Comac jobs s.r.o.

Cieszyn

Comac jobs s.r.o.
2 18

Opinie o Comac jobs s.r.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Ewelina

@elzbieta, na forum obowiązuje przestrzeganie regulaminu, który akceptujesz przed dodaniem komentarza. Dla przypomnienia dodaję załącznik: https://www.gowork.pl/regulamin Zachęcam Ciebie do zapoznania się. Jest w nim wspomniane, że należy przestrzegać zasad kultury wypowiedzi i nie obrażać innych.

elzbieta

nie polecam tej firmy.. ani beaty ani izy dwie jebniete kobity i 3 (usunięte przez administratora) pawel sie dolaczy. nie polecam novego jicina ,dzien wolnego i zwalniaja jedne l4 i zwalniaja ,oszusci i nieroby

Ewelina

@Aga 29, czy Comac jobs zapewnia swoim pracownikom pozapłacowe benefity? Na przykład w postaci pakietu socjalnego lub dofinansowania do karty sportowej? Jak pod tym względem oceniasz swojego pracodawcę?

Aga 29

Pracuje w Comac Jobs trzy miesiące. Mogę polecić wszystkim. Wypłaty się zgadzają i nie ma żadnych problemów. A te komentarze to widzę pewnie piszą ci co im się robić nie chce tylko tyle. Ale to u niektórych naszych rodaków norma. Nic nie robić byle by dużo płacili.

Ewelina

@Ddk Bardzo Ci dziękuję za Twój wpis dotyczący warunków pracy w firmie Comac jobs. Jestem przekonana, że posłuży on osobom szczególnie zainteresowanym tym pracodawcą. Z Twojej relacji można wywnioskować, że w firmie panuje spory chaos, jak zatem myślisz - z czego to może wynikać? Czy zapewniają swoim pracownikom ubezpieczenie?

Ddk

Nikomu nie polecam tej pracy! Dojazdy po 2 h płacone tylko za 7,5 h . W domu nie było mnie po więcej niż 12 h także jeśli chcesz dobrze zarobić a podjara Cię te „3 tysiące złotych a z jednym weekendem 3 i pół „ tak jak obiecywała pani na szkoleniu to sobie odpuść naprawdę to jakaś totalna ściema. Pierwszy dzień pracy wyglądał tak, ze nie wiedziałam kompletni gdzie isc i co robić musiałam szukać po halach kogoś kto powie gdzie moje stanowisko .. na koniec biegałam między szatniami bo w ciągu jednego dnia kazali mi raz być tu raz tam a finalnie nie umiałam trafić do szatni .. kiedy prosiłam kogoś o pomoc nikt nie miał czasu i prawie spóźniłam się na autobus. Potem trafiłam do szpitala i idąc na pare dni l4 panie z biura dzwoniły ze mam isc na urlop bezpłatny bo ktoś już zajął moje miejsce .. ABSURD wisienka na torcie i tak był telefon o godzinie popołudniowej , ze mam nagle isc do pracy na nockę kiedy powiedziałam ze nie wiem czy się wyrobie bo (jednak telefon mnie zaskoczył , powinni poinformować mnie dzień przed ) pani TA SAMA PANI KTÓRA OBIECYWAŁA GWIAZDKI Z NIEBA NA SZKOLENIU. Powiedziała , ze albo idę albo mnie zwalniają . Zaczynajac nockę stałyśmy z innymi paniami na korytarzu prawie 2 h! Czekając aż ktoś łaskawie nam powie co mamy robić .. az nagle dowiedziałam się , ze w Czechach jest święto i wcale nie musiałam jechać do pracy .. A ZAGROŻONO MI ZWOLNIENIEM. Aktualnie czekam na wypłatę za maj. Dowiedziałam się , ze termin oddania ubrań był do końca maja a adres do wysyłki dostałam tak samo pod koniec .. I co? I nic .. już zostało mi potrącone za te dwie ohydne koszulki do kolan , buty i bajeczne spodnie z arbaju dla chyba wielkiego chłopa bo na prwnie nie na kobiecy rozmiar 38 .. za te wszystkie perełki mam do zapłacenia ponad 300 zł to jakiś absurd . Podobno mówią pracownika o terminie przy podpisywaniu umow ale to powinno być w umówię nic takiego nie pamietam .. jaka mam pewność że ktoś to powiedział czy tez nie? ŻADNA . Jedna wielka niewiadoma . Nikomu nie polecam tego miejscach i naprawdę jeśli potrzebujesz kasy idz gdzieś na produkcje na miejscu .. gwarantuje, żeb dostaniesz tył samo a robiąc nadgodziny (4h jazdy autobusem) nawet więcej .. napakne jeszcze o tym, ze jeździłam z wielka torba bo nie było szafki .. powiedzieli mi ze mam szukać aż się znajdzie .. POWINNI BYĆ PRZYGOTOWANI TYLE SZAFEK ILE PRACOWNIKÓW! A w pierwszy dzień pracy ktoś powinien oprowadzić , pokazać co i jak „zaopiekować się” ahh szkoda slow jeśli masz główne na karku to omijaj to miejsce szerokim łukiem :)

