VITALABO - Laboratorium Diagnostyczne

Bydgoszcz

VITALABO - Laboratorium Diagnostyczne

Opinie o VITALABO - Laboratorium Diagnostyczne

zb.r.

najgorszy system pobrań wyników badań laboratoryjnych przez internet nie można dokonać pobrań w prosty sposób

Nickson

Painful, face palm all the way. The testing lab is great but their service is terrible. They made me go three times made a pointless meeting and charge me 200 PLN each time

Jerzy

@Stella, VITALABO - Laboratorium Diagnostyczne na swojej stronie internetowej w ostatnim czasie nie ogłosiło żadnych nowych rekrutacji. Czy Tobie udało się zdobyć jakieś informacje w tym temacie? Jeżeli tak, to zachęcam Ciebie do podzielenia się nimi. Na jakie stanowiska poszukiwani są pracownicy i jakie są wymagania? Czy jesteś zainteresowana rekrutacją do firmy?

Stella

Szkoda, że na forum dla pracowników piszą jedynie pacjenci. Może ktoś podpowie czy laboratorium potrzebuje aktualnie pracowników?

anna

Niestety nie skorzystam już z usług laboratorium VITALABO dokładnie w Brodnicy . Przy odbiorze wyników okazało ,że się nie wydrukowały. Proszę miłych Pań z obsługi, wyniki się same nie drukują należy je wydrukować. Jadę więc do drugiego punktu poboru na Alei Leśnej i odbieram wyniki. Zadowolona wracam do pracy 15 km ( z której się urwałam , aby odebrać wyniki ). Ku mojemu zdziwieniu wyniki nie są kompletne brakuje badania , za które zapłaciłam 55,00 zł. Dzwonię , okazuję się , nie wydrukowane i mam przyjechać jeszcze raz . Jeżeli chodzi o profesjonalizm - szkoda słów. Idąc prywatnie na badania i płacąc z resztą nie małe pieniądz za ta usługę chciałabym dostać chociaż to za co zapłaciłam . Niestety tak nie jest .

Jerzy

Czy ktoś z Was posiada informację czy VITALABO prowadzi rekrutację? Czy podzielicie się opinią dotyczącą pracy w danej firmie? Może ktoś był ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej i może pomóc innym osobom szukającym pracy w podjęciu decyzji odnosząc się do własnego doświadczenia?

Czy ktoś z Was mógłby opisać VITALABO - Laboratorium Diagnostyczne jako pracodawcę, odnosząc się do własnego doświadczenia?

Pacjent

Szczerze polecam Punkt w Gryficach,szczeg.Panią Basię.Zawsze uśmiechnięta,kompetentna,spokojna,nigdy nie powstał siniak czy krwiak po jej pobraniu.Podejście z wielkim szacunkiem do pacjenta/klienta aż onieśmiela.Pełna empatia i wielka cierpliwość.Wyczerpująca informacja.Ceny niższe niż u konkurencji.Korzystają moi znajomi i rodzina i opinie się potwierdzają.

Tasia

Rewelacja. Polecam w 100%! szybko dostępne wyniki, ceny dużo tańsze od konkurencji

adamus

nie wiem czy kolego kierować się przy wyborze pracodawcy na lata należy dziewczynami z recepcji... to nie jest jakiś istotny aspekt rozwoju kariery i życia zawodowego - a poza tym czy waszym zdaniem jak chciałbym w firmie mieć zatrudnienie to lepiej cv wysyłać mailem czy przyjść na hallera osobiście?

Rejestratorka

Co z pracą na rekestracji w takim punkcie? Jakie wynagrodzenie oferują? Pozdrawiam! ;)

asf
@Rejestratorka 10.08.2016 21:29

Spoko praca, swietne dziewczyny z rejestracji!!!

Onomatopeja

Praca jest ok, chociaż nie zmusza się pracowników do myślenia (od tego są inni, ty masz tylko zrobić badania, a to, że nie masz o nich pojęcia to inna sprawa). Atmosfera w pracy - genialna, wręcz domowa, rodzinna, ekipa zgrana. To co interesuje wszystkich - zarobki, umowy itp. - masakra. Nowi pracownicy zatrudniani na podstawie umowy zlecenia, niekończącej się oczywiście (no dobra, po roku, albo dwoch, moze trzech ....).

Ewa

Standard - same opinie niezadowolonych pacjentów, brak opinii pracowników.

Kasia

Żenująca obsługa - nie opłaca się być pacjentem prywatnym, gdyż w czasie gdy kupujesz badanie, w kolejkę wchodzą ludzie ze skierowaniem na NFZ, co powoduje, że można przyjść przed czasem otwarcia punktu i zostać obsłużonym ..po godzinie. Mało tego - w zły sposób pobrano mi krew na badanie (krew uległa hemolizie, DWUKROTNIE), na moja delikatną sugestię zareagowano szyderstwem i nazwano mnie "wszechwiedzącą lalką". ŻENADA ! Nie polecam!!!!

Marcos

Trzeba kilka razy jeździć do ich laboratorium po wyniki . Bałagan tam mają .Nie polecam.

janina

109.196.61.11 Podają nieprawdziwe informacje o Vitalabo. Próby wożone godzinami.

Zostaw opinię o VITALABO - Laboratorium Diagnostyczne - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie VITALABO - Laboratorium Diagnostyczne