Opinie o FHP Podolski w Sieraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy FHP Podolski. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie FHP Podolski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie produkujące drób

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FHP Podolski w Sieraków

ole ole

@tomek, jakoś nie do końca mnie przekonałeś z tymi wyliczeniami. Możesz rozwinąć jak to jest z pracownikami w Podolskim?

janek

Może ktos pracuje jako kierowca i napisze jak to u nich wychodzi, czy dobrze traktują człowieka, jak płaca od kilometra itp.

aleksy

FHP Podolski na swojej stronie internetowej mają ogłoszenie, że szukają kierowców do pracy, może warto się nimi zainteresować.

Maro

No spoko, ale za nadgodziny pewnie 150 albo 200% kwoty podstawowej płaci czy lecicie na standardowej 100% stawce?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie FHP Podolski? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
ANONIM

praca jak każda inna - nie dają kasy za darmo. Wypłata na czas!!!! Atmosfera w hurtowni spoko. Czasem faktycznie trzeba zostać wiecej niz 8 godz ale nie oszukujmy się kto w dzisiejszych czasach tak naprawdę pracuje tylko tyle? Sa dni gdy nie ma ruchu i idzie się wcześniej do domciu. Z Karoliną można sie dogadać - spoko babka! A [usunięte przez moderatora] tez jest OK jak wszystko gra. Wiadomo ma swoje zasady i nieraz nie idzie mu przepowiedziec ze nie ma racji no ale cóż... Ogólnie spoko!

john

z umów się wywiązują - dostaniesz tyle kasy ile ci mówią na rozmowie wstępnej. Ale mam nadzieje że cie nie przyjmą ha ha ha Bo jeszcze nie zacząłeś robić a już widzisz pełno problemów A potem stary pracownik zapeirda... a młody pije kawkę Idź do pośredniaka tam sie wywiążą z umowy w 100% A ty to domciu i mamusia poda Ci mleczko do łóżeczka!!!! Dzieciaku!!! śmiech!!!!!

YETI

Jeśli twierdzisz, że wypłata pensji na czas to żadna rewelacja to zapraszam do Prodrobu Wówczas zobaczysz że jednak trzeba trochę poskomleć, wyczekać na swoje zarobione pieniążki a i tak nie dostaniesz kasy takiej jak obiecuje łysy.

Powiem tylko tyle pełna komuna heheh Beznadzieja!!!!!taka firma miala racje bytu 20 lat temu nie dzis!!!!właściciel chyba nie widział jak wygladaja dziś firmy!!!a to że firma płaci i jak piszecie "daje chleb " to żadna łaska heheh, tylko ktoś bardzo tępy potrafi takie bzdury pisać heheh

x1

gościu ale pierniczysz głupoty. Są 3 nowiutkie IVECO oraz nowy MERCEDES, 3 starsze MERCEDESY ale zupełnie sprawne (przeglądy bez żadnych lewych kombinacji) Takie głupoty to mógł napisać tylko Hiszpan który dostał nowe Iveco (choć nie wiem dlaczego akurat on) a i tak ciągle coś mu nie pasuje i ciągle chodzi za szefem i mu truje.

Dodam tyle ,że wszystkie negatywne opinie na temat tej firmy są prawdziwe na pewno. w zakładzie panuje typowa komuna dowodzona przez typowego prostaka i c (usunięte przez administratora) a [usunięte przez moderatora] na 10 osób zatrudnionych 3 kabluje ostro tj. [usunięte przez moderatora] i jeszcze paru pewnie po ci (usunięte przez administratora) . co by sie nie stało to wina zawsze leży po stronie pracownika nie ma gadania bo [usunięte przez moderatora] ma zawsze racje nawet jak przeważnie jej nie ma! samochody co chwile sie psują (bo firma jedzie na oszczednosciach chyba od zawsze) pare aut to katastrofa na drodze. umowa o prace jest beznadziejna a za nadgodziny nikt nie płaci. będziesz umierać na hurtowni a oni będą udawać ze tego nie widzą. nie polecam pracy w tej firmie jeżeli ktoś chce być zdrowy i zdolny do normalnej pracy.

kandydat

Może mi ktoś powiedzieć na czym mniej więcej polega praca na stanowisku "PRACOWNIKÓW FIZYCZNYCH Z PRAWEM JAZDY KAT. B", w ogłoszeniu jest tylko tyle informacji. Czy to [usunięte przez moderatora] na hurtownii i okazjonalne wyjazdy czy typowy rozwóz towaru po sklepach, tzn. załadunek, jazda, rozładunek?

