Opinie o Comac jobs s.r.o. w Wodzisław Śląski

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Comac jobs s.r.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Comac jobs s.r.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Comac jobs s.r.o. w Wodzisław Śląski

Gregorsan

Czy osoby oszukane przez agencję Coma. Jobs mogą zgłosić się do mnie? Chce z jak największą ilością osób skierować sprawę tam gdzie trzeba

Seba

Witam,pracuje w Cz od 13 lat ostatnie zatrudnienie w comac job od 06-09 2019 bede bardzo zle wspominal.Pracowalem w Odrach w semperflex wyrob gumowych wezy. Umowa o prace napisana zawilo i z kruczkami, po 3 mies pracy postanowilem zerwac umowe , uwazajac iz czas probny sie zakonczyl w dniu 11.09 gdyz na do tego dnia na czeskim ubezpieczeniu mialem zapewnione ubezp zdrowotne(byl to okres 3 mies) okazalo sie jednak iz dostalem dyscyplinarne zwolnienie na swiadectwie pracy bo umowa nie obejmuje okresu prubnego , (ale jest tylko umową terminowa.). Oczywiscie odwolalem sie chocby tylko po to zeby pobiegali po urzedach i sadach (nic za darmo , niech biegaja) Co do wyplat nie mam zastrzezen,ale wspolpraca oraz komunikacja to jakas katastrofa. Agencje moge polecic tylko komus kto ma zwyczaj spuscic nos i robic wszystko co sie mu kaze. (usunięte przez administratora)

iwona

no po przeczytaniu opini mam duże obawy przed wyjazdem do tych czech mam jechać z ,,comanjobs,,z wodzisławia os.Dąbrowki na NovyJicin przy lampach samochodowych tylko czekam na informacje odnośnie przewozu no isłyszałam o jakiś testach manualnych które są trudne i dużo ludzi ja oblewa no i ogólnie mam dylemat

Mirek
@iwona

Spróbuj w takim razie pod inną agencją. Słyszałem że agencja pracy "Indicada" też przyjmuje do Nowego Jiczina. Mam kumpla który tam pracuje i chociaż może to nie jest agencja marzeń, ale wypłata przychodzi zawsze na czas.

@iwona

Witam chciałam się zapytać czy poszłaś tam do pracy jeżeli tak to napisz coś więcej sama się tam wybieram

Majcia

Mobbing na kazdym kroku. Zmuszanie ludzi do pracy po 16h, pod groźba zwolnienia, kto to widzial we wspolczesnym swiecie. To zwykly (usunięte przez administratora). To ze strony Comaca. Jesli chodzi o kadre samego varroca to polowa to (usunięte przez administratora) i pomiatanie. Zostaja tam tylko tacy co daja soba poniwierac

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Comac jobs s.r.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Pracownik produkcji - BOHUMIN blisko granicy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Neonatolog
Wodzisław Śląski
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
logo firmy Specjalista ds. Sprzedaży
Adegis Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Szef Kuchni
Wodzisław Śląski
Goldfinch Investments Sp. z o.o.
Ona

Przepracowałam pod tą agencją ok roku i z całego serca NIE POLECAM tej agencji. Na każdym kroku jakies problemy związane z wypłatą, wolnym i innymi. Wypłata nie jest na czas, paski z wyplaty przywoża do firmy kiedy im pasuje... stravenki zawsze na koniec miesiąca co powinno byc wydawane w dzien wyplaty. Obiecuja na rozmowie 2700zl netto moze dostalam tyle 2x... reszta gdzies zaginela a jak pytasz dlaczego tak malo to albo cie zbywaja albo mowia ze WSZYSTKO JEST W PORZADKU. ten tekst u nich czesto pada bo nie maja innego wytlumaczenia. Kradna na lewo i prawo. Czlowiek wie ile dni w miesiacu pracuje ile ma placone na h a i tak dostanie mniej BO TAK. Zwalniaja ludzi, ktorzy sa chorzy dluzej niz 14dni takze wspolczuje jak sie komus cos przydarzy zlego bo pozostanie bez pieniedzy do zycia. Autobusy sie czesto psuja jadac do pracy i agencja zamiast usprawiedliwic to w firmie ma to w nosie a Tobie potracaja z dniowki. Na cale szczęście juz nie mam nic wspolnego z ta firma i kazdemu odradzam. Szkoda nerwow i zdrowia. Nie szanuja czlowieka i jego czasu.

