VITALABO - Laboratorium Diagnostyczne

Bydgoszcz

Opinie o VITALABO - Laboratorium Diagnostyczne

Pacjent

Szczerze polecam Punkt w Gryficach,szczeg.Panią Basię.Zawsze uśmiechnięta,kompetentna,spokojna,nigdy nie powstał siniak czy krwiak po jej pobraniu.Podejście z wielkim szacunkiem do pacjenta/klienta aż onieśmiela.Pełna empatia i wielka cierpliwość.Wyczerpująca informacja.Ceny niższe niż u konkurencji.Korzystają moi znajomi i rodzina i opinie się potwierdzają.

Tasia

Rewelacja. Polecam w 100%! szybko dostępne wyniki, ceny dużo tańsze od konkurencji

adamus
użytkownik zarejestrowany

nie wiem czy kolego kierować się przy wyborze pracodawcy na lata należy dziewczynami z recepcji... to nie jest jakiś istotny aspekt rozwoju kariery i życia zawodowego - a poza tym czy waszym zdaniem jak chciałbym w firmie mieć zatrudnienie to lepiej cv wysyłać mailem czy przyjść na hallera osobiście?

Rejestratorka

Co z pracą na rekestracji w takim punkcie? Jakie wynagrodzenie oferują? Pozdrawiam! ;)

asf
@Rejestratorka 10.08.2016, 21:29

Spoko praca, swietne dziewczyny z rejestracji!!!

Onomatopeja

Praca jest ok, chociaż nie zmusza się pracowników do myślenia (od tego są inni, ty masz tylko zrobić badania, a to, że nie masz o nich pojęcia to inna sprawa). Atmosfera w pracy - genialna, wręcz domowa, rodzinna, ekipa zgrana. To co interesuje wszystkich - zarobki, umowy itp. - masakra. Nowi pracownicy zatrudniani na podstawie umowy zlecenia, niekończącej się oczywiście (no dobra, po roku, albo dwoch, moze trzech ....).

Ewa

Standard - same opinie niezadowolonych pacjentów, brak opinii pracowników.

Kasia

Żenująca obsługa - nie opłaca się być pacjentem prywatnym, gdyż w czasie gdy kupujesz badanie, w kolejkę wchodzą ludzie ze skierowaniem na NFZ, co powoduje, że można przyjść przed czasem otwarcia punktu i zostać obsłużonym ..po godzinie. Mało tego - w zły sposób pobrano mi krew na badanie (krew uległa hemolizie, DWUKROTNIE), na moja delikatną sugestię zareagowano szyderstwem i nazwano mnie "wszechwiedzącą lalką". ŻENADA ! Nie polecam!!!!

Marcos

Trzeba kilka razy jeździć do ich laboratorium po wyniki . Bałagan tam mają .Nie polecam.

janina

109.196.61.11 Podają nieprawdziwe informacje o Vitalabo. Próby wożone godzinami.

Zostaw opinię o VITALABO - Laboratorium Diagnostyczne - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie VITALABO - Laboratorium Diagnostyczne