Przedsiębiorstwo Drogowo Budowlane Leszek Stachowiak

Starczanowo

Opinie o Przedsiębiorstwo Drogowo Budowlane Leszek Stachowiak

as

Jeździłem tym jego gratem! Opony rozszarpane, tłok przetopiony, olej wyciekał!itp,itp. części po wcześniejszej regeneracji. Facet próbował zepchnąć (bezpodstawnie) odpowiedzialność za ich naprawę i obciążać kosztami.Zmuszał do jazdy przez przeglądu technicznego. Nie polecam odradzam zdecydowanie!

kawka

kierowniczek

kis

Prezes fałszywy. Jego zwolnienia są bezpodstawne. Zarzuty które przedstawia innym wobec zwolnionego są "wyssane z palca" i tak się to kręci.Błędy pracy wynikają z jego organizacji, najlepiej wtedy zepchnąć to na pracownika i się go najzwyczajniej pozbyć.Pieniądze bo mało!!Praca po 15, 12, godzin, tak zostaniesz doceniony.Ogólnie odradzam szkoda energii.

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Drogowo Budowlane Leszek Stachowiak - Starczanowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Drogowo Budowlane Leszek Stachowiak