Barka
@Ona

Zastanawiające ...hmm tyle agentur w Czechach . A ta pośrednicza (domyślam się polska) ...a pani około roku przepracowała od nich , twierdząc że ZŁA trochę dziwne. Ja przepracowałam około 4 lat w agenturze , która miała źle opinie od tych którym nie chciało się pracować . Bo ja byłam u nich przez cały czas i sądzę że najlepsza . Pomimo że cygańska Słowacja. Gdyby byli źle miałam mnustwo agentur . A pośrednik Polski przez którego pojechałam to Agencja Acapulco z Elbląga ale to tylko dojechanie a tam już agentury są wewnętrzne . To dziwne czemu pani zaraz nie zmieniła skoro taka zla.

Chris
@Barka

Co to za acapulco

Ona
@Barka

W mojej okolicy nie ma jakoś dużo agencji do wyboru. Był wybór przerobić 6 miesięcy i przejść pod firme lub zrezygnować. Akurat moje 6 miesięcy mijało po nowym roku i obiecywali dużo zmian. Niestety od stycznia tego roku nie dość, że kazali nam pracować 16h to jeszcze zmieniali na hali maszyny. Zostałam te 3 miesiące dłużej bo zapowiadalo sie spoko. Bo praca była okej tylko wypłaty co miesiąc inne. Po 10 miesiącach powiedzialam Dość. Uwierz, że w tej firmie zostaly osoby, które pracowaly po te 16h i mieli mniej na pasku ode mnie. Mam z nimi kontakt, od mojego odejscia minelo 7 miesiecy i te osoby tez sie zwolnily.

@Ona

Często pracowaliście po 16 godzin dziennie? To naprawdę sporo. Ciekawa jestem, jaki był powód takiego przedłużania dnia pracy w Comac.Dzięki za odpowiedź.

Majcia
@Ewelina

Bo nie maja ludzi skoro tak sue traktuje pracownika. Ja mam zamiar przepracowac do wyplaty i uciekac stamtad.

Zosia

Witam czy dojeżdża ktoś z Bielska-Białej do firmy Tymphany?

Suzume

Najgorszy pośrednik i firma. Nie przejmuje się pracownikami. Każda ich potrzeba jest dla nich problemem. Obiecane rzeczy nie są dostarczane na czas. Dokumenty które powinny zostać odebrane przez pracownika, zostają na głowie pracowników, którzy nie mają nawet jak ich dostarczyć do czeskiej siedziby. Nie polecam tego pośrednika nikomu.

@Suzume

@Suzume To miłe, że chciałeś się z nami podzielić opinia na temat pośrednictwa pracy Comac jobs s.r.o.. Napomnę tylko, że na forum Gowork.pl dzielimy się opiniami na temat warunków zatrudnienia u tego pracodawcy. Wiecie coś może czy ta firma poszukuje osób to pracy? W internecie nie ma żadnych informacji na ten temat.

polak

nie dajcie sie nabrac .masa ludzi tam zostala oszukana.zostaja tylko ci co o nic nie pytaja i nic nie wiedza.

Brandon
@polak

Teraz idę na rozmowę w przyszym tygodniu, proszę o szersze informacje dlaczego taka negatywna opinia.

Aga 29

Pracuje w Comac Jobs trzy miesiące. Mogę polecić wszystkim. Wypłaty się zgadzają i nie ma żadnych problemów. A te komentarze to widzę pewnie piszą ci co im się robić nie chce tylko tyle. Ale to u niektórych naszych rodaków norma. Nic nie robić byle by dużo płacili.

Pffff
@Aga 29

Poczekaj poczekaj i na ciebie przyjdzie kolej bo to nie przypadek ze grupa osob zostaje okradziona i oszukana wiec nie wroze ci nic dobrego w tej niby agencji.... Ale naszczescie to juz nie moj problem jak juz zostaniesz okradziona to jak co to moze ci pozycze bo jak widzisz sa tu ludzie pracy i mamy jak trzeba wiec czasem zamilcz zanim kogos obrazisz bo w polsce nie mieszka 40 mln baranow lecz tylko mala grupka co pracuje w comac... Pozdrawiam

Kulfon07
@Aga 29

Wypowiedź raczej pod zamowienie comagu z moich doświadczeń wynika ze pracownik jest dla nich smieciem z ktorym można pomiatac. Żeby nie było niedomówień nie używam alkoholu ani narkotyków.