Ewelina

@Pracownik Varroc Po pierwsze proszę, byś uważał na swoje słowa - na forum publicznym nie wolno nikogo wyzywać, posługując się ponadto wulgarnym słownictwem. Po drugie, czy postanowiłeś zgłosić komuś fakt zaległych wypłat przez Comac jobs? Uważam, że należałoby zacząć właśnie od tego. Jak myślisz?

Pracownik Varroc

COMAC JESTEŚCIE NAJBARDZIEJ ZAŁAMANYM BIUREM JAKIES MOZNA SPOTKAC, NIE WYPLACACIE PIENIEDZY ZADNYCH POMOCY KIEDY CZLOWIEK TEGO POTRZEBUJE JEDNYM SLOWEM JESTESCIE GOWNEM A LUDZIE KTORZY TAM PRACUJA TO SKURWIALE WSZY KTPRE CZERPIA PIENIADZE I OKRADAJA LUDZI KTORZY NAPIERDALAJA ZA GROSZE (usunięte przez administratora) WAS PIES CHORE (usunięte przez administratora)

Ewelina

@Killaz To bardzo dobrze, że postanowiłeś wypowiedzieć się na temat Comac jobs. Jak długo byłeś zatrudniony przez tę agencję? Do czego konkretnie masz zastrzeżenia? Proszę, abyś rozwinął swoją myśl.

Ewelina

@Najgorsza agencja pracy Bardzo dziękuję Ci za Twoją rzetelną opinię na temat warunków pracy w Comac jobs. Na pewno pomoże ona wielu innym użytkownikom, którzy zastanawiali się nad tym, czy do nich aplikować. Jednocześnie jest mi przykro z powodu Twoich złych doświadczeń z tym pracodawcą. Od Twojego wpisu minął już jakiś czas, masz może zatem jeszcze coś do dodania od siebie na ich temat?

@Ewelina 19.05.2018 13:25

Coma Jobs pracowałem przez tą agencje i powiem szczerze nie było źle ale mam zastrzeżenia i to wielkie.

Najgorsza agencja pracy

Agencja pracy Comac Jobs to jakiś żart. Przy przyjmowaniu do pracy obiecywali wiele. Panie były miłe i gwarantowały swoją pomoc przy jakichkolwiek problemach. Problem pojawił się po podpisaniu umowy. Praca owszem czysta i lekka ale warunki pozostawiają wiele do życzenia... Przyjęłam się na 3 zmiany po 8h. Okazało się że oprócz tego linka idzie na dwie 12h w tygodniu oraz ma tylko zmianę rano i nocke miało się to skończyć po miesiącu niestety tak się nie stało . Co tydzień lub dwa tygodnie inna vpt. Ustalilo się coś z jedną przyszła inna i ją to nie obchodzi. Zero przepływu informacji miedzy nimi. Po wykonaniu telefonu do pani koordynator dowiedziałam się że agencja nic nie może zrobić ponieważ to sprawy Varroca a oni się w sprawy wewnętrzne nie mieszają. Po czym przestałam chodzić na 12. Pani z biura zadzwoniła oburzona a po wyjaśnienie przyczyn powiedziała że spróbuję coś z tym zrobić. Czyli jednak się da.... Po kilku miesiącach pracy dostałam SMSa ze jest zmniejszona ilość pracy i mam siedzieć w domu czekać na wiadomosc czy mam przyjść do pracy czy nie. Na koniec tygodnia zadzwoniłam do Pan z agencji oczywiście nie odbierały.. Nic dziwnego najlepiej umyć ręce... Pisałam SMSy dzwoniłam i nic. Pojechalam do biura aby wyjasnic sprawę i rozwiązać umowę bo ile można czekać. Na miejscu okazało się że umowa została zakończona a nikt nie raczył mnie i innych o tym poinformować. Ta firma to jedna wielka pomyłka. (usunięte przez administratora) i tyle panie najpierw obiecują nie wiadomo co a później maja w (usunięte przez administratora) swoich pracowników. Załatwienie jakiej kolwiek sprawy graniczy z cudem.

