Opinie o Amwin Sp. z o.o. sp.k. w Września

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Amwin Sp. z o.o. sp.k.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Amwin Sp. z o.o. sp.k. o rekrutacji.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amwin Sp. z o.o. sp.k. w Września

al

Polecam tą firmę, wyróżnia się uczciwością i rzetelnością na tle rynku. Dobrze zorganizowana, świetny zespół... Szacun...

ski

Pracowałem w wielu firmach, w Amwinie są jasno określone zasady i system motywacyjny tzn. jeżeli realizujesz założenia, możesz czuć się bezpiecznie. Niestety zrealizowałem tylko 30% planu i wyleciałem. Z perspektywy czasu uważam, że dostałem szansę, ale nie dałem rady. Cieszę się, że firma wyróżnia się na rynku poziomem obsługi i jakością wykonania a obecny zespół tworzą bardzo dobre osoby. Gratuluję osiągnięcia pozycji lidera w 2015 roku - dokonania prezentowane na stronie www są imponujące. Życzę Wam wielu sukcesów w 2016.

Inter

Beznadziejna firma, obiecanki cacanki, a głupiemu radosć. Odradzam stanowczo

dawid

bardzo dobra firma, najlepsza w Wielkopolsce, polecam

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
projektant

Gratuluję kolejnego kontraktu, którego jestem projektantem. Złe opinie o firmie Amwin to dzieło nieuczciwej konkurencji. Wystarczy wejść na stronę interenetową lub facebook, z których jasno wynika, że Amwin jest liderem w wielkopolsce pod względem zadowolenia i ilości realizowanych kontraktów w halach produkcyjnych, magazynowych i handlowych oraz biurowcach, od projektu budowlanego po budowę od a do z. Gratuluję kolejnego kontraktu dla firmy Lampex, to chyba piętnasty kontrakt w tym roku. Większość kontraktów jest z polecenia lub to powracający klienci. Znam firmę, bo współpracują z nią od lat. Poziom obsługi daje inwestorom najlepsze na rynku rozwiązania i krótki termin realizacji, do tego wykonanie przez pracowników fizycznych, którzy pracują od 15 lat firmie, daje więcej niż standard na rynku... stąd sukces...

konsultant

Słyszałem same dobre opinie na temat tej firmy - płacą na czas, mają swoich pracowników fizycznych i budują w dobrej jakości, obsługują kompleksowo tj. nawet przygotowują projekt pomagając w zakupie działki. Polecam.

Dostawca

Gratuluje inwestycji dla firmy Format, taka duża hala z suwnicami i tak piękny biurowiec to pierwsza liga w branży, tym bardziej ze to kontrakt na koncepcje, projekt i generalne wykonwstwo. Pięknie zaprojektowaliscie. Gratuluje.

pracuję od wielu lat w firmie, bardzo uczciwa i dobrze zorganizowana firma, we wcześniejszej firmie nie było standardów i takiego zaangażowania na osiąganie satysfakcji klienta, nawet kosztem zysku

monika

Firma jest bardzo dobrze zorganizowana, następnym razem również skorzystam z usług tej firmy. Zawsze na czas, dobrze zrobione, żadnych problemów z podwykonawcami, uregulowane płatności. Gratuluję certyfikatu i auditu potwierdzającego brak przeterminowanej płatności dla pracowników i podwykonawców, również otrzymuję taki certyfikat:)

podwykonawca

inwestor jest bardzo zadowolony, więc jak zawsze będą pieniądze na wynagrodzenia

architekt

nowy, piękny biurowiec dla Rolmako, gratuluję

pracownik 2

najlepsi pracownicy to jakość dla inwestorów, firma zawsze inwestowała a jakość kosztem zysku w myśl powiedzenia małą łyżeczką

wypłata zawsze na czas

uczestnik fair play KR

Gratuluję firmie Amwin, po raz szósty, nominacji Fair Play. "Jesteśmy po raz szósty, prawie 1000 osób na sali… Zachęcam wszystkich do audytu, w którym nie ma miejsca na przeterminowane płatności… Bycie etycznym w biznesie opłaca się, bo przyciąga do współpracy najlepszych i najefektywniejszych współpracowników, do tego partnerskie negocjacje prowadzą do ponadstandardowej jakości wykonania, w cenie rozwiązań ekonomicznych, bo również z budżetu na prawników…". Zgadzam się w 100%. Ci którzy tak nie działają, mają ciężkie życie i ciągle narzekają..., bo brakuje na jakość i dobrą obsługę.

podwykonawca

Panie Burger proszę się przedstawić. Internet pełny oszołomów... Kim Pan jest, kogo Pan reprezentuje, co Pan w życiu zrobił?

