Opinie o Huta Szkła "TUR" w Poznań Starołęcka 18

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Huta Szkła "TUR". Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Huta Szkła "TUR" o rekrutacji.

Branże: Leśnictwo i sadownictwo - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Huta Szkła "TUR" w Poznań Starołęcka 18

Ludzie

Dzisiaj odszedł najlepszy kierownik, widać to po nastrojach na hali. Źle się dzieje w firmie jeśli pozwalają takim pracownikom odchodzić. Może na nas też czas żeby się zastanowić co tu robimy

Współczuję

Współczuję pracownikom huty takich kierowników zmianowych jakich mają. Na tych stanowiskach powinny nastąpić zmiany. Wszyscy kierownicy do wymiany! Wręczyć ciuchy robocze i zagnac do sprzątania automatów. Każdy jeden beż doświadczenia na stanowisku z przypadku. Podjudzacze. To dzięki kierownictwu są problemy na zmianach. Kierownik powinien być częścią zespołu a jest nikim

@Współczuję

A skąd takie informacje że kierownictwo bez doświadczenia ?

Jan

na jakie zarobki można liczyć w zakładzie?

Zarobki
@Roberto

@Roberto 3400 tygodniowo?

Ludzie Nowy wpis

Czy Huta Szkła "TUR" zatrudnia studentów?

Jan

na jakie zarobki można liczyć w zakładzie?

Roberto
@Jan

3400 brutto, o ile dojazd spoza miasta

Zarobki Nowy wpis
@Roberto

@Roberto 3400 tygodniowo?

Premia

Premia świąteczna będzie wypłacona z wynagrodzeniem w grudniu. Wysokość zależy od okresu zatrudnienia i zajmowanego stanowiska.

Nie Nowy wpis
@Premia

Socjal 6 grudnia a wypłata 8 grudnia nie siej fermentu. Socjal zależy od dochodu, który wykażesz z rozliczenia z PIT

Elektryk

wszystko ok

zapytano mnie czy wyplate musze miec na czas

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Leszno
Jonn

Niby taka fajna firma a jak sobie nie radzisz na danym stanowisku to cię zwolnią zamiast szukać na inne stanowisko poprostu rotacja ludzi... o wymaganiach nie wspomnę w trzy tygodnie musisz umieć wszystko nawet jak nie miałeś nigdy styczności z tym poprostu zero zrozumienia ze strony osób decydujących

Czy Huta Szkła "TUR" ma ściśle ustalone godziny pracy?

Współczuję

@Współczuję

A skąd takie informacje że kierownictwo bez doświadczenia ?

Podwyżka

Najniższa krajowa znowu podniesiona a u nas jakby nikt o tym nie wiedział....kto będzie pracował za najniższą krajową 12h w gorączce...kiedy będą aneksy?!?!

Jak długo trwa proces awansu w Huta Szkła "TUR"?

Los

Mi się nawet podobają te zmiany. Każda zmiana wychodzi na Plus. Jeszcze trochę zmian powinni wprowadzić to może co niektórzy doceniają pracę i wezmą się za pracę

Typowa korporacja, poniżanie i mobbing na porządku dziennym Bardzo duży przemiał ludzi, wracasz po urlopie a tu co druga nowa twarz Zmarnowałam tam tylko czas

Www
@Monika

Kierowniczkow gnać do roboty bo to oni napędzają ferment i (usunięte przez administratora). Nieroby

nie dajmy się !

ludzie nie zgadzamy się na nowe warunki pracy, musimy być razem !!! gorący koniec jest z wami !

@nie dajmy się !

Jakie nowe Warunki? jestem na zwolnieniu możesz wyjaśnić.

Produkcja

Kiedy ruszy produkcja? Jest szansa że jeszcze w tym roku ?

@Produkcja

Tak, za dwa miesiące.

Upadlosc

Dawno nic nie było o was słychać, a tu proszę rozszczelnienie wanny, wyciek szkła? Teraz historia zatoczy koło i będzie wygas, upadłość, później "nowy" właściciel z kapitałem i za rok ruszycie ze spokojem na kolejne kilka lat. Dla zarządu rada taka by na bruk wywalić kierowników zmianowych i topiarzy

zinteresowana
@Upadlosc

o żadnej upadłości nie ma mowy, stało się trudno, teraz trzeba to posprzątać i ruszamy do pracy

Stary
@zinteresowana

Tak nie do końca "stało się i wracamy do pracy". Zarząd i specjaliści wsparcia dla wanny od dawna wiedzieli że proces topienia prowadzony jest na bardzo wysokich temperaturach szkła (również przy dnie). Trzeba być bardzo zdolnym liderem procesu wytopu szkła żeby dopuścić do zniszczenia przepływu w tak krótkim czasie. Pytanie na koniec: czy specjalista od wanny wiedział o tej sytuacji i udawał że wszystko jest OK, czy też jest to laik koleś zarządu?

zinteresowna
@Stary

Zapewne czyjaś głowa poleci, ale miejmy nadzieję że będziemy mieli gdzie wrócić do pracy:(

smutny pracownik
@zinteresowna

Kogo głowa poleci ? o czym wy mówicie ludzie Opiekun wanny to bardzo dobry znajomy właściciela firmy

@smutny pracownik

Tak czy siak ktoś poniesie konsekwencję.

Stary
@Zainteresowana

I tak jak myślałem - nikt nie jest winien wycieku szkła - kolesiostwo

W temacie

Najlepiej to zamknąć i zrobić tam produkcję amfetaminy dla miejscowych byłby raj

Walter White
@W temacie

LUBIE TO !

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Huta Szkła "TUR"?

xx

żadne

Gugua

Na jakie zarobki można liczyć jak doświadczony operator maszyn formujących staż 16 lat

Operator z huty a nie cepelii

Czego tyle narzekacie. Ten Tur to wylęgarnia fachowców ????????????????????????????????????????Sami najlepsi. Jak zwykle. A firma poraz kolejny wstaje z kolan i poraz kolejny upadnie????????????z takimi ludźmi. Lepiej w Osieku się zatrudnijcie i strugajcie figurki opowiadając zwiedzającym te swoje bajki????????????????ło matko co za ekipa. A firma tak się stara i dba o was. Gdzie zarabia tyle operator? 6000zł brutto. Premie. Dodatki. Pakiety relokacyjne. Itp rzeczy Operatorzy w Anglii to przywas żebracy. Tak dziękujecie swojej Matce żywicielce. Wstyd na cały kraj. Chyba mistrzami Polski jesteście w komentarzach. I to w najgorszym wykonaniu. Współczuję właścicielom huty. Nie trafiona inwestycja. No nic inna huta zyska z powodu braku konkurencji????????????????????a ztaką ekipą nie będzie o to trudno ????????????????????????(usunięte przez administratora)

Jemy

Czy te dwie wielkie kadrowe pracują? Jak tak to dzuekuje za współpracę

Mała
@Jemy

Jak się nie chce pracować to każda wymówka dobra

Komorniki

Ja nie wiem co wy tam robicie w tej hucie, ale z tych waszych wyrobów to jest w kółko sama stłuczka

Tak
@Komorniki

Dobrze że nie w kwadrat

Zostaw merytoryczną opinię o Huta Szkła "TUR" - Poznań

• Jak się pracuje w Huta Szkła "TUR"?

Zobacz opinie na temat firmy Huta Szkła "TUR" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Huta Szkła "TUR"?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 5 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Huta Szkła "TUR"?

Kandydaci do pracy w Huta Szkła "TUR" napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Huta Szkła "TUR"