Opinie o Comac jobs s.r.o. w Wodzisław Śląski

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Comac jobs s.r.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Comac jobs s.r.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Comac jobs s.r.o. w Wodzisław Śląski

Al Bundy

Praca jest super ale firma comac jest okropna! Traktują ludzi gorzej niż psy. Oszukują na pieniadze. Mnie oszukali na 1000 koron. W dodatku zwalniają ludzi bez podstaw telefonicznie. Jedzie się półtorej godziny w jedną strone, a w dodatku kierowca ,,pan Zbyszek,, jest nie miły i wręcz bez czelny. Wielokrotne upominanie go o klimatyzację lub ogrzewanie nie pomaga. Ogólnie nie polecam, lepiej zatrudnić się od razu w firmie . Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zwolnić się!

@Al Bundy

A co możesz powiedzieć na temat atmosfery panującej w Comac jobs pomiędzy pracownikami? Możesz w swojej wypowiedzi zawrzeć, czy jesteście dobrze zgranym zespołem. Pamiętajmy, że odpowiednie kontakty pracowników wpływają na jego efektywność, zatem warto rozwinąć tę kwestię.

Pracuje przez Comac juz 8 miesiecy i jestem bardzo zadowolony! Wyplaty na czas, wszystko sie zgadza! W biurze mi zawsze ze wszystkim pomoga :-) Chodzi o Comac jobs w Czeskim Cieszynie! Pozdrawiam

Ewelina

@Ddk Bardzo Ci dziękuję za Twój wpis dotyczący warunków pracy w firmie Comac jobs. Jestem przekonana, że posłuży on osobom szczególnie zainteresowanym tym pracodawcą. Z Twojej relacji można wywnioskować, że w firmie panuje spory chaos, jak zatem myślisz - z czego to może wynikać? Czy zapewniają swoim pracownikom ubezpieczenie?

Ddk
@Ewelina

Nie mam pojecia .. ale do mojego wpisu dodam Ze wypłaty za maj dalej nie dostałam i właśnie przed chwila chciałam po raz kolejny skontaktować się z panią Ewelina , która ma nick na messengerze Ewelina comab Jobs i wiecie co? Jestem ZABLOKOWANA!! (usunięte przez administratora) i oszustw! W słowniku przy słowie (usunięte przez administratora) powinno być zdjęcie logo tej firmy . TRAGEDIA !!

Blq

Nie polecam nikomu, durdel na kółkach, zero komunikacji ze strony biura, zwalniają ludzi za L4 i urlopy, biuro nie informuję zakładu o sprawach dotyczących pracowników, obiecują kokosy niewiadomo jakie a już po kilku dniach okazuje się całkiem inaczej.. Jeden wielki młyn i kombinowanie.

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Comac jobs s.r.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Pracownik produkcji - BOHUMIN blisko granicy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Szef Kuchni
Wodzisław Śląski
Goldfinch Investments Sp. z o.o.
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
logo firmy Specjalista ds. Sprzedaży
Adegis Sp. z o.o. Sp. k.
Turek

Coż moge powiedziec...po prswie roku pracy za 6 dni, dwa swieta i 10 dni urlopu platnego dostalem 6 tys koron..tysiac zł. NIE KARMIC ZLODZIEJA. KONIEC Z COMACIEM. a jak nie wyrownaja bedą kłopociki.

Ewelina

@elzbieta, na forum obowiązuje przestrzeganie regulaminu, który akceptujesz przed dodaniem komentarza. Dla przypomnienia dodaję załącznik: https://www.gowork.pl/regulamin Zachęcam Ciebie do zapoznania się. Jest w nim wspomniane, że należy przestrzegać zasad kultury wypowiedzi i nie obrażać innych.

elzbieta

nie polecam tej firmy.. ani beaty ani izy dwie jebniete kobity i 3 (usunięte przez administratora) pawel sie dolaczy. nie polecam novego jicina ,dzien wolnego i zwalniaja jedne l4 i zwalniaja ,oszusci i nieroby

Ewelina

@Aga 29, czy Comac jobs zapewnia swoim pracownikom pozapłacowe benefity? Na przykład w postaci pakietu socjalnego lub dofinansowania do karty sportowej? Jak pod tym względem oceniasz swojego pracodawcę?