siwa_794

Witam, jak zazwyczaj to robię opinię wystawiam szczerą bez kłamstw. pośrednik Comac Jobs totalna tragedia, zero komunikacji po oddaniu pracownika do firmy docelowej w której się już pracuje. Pani Beata, nigdy nic nie wie jeśli już się ma możliwość z Nią rozmowy tak jakby pierwszy dzień w pracy była każdego dnia, brak kompetencji. Pani Izabela, dużo wie jednak mało uświadamia ludzi aczkolwiek zawsze jest "co ja mogę novy jicin tak i tak robi". ludzie z tej agencji są tylko i wyłącznie od zwerbowania pracownika, odstawienia do firmy w której się pracuje, zgarnięcie kasy za nas i tyle ich roboty, skontaktować się z Nimi w późniejszym czasie graniczy z cudem. chaos totalny, nie dotrzymują słowa a nawet nie raczą poinformować jeśli następuje jakaś zmiana. całe bony żywnościowe widać tak samo jak świnia może oglądać niebo, jakoś w innych agencjach jest wszystko na czas w dniu wypłaty a tutaj co tydzień nowa śpiewka że jeszcze nie ma, że na poczcie leżą, jakby tak spytać w firmie docelowej to by wyśmiali bo wszystko jest podawane do agencji w dniu wypłaty ale oczywiście pieniądze ściągnąć na podatek ale pracownik niech czeka, może się nie upomni będzie na zakupy dla agencji. Jeśli chodzi o samą pracę już w firmie do której przydziela Comac, w moim przypadku był to henninges, praca jak najbardziej na tak, atmosfera dość dobra, nie spotkałam się z żadnymi problemami, można pracować jeśli się chce jednak albo przez inną agencję lub bezpośrednio u Nich. jeśli chodzi o dojazdy to przecież helikopter nie leci a tylko bus więc ludzie powinni być na to przygotowani ze 100 km nie przejedzie w 15 minut i raczej ani żadna firma ani agencja nigdy nie płaciła za godziny dojazdu do pracy także ludzie na to powinni nie narzekać a jeśli to komuś nie odpowiada to albo znaleźć pracę bliżej albo niektóre agencje proponują zakwaterowanie blisko miejsca pracy. podsumowując COMAC JOBS - najgorsza agencja z jaką do tej pory współpracowałam HENNINGES - jak najbardziej na tak.

Pffff
@siwa_794

Sa agencje co placa za dojazdy bo osobiscie z tego korzystam i sa agencje co traktuja ludzi jak ludzi a te pedały z comac to smmiech na sali strata czasu bo i tak u nich sie niczego nie dorobisz. Dobry material na Agencje towarzyska zgrana ekipa sie tam zebrala....

Robol
@Pffff

Serio? :/

natka123

Lubię atmosferę w Comac jobs s.r.o. za: Sympatyczni ludzie

natka123
@natka123

Pani Iza - super szefowa,która dba o pracownikow, zawsze pomocna, mozna na nią liczyć

Klaudia

Hej mam pytanko czy wchodząc do autokaru pierwszy raz na szkolenie trzeba mieć jakąś przepustke?

Xzx

Pracowałam pod comac prawie półtorej roku w Varrocu w Novym Jicinie. Zmojej strony nie będę ich tak oczerniac, obiecali minimum 2700 na start i ja to zawsze miałam. Powiem więcej, przez pierwsze 9 miesięcy nie spadałam poniżej 3 tysięcy a nie zawsze robiłam jakiś przedczas. Około lipca wszystko zaczęło się psuć, wypłaty coraz niższe, zwolnienia, ale przecież to nie wina comaca, to w Varrocu się psuje. Ludzie pod Varrociem też wypłaty mieli coraz niższe, za przepracowany pełny miesiąc audtytorka dostała 18 tys koron! Przecież to śmieszne. Z Comac wiadomo, nie zawsze można było się dogadać ale ja sytuacji takich miałam mało, zwolniłam się sama, nie odpowiadało mi to co dzieje się w Varrocu. Gdy się przyjmowałam premii zawsze było około 4tys koron, teraz tego jest 450 koron i to naprawdę na całej fabryce, nie tylko w comac.

