Opinie o Amwin Sp. z o.o. sp.k. w Września

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Amwin Sp. z o.o. sp.k.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Amwin Sp. z o.o. sp.k. o rekrutacji.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amwin Sp. z o.o. sp.k. w Września

inwestor

Na mój temat też konkurencja i zazdrośnicy piszą dziwne rzeczy, jak to w sfrustrowanym świecie internetu. A jednak rozwijam firmę bardzo dynamicznie, bo traktuję uczciwie uczciwych ludzi a tych którzy chcieli mnie okraść dziękuję. Dla mnie obsługa w Amwin najlepsza klasa, architekt dobre koncepcje, menedżer który mnie obsługiwał od wielu lat w firmie z doświadczeniem, pracownicy fizyczni robią w dobrej jakości, kierownik budowy nie złapanki fachowiec, zarządzanie szybko i dla zadowolenia klienta. Polecam.

d

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej i sam chciałem umowę współpracy bo czasami mam inne zlecenia a działalność gospodarcza daje mi zwrot VATu. Zresztą większość ludzi pracuje na działalności gospodarczej w budownictwie, bo często zlecenia są na wykonanie kontraktu. Pupilek idź pracować lepiej do Tesco, na tym stanowisku nie ma kontraktów, albo kandyduj na stanowisko członka zarządu, będziesz musiał oddać swój dom jak skorzystasz ze złej rady kolegi.

Przez osiemnaście miesięcy nie odeszła i nie została zwolniona z Amwin ani jedna osoba z biura projektowego, przygotowania projektu i działu realizacji. Wystarczy zapytać kolegów. Świadczy to o tym, że zespół jest zgrany, sprawdzony i zmotywowany do pracy a firma się rozwija. Potencjał rynku i wyniki jak zawsze zweryfikują zadowolenie wszystkich i pozostaną w gorszych czasach jak zawsze Ci, którzy osiągają lepsze wyniki. Osoby, które były pupilkami szefa, bez wyników, już tu nie pracują, co przyniosło firmie wzrost i sprawiedliwe wynagradzanie za wykonaną przez siebie robotę. Ci zwolnieni nadal piszą na forum i podziwiają rozwój firmy.

szukam.pracy2

Ja uważam, że na takie fora wchodzą osoby, które chcą wyrazić negatywną opinię, bo kto wchodzi na strony po to, żeby kogoś pochwalić, dziesięć razy mniej?do tego opinie na forach zupełnie nie zgadzają się z rzeczywistością bo wiele opinii może zostać napisanych przez jedną osobę np. czy rekrutacja na stanowiska świadczy o rotacji czy o rozwoju firmy?

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
marlena

Rozwijam się jako barmanka i jestem na etapie próbowania piwa. Bar umożliwił mi rozwój kubków smakowych i podnoszenie w tym zakresie kwalifikacji. Aktualnie pracuję w centrum miasta, zarabiam nieźle z napiwków. Moją ambicją jest pracować w hotelu, w najlepszej restauracji. Polecam warto przejść praktyki i mieć pewną pracę.

d

Co za bzdury, nie macie co robić? Jeden z drugim, podajcie nazwy firm, coś napiszę na wasz temat :)

kierownik budowy

Pan humanista do sprawdzania gramatyki a nie do budowy, ale nazwiska nie podał.

Humanista ;-)
@kierownik budowy

To czemu pan kierownik nie podał nazwiska?

kierownik budowy

Niech Dawid sobie pisze dalej i życzę szczęścia kolejnemu pracodawcy, kto go zatrudni. My robimy swoje, jeszcze w tak dobrze zorganizowanej firmie nie pracowałem...

podwykonawcy

Jestem podwykonawcą firmy na prace ziemne, współpraca lepsza niż z innymi firmami, jest dobrze zorganizowana, szanują robotę bo sami dziesięć lat temu byli podwykonawcami.

projektant
@podwykonawcy

Nie absorbują mnie na budowie tak jak inni generalni, współpraca lepsza niż z innymi firmami, bo inżynierowie są wyspecjalizowani no i robią dużo swoimi ludźmi dlatego znają się na rzeczy. Są wymagający, ale polecam bo współpraca lepsza niż gdzie indziej.

projektant 2
@projektant

Zespół projektowy pod zarządem szefa działu Pana Krzysztofa to pierwsza klasa... Pan Krzysztof, członek zarządu firmy posiada pełnobranżową wiedzę rzadko spotykaną na rynku a projektanci w zespole mają poczucie bezpieczeństwa uniknięcia kolizji pomiędzy branżami. Można się dużo nauczyć, polecam pracę w tej firmie.

in

Firma jest tworem marketingowym. Wyszukuje na rynku różnego rodzaju projektantów (konstruktorów,architektów,projektantów inst. sanitarnych i elektr.)-(usunięte przez administratora)Często odbija to się na jakości współpracy jak i na inwestycji.

hed

Bez dobrej współpracy i atmosfery pomiędzy ludźmi, jak również dobrego zarządzania, firma nie projektowałaby i budowała tyle obiektów. Gratulacje dla zespołu, tak trzymać!!! Jest to sprawna i wyróżniająca się na rynku firma. Wystarczy spojrzeć na stronie internetowej. Jako dostawca materiałów powiem że zawsze pieniądze na czas, dbałość o jakość, fachowa dyskusja.

ik
@hed

mm chyba nie znalazł jeszcze pracy...