Ddk

Nikomu nie polecam tej pracy! Dojazdy po 2 h płacone tylko za 7,5 h . W domu nie było mnie po więcej niż 12 h także jeśli chcesz dobrze zarobić a podjara Cię te „3 tysiące złotych a z jednym weekendem 3 i pół „ tak jak obiecywała pani na szkoleniu to sobie odpuść naprawdę to jakaś totalna ściema. Pierwszy dzień pracy wyglądał tak, ze nie wiedziałam kompletni gdzie isc i co robić musiałam szukać po halach kogoś kto powie gdzie moje stanowisko .. na koniec biegałam między szatniami bo w ciągu jednego dnia kazali mi raz być tu raz tam a finalnie nie umiałam trafić do szatni .. kiedy prosiłam kogoś o pomoc nikt nie miał czasu i prawie spóźniłam się na autobus. Potem trafiłam do szpitala i idąc na pare dni l4 panie z biura dzwoniły ze mam isc na urlop bezpłatny bo ktoś już zajął moje miejsce .. ABSURD wisienka na torcie i tak był telefon o godzinie popołudniowej , ze mam nagle isc do pracy na nockę kiedy powiedziałam ze nie wiem czy się wyrobie bo (jednak telefon mnie zaskoczył , powinni poinformować mnie dzień przed ) pani TA SAMA PANI KTÓRA OBIECYWAŁA GWIAZDKI Z NIEBA NA SZKOLENIU. Powiedziała , ze albo idę albo mnie zwalniają . Zaczynajac nockę stałyśmy z innymi paniami na korytarzu prawie 2 h! Czekając aż ktoś łaskawie nam powie co mamy robić .. az nagle dowiedziałam się , ze w Czechach jest święto i wcale nie musiałam jechać do pracy .. A ZAGROŻONO MI ZWOLNIENIEM. Aktualnie czekam na wypłatę za maj. Dowiedziałam się , ze termin oddania ubrań był do końca maja a adres do wysyłki dostałam tak samo pod koniec .. I co? I nic .. już zostało mi potrącone za te dwie ohydne koszulki do kolan , buty i bajeczne spodnie z arbaju dla chyba wielkiego chłopa bo na prwnie nie na kobiecy rozmiar 38 .. za te wszystkie perełki mam do zapłacenia ponad 300 zł to jakiś absurd . Podobno mówią pracownika o terminie przy podpisywaniu umow ale to powinno być w umówię nic takiego nie pamietam .. jaka mam pewność że ktoś to powiedział czy tez nie? ŻADNA . Jedna wielka niewiadoma . Nikomu nie polecam tego miejscach i naprawdę jeśli potrzebujesz kasy idz gdzieś na produkcje na miejscu .. gwarantuje, żeb dostaniesz tył samo a robiąc nadgodziny (4h jazdy autobusem) nawet więcej .. napakne jeszcze o tym, ze jeździłam z wielka torba bo nie było szafki .. powiedzieli mi ze mam szukać aż się znajdzie .. POWINNI BYĆ PRZYGOTOWANI TYLE SZAFEK ILE PRACOWNIKÓW! A w pierwszy dzień pracy ktoś powinien oprowadzić , pokazać co i jak „zaopiekować się” ahh szkoda slow jeśli masz główne na karku to omijaj to miejsce szerokim łukiem :)

Ewelina

@Pracownik Varroc Po pierwsze proszę, byś uważał na swoje słowa - na forum publicznym nie wolno nikogo wyzywać, posługując się ponadto wulgarnym słownictwem. Po drugie, czy postanowiłeś zgłosić komuś fakt zaległych wypłat przez Comac jobs? Uważam, że należałoby zacząć właśnie od tego. Jak myślisz?