wiesiek

Poszukuje dojazdu do Rychwaldu ze Swierklan lub Boguszowic

były pracownik

Nie podpiszę się pod żadną pozytywną opinią wystawioną na Comac Jobs. Pracowałam tam pół roku , konkretnie w Varroc Novy Jicin. Przyjmując się do pracy wszystko było rewelacyjnie! Warunki które przedstawiali były na prawdę dobre. Niestety po rozpoczęciu pracy okazało się zupełnie inaczej. Zaznaczam, że pracowałam tam razem z partnerem. Wynagrodzenie z miesiąca na miesiąc były w sumie coraz niższe, nigdy nie dostałam tyle ile mi obiecywano. Pozabierali dodatki za dojazdy - tak dali autobus który wyjeżdzał 2 godziny wcześniej - więc wychodziło na to, że w domu nie było Nas 12 godzin a płacone było tylko i wyłącznie za 7,5h! Panie w biurze bezczelne, które ani trochę nie służą pomocą. Były w stanie zarzucić mi że kłamie w sytuacji kiedy napisałam im esemesa, że nie będzie mnie w pracy a one ODPISAŁY MI, że ok i mam dzien bezpłatny. Po czym okazało się, że zabrano mi 3 dni urlopu bo "NIE DAŁAM NIKOMU ZNAĆ" ;) Mało tego! Miałam potwierdzenia w formie BILINGÓW a i tak usłyszałam, że to niemożliwe. Polki które tak werbują Polaków do pracy jeśli przychodzi co do czego mówią, że "nie mogą nic zrobić, nie mogą nam pomóc, a wszystkie sprawy mamy załatwiać z czeszkami". Mimo tego, że nie jestem już ich pracownikiem miałam nawet problem z otrzymaniem PITU, ponieważ Panie stwierdziły, że nie mają obowiązku ich wysyłać. Oczywiście o wszystkich ważnych sprawach informują ludzi na GRUPIE NA FACEEBOKU na której nie ma nawet połowy pracowników. Z ostatniej mojej wypłaty zostało potrącone 2000koron ponieważ "nie wypisałam papierów do skarbówki" o których nikt nie wspomniał ani słowem. Jeśli ktokolwiek zastanawia się nad podjęciem tam pracy, a ma jakieś pytania proszę pisać , z chęcią odpowiem. Pozdrawiam

anonymous
@były pracownik 13.02.2018 16:23

Witam a jak sprawa wygląda jak nie odrobię tych trzech dni ile mi weznom z wypłaty pracuje w varroku

prawda

Pracuje pod CJ i powiem (usunięte przez administratora) i jeszcze gorzej dostalem sms ze nie ma pracy i musze czekac na smsa kiedy bede mogl znow pracowac no kuuuu...rwa gdyby nie czeszka ktora zna dyrektorow w tej fabryce to czekałbym aż umre z głodu a

ela

gdzie polecacie pracować w Czechach ?

Mirko
@Rekrut 16.02.2018 19:59

Witam jestem zainteresowany namiary na dobry kontakt będę wdzięczny z góry dziękuje i pozdrawiam / mirko 1x@wp.pl

KURA

NIEROBY NIE CHCE WAM SIE ROBIĆ TO WASZ PROBLEM

lojalny

Witam Drodzy koledzy sprawa wygląda nastepujaco . Posrednictwo to wielka klapa . Opowiadaja bzdury które się nie sprawdzają po zatrudnieniu. Na pasku z wyplaty nie ma zadnych wyszczegolnien . Wyplata taka biedna jak ten pasek za miesiac zmiany nocek wyciagniecie 2600. To z firmy varroc rychwald. Nie placa 13 i 14 pensji,zwrotow za paliwo.Te inne dodatki o których mowia to bajer gdyż nigdzie tego nie ma na pasku z wyplaty. Obojetnie na jakie zmiany chodzisz ta sama wyplata plus (usunięte przez administratora) od ważnych i najważniejszych. Atmosfera wiadomo jak ktoś się może domyslec pracując z Rodakami za granica. Czesi się smieja i najlepsze stanowiska oczywiście maja od nich ludzie. Posrednicy oszukują byle by pozyskać pracownika dlatego nie polecam tego pośrednictwa a takze zakładu z rychwald (produkcja lamp a potem scierka lub kartony).

Akrim

Czytając te opinie to kosmos . Pierwszy raz pracuje w Czechach , na produkcji. Wynagrodzenie na czas i w odpowiedniej kwocie . Byłam na L4 . Żadnych problemów , tylko jasny przekaz że przebywam na L4. Ręka nie odpada od pisania sms a powiadamiającego o niezdolności i wysłania mailem lub mmsem do firmy . Praca zdecydowanie lżejsza od pracy na produkcji w Polsce, to są opinie które pracowały na produkcji w Polsce. Czesi ... No cóż , jedni nas nie lubią innym nie przeszkadzamy. Bardzo dobra firma która proponuje pracę typu work , bo o tym trzeba pamiętać na umowę o pracę a nie na zlecenie . Zapewnia urlop , zapłatę za L4 . Znajdzcie takiego polskiego Worka z takimi warunkami . Pluć każdy (prawie ) potrafi a pracować nie do końca.....