bibi

firma spoko,zarobki jak się komuś chce to całkiem nie żle a pracuje na akord.Tylko amnezja dyrektora doprowadza ludzi do szału

PODOLSKI beznadziejna firma!!! atmosfera chora-[usunięte przez moderatora] auta katastrofa mało sie nie rozlecą na drodze-wszytko na sznurkach

chcielibyście wiedzieć kto to :)

Fakt - [usunięte przez moderatora] wymagający i czasem troszkę za bardzo upierdliwy ale nadaje się na szefa bo umie właśnie nad wszystkim zapanować. No może prawie nad wszystkim bo wielkim światełkiem w tej firmie jest [usunięte przez moderatora]. Ta kobita ma łeb na karku. Pełen szacun dla jej osoby - oblatana na kompie i w towarze. Zawsze miła i uśmiechnięta. Jest stanowcza i również wymaga ale idzie się z nią dogadać - to duży plus. Wiadomo nieraz też ma swoje humorki (wówczas nie podchodź!!!) - jak to bywa u kobiet :) ale poza tym spoko. Ogólnie praca była spoko choć troszkę mała koleżeńskość między pracownikami - każdy mógł liczyć tylko na siebie samego

Masz racje łatwo narzekać ja pracuję już jakiś czas u pana Kazimierza i nie narzekam owszem wymaga ale sam zaiwania cały czas to bardzo trudna robota czasem trzeba być dypozycyjnym całą dobę i nastawić się na pracę fizyczną praca w mięsie taka jest

Anonimek

Opinie o pracodawcach wiadomo są różne lecz moim skromnym zdaniem Ci którzy wypowiadają się o firmie - (która deje bądź dawała im zarobić na chleb) w tak zły sposób to ludzie beznadziejni. To osoby którym całe życie ktoś podcierał tyłek a one same nie potrafią nic porządnie zrobić! Firma Podolski ma oddziały w różnych częściach Polski i pracują w niej ludzie nawet po kilkanaście lat!!! To chyba o czymś świadczy. Owszem szefostwo jest wymagające ale dla mnie ważne jest to że wynagrodzenie za moją pracę zawsze było na czas a przy przyjmowaniu do pracy Kierownik nie ściemnia że będzie lekko i przyjemnie. Wręcz przeciwnie na rozmowie kwalifikacyjnej zniechęca do pracy bo moim zdaniem chce mieć przy sobie prawdziwych facetów a nie mami-synków. Aby dobrze zarabiać trzeba się też wykazać i napracować a jeszcze nigdy nie słyszałem o pracy w której za dłubanie w nosie szef daje kasę. Więc powtarzam - Ci którzy napisali takie głupie opinie to nieroby i wieczni "szukacze" pracy a wiadomo takim ludziom zawsze będzie źle.

byly pracownik

We Wrocławiu rządzi pan [usunięte przez moderatora], który zatrzymał się w czasie 20lat temu, moim zdaniem nie nadaje się wcale na szefa!!!!! jak sam zresztą się nazywa heheh, odnosnie zarobków jeden plus są nienajgorsze, prawie zawsze na czas tj10kazdego miesiaca, jednak w firmie panuje chora atmosfera, jest stosowany [usunięte przez moderatora] jak rówież ogólnie osoby zarządzajace źle zwracaja sie do pracowników cytuje,,,jak Ci się [usunięte przez moderatora] nie podoba to [usunięte przez moderatora]'', samochody beznadziejne,strach wyjezdzac nimi na skrzyzowanie, poniewaz nie wiadomo, czy sie zdąży z nigo uciec,praca w tej firmie tylko w sytuacji bezwysjcia!!!!!NIE POLECAM!!!!!

x

popieram i gratuluje odwagi

pracodawca najgorszy z możliwych umowa najpierw zlecenie oczywiści najniższa krajowa a premia zależna od humoru szefa zero urlopu zero wolnego masz być pod telefonem 24 na dobę samochód niebezpieczny dla życia powodzenia tym ,którzy zechca tam pracować

Zostaw merytoryczną opinię o FHP Podolski - Sieraków

• Jak się pracuje w FHP Podolski?

Zobacz opinie na temat firmy FHP Podolski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

FHP Podolski
2.7/5 Na podstawie 20 ocen.
  • 18
    64-410 Sieraków