beton jeździ tam i spowrotem po innych budowach.

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Czym w Żanex Sp. z o.o. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Operator taczki Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie

Czy to prawda że kierowcy betoniarek w ŻANEX zarabiają teraz w sezonie po 8 tyś. z nadgodzinami bo z tego co wiem to pracują od rana do późnej nocy. Chciałbym podjąć prace w tej firmie posiadam uprawnienia na taczkę i hulajnogę oraz prawo jazdy kat. AM, obawiam się tylko co ja zrobię z takimi piniondzami, macie jakiś pomysł?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Żanex Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Nowy Targ
Mardi Sp. z o.o. Zakłady Mięsne Warmia
(126 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Serwisant branża OZE
Nowy Targ
FlexiPower Group Sp. z o.o. Sp. K.
(202 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Starszy inspektor
Nowy Targ
Służba Cywilna
(131 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Przedstawiciel handlowy
Nowy Targ
Dafo Plastics SA
(169 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Emi
Klient

Nie polecam tego betonu nawet za darmo

Pytanie
 Pytanie

Jak wygląda ścieżka awansu w Żanex Sp. z o.o.?

Rosomak

Najwięcej zarabia operator węzła po 10tyś a najbardziej płacze że mu mało.

1
Kacper

Czyli nic na święta nie dostaliście ?

Baca

Nie miły i chamski pracownik co robi beton w jabłonce skąd wy to takich ludzi bierzecie lepiej z osielca brać beton tam to miła obsługa i grzeczna

dziki

Zarobki jako kierowca bez szału, nie adekwatne do liczby godzin. Umowa o pracę bardzo słaba, samochody klejone ze świeżym lakierem. Stosunek kierownictwa do pracownika: szacunek, miłe słowo, premia, pochwała nigdy nie mają miejsca. Brak jakichkolwiek imprez ze strony firmy dla pracowników, nawet życzeń świątecznych czy bonusów na świeta.

kierowca betoniary

Pracodawca godny polecenia. Zarobki są uczciwe.

Pytanie
 Pytanie

Czy Żanex Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

kk
@Pytanie

W firmie Żanex podpisywane są tylko umowy o pracę.

kierowca

Zarobki wysokie w tej firmie są wysokie. Wadą jest to, że jednak praca tam ma charakter sezonowy, mimo to polecam.

Remek

Dobra firma, dobry pracodawca i spokojnie można polecać pracę!!

Bartosz
@Remek

W połowie lipca pozytywnie wyraziłeś się o pracy w firmie Żanex. Mamy obecnie koniec sierpnia, dlatego zastanawia mnie, czy w dalszym ciągu pracujesz w tej firmie? Chciałbym, abyś rozwinął swoją wypowiedź, ponieważ chciałbym poznać warunki zatrudnienia, które ten pracodawca oferuje.

gg

gg

marko

5/5

Joanna

@kojot, napisałeś, że nie jest trudno zostać kierowcą w Żanex Sp. z o.o.? Czy to oznacza, że jest to dobre miejsce na start dla świeżych kierowców jeszcze bez doświadczenia? Mógłbyś, zainteresowanych użytkowników pracą w Żanex Sp. z o.o. warunki na których opiera się Twoja współpraca z tym pracodawcą?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
kojot

Kierowca w tej firmie, jest nikim. Praca na akord (od kursu) Z tym, że maxymalnie możesz zrobić 3-4 kursy w sezonie letnim, bo jest tylu kierowców. Czasami wymagają żeby przyjść do roboty na 1 kursa- zarabiasz 35 zł....Sezon zimowy- szkoda gadać. Przyjedziesz do pracy na 7 rano, przed tobą jest 5 kierowców, wyjeżdżasz dopiero o 13 i za czekanie nikt Ci nie płaci. Tą robotę która można zrobić 7 gruszkami robią 14. Samochody bardzo słabe, składane z kilku. Chodzi tu o to, żeby ,,biedny-a'' dyspozytor-ka szła szybciutko do domku. Jest jeden plus: kierowcę biorą z chodnika, czasami jeszcze nawet bez uprawnień- aby się czasem nie rozmyślił. Liczy się sztuka.

30
Joanna

@Soldier jak duża jest to rotacja? Czy dotyczy ona właśnie kierowców? Chętnie dowiemy się więcej o Twoich doświadczeniach w Żanex. Jakie doświadczenie udało Ci się zdobyć podczas pracy w firmie?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Żanex

Zarobki po 5 tyś. A w sezonie to i nawet 7 można zarobić. SUPER FIRMA POLECAM !!!

Soldier
@Żanex

Nie polecam obiecują złote góry stawke godzinowa a potem okazuje się ze stawka od kursu czyli stoisz nie zarabiasz czasami bywa tak ze ciężko 50 zł zarobić na dzień, pojeździłem tam 3 miesiące i podziękowałem. Jedyny plus to to że przyjmują każdego jak leci bez doświadczenia byle tylko zatkać dziury w załodze co pomogło mi zdobyć doświadczenie dzięki któremu mogłem poszukać lepszej pracy. Kierowcy w tej firmie to zło konieczne. Ciągła rotacja pracowników, kiepski tabor.

27

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Żanex Sp. z o.o. - Nowy Targ

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Żanex Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy Żanex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Żanex Sp. z o.o.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. pracuj.pl 4 309 200
  2. GoWork.pl 4 049 352
  3. olx.pl - praca 3 255 228
  4. jooble.org 2 682 558
Żanex Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii