Opinie o Comac jobs s.r.o. w Wodzisław Śląski

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Comac jobs s.r.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Comac jobs s.r.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Comac jobs s.r.o. w Wodzisław Śląski

Akrim

Czytając te opinie to kosmos . Pierwszy raz pracuje w Czechach , na produkcji. Wynagrodzenie na czas i w odpowiedniej kwocie . Byłam na L4 . Żadnych problemów , tylko jasny przekaz że przebywam na L4. Ręka nie odpada od pisania sms a powiadamiającego o niezdolności i wysłania mailem lub mmsem do firmy . Praca zdecydowanie lżejsza od pracy na produkcji w Polsce, to są opinie które pracowały na produkcji w Polsce. Czesi ... No cóż , jedni nas nie lubią innym nie przeszkadzamy. Bardzo dobra firma która proponuje pracę typu work , bo o tym trzeba pamiętać na umowę o pracę a nie na zlecenie . Zapewnia urlop , zapłatę za L4 . Znajdzcie takiego polskiego Worka z takimi warunkami . Pluć każdy (prawie ) potrafi a pracować nie do końca.....

PEPIK

LUDZIE DUZY BAJER Z TYM POSREDNICTWEM PRACY. NIE DAJCIE SIE NABIERAC. CZESZKI WREDNE .NIE IDA W ZADEN SPOSOB NA REKE, JAK PISZA. LUDZMI RZUCAJA PO HALACH A POLACY UKLADAJA KARTONY Z LAMPAMI. CZESZKI OBMAWIAJA NA GLOS POLKI. KASA LIPA .DUZA ROTACJA

Robol

Nie rzetelna firma. Otrzymuję sms, którego mam pokazać kierowcy autobusu, a ten że brakuje tam mienia i nazwiska dla mnie ta sytuacja jest śmieszna, a wręcz irytująca. Człowiek chce pracować, przychodzi o czwartej rano pod autobusów gdzie później okazuje się, że nie może pojechać do pracy tylko dlatego, że w smsie zabrakło imienia i nazwiska. Nie wiem, czy ludzie tam pracujący są poważni. Kiepska organizacja pracy. Poprzednio też pracowałam przez tą samą agencję, gdzie okazało się że co innego była w umowie o pracę, a co innego umówione na zakładzie. Podejrzewam że większość agencji wykorzystuje w ten sposób ludzi.

Boss

Sa przyjecia bo ludzie sie zwalniaja z tamta. Idz do pani Izy.z ona na bank cie przyjmnie haha . powaznie przyjmnij sie do auszwitz ;) powodzenia w pracy

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Comac jobs s.r.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Pracownik produkcji - BOHUMIN blisko granicy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Sprzedaży
Adegis Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Neonatolog
Wodzisław Śląski
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
logo firmy Tajemniczy klient - zdalnie (tylko dla firm)
QualitySite
Bolo

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Killaz kutasi.e pewnie knedlom w dup.e wlazisz bo juz widac po twojej wypowiedzi . Tak jak kolega napisal pewnie bez wazeliny wlazisz w (usunięte przez administratora) Izabeli.Z i tym tepym czeszkom w biurze !!! WSTYD

Boss

Killaz huj.u keba.ny sam zapie.rdalaj za grosze nie placa sie nie tobi nie wiesz o tym. I niebron tych knedli jeb.anych pewnie jeates kolega izabeli.z z tej tep.ej agentury sa piz.dy nic nie umia z tymi torbami w tej agencji zalatwic i taka prawda . a ty tep.y huj.u zamkni.j jape cwel.u keba.ny!!!

Killaz

Buractwo i nic wiecej nawet na lampy,.sie nie.nadajecie ogolnie to (usunięte przez administratora) was :-) nie roby kalwaryjskie :-)

Killaz

Robota zajefajna ekipa gicior sianko sie zgadza :-) polaki mysla ze odrazu kokosy i na glowe spadne za co ? Za buly ze nie chodza do pracy bo sobota :-) nie chce sie robic to dupiny nie zawracajcie . W Polsce nie chceci robic i w czehah tez zle hujo.ej baletnicy i majtki przeszkadzaja pozdrawiam a jak wam szkoda czasu 2 godzin na dojazdy to do biedronki cv zlozyc

On

Zgodzę się z wami agentura comac Jobs katastrofa !!! Tyle innych pożądanych agencji w Czechach jest a wy się pchacie do comaga lepiej się zastanowić parę razy niż w gown.. wdepnąć ! Pozdrawiam

xxx

Zgodze sie z Jastrzebianinem Zarobki marne obsluga pracownika tragedia jak ma sie zwolnienie lekarskie kaza przyjsc do pracy. Rowniez nie polecam.

Jastrzebianin

Nie polecam pracy w comac jobs w nowym jiczinie trzeba (usunięte przez administratora) jak glupi za marne pieniadze . tyle to w polsce spokojnie idzie zarobic. A co sie tyczy kobiet z agencji w nj to masakra jakas zero szacunku do pracownika chamskie aroganckie i za kare tam chyba pracuja ! Jak masz jakies dokumenty zalatwic to zapomnij!! Ciulaja na wyplatach i urlopach. Wyplaty obliczaja po tydzien czasu w tym mc od 2 do 9.02018 agencja zamknieta bo musza sie doliczyc i pociulac ludzi. Jak juz podpiszecie umowe jestescie udupieni ! NIE POLECAM !!!

