Amwin Sp. z o.o.

Września

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 178 ocen.

Opinie o Amwin Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Amwin Sp. z o.o.

ELIZA

witam! Czy ktoś rzetelnie udzieli informacji, jaka atmosfera panuje w firmie, a dokładniej w biurze? Warto złożyć CV?

uszczelka_w_sraczu

JA CIĘ OBCIĄŻĘ JA CIĘ OBCIĄŻĘ JA CIĘ OBCIĄŻĘ - ROZLEGA SIĘ GŁOS.......

Iwona

@amwinek czy możesz powiedzieć coś więcej na ten temat? Rozumiem, że nie jesteś zadowolony z systemu premiowego jaki jest w firmie Amwin Sp. z o.o. Natomiast chętnie się dowiemy na czym on dokładnie polega i za co można otrzymać premię.

anonim

(usunięte przez administratora)

amwinek

System premiowy jest taki, że szkoda gadać....

Iwona

@KarmaPowrca2 Jeśli zniknął komentarz oznacza to, że został on zarchiwizowany przez administratora. Każdy ma prawo do zgłoszenia reklamacji odnośnie treści zawartych na portalu, jednak administrator podejmuje ostateczną decyzję odnośnie jej rozpatrzenia i nie ma obowiązku usuwania wpisów. Podstawą ku usunięciu komentarzy jest wyłącznie niezgodność wpisu z regulaminem naszego serwisu.

KarmaPowraca2
@Iwona 14.06.2017 08:57
@KarmaPowrca2 Jeśli zniknął komentarz oznacza to, że został on zarchiwizowany przez administratora. Każdy ma prawo do zgłoszen...

Pan Maciej posiadał 47,5% udziałów w firmie Amwin i do czerwca 2016 był wiceprezesem ds. rozwoju i obsługi klienta co jest powszechnie dostępne w KRS i zgodne z prawdą, brat Marek przejął jego udziały w grudniu 2016 roku. Regulamin mówi, że informacje zgodne z prawdą nie zostaną usunięte. To ważna informacja dla pracowników, kto jest właścicielem firmy i zarządza zasobami ludzkimi. Dla wiarygodności portalu proszę o pozostawienie tego wpisu lub sprawdzenie z prawdą, przed usunięciem jej treści.

Iwona

Chętnie usłyszymy od Was więcej na temat tego jak wygląda praca w Amwin. Jednak przypominam, że komentarze muszą spełniać wymogi Regulaminu forum. Nie mogą naruszać dóbr osobistych, ani zawierać pomówień. Dlatego też proszę o niekomentowanie indywidualnych pracowników firmy.

Iwona

@KPdługo już pracujesz w firmie? Chętnie dowiemy się więcej na temat obecnych warunków zatrudnienia. Jakie możliwości rozwoju oferuje Amwin?

ole

No ale to wiadomo jakich średnich zarobków można się teraz spozdiewać? W końcu oprócz podstawy jest jeszcze szansa na jakieś premie, co jest dobrym znakiem w dzisiejszych czasach. Może jednak wiecie czy dorzucają benefity socjalne. Z góry dzięki za odpowiedź

KP

tak panowie ustalają jak podatkowo i biznesowo "zoptymalizować" koszty, w tym również pracownicze. Świetnie to robią jak chodzi o premie

anonim

(usunięte przez administratora)

Sajgon
@KarmaPowraca 26.04.2017 23:02
Wywalony!

Ale czemu, taki świetny, pewny siebie, arogancki biznesmen?

KarmaPowrca2
@KarmaPowraca 26.04.2017 23:02
Wywalony!

Gdzie jest wpis do tego komentarza, który był wcześniej? To Prezes Marek Winter zleca wyrzucenie niektórych wpisów i pozostawia te brzydkie o swoich bracie Macieju? Dlaczego pozostawiacie wpisy "wywalony" "Ale czemu, taki świetny, pewny siebie, arogancki biznesmen" i nie nakazujecie ich usunąć jak inne wpisy? Nieładnie.

obecny

Nie wiem czego to problem. Pewnie powstają teraz dwie konkurencyjne do siebie firmy "amwin" i po wszystkim, podzielą się klientami, kadrą i taki będzie koniec.

marketingowiec

A co się stało z wybitnym marketingowcem Maciejem? Brat go pogonił?

anonim

(usunięte przez administratora)

Franek

Ale nie w tej firmie, serdecznie odradzam

Czwarty

Gdzie 2 się bije, trzeci korzysta. Krzysiu do boju...