Pracownik Varroc

COMAC JESTEŚCIE NAJBARDZIEJ ZAŁAMANYM BIUREM JAKIES MOZNA SPOTKAC, NIE WYPLACACIE PIENIEDZY ZADNYCH POMOCY KIEDY CZLOWIEK TEGO POTRZEBUJE JEDNYM SLOWEM JESTESCIE GOWNEM A LUDZIE KTORZY TAM PRACUJA TO SKURWIALE WSZY KTPRE CZERPIA PIENIADZE I OKRADAJA LUDZI KTORZY NAPIERDALAJA ZA GROSZE (usunięte przez administratora) WAS PIES CHORE (usunięte przez administratora)

Ewelina

@Killaz To bardzo dobrze, że postanowiłeś wypowiedzieć się na temat Comac jobs. Jak długo byłeś zatrudniony przez tę agencję? Do czego konkretnie masz zastrzeżenia? Proszę, abyś rozwinął swoją myśl.

Ewelina

@Najgorsza agencja pracy Bardzo dziękuję Ci za Twoją rzetelną opinię na temat warunków pracy w Comac jobs. Na pewno pomoże ona wielu innym użytkownikom, którzy zastanawiali się nad tym, czy do nich aplikować. Jednocześnie jest mi przykro z powodu Twoich złych doświadczeń z tym pracodawcą. Od Twojego wpisu minął już jakiś czas, masz może zatem jeszcze coś do dodania od siebie na ich temat?

Killaz
@Ewelina

Coma Jobs pracowałem przez tą agencje i powiem szczerze nie było źle ale mam zastrzeżenia i to wielkie.

Najgorsza agencja pracy

Agencja pracy Comac Jobs to jakiś żart. Przy przyjmowaniu do pracy obiecywali wiele. Panie były miłe i gwarantowały swoją pomoc przy jakichkolwiek problemach. Problem pojawił się po podpisaniu umowy. Praca owszem czysta i lekka ale warunki pozostawiają wiele do życzenia... Przyjęłam się na 3 zmiany po 8h. Okazało się że oprócz tego linka idzie na dwie 12h w tygodniu oraz ma tylko zmianę rano i nocke miało się to skończyć po miesiącu niestety tak się nie stało . Co tydzień lub dwa tygodnie inna vpt. Ustalilo się coś z jedną przyszła inna i ją to nie obchodzi. Zero przepływu informacji miedzy nimi. Po wykonaniu telefonu do pani koordynator dowiedziałam się że agencja nic nie może zrobić ponieważ to sprawy Varroca a oni się w sprawy wewnętrzne nie mieszają. Po czym przestałam chodzić na 12. Pani z biura zadzwoniła oburzona a po wyjaśnienie przyczyn powiedziała że spróbuję coś z tym zrobić. Czyli jednak się da.... Po kilku miesiącach pracy dostałam SMSa ze jest zmniejszona ilość pracy i mam siedzieć w domu czekać na wiadomosc czy mam przyjść do pracy czy nie. Na koniec tygodnia zadzwoniłam do Pan z agencji oczywiście nie odbierały.. Nic dziwnego najlepiej umyć ręce... Pisałam SMSy dzwoniłam i nic. Pojechalam do biura aby wyjasnic sprawę i rozwiązać umowę bo ile można czekać. Na miejscu okazało się że umowa została zakończona a nikt nie raczył mnie i innych o tym poinformować. Ta firma to jedna wielka pomyłka. (usunięte przez administratora) i tyle panie najpierw obiecują nie wiadomo co a później maja w (usunięte przez administratora) swoich pracowników. Załatwienie jakiej kolwiek sprawy graniczy z cudem.

