Agro-Visbek Sp.zo.o.

Bydgoszcz

Opinie o Agro-Visbek Sp.zo.o.

danka87

też słyszałam jakieś plotki o kłopotach fionansowych ale to nie znaczy że od razu bym stawiała krzyżyk jna nich i amen, dopóki istnieją w krsie to jest nadzieja, poza tym wiadomo że chemia dla rolnictwa to nie jest lekka branża, moga mieć lekki kryzys, nic strasznego

Olle

Kto to za głupoty pisze za (usuniete przez moderatora) to było dobrze normalne wypłaty i rozsądne godziny.A c do pijaków i złodzieji zanim kogoś osądzisz zastanów się.Ty co piszesz jedz teraz tam do Ulm pracujesz 17-18h a zapisywane masz 8-9 i jeszcze 6,5 na godzinę.po trzy godziny spisz.Nie będe pisał kto tam rządzi,ale jak jesteście ciekawi zadzwńcie do firmy się dowiecie.

jacek

Witam,dobrze byłoby gdyby zarządzający Firmą zainteresowali się pracującymi w Ulm...ludzie narzekają na brygadzistę,(usuniete przez moderatora) ,za brak obiektywizmu,skupia wokół siebie ludzi,którzy trzymają jego stronę,picie alkoholu,(usuniete przez moderatora) nad słabszymi i starszymi osobami to norma...Firma deklaruje,że ceni ludzi uczciwych,prawych,pracowitych,ale widać,że osoby,które kradną,piją są szanowane...pracowałem...nie narzekałem,ale atmosfera i brak odpowiedzialności tych ludzi spowodował,że zjechałem

Zostaw opinię o Agro-Visbek Sp.zo.o. - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agro-Visbek Sp.zo.o.