Czwarty

Gdzie 2 się bije, trzeci korzysta. Krzysiu do boju...

Prawie były
@Czwarty 11.07.2016 08:51
Gdzie 2 się bije, trzeci korzysta. Krzysiu do boju...

Bardzo pozytywny człowiek z Krzysztofa! :)

Tlc

Psedureklama firmy nie pomoże, by zakrzyczeć prawdę ;-)

anonim

(usunięte przez administratora)

Rada

Skrzętnie skrywana prawda

brexit

Maciej jest współwłaścicielem firmy więc nie można mówić o wyrzuceniu. Firma posiada wyniki, których pozazdrościć może konkurencja, więc to decyzja, za którą kryje się z pewnością większa całość - biznes...

anonim

(usunięte przez administratora)

2016

Taka super firma, więc stoi kolejka chętnych :-)))) , żeby czerpać z mądrości MW i nie chcą nawet dobrego wynagrodzenia

ronaldo

Zobaczymy na wyniki za dwa lata...

pracownik
@ronaldo 14.06.2016 12:05
Zobaczymy na wyniki za dwa lata...

Spoko maciej! Damy radę!

InżMgr

A jeśli chodzi o finanse dla takiego inżyniera na budowie, to jak to mniej więcej wygląda? płatne są nadgodziny? premie za wyniki? jak kształtuje się podstawa, może jest ktoś kto niedawno się zatrudnił? ile firma oferuje nowemu pracownikowi podstawy? 3,5 - 4 tys brutto ?

wola

mogę tylko potwierdzić, że firma nie jest przyjazna. Nie przyjmują krytycznych uwag, myślą, że są najmądrzejsi :-)

bogat
@wola 17.04.2016 18:33
mogę tylko potwierdzić, że firma nie jest przyjazna. Nie przyjmują krytycznych uwag, myślą, że są najmądrzejsi :-)...

Ostatnio miałem okazję współpracować z firmą, pełen profesjonalizm, na czas, dobra organizacja, fachowcy.

dupu

Znany jesteś w firmie już jako psychopata. Zazdrość, ostatnia porażka i brak sukcesów boli, bo powracasz tu prawie codziennie...? Jak to jest nie mieć nic innego do roboty tylko zaśmiecać internet?

Filmowy
@dupu 13.04.2016 23:37
Znany jesteś w firmie już jako psychopata. Zazdrość, ostatnia porażka i brak sukcesów boli, bo powracasz tu prawie codziennie.....

O chyba wyszło szydło z worka, jak zarząd traktuje swoich pracowników

inżynier

Współpracuję z firmą od jakiegoś czasu, to moja druga praca w życiu. Uważam, że amwin jest dobrze zorganizowany, bo ma dobry zespół. Kolega wiśnia niestety jest nieuczciwy, każdy wie o kogo chodzi, ale nie mogę podawać przez internet danych, bo takie rzeczy administrator portalu usuwa. Nikt kolegę nie zmuszał do współpracy, ale ponieważ nasza firma to jedna z lepszych firm na rynku, bardzo chciał się wzbogacić na dobrej renomie i organizacji, rozwijanej przez lata dzięki najlepszym ludziom. Na szczęście zespół jest tak dobry, że szybko eliminuje ze współpracy nieefektywnych, bo nikt nie chce robić na słabego lub niedopasowanego do kultury firmy, by nie ryzykować tego co zostało stworzone. Polecam firmę, ale tylko tym osobom, które zamierzają się rozwijać przez długi okres czasu oraz tworzyć z nami zespół, który pomoże nam osiągać jeszcze większe zadowolenie klienta, w efekcie korzyści dla wszystkich.

Łubudubu
@inżynier 12.04.2016 00:08
Współpracuję z firmą od jakiegoś czasu, to moja druga praca w życiu. Uważam, że amwin jest dobrze zorganizowany, bo ma dobry ze...

