Comac jobs s.r.o.
counter
2 29 128 5 1
Dragon

Nie polecam firmy po wypadku samochodowym poszedłem do szpitala i firma mnie zwolniła podczas chorobowego kiedy byłem w szpitalu nigdy wcześniej w tej firmie nie byłem chory

RR
Kandydat

Jakie testy są przeprowadzane w Hanonie? Zręcznościowe ?

Krzysztof

Możecie coś opowiedzieć na temat owych "testów" które podobno oblewa sporo ludzi,co to za testy czego dotyczą. Dzięki

Lidia
@Krzysztof

Jakie stanowisko Cię interesuje? Te testy są chyba przeprowadzane tylko na niektórych stanowiskach i w niektórych firmach. Dobrze mówię?

Ewa Nowy wpis
Klient
@Lidia

Proszę napisać jak wygląda test matematyczne hanon

RR
Kandydat

Jakie testy są przeprowadzane w Hanonie? Zręcznościowe ?

Ews Nowy wpis
Klient
@RR

Proszę napisać jakie są zadania matematyczne w hanon

Mija Nowy wpis

Nie polecam tej agencji, zero zaangazowania z ich strony .

pracownik Nowy wpis

Te chamy nawet chorobowego nie placa.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Dragon

Gaik
@Dragon

Ktoś Cię zrobił w konia. Nie można zwolnić pracownika przebywającego na zwolnieniu. Owszem firma do której deleguje Cię agencja może uznać że nie chce żebyś dalej dla niej pracował ale to agencja jest Twoim pracodawcą i oni nie mogą. Nie pierwszy raz wmawiają komuś, że mogą zwolnić pracownika na chorobowym. Chociaż to i tak bezsensu bo w Czechach pracodawca płaci tylko pierwsze 14 dni chorobowego, potem płatnikiem jest już czeski ZUS.

Nick
@Gaik

Jesteś niedoinformowany. Wszystkie agencje czeskie mogą zwalniać ludzi na chorobowym. W Polsce to nie przejdzie, w firmie czeskiej podobnie ale niestety agencje działają na innych zasadach i mają niestety pełne prawo (usunięte przez administratora) człowieka na zbity pysk nawet gdy ten choruje

zaneta
@Nick

Nieprawda, nie mogą:)

Xyz
@zaneta

Niestety ale się zdarza. Nawet w polskich agencjach pracy. Jak np Ramstad

Użytkownicy czekają na odpowiedź 62 dni.

Czy w obrębie jednego działu w Comac jobs s.r.o. są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Brandon

Chyba jako jedyni szanują pracownika... szkoda, że w dzisiejszych czasach to takie rzadkie. POLECAM

Dariusz
@Brandon

Czym zajmujesz się w Comac jobs? Zastanawiam się czy ta firma oferuje jakieś szkolenia i kursy dla nowych pracowników, wiesz coś na ten temat? Liczę na Twoją odpowiedź.

Nie dotyczy

(usunięte przez administratora) jak mogą. Już miesiąc czekam na papiery, strawienki i wypłatę. Omijać szerokim łukiem tą agencję

Nie dotyczy
@Nie dotyczy

Do tej pory czekam

NtSd
@Nie dotyczy

Dziwne, jeżeli chodzi o wypłaty to nigdy nie było z tym problemów. Nie słyszałam o tym żeby ktoś nie dostał wypłaty za przepracowane dni ;/

Marta

Witam pracowałam w hanon systems pod agencją comag jobs 3 miesiące po czym niechcący gdy karta na wejściu pszestala działać zadzwoniłam zgłosić ten fakt do biura i dowiedziałam się że od 3 dni nie pracuję zostałam zwolniona tyle że zakład pracy nic nie wiedział tak samo jak ja w comagu uparcie twierdzą że smsa do mnie wysłali kpiny nic nie dostałam nie polecam tej agencji oszuści zwolnienia w formie SMS są bezprawne proszę osoby oszukana tak samo o kontakt trzeba to gdzieś zgłosić ja tego tak nie zostawię

Aga

Varoc Varoc Varoc ,Pracuje w Heningess jest mega Czeszki spoko dziewczyny, praca bardzo fajna 12 godz czas leci, Co do agencji bywa różnie Pani Klara spoko babka Monika Gajdasowa złoto kobieta załatwisz z nią wszystko,wypłata napisze w przyszłym miesiącu,teraz za 6dni pracy w tym jeden dzień szkoleniowy 8500 koron plus bony jest ok.