Ziomal

Nie polecam pracy w Hadrec Nad Morawici w fabryce zamów samochodowych wyśrubowane normy zbliżone jak w holandii za gówniane pieniądze mało tego za nie wyrobienie normy uwalają tak że na czysto wychodzi 5 zł/h umowy są tłumaczone a stawki co i za ile w j.czeskim tak żeby Polak (usunięte przez administratora) zrozumiał na codziennie rzucają na inne stanowisko Pracy. Jednym słowem Rodacy zastanówcie sie zanim zgodzicie sie na norme 1100 za 1400a czasem mniej.

CZESKI FILM

COMAC RYCHALD WERBUJA NA OLX MIEDZY INNYMI W FABRYCE LAMP. TAM WYSYLAJA LUDZI GDZIE POPADNIE. ZEBY ZAROBIC TO PO 12 GODZIN SOBOTY NIEDZIELE . PRACA 7 DNI W TYGODNIU INACZEJ ZAROBEK JAK W POLSCE. NAJGORSZEJ W TYM WSZYSTKIM ZE TO POLSKIE POSREDNICTA WERBUJA I OKLAMUJA LUDZI.

olaf
@CZESKI FILM

tak moi znajomi tam pracują albo system 12-godzinny na dwie zmiany albo 8 godzinny na 3 zmiany, soboty niedziele i święta doborowlnie dodatkowo platne 100% gdyby było tak samo jak w polsce to bysmy się tam ze znajomymi nie przenosili wyplaty zgpdnie z umową w ustalonym terminie chodzi akurat o rychvald

Jacek

Jedzie ktoś 14 na rozmowę do Novego Jicina?

Marco

Ja w Nowym Jiczynie pracuje ponad rok i nie rozumiem niektórych komentarzy. Obiecywali 18.000 na rękę i jeszcze mniejszej wypłaty nie miałem (i to nie brutto jak v Lidlu, ale na rękę). Kontakt z babkami z biura spoko. Czeski jest na tyle łatwy, że jak ktoś nie chce, to sie nie dogada, a dla chcącego nic trudnego. Ps. jak komuś wpisali "zła etyka pracy" i potem widzisz w komentarzu "(usunięte przez administratora)" to wszystko staje się jasne :)

Jacek
@Marco

Skąd dojeżdżasz, mam propozycje pracy w Novym Jczynie i szukam czy ktoś ma wolne miejsce na dojazdy?

Vyrobnikos

Ja tam pracuje we karvine co prawda znam jezyk bd dobrze ale to od zawsze wiadomo ze co oni tam w biurze mowia to mija sie z prawda a Czesi z ogolu nie lubia Polakow wyplacalni sa i ogl opinia od odemnie dobra jak na Agenture

Ona94

Powiem tylko tyle nie polecam pracy przez firme Comac Jobs (Ostrava) . Traktują ludzi jak śmieci.

romek

Nie polecam tej agencji. Pani Iza opowiada głupoty ludziom a rzeczywistość jest inna. Czeszki wiecznie nie zadowolone,Pretensjonalne, znerwicowane. Porazka. Oszukują na kasie to normalne. Zwalniają bez powodu też normalne. Oszustwo oszustwo i jeszcze raz oszustwo. Pani Iza obiecuje prace a potem jej nie daje. Nie odbiera telefonów itp. Uciekać od nich

cosiedzieje

To są jakieś jaja. Comac pozatrudniał ludzi, a teraz zwalnia ich bez powodu! Wpisują do zwolnienia pierdoły typu "zła etyka pracy", bezpodstawnie, bo ludziom, którzy wyrabiali normy, zachowywali się na hali, nie spóźniali się. Chodzą pogłoski, że Comac zatrudnił więcej osób, niż potrzeba fabrykom, i teraz próbuje się ich za wszelką cenę pozbyć! Część ludzi przerzucili na inne fabryki, że niby przejdą szkolenie i będą dalej pracować. Ludzie jadą po 80-100km w jedną stronę tylko po to, żeby odkryć, że pod fabryką nie ma nikogo z biura! Nikt nie odbiera telefonów (i jeszcze wmawiają, że niby dodzwonić się do pracownika nie mogą, bilingi pokazują absolutne zero połączeń od nich), nie ma jak się dostać na szkolenie, bo nie dostaje się zawczasu nowych kart. No a jak nie ma cię na szkoleniu - wiadomo, won z roboty. Niektórych w ogóle trzymają jakoś tak zawieszonych - ani ich nie zwolnili, ani nie przekierowali do żadnej fabryki, więc ci ludzie siedzą w domach i próbują się po 20 razy dziennie dodzwonić do biura, co się dzieje i co robić. Oczywiście bezskutecznie. A kasa ucieka. Ogólnie kpina pogania absurd, nie polecam. Już lepiej iść na rekrutację do innych firm, jest tego pełno, np. Continental teraz rekrutuje na niezłych warunkach, w Cieszynie można się zatrudnić bezpośrednio w fabryce hamulców bez żadnych pośrednictw. Albo szukać czegoś po znajomości. Bo w Comacu człowiek się tylko nawk*rwia, a nie zarobi. Aha, i może to jest "praca bez języka" - jeśli chcecie żyć w ciągłym braku zrozumienia kogokolwiek, kto do was mówi, bo mówią tylko po czesku, nawet biuro! wkurzony_wyrobnik napisał prawdę, tam serio dzieją się takie cyrki. Radzę trzymać się z daleka od tego (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Comac jobs s.r.o. - Wodzisław Śląski

• Jak się pracuje w Comac jobs s.r.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Comac jobs s.r.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Comac jobs s.r.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Comac jobs s.r.o.
2.1/5 Na podstawie 30 ocen.

Comac jobs s.r.o.