Typowe tanie marketingowe formułki z wkładek do gazet dla gospodyń domowych ;-)

arek

Rozmawiają też z osobami świeżo po studiach. Mają system szkoleń, przygotowują inżynierów do pełnienia obowiązków na budowie a potem w roli kierownika budowy a inżynierowie z doświadczeniem trafiają od razu na budowę wspierając doświadczonych kierowników.

zadowolony

Współpracuję z firmą od lat, firma zorganizowana, realizuje dużo projektów, w tym roku podpisała dwa kontrakty ze starymi klientami. Ludzie zaangażowani w zadowolenie klienta.

kierownik

Spam dziękuję za zgłoszoną uwagę. W związku z tym, iż nie jest ona zgodna z prawdą, postaram się zaktualizować Twoją wiedzę. Od kliku lat firmę tworzą wyłącznie ludzie, którzy z tą firmą się rozwijali. W efekcie Amwin jest jedyną firmą w Wielkopolsce, z branży halowej i biurowej, która rozwija się od kilku lat dynamicznie, o czym świadczą wyróżnienia Gazeli Biznesu. Jest to możliwe, dzięki najlepszej kadrze z branży, która dostarcza inwestorom najlepszych rozwiązań i najlepszą obsługę i tym samym gwarantuje firmie ciągły wzrost. Przez ostatnie lata, na pracuj.pl, nie pojawiło się żadne ogłoszenie dotyczące poszukiwania kierownika budowy lub projektu więc Twoje stwierdzenie o tym, iż nie możemy nikogo znaleźć, jest zupełnie nie trafione. Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania, bardzo proszę, chętnie na nie odpowiem.

jurek

Dla osób ambitnych, poszukujących długoterminowego rozwoju, bardzo dobra praca. Niestety dopiero podczas montażu można sprawdzić swoje zdolności do szybkiego rozwoju umiejętności, gdy posiada się taki talent wówczas ta praca daje możliwości wysokiego wynagrodzenia. To co jest wyjątkowe, to możliwość nauki w oparciu o dwudziestoletnie doświadczenie firmy, ponad 150 wybudowanych obiektów, najnowsze i różne technologie montażu prefabrykacji fundamentów, podwalin, konstrukcji stalowej, żelbetowej, drewnianej, ścian i dachu, elewacji hal i biurowców.

kieras

a u innych jeszcze krócej, słyszałem, że szukasz pracy... :)

kieras

Tak ostatnio odszedł z firmy AW, 18 miesięcy temu. Uczciwy, spokojny chłopak, ale stwierdził, że to nie praca dla niego.

bartek
@daro 14.03.2016 20:53
W odpowiedzi na pytania dotyczące rotacji w firmie i zapytania o pracę na stanowisko inżyniera kontraktu mogę powiedzieć, że od...

a co z pracą jako montażysta?

Spam
@daro 14.03.2016 20:53
W odpowiedzi na pytania dotyczące rotacji w firmie i zapytania o pracę na stanowisko inżyniera kontraktu mogę powiedzieć, że od...

Powiedzmy jak jest, nie możecie znaleźć nikogo, kto by chciał na tych warunkach pracować, więc "awans" wewnętrzny. Dobre....

robert

Gwarantuję, że nikt z firmy nie odszedł i nie został zwolniony - zespół jest doskonały. Nieuczciwych, którzy piszą inaczej, proszę o imię i inicjał nazwiska chociaż jednej osoby, która odeszła z Amwin w 2015 i 2016 roku? Dziękuję za brak odpowiedzi. Jestem dumny, że mogę tutaj pracować i do tego cieszę się, że w ostatnich latach nie ma bezproduktywnych osób, które zarząd musiałby zwolnić.

był
@robert 01.03.2016 21:47
Gwarantuję, że nikt z firmy nie odszedł i nie został zwolniony - zespół jest doskonały. Nieuczciwych, którzy piszą inaczej, pro...

MW? wiceprezes?

Parrots
@był 12.06.2016 16:15
MW? wiceprezes?

Tak, właśnie. Tanie sztuczki, a uważa się za wielkiego marketingowca.

