Opinie o Latex Opony Sp. z o.o. w Opole

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Latex Opony Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Latex Opony Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Latex Opony Sp. z o.o. w Opole

#200

Nieszanowny pan Czesław był jedyną osobą w firmie która była prowadzona przez wózek widłowy a nie na odwrót. @i takie szukam jak chcesz pracować w firmie w której podczas 1-szego tygodnia będą Cię testowali na wszelakie sposoby to aplikuj.

CZESIEK

Nie ma co narzekac robota jest spoko zarobki bardzo wysokie kierownictwo kompetentne wszyscy sa mili i sie usmiechaja do siebie i nie trzeba myslec 20 czemu nie ma pieniedzy bo zawsze sa , idzie kogos sprzedac wtedy sie uzyskuje specjalny immunitet po ktorym mozna nawet przychodzic na cyku do roboty pozdrawiam stara ekipe:)

opole

A potem 4-6 :) Bo w sezonie robi się przynajmniej po 12h. Łatwo mówić - "przeciwstawić się takiemu zachowaniu", ale Ci którzy tak robią nie dostają premii, a po jakimś czasie są zwalniani.

opole

Jeśli chodzi o magazyn w Opolu, to na pierwsze 3 miechy dostajesz najniższą krajową, a potem parę stówek więcej. Za nadgodzinę masz dychę, więc robiąc 50-60 nadgodzin w miesiącu, będzie "dwójka" na koncie. Ale prawda jest taka, że robisz cały czas na dworze, czy to deszcz, czy mróz -15, czy upał +40. Robota jest ciężka, bo opony są ciężkie ;) Jak będziesz grzeczny to po 3 miesiącach dostaniesz ciuchy robocze. Premie są, ale jak się nie przypodobasz kierowi, to nie ważne jak będziesz zapierniczał, dostaniesz może 3%. A o kierownictwie nie będę się wypowiadał, bo tu cenzurują wulgaryzmy :D

@opole

W latexie nie stoi i się nie leży - jak ktoś nie ma zielonego pojęcia co się dzieje na magazynie w Opolu niech się nie wypowiada, za moich czasów nikt nigdy skacowany czy pijany do pracy nie przyszedł, po prostu jest tam 2 fajnych kierowników ( o ile jeszcze są ) ale nad nimi jest jeszcze 2 z czego jeden nie ma zielonego pojęcia o zarządzaniu magazynem, drugi ma ale nie potrafi z ludźmi postępować i tyle w temacie ;) największym minusem są godziny pracy - przychodzisz się odbić a tu zonk trzeba zostać dłużej ze 2-3 godzinki - nie odpowiada to wypad biorą następnych :)

kamil
@opole

ja zostalem zwolniony bo nie dalem sie wysterowac na siano ktore mialo byc sciagane z kazdej wyplaty za stłuczke autem...a dlaczego w ten sposob? po co tracic znizke za bezszkodowa jazde skoro pracownik moze to pokryc gdyby to byl pomysl samego wlasciciela to jestem w stanie to zrozumiec bo to on traci kase ale wymyslil to kierownik ktory nie tracil nic ale uratowal 1/10000 kasy szefa sytuacja z opola pzdr dla artura

wolny

jak mozna robic nadgodziny

miki
@wolny

jak można w ogóle robić

Magazynier

Spotkanie w cztery oczy - luzna rozmowa - zadanie przekazane profesjonalnie , oprowadzenie po magazynie - warunki do akceptacji

Pytania standardowe istotne byłe przyczyny zmiany pracy , trudności z dojazdem , dyspozycyjność

logo firmy Elektryk/Automatyk
Opole
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Betonomieszarki
Berger Beton sp. z o .o.
logo firmy Opiekunka seniorki
Opole
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik na produkcji krążników
Kopalmat Marcin Baka
LB99

Witam czytając wszystkie wpisy aż włos mi się jeży na głowie. Jestem pracownikiem w Firmie Latex od ponad 8 lat i uważam, że lepszego szefostwa ciężko znaleźć w firmach na terenie Opola. Firma Latex to nie tylko magazyn Chorzów ( bo wpisy pochodzą tylko z tego regionu ) ale także i przede wszystkim Centrala Opole jak i oddziały we Wrocławiu i Katowicach. Jestem bardzo zadowolony z pracy jak również z atmosfery . Jak wykonujesz swoją pracę sumiennie to szefostwo zawsze cię doceni a jak przychodzisz do pracy pijany, na kacu lub nie przychodzisz bo głowa cię boli to nie spodziewaj się, że tak was traktują a nie inaczej. Czasy komuny się skończyły i powiedzenie czy się stoi czy się leży 2 tys. się należy już nie istnieję.

oponiarz mlodszy :D

pracuje juz jakis czas w Latex magazyn chorzow zarobki na poczatek niecale 1200, kazda nadgodzina 10zł na reke w "kopercie", po 3 miesiacach (o ile przedluza umowe) podwyzka na 1900 brutto i nadgodziny bez zmian.Praca glownie przy zaladunkach/rozladunkach jak ktos ma lek wysokosci albo jest slaby to odradzam:D pozdrawiam wszystkich z magazynu w chorzowie

bzyku

(usunięte przez administratora) nie polecam nikomu pracy w magazynie w OPOLU

@bzyku

jakby jakiś bhp-owiec zobaczył co się wyprawia na magazynie to dostałby zawału :)

...

Jak to się mówi - nie znasz tam dnia ani godziny :)

And

To ta firma od opon w Opolu na Krapkowickiej?

Kajko

(usunięte przez administratora)odeszło kilku pracowników na nich miejsce mają przyjść Ci co się nie "buntują" o żadnym zespole nie ma mowy

Ozor

Po 3 miesiącach zwalniają jak umowa się próbna skończy a później znów nowych biorą...

roker

a ktos moze cos powiedziec na temat hurtowni w chorzowie?

przyszlyrobol

Ale jak zmienia się system pracy na 10-12h to placa za nadgodziny czy to normalna zmiana za podstawe??

gość

firma kogucik, niewłaściwi ludzie na niewłaściwych stanowiskach, zero organizacji aż cud że to jeszcze istnieje... tego powinni zabronić

Borek
@gość

100 % prawdy, niestety sam miałem możliwość doświadczenia tego

zigol

ODRADZAM TA FIRMĘ - PRACA ZA MARNE GROSZE , PRACOWAŁEM O TEJ FIRMIE JAKO PRZEDSTAWICIEL DLUGI CZAS - MARNE ZAROBKI - WŁAŚCICIELE NIE MAJA SZACUNKU DO LUDZI , TE PREMIE TO ISTNA SCIEMA - W BIEDRONCE SIE LEPIEJ W OPOLU ZARABIA NIZ TAM LUDZIE W BIURACH .

Ozgi

koledze się firmy pomyliły po prostu

wacek

poważnie ta firma od opon jest taka OK czy sobie [usunięte przez moderatora] robisz Gościu ??

klark 2201

lepszej firmy nie znam , pracowałem w wielu , ale szefostwo tej firmy to ludzie przez duże L szacunek

Zostaw merytoryczną opinię o Latex Opony Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Latex Opony Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Latex Opony Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Latex Opony Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Latex Opony Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Latex Opony Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Latex Opony Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 92 ocen.

Latex Opony Sp. z o.o.