Żeja

Masakra jakas. Obiecują 2700 zł ale ani razu nie widziałam tych pieniędzy najwiecej 2000 i to tylko raz jak pracowałam pół roku. Jedziesz półtorej godziny w autobusie z ludźmi którzy jak by mogli to by ci do (usunięte przez administratora) weszli. Same plotkary co nie mają robić ze swoim życiem nie mówiąc o fałszywym chłopaku co by własną matkę sprzedał za narkotyki. Najgorsza praca jaką mogła być ! Moje sugestie dla Comac jobs s.r.o.: Żenada Lubię atmosferę w Comac jobs s.r.o. za: Atmosfery nie ma. comac Jobs nie odbiera telefonu nie odpisuje na smsy i na wiadomości Messenger! Sztuczne uśmiech i dobroć to wszystko tylko na pierwszy miesiąc pracy !

ola

Najgorsza firma czeska traktują ludzi jak niewolników za trzy tygodnie przepracowany dostałam 6.000 kc tragedia Moje sugestie dla Comac jobs s.r.o.: Żeby zamknęli firme

Ola

Kiedy comac dostal ode mnie L4 dn. 13go (wazne od 11dn miesiąca) to za dwa dni czyli 15go wyslal poczta oznajmienie o zakonczeniu umowy z datą przed rozpoczeciem chorobowego czyli 9go. O zakonczeniu umowy dziewiategi dowiedzialam sie dopierp 22go! Manewr zostal zrobiony celowo aby nie wyplacac chorobowego! Inna sytuacja: chlopak dostal wypowiedz. Po pewnym czasie prpszono go o powrot - nikt nie chcial robić kolejnych 16tek, ludzi do pracy brakowalo, wiec potrzebowali kazdego. Po przepracowaniu jednego dniaa znowu zostal zwolniony. Kolejna sytuacja: kolezanka miala pracowac caly tydzien zgodnie z info z sms. W czwartek byla w biurze i dowiedziała sie ze juz w srode mialo jek nie byc i zeby jutro juz sie w pracy nie pokazywala, bo ma oznajmione zakonczenie pracy. Vpt byla wsciekla ze taki numer comac odwalil kiedy miala super pracownika a na jej msc dali zielonego. Poszla do biura comaaca z pretensjami, bo comaac nie ma prawa i gerowac w liste pracpwnikow zapisanych przez vpt. Ppwoedzieli jej ze dziewczyna nie dostala zadnej wypowiedzi. Klamali prpsto w oczy bo vpt pokazalaa im sms jaki pracowniczka dostala od nich wlasnie o zakonczeniu umowy. Z CALEGO SERCA NIE POLECAM

Boss

Nie polecam. Zwalniają ludzi bez powodu przez telefon. Czasami nawet nie powiadomia o zwolnieniu tylko karta magnetyczna nie działa przy wejściu do firmy. Okradaja z premi i oszukują na wypłatach... Moje sugestie dla Comac jobs s.r.o.: Przestańcie kraść i zwalniać ludzi bezpodstawnie. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Nie być zaklamanym. To powinno dużo zmienić.

robol z comacu

w sumie spoko;) dostałem robotę w Tymphany przy robieniu głośników. Na początku ok. zespół miał zrobić 9 głośników dziennie i było by ok, gdyby firma nie wyskoczyła " dobra, mieliście miesiąc rozruchu, teraz trzeba zrobić tych głośników 50 dziennie" gorzej jak w oświęcimiu, a Comac co? Comac (usunięte przez administratora) Dostali kasę za robola i mają Cię w (usunięte przez administratora) Nie polecam !!!!

Al Bundy

Praca jest super ale firma comac jest okropna! Traktują ludzi gorzej niż psy. Oszukują na pieniadze. Mnie oszukali na 1000 koron. W dodatku zwalniają ludzi bez podstaw telefonicznie. Jedzie się półtorej godziny w jedną strone, a w dodatku kierowca ,,pan Zbyszek,, jest nie miły i wręcz bez czelny. Wielokrotne upominanie go o klimatyzację lub ogrzewanie nie pomaga. Ogólnie nie polecam, lepiej zatrudnić się od razu w firmie . Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zwolnić się!

@Al Bundy

A co możesz powiedzieć na temat atmosfery panującej w Comac jobs pomiędzy pracownikami? Możesz w swojej wypowiedzi zawrzeć, czy jesteście dobrze zgranym zespołem. Pamiętajmy, że odpowiednie kontakty pracowników wpływają na jego efektywność, zatem warto rozwinąć tę kwestię.

Pracuje przez Comac juz 8 miesiecy i jestem bardzo zadowolony! Wyplaty na czas, wszystko sie zgadza! W biurze mi zawsze ze wszystkim pomoga :-) Chodzi o Comac jobs w Czeskim Cieszynie! Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Comac jobs s.r.o. - Wodzisław Śląski

• Jak się pracuje w Comac jobs s.r.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Comac jobs s.r.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Comac jobs s.r.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Comac jobs s.r.o.
2.1/5 Na podstawie 30 ocen.

Comac jobs s.r.o.