Wróbel

Pracownicy są wymagający, zbyt wymagający

daro

Polecam współpracę z doświadczonym zespołem i aplikowanie na różne stanowiska - może pojawi się jakaś nowa szansa. Zapoznaj się ze stroną internetową, na której pod linkiem hale, biurowce znajdują się realizowane projekty - na przykład w 2015 roku to 12 projektów budowlanych i budów pod klucz w zakresie obiektów produkcyjnych, magazynowych, handlowych i biurowców.

kieras

Co roku Amwin wychowuje czterech nowych inżynierów i projektantów z uprawnieniami, co oznacza, że w ramach ścieżki kariery i dwudziestu lat istnienia na rynku, nie musi zatrudniać menedżerów z zewnątrz, których sam wyspecjalizował w projektowaniu i budowie obiektów produkcyjnych, magazynowych, handlowych i biurowców, pod klucz.

Pracownik
@kieras 19.02.2016 21:23
Co roku Amwin wychowuje czterech nowych inżynierów i projektantów z uprawnieniami, co oznacza, że w ramach ścieżki kariery i dw...

Dziwię się że tylko tylu skoro w firmie taka duża rotacja

grzegorz

Nie wiedzę, aby firma prowadziła jakąkolwiek rekrutację do biura, do tego słyszałem, że rekrutacja jest wewnątrz organizacji w formie awansu osób, które pracują od wielu lat. Od roku próbuję dostać się do pracy, jako doświadczona osoba, ale ciągle otrzymuję informację, iż tylko poszukują młodych inżynierów budowy, świeżo po uczelni.

alek
@grzegorz 15.02.2016 23:48
Nie wiedzę, aby firma prowadziła jakąkolwiek rekrutację do biura, do tego słyszałem, że rekrutacja jest wewnątrz organizacji w...

a jakie masz doświadczenie zawodowe? I co chciałbyś robić zawodowo, bo my planujemy rozwój naszej firmy, więc może miałbyś szansę ;-)

anonim

(usunięte przez administratora)

archi

To prawda, biorą wszystkich, bo nie mają wyboru

jaro

gratuluję prelekcji na budmie, na temat bezpiecznej transakcji w zakupie gruntu, chciałbym zatrudnić się w dziale odpowiedzialnym za poszukiwanie gruntu w amwin, czy ktoś może mi powiedzieć jak to wygląda?

julek

Pracuję w tej firmie i powiem że pieniądze na czas a zarabiam w zależności jak szybko montuję. Niestety na swój koszt usuwam wady dlatego muszę dbać o jakość. W poprzedniej firmie nie miałem przygotowanego dobrego sprzętu i pomimo doświadczenia nie miałem takiego wynagrodzenia.

anonim

(usunięte przez administratora)

apollo

Prawda, tylko kazdy sie boi, bowiadomo jak zarzad reaguje. My jestesmy najlepsi, my i my, nie mozna tego sluchac

pracownik

u mnie było tak, że dostałem propozycję odpowiadającą mojemu doświadczeniu

anonim

(usunięte przez administratora)

Pracownik

Zawsze jest tak że osoba przeprowadzająca rozmowę próbuje Ci wmówić że nic nie umiesz i że jesteś na początku kariery i nie zasługujesz na konkretne wynagrodzenie.. resztę sobie dopowiedz... wystarczy iść na rozmowę

architekt

Ogłoszenie na architekta nie jest aktualne, osoba została zatrudniona i stąd wakat jest zajęty.