Burger
@podwykonawca

a czemu Pan się nie przedstawi? Chyba nie jest ani Pan podwykonawcą ani pracownikiem? Maciej, Krzysiu czy kto Ty? Nie bój się i nie wstydź się. Poproszę z imienia i nazwiska

Fakt

Fakty są inne.(usunięte przez administratora) Nie wspomnę o nerwowej atmosferze. Przechwałki to typowe dla tej firmy, a fakty zupełnie inne. (usunięte przez administratora)

@Fakt

Amwin wyróżniony został Certyfikatem Wiarygodności Płatniczej za bardzo dobrą zdolność płatniczą i terminowe regulowanie zobowiązań, co wyróżnia firmę na tle konkurencji, co oznacza, że bezpieczeństwo realizacji kontraktu z tą firmę. (usunięte przez administratora) Konstrukcja spółki jest standardowym rozwiązaniem na rynku, dla optymalizacji podatkowej, w celu zagwarantowania najlepszej relacji jakości do ceny dla inwestora.

realista
@pracownik

Czy to jest strona do autoreklamy? Widać, kto za tymi pozytywnymi wpisami stoi. Obiektywny zarząd?

bartek
@realista

To są fakty a ty jesteś nieuczciwą konkurencją.

kadry

Architektura i kompetencje projektowe to jedną z silniejszych stron Amwin, na tle konkurencji. Wystarczy porównać projekty w branży, na stronach internetowych. Firma nie poszukuje architektów, na chwilę obecną wszystkie stanowiska są obsadzone. W przypadku dalszego rozwoju firmy zapraszamy do składania CV, które zostaną wprowadzone do bazy danych i pozwolimy sobie na kontakt, w odpowiednim czasie.

Wpis od "werght" to nieuczciwe działanie konkurencji a treść nie ma nic wspólnego z prawdą, o czym świadczą poniższe fakty. Firma podpisała w 2015 roku 11 kontraktów na wykonanie koncepcji, projektu budowlanego i budowę hali i/lub biurowca pod klucz. Zapraszam do zapoznania się z projektami firmy, które wyróżniają się jakością wykonania i wyjątkowym designem o czym świadczą wygrane kontrakty i referencje na stronie http://www.amwin.pl/realizacje,65,2015.html. To dzieło działu projektowego, które funkcjonuje w strukturach firmy. Według rankingów czasopisma fachowego, Amwin z uwagi na realizację 11 projektów w roku, w tym segmencie rynku, zajmuje jedno z pierwszych miejsc w Wielkopolsce w zakresie doświadczenia w realizacji tego typu przedsięwzięć. Amwin zrealizował ponad 160 inwestycji, ostatnie lata to aktywna działalność potwierdzona otrzymaniem w roku 2015 nagrody Gazeli Biznesu, świadczącej o ciągłym wzroście obrotów firmy przez ostatnie 3 lata.

W nawiązaniu do powyższego wpisu, prosimy o podanie nazwy Państwa firmy, ponieważ nie prowadzimy na tą chwilę rozmów z żadną firmą z Warszawy, stąd jesteśmy zaskoczeni powyższym wpisem? Pozwoli nam to na ocenę czy to kolejny wpis nieuczciwej konkurencji czy rzeczywisty problem.

bartek

Pieniądze zawsze na czas, ciągłość pracy gwarantowany jak będziesz dobry bo wtedy zostaniesz w zespole na stałe. Przyjmują ludzie też przed zimą. Budujemy hale i biurowce w dobrej jakości i już dla starych klientów lub z polecenia, dlatego robota zazwyczaj nie jest dalej niż 1-2h od Wrześni.Firma robi projekty budowlane i buduje całą inwestycję więc przygotowuje sam sposób budowy, dlatego mamy jakość bo nie powtarzamy błędów. Możesz wysłać cv do sekretariatu.

Zostaw merytoryczną opinię o Amwin Sp. z o.o. sp.k. - Września

• Jak się pracuje w Amwin Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Amwin Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Amwin Sp. z o.o. sp.k.?

Kandydaci do pracy w Amwin Sp. z o.o. sp.k. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Amwin Sp. z o.o. sp.k.
2.8/5 Na podstawie 212 ocen.

Amwin Sp. z o.o. sp.k.