PEPIK

LUDZIE DUZY BAJER Z TYM POSREDNICTWEM PRACY. NIE DAJCIE SIE NABIERAC. CZESZKI WREDNE .NIE IDA W ZADEN SPOSOB NA REKE, JAK PISZA. LUDZMI RZUCAJA PO HALACH A POLACY UKLADAJA KARTONY Z LAMPAMI. CZESZKI OBMAWIAJA NA GLOS POLKI. KASA LIPA .DUZA ROTACJA

Robol

Nie rzetelna firma. Otrzymuję sms, którego mam pokazać kierowcy autobusu, a ten że brakuje tam mienia i nazwiska dla mnie ta sytuacja jest śmieszna, a wręcz irytująca. Człowiek chce pracować, przychodzi o czwartej rano pod autobusów gdzie później okazuje się, że nie może pojechać do pracy tylko dlatego, że w smsie zabrakło imienia i nazwiska. Nie wiem, czy ludzie tam pracujący są poważni. Kiepska organizacja pracy. Poprzednio też pracowałam przez tą samą agencję, gdzie okazało się że co innego była w umowie o pracę, a co innego umówione na zakładzie. Podejrzewam że większość agencji wykorzystuje w ten sposób ludzi.

Boss

Sa przyjecia bo ludzie sie zwalniaja z tamta. Idz do pani Izy.z ona na bank cie przyjmnie haha . powaznie przyjmnij sie do auszwitz ;) powodzenia w pracy

Bolo

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Killaz kutasi.e pewnie knedlom w dup.e wlazisz bo juz widac po twojej wypowiedzi . Tak jak kolega napisal pewnie bez wazeliny wlazisz w (usunięte przez administratora) Izabeli.Z i tym tepym czeszkom w biurze !!! WSTYD

Boss

Killaz huj.u keba.ny sam zapie.rdalaj za grosze nie placa sie nie tobi nie wiesz o tym. I niebron tych knedli jeb.anych pewnie jeates kolega izabeli.z z tej tep.ej agentury sa piz.dy nic nie umia z tymi torbami w tej agencji zalatwic i taka prawda . a ty tep.y huj.u zamkni.j jape cwel.u keba.ny!!!

Killaz

Buractwo i nic wiecej nawet na lampy,.sie nie.nadajecie ogolnie to (usunięte przez administratora) was :-) nie roby kalwaryjskie :-)

Killaz

Robota zajefajna ekipa gicior sianko sie zgadza :-) polaki mysla ze odrazu kokosy i na glowe spadne za co ? Za buly ze nie chodza do pracy bo sobota :-) nie chce sie robic to dupiny nie zawracajcie . W Polsce nie chceci robic i w czehah tez zle hujo.ej baletnicy i majtki przeszkadzaja pozdrawiam a jak wam szkoda czasu 2 godzin na dojazdy to do biedronki cv zlozyc

On

Zgodzę się z wami agentura comac Jobs katastrofa !!! Tyle innych pożądanych agencji w Czechach jest a wy się pchacie do comaga lepiej się zastanowić parę razy niż w gown.. wdepnąć ! Pozdrawiam

xxx

Zgodze sie z Jastrzebianinem Zarobki marne obsluga pracownika tragedia jak ma sie zwolnienie lekarskie kaza przyjsc do pracy. Rowniez nie polecam.

Jastrzebianin

Nie polecam pracy w comac jobs w nowym jiczinie trzeba (usunięte przez administratora) jak glupi za marne pieniadze . tyle to w polsce spokojnie idzie zarobic. A co sie tyczy kobiet z agencji w nj to masakra jakas zero szacunku do pracownika chamskie aroganckie i za kare tam chyba pracuja ! Jak masz jakies dokumenty zalatwic to zapomnij!! Ciulaja na wyplatach i urlopach. Wyplaty obliczaja po tydzien czasu w tym mc od 2 do 9.02018 agencja zamknieta bo musza sie doliczyc i pociulac ludzi. Jak juz podpiszecie umowe jestescie udupieni ! NIE POLECAM !!!

Ziomal

Nie polecam pracy w Hadrec Nad Morawici w fabryce zamów samochodowych wyśrubowane normy zbliżone jak w holandii za gówniane pieniądze mało tego za nie wyrobienie normy uwalają tak że na czysto wychodzi 5 zł/h umowy są tłumaczone a stawki co i za ile w j.czeskim tak żeby Polak (usunięte przez administratora) zrozumiał na codziennie rzucają na inne stanowisko Pracy. Jednym słowem Rodacy zastanówcie sie zanim zgodzicie sie na norme 1100 za 1400a czasem mniej.

Zostaw opinię o Comac jobs s.r.o. - Cieszyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Comac jobs s.r.o.