wiesiek

Poszukuje dojazdu do Rychwaldu ze Swierklan lub Boguszowic

Nie podpiszę się pod żadną pozytywną opinią wystawioną na Comac Jobs. Pracowałam tam pół roku , konkretnie w Varroc Novy Jicin. Przyjmując się do pracy wszystko było rewelacyjnie! Warunki które przedstawiali były na prawdę dobre. Niestety po rozpoczęciu pracy okazało się zupełnie inaczej. Zaznaczam, że pracowałam tam razem z partnerem. Wynagrodzenie z miesiąca na miesiąc były w sumie coraz niższe, nigdy nie dostałam tyle ile mi obiecywano. Pozabierali dodatki za dojazdy - tak dali autobus który wyjeżdzał 2 godziny wcześniej - więc wychodziło na to, że w domu nie było Nas 12 godzin a płacone było tylko i wyłącznie za 7,5h! Panie w biurze bezczelne, które ani trochę nie służą pomocą. Były w stanie zarzucić mi że kłamie w sytuacji kiedy napisałam im esemesa, że nie będzie mnie w pracy a one ODPISAŁY MI, że ok i mam dzien bezpłatny. Po czym okazało się, że zabrano mi 3 dni urlopu bo "NIE DAŁAM NIKOMU ZNAĆ" ;) Mało tego! Miałam potwierdzenia w formie BILINGÓW a i tak usłyszałam, że to niemożliwe. Polki które tak werbują Polaków do pracy jeśli przychodzi co do czego mówią, że "nie mogą nic zrobić, nie mogą nam pomóc, a wszystkie sprawy mamy załatwiać z czeszkami". Mimo tego, że nie jestem już ich pracownikiem miałam nawet problem z otrzymaniem PITU, ponieważ Panie stwierdziły, że nie mają obowiązku ich wysyłać. Oczywiście o wszystkich ważnych sprawach informują ludzi na GRUPIE NA FACEEBOKU na której nie ma nawet połowy pracowników. Z ostatniej mojej wypłaty zostało potrącone 2000koron ponieważ "nie wypisałam papierów do skarbówki" o których nikt nie wspomniał ani słowem. Jeśli ktokolwiek zastanawia się nad podjęciem tam pracy, a ma jakieś pytania proszę pisać , z chęcią odpowiem. Pozdrawiam

@były pracownik

Witam a jak sprawa wygląda jak nie odrobię tych trzech dni ile mi weznom z wypłaty pracuje w varroku

prawda

Pracuje pod CJ i powiem (usunięte przez administratora) i jeszcze gorzej dostalem sms ze nie ma pracy i musze czekac na smsa kiedy bede mogl znow pracowac no kuuuu...rwa gdyby nie czeszka ktora zna dyrektorow w tej fabryce to czekałbym aż umre z głodu a

ela

gdzie polecacie pracować w Czechach ?

Rekrut
@ela

Ela daj namiary na siebie to ci powiem gdzie jest fajna praca i normalna agencja pracy w Czechach a nie ta żenująca agencja comaga. Pozdrawiam

arokis
@Rekrut

Rekrut jak masz jakieś namiary na solidną firmę to daj znać na meila arokis66@vp.pl z góry dzięki

Mirko
@Rekrut

Witam jestem zainteresowany namiary na dobry kontakt będę wdzięczny z góry dziękuje i pozdrawiam / mirko 1x@wp.pl

KURA

NIEROBY NIE CHCE WAM SIE ROBIĆ TO WASZ PROBLEM

lojalny

Witam Drodzy koledzy sprawa wygląda nastepujaco . Posrednictwo to wielka klapa . Opowiadaja bzdury które się nie sprawdzają po zatrudnieniu. Na pasku z wyplaty nie ma zadnych wyszczegolnien . Wyplata taka biedna jak ten pasek za miesiac zmiany nocek wyciagniecie 2600. To z firmy varroc rychwald. Nie placa 13 i 14 pensji,zwrotow za paliwo.Te inne dodatki o których mowia to bajer gdyż nigdzie tego nie ma na pasku z wyplaty. Obojetnie na jakie zmiany chodzisz ta sama wyplata plus (usunięte przez administratora) od ważnych i najważniejszych. Atmosfera wiadomo jak ktoś się może domyslec pracując z Rodakami za granica. Czesi się smieja i najlepsze stanowiska oczywiście maja od nich ludzie. Posrednicy oszukują byle by pozyskać pracownika dlatego nie polecam tego pośrednictwa a takze zakładu z rychwald (produkcja lamp a potem scierka lub kartony).

Zostaw merytoryczną opinię o Comac jobs s.r.o. - Wodzisław Śląski

• Jak się pracuje w Comac jobs s.r.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Comac jobs s.r.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Comac jobs s.r.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Comac jobs s.r.o.
2.1/5 Na podstawie 30 ocen.

Comac jobs s.r.o.