Żanex Sp. z o.o.

Nowy Targ

Opinie o Żanex Sp. z o.o.

Joanna

@kojot, napisałeś, że nie jest trudno zostać kierowcą w Żanex Sp. z o.o.? Czy to oznacza, że jest to dobre miejsce na start dla świeżych kierowców jeszcze bez doświadczenia? Mógłbyś, zainteresowanych użytkowników pracą w Żanex Sp. z o.o. warunki na których opiera się Twoja współpraca z tym pracodawcą?

kojot

Kierowca w tej firmie, jest nikim. Praca na akord (od kursu) Z tym, że maxymalnie możesz zrobić 3-4 kursy w sezonie letnim, bo jest tylu kierowców. Czasami wymagają żeby przyjść do roboty na 1 kursa- zarabiasz 35 zł....Sezon zimowy- szkoda gadać. Przyjedziesz do pracy na 7 rano, przed tobą jest 5 kierowców, wyjeżdżasz dopiero o 13 i za czekanie nikt Ci nie płaci. Tą robotę która można zrobić 7 gruszkami robią 14. Samochody bardzo słabe, składane z kilku. Chodzi tu o to, żeby ,,biedny-a'' dyspozytor-ka szła szybciutko do domku. Jest jeden plus: kierowcę biorą z chodnika, czasami jeszcze nawet bez uprawnień- aby się czasem nie rozmyślił. Liczy się sztuka.

Joanna

@Soldier jak duża jest to rotacja? Czy dotyczy ona właśnie kierowców? Chętnie dowiemy się więcej o Twoich doświadczeniach w Żanex. Jakie doświadczenie udało Ci się zdobyć podczas pracy w firmie?

Żanex

Zarobki po 5 tyś. A w sezonie to i nawet 7 można zarobić. SUPER FIRMA POLECAM !!!

Soldier
@Żanex 24.03.2017 21:52

Nie polecam obiecują złote góry stawke godzinowa a potem okazuje się ze stawka od kursu czyli stoisz nie zarabiasz czasami bywa tak ze ciężko 50 zł zarobić na dzień, pojeździłem tam 3 miesiące i podziękowałem. Jedyny plus to to że przyjmują każdego jak leci bez doświadczenia byle tylko zatkać dziury w załodze co pomogło mi zdobyć doświadczenie dzięki któremu mogłem poszukać lepszej pracy. Kierowcy w tej firmie to zło konieczne. Ciągła rotacja pracowników, kiepski tabor.

4r5t6

@Kuram zazwyczaj jak sie w cos inwestuje tpo chce sie jednak mimo wszystko cos w zamian otrzymac przeciez

hektor

no w sumie racja- do takich firm jakiś mega kwalifikacji nie trzeba mieć ale też nie ma co negować ludzi, którzy mają papier w ręku. Mówiąc o studiach z branży budowlanej poprzednicy może po prostu są inżynierami przecież jest kierunek- budownictwo.Ja bym kogoś takiego nie zniechęcał a zachęcał- może wiedza połączy się z praktyką i firma zyska

tymon

no to ja mam pytanie do kolegi wyżej - jakie to są studia związane z branżą budowlaną? wydjae mi się, że w tej firmie szukają przede wszystkim robotników, a nie ludzi po studiach, bo żeby być robotnikiem to raczej studia nie są potrzebne z tego mi wiadomo to technikum jest tutaj w zupełności maksymalnie.

luka

1680 brutto. Chcesz bierz.

tyż_jan

Ja bym sie takiej firmy nie chycił. Pracowałem parę razy tam, parę lat temu. Obradzam każdemu.

jan

Pracuję stale na budowach, aktualnie pół roku na Podhalu. Ja decyduję ile trzeba betonu do elementu. To co przywożą z żanexu i w jakiej cenie woła o pomstę do nieba. Tak biedny rejon a takie ceny to zwykła naiwność ludzi. Zastanówcie się ludzie bo jeśli opłaca się kupić beton z dostawą z innej betoniarni (40km) i jest on 20% tańszy a 20 % lepszy to o czymś musi świadczyć.

GSDPYÜ*JKM

Całkowite zaprzeczenie uczciwości, jeśli jesteś ambitny i uczciwy to nie masz tam czego szukać.

tupa

Trzeba potwierdzić słowa gościa. (usunięte przez administratora)

klient

Pisze jako klient. Nie znaja sie na rzeczy. Towar watpliwej jakosci, musze zbijac caly strop. Buduje lokal i nastepnym razem biore towar gdzie indziej. Byle nie Zanex. 6000 poszlo na gruz.

gościu

Przede wszystkim to nie jest normalny zakład. Kombinatorstwo, prywata i machlojki właściciela są na miejscu pierwszym. Reszta to tło dla istnienia firmy i nie ma tu miejsca na jakikolwiek czynnik ludzki. Wyrobiona marka zapewnia istnienie temu tworowi który nazywa się firmą. Jeśli tam pracujesz, to nie możesz mieć "czystych rąk". Tutaj każdy jest po prostu nikim, prócz szeryfa.

korum

Praca tutaj nie jest przyjemna. Ja na święta zostaje zwolniony... ponownie. Firma ta ma napychać brzuch szefa i jego rodziny. Tu tylko o to chodzi.

gość

Urlop tam się nie należy, nie wiem jak oni to robią. Urlop spędzasz w pracy a godziny się ukrywa. Ja zamiast wolne spędzać z córką we wakacje, dostaje wtedy jak ma szkołe, i tak co roku. Ja rozumiem takie rzeczy jeżeli jest godna pensja, ale tutaj ani jedno ani drugie.

rep

Są dwie rzeczy których jesteś w stanie się dorobić w tej firmie: garb i emerytura 600zł. Na pewno nic ponadto.

kierowca

Od takich "firm" jak najdalej. Jesteś tam przedmiotem, nie człowiekiem. Pracujesz tam bo jest praca. Ale tylko praca a nie uczucia, pieniądze, doświadczenie i rozwój. Jeśli jest dużo kursów a mały przerób, to masz "premię" od przerobu. Jeśli jest duży przerób a mało godzin to jest "premia" od godzin. I tak wg uznania prezesa. Niespełnionych obietnic jest cała masa. Nikt nie rozumie nic i nie wie nic, prócz jednej osoby. A osoby mające na pieńku są konsekwentnie usuwane bez względu kim jesteś lub byłeś w Żanex.

gorol

Pozytywów brak, cała reszta to nieporozumienie. Dno totalne. Szkoda czasu i przede wszystkim zdrowia. Lojalnie odradzam.

wujek

"super" firma

Zostaw opinię o Żanex Sp. z o.o. - Nowy Targ

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Żanex Sp. z o.o.