Lukasz
@Aga

Zgadzam się z tobą w 100 procentach ponieważ też pracuje w Varrocu przez tą agencje i powiem tak że jest super. Każdemu polecam kto nie pracował w varrocu.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 182 dni.

Czy pracownicy w Comac jobs s.r.o. dogadują się między sobą?

Janapl

Hm pracowalam pod ta agencja ponad 1.5 roku i nie moglam narzekac. Umowa o prace, premia, dodatki, urlop wsystko sie zgadzalo. Ubezpieczenie nawet w Polsce. Wypłata tez zawsze przychodzila na czas. Fakt czasami była ona mniejsza czasami wieksza o jakies drobne kwoty ale nie bylo mowy o tym zeby nie wyplacano przrpracowanych nadgodzin. Te zawsze się zgadzaly. Jeżeli chodzi o zwolnienia w firmie w ktorej pracowalam pracownicy byli zwalniani tylko na rozkaz kierownika w firmie na danej zmianie. Raczej nie bylo przylapdu zeby agencja zwalniala sama z siebie bez powodu. Jakos nie narzekałam na ta agencje kiedy z nimi pracowalam. Za to przestrzegam przed agencna SORTINGO.

Edyta

Na jaką umowę zatrudniani są agenci pracy?? Pozdrawiam

Xyz
@Edyta

Umowa o pracę.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 283 dni.

Jak jest z pakietem medycznym w Comac jobs s.r.o.? Można dołączyć rodzinę?

Weronika

Pierwsza wypłata no obiecująco 2500 kolejne wypłaty po zrobieniu nadgodzin 1500 świetnie lepiej być nie mogło traktują Polaków jak śmiecie bo zapier***** za grosze po czym z dnia na dzień Cię zwalniają po pół roku a ich wytłumaczenie po prostu (usunięte przez administratora) system bo gorszej wymówki nie słyszałam osobiście nie polecam tego biura totalne (usunięte przez administratora) i dziwię się że to jeszcze funkcjonuje

Inka z warroca

Pragnę poinformować wszystkich i to poważna sprawa wirus korona jest w waroku mimo to pracują a wręcz zastraszają zwolnieniem i zwalniają tych co nie mogą przyjść granice zamknięte Polacy 7 g pracują a 10 g jada takie korki urlopu nie mogą dostać a za zwolnienie lekarskie lecą sprawa trafiła do ministerstwa obrony praw człowieka narażają ludzi i życie jak u kogoś wykryją temperaturę zostawia poza brama i ten ktoś nawet do busa nie ma prawa wejść by dojechać do domu jak pies zostaje i każą to jeszcze podpisać sprawa trudna dla całych narodów a warok ma Polaków gdzieś więc to nagłośnili dadzą do telewizji i zrobione opinie indikada i comak zwalniają ale to varok tłumaczy brak materiału a to nie prawda ludzie z rannej zmiany na którą wstają już o 3 wracają .po kieracie korkowym przed granicą o pierwszej proszą o urlop ale nie dostają więc idą do lekarza po L4 zostają zwalniani czy tak traktuje się ludzi tracą pracę nie mają środków do życia i to w takiej sytuacji kryzysowej i oni dbają o markę lamp to kierat dlatego to zostanie nagłośnione i trafi na stół panst uni czy tak ma wyglądać życie Europy w sytuacjach parowych dziś jeden z prokuratury w Jastrzębiu Zdroju zajol się tą sprawą by pomóc pracującym Polakom nie tylko w agencjach ale i firmie jak prawo glosi i sprawa zostanie nagłośniona warok straci Polaków i markę .sprawa jest poważna.

Czy w Comac jobs s.r.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Gaik
@Pytanie

O jakie problemy chodzi? Czy chodzi o problemy związane z firmą w której się pracuje czy problemy z samą agencją, z pracą koordynatora?

Maniek

Witam pracuje ktoś w hannon system w nowym jicinie? Z comacjobs? Można coś więcej?

Szymon
@Maniek

I jak z tymi testami?

Jacek

@Dzolero to jakie mają wymagania wobec kandydatka skoro ciężko się tak dostać?

Ekoludek

Zapraszamy do Eko-okien w Kornicach ???? polecam i jestem zadowolony w porównaniu z comac Jobs 1000% lepiej w eko.

Dzolero
@Ekoludek

Chłopie do Eko-Okien nie jest tak wcale łatwo się dostać i trzeba być serio dobrym w tym co się robi ale poza tym to oczywista rada że w Eko Oknach jest najlepiej

Zostaw merytoryczną opinię o Comac jobs s.r.o. - Cieszyn

Comac jobs s.r.o.