@ik

pracę mam i nikomu nie muszę wchodzić ... tylnią częścią ciała

kadry

W związku z rekrutacją pracowników na stanowiska inżynierów kontraktów i kierowników budowy, zapraszamy do współpracy. W związku z realizowaną od wielu lat wizją i misją firmy poszukujemy osób, które spełnią wymagania doradców godnych zaufania, kierujących się określonymi wartościami, bliskimi wartościom naszych Inwestorów: partnerstwo, uczciwość, otwartość, bliskość, pragmatyzm, umiejętność poszukiwania optymalnych rozwiązań oraz chęć ciągłego doskonalenia i pozyskiwania ponadprzeciętnej wiedzy specjalistycznej. Amwin, jako jeden z liderów w branży, realizuje każdego roku kilkanaście projektów branży obiektów halowych i biurowych, o czym świadczy lista zrealizowanych ponad 170 obiektów (strona internetowa, sekcja hale). Najlepszym wyróżnieniem dla naszej firmy jest osiąganie ponadprzeciętnej satysfakcji w obsłudze klienta, czego dowodem jest rodzaj podpisanych kontraktów w ostatnich latach, dla przykładu w 2015 roku Amwin zrealizuje ponad 70% obrotów dla firm, które powróciły do naszej firmy (strona internetowa, sekcja hale, rok 2015).

mm

to zobacz jaka jest fluktuacja na tych stanowiskach i czemu ludzie nagle znikają z tej firmy

kb
@mm

Co za bzdury wypisujesz kolego. Nikt poważny nie ufa takim opiniom, ponieważ każdy rozsądny człowiek potrafi zadzwonić do kilku inwestorów i otrzymać informację z pierwszej ręki zamiast bazować na opinii, nie wiadomo od kogo. Niestety z mojego doświadczenia, im lepsza i większa firma, tym posiada więcej wrogów, którzy w jakiś sposób starają się prowadzić czarny pr, ale nigdy nie ujawniają kim są????

@kb

Nie jestem twoim kolegą! Zresztą ty chyba nie masz kolegów. Ale wszyscy wiedzą, dlaczego w firmie jest taka zła atmosfera...

Komornik

ja mam zupełnie inne zdanie i nie jest ono dobre o tej firmie

podwykonawca

Przeczytam na stronie internetowej referencje za inwestycję w Swarzędzu, zakończoną w zeszłym miesiącu przed czasem. Wykonywałem tam posadzkę przemysłową :) Wszystko ładnie rozliczone, jak zawsze na czas.

inwestor

Polecam firmę Amwin do realizacji inwestycji. Zaprojektowana i wybudowana hala handlowa spełnia moje oczekiwania. Na tle innych marketów wyraźnie widać lepszą jakość wykonania, w efekcie przyciąga uwagę i wspiera sprzedaż. Inwestycja przebiegła bez większych problemów.

Rybka
@inwestor

A gdzie można ją zobaczyć? Podaj adres, chętnie oglądnę, bo ja słyszę tylko złe opinie o tej firmie.

kierownik
@Rybka

Zapraszamy na stronę internetową firmy - w sekcji aktualności znajdują się informacje na temat zakończonej inwestycji wraz z listem referencyjnym. W razie pytań proszę o telefon do naszej firmy, chętnie pokażemy wykonany obiekt.

pytam
@kierownik

Autoreklama firmy, jak to mówią każdy ... swój towar chwali

Putin

Zima nam nie straszna

podwykonawca

nie martw się, amwin płaci, zadzwoń do podwykonawców to ci powiedzą, te wpisy to tylko czarny pr robiony przez jakiegoś konkurenta, w internecie można napisać wszystko, ale wystarczy to sprawdzić w rozmowie z podwykonawcami

rozenek

frustraci i psychopaci w tym internecie, co za bzdury

Reks

A jak wygląda współpraca między pracownikami? Jakie warunki pracy?

@Reks

jak jesteś nowy to będziesz się musiał dużo nauczyć żeby nie przeszkadzać w robocie heheh kasa bardzo dobra dla tych którzy już coś potrafią

dobre warunki jak zdobędziesz wprawę

Zostaw merytoryczną opinię o Amwin Sp. z o.o. sp.k. - Września

• Jak się pracuje w Amwin Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Amwin Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Amwin Sp. z o.o. sp.k.?

Kandydaci do pracy w Amwin Sp. z o.o. sp.k. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Amwin Sp. z o.o. sp.k.
2.8/5 Na podstawie 212 ocen.

Amwin Sp. z o.o. sp.k.