sprawdzający

Gratuluję!!! Firma AMWIN Nowoczesne Hale i Biurowce z Wrześni (woj. wielkopolskie) została uhonorowana certyfikatem "Przedsiębiorstwo Fair Play". To prestiżowe wyróżnienie przyznawane jest spółkom przestrzegającym najwyższych standardów etycznych w biznesie oraz w relacjach z , władzą państwową i samorządami. Program Promocji Kultury Przedsiębiorczości "Przedsiębiorstwo Fair Play" organizowany jest już po raz osiemnasty przez Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym. Celem przedsięwzięcia jest promowanie zasad etycznych w działalności biznesowej. Do tej pory certyfikaty otrzymało w sumie kilka tysięcy firm z całej Polski. Program jest afiliowany przy Krajowej Izbie Gospodarczej. To prestiżowe wyróżnienie otrzymaliśmy za etyczne prowadzenie działalności gospodarczej, dzięki przyjętej strategii firmy - bycia kompetentnym i bliskim dla Klienta. Elementem wyróżniającym nas na rynku jest to, iż Amwin nigdy nie prowadził oraz nie prowadzono w stosunku do firmy Amwin żadnych rozpraw sądowych, jak również Amwin nigdy nie zalegał z jakimikolwiek płatnościami wobec swoich dostawców i podwykonawców. "Przedsiębiorstwo Fair Play" to jeden z niewielu konkursów w Polsce, gdzie wszystkie podane przez przedsiębiorców informacje i dane są szczegółowo weryfikowane przez audytorów. Audyt odbywa się nie tylko w biurach firmy - rzetelność kandydata do tytułu Fair Play sprawdzana jest także w oparciu o współpracę z: urzędami wojewódzkimi, marszałkowskimi, urzędami pracy, bankami, organizacjami przedsiębiorców, US, ZUS oraz inspekcją pracy. Audytorzy badają m.in.: terminowość wywiązywania się ze zobowiązań wobec skarbu państwa oraz kontrahentów, warunki pracy, otwartość firmy na potrzeby i aspiracje zawodowe pracowników, rzetelność przekazów reklamowych, zaangażowanie w życie społeczności lokalnej itd. Uzupełnieniem oceny przedsiębiorstwa zgłoszonego do programu jest badanie ankietowe klientów i kontrahentów firmy.

al

Polecam tą firmę, wyróżnia się uczciwością i rzetelnością na tle rynku. Dobrze zorganizowana, świetny zespół... Szacun...

ski

Pracowałem w wielu firmach, w Amwinie są jasno określone zasady i system motywacyjny tzn. jeżeli realizujesz założenia, możesz czuć się bezpiecznie. Niestety zrealizowałem tylko 30% planu i wyleciałem. Z perspektywy czasu uważam, że dostałem szansę, ale nie dałem rady. Cieszę się, że firma wyróżnia się na rynku poziomem obsługi i jakością wykonania a obecny zespół tworzą bardzo dobre osoby. Gratuluję osiągnięcia pozycji lidera w 2015 roku - dokonania prezentowane na stronie www są imponujące. Życzę Wam wielu sukcesów w 2016.

Inter

Beznadziejna firma, obiecanki cacanki, a głupiemu radosć. Odradzam stanowczo

dawid

bardzo dobra firma, najlepsza w Wielkopolsce, polecam

projektant

Gratuluję kolejnego kontraktu, którego jestem projektantem. Złe opinie o firmie Amwin to dzieło nieuczciwej konkurencji. Wystarczy wejść na stronę interenetową lub facebook, z których jasno wynika, że Amwin jest liderem w wielkopolsce pod względem zadowolenia i ilości realizowanych kontraktów w halach produkcyjnych, magazynowych i handlowych oraz biurowcach, od projektu budowlanego po budowę od a do z. Gratuluję kolejnego kontraktu dla firmy Lampex, to chyba piętnasty kontrakt w tym roku. Większość kontraktów jest z polecenia lub to powracający klienci. Znam firmę, bo współpracują z nią od lat. Poziom obsługi daje inwestorom najlepsze na rynku rozwiązania i krótki termin realizacji, do tego wykonanie przez pracowników fizycznych, którzy pracują od 15 lat firmie, daje więcej niż standard na rynku... stąd sukces...

konsultant

Słyszałem same dobre opinie na temat tej firmy - płacą na czas, mają swoich pracowników fizycznych i budują w dobrej jakości, obsługują kompleksowo tj. nawet przygotowują projekt pomagając w zakupie działki. Polecam.

Dostawca

Gratuluje inwestycji dla firmy Format, taka duża hala z suwnicami i tak piękny biurowiec to pierwsza liga w branży, tym bardziej ze to kontrakt na koncepcje, projekt i generalne wykonwstwo. Pięknie zaprojektowaliscie. Gratuluje.

Zostaw opinię o Amwin Sp. z o.o. - Września

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Amwin Sp. z o.o.