Opinie o Getinge IC Productin Poland w Plewiska Szkolna 30

Getinge Group jest światowym liderem w dziedzinie technologii medycznej. Dostarczamy rozwiązania w obszarach związanych z dezynfekcją i sterylizacją, opieką długoterminową oraz systemami medycznymi. Zatrudniamy ponad 15.000 utalentowanych pracowników na całym świecie, dostarczając innowacyjne produkty i rozwiązania, które przyczyniają się do poprawy jakości i efektywności służby zdrowia i przemysłu biotechnologicznego. Dynamicznie się rozwijamy wobec czego zapraszamy Cie do współtworzenia naszj firmy!

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Getinge IC Productin Poland w Plewiska Szkolna 30

Taki tam

Idą dobre czasy pod nowym zarządem, coraz lepiej wiedzie się na produkcji, spoko premie i atmosfera coraz lepsza :)

ona
@Taki tam

zwlaszcza po ostatnich podwyzkach masakra

X
@Taki tam

Zmień dilera

Były na szczescie

Syf jeśli nie jesteś w znajomkach lub rodzince żał mówić o tym tworze i tak tutaj g... To da pozdrawiam środkowym palcem tą firme i lizajdupów

a ja uwazam ze to bardzo fajna firma

Xczas

Hahhaa i niby co w niej fajnego?? Zarobki to minimalna krajowa plus premia marna taka naciągana bo zlikwidowali 13 a więc szału nie ma ,a do pracy idzie się po to by zarobić!!! No ale co nie którzy walą ścieme coś tam niby dłubią i tylko patrzą by przemęczyć te 8 h i do domu ,ale sąteż fajni nie docenieni ludzie ktorzy tam starają się i pracują ,szkoda że nie są doceniani bo wtedy byłaby motywacja a tak... brak słów szkoda że ludzie nie potrafią otwarcie powiedzieć co ich boli.. Tak jest w całej Polsce każdy wylewa żale ,ale jak przyjdzie do konfrontacji to jest jedno zdanie wszystko w porządku panie kierowniku ... Widać jak wszyscy są zjednoczeni .. To smutne i nigdy nie będzie dobrze !!

myszka 1

Ludzie co z Wami ???? Ciekawe co Ty tu "jeszcze pracownik" robisz zmykaj gdzie pieprz rośnie !!!!!Ciekawe jak długo siedzisz na dupsku i narzekasz bierz nogi za pas jak najszybciej bo szkoda Twojego cennego czasu .Jak jesteś taki zajebisty dlaczego tu siedzisz ???!!!!!!!!Zrób coś zamiast narzekać zmień prace tylko teraz na taką zajebistą żebyś znowu nie musiał pisać takich opinii .I daj znać nam tu wszystkim gdzie jest tak wspaniale!!!!!!Żebyśmy mogli Ci zazdrościć haha Ciekawe tak naprawdę co Cię tak mocno zabolało ???Co do brygadzistów nie zgadzam się że nie znają się na produkcji , uważam że znają się bardzo nawet ,może Ty nie zdążyłeś tego pracowniku zaobserwowałeś bo za mało godzin dziennie pracowałeś ja pracując osiem godzin sumienie widziałam prace brygadzisty z którym pracowałam i wyobraź sobie ze ten brygadzista bardzo lubi swoją prace :) A jeżeli kierownik nie ma pojęcia o prowadzeniu firmy no to dziwne jakim cudem tyle czasu nim jest ??? Co do kierownika uważam że jest spoko .Uważam że jest ludzki i można zawsze iść do niego pogadać a nie wypisywać takie rzeczy no ale do tego trzeba mieć jaja pewnie Ty ich nie masz .Rzuć tą robotę pracowniku od siedmiu boleści !!!!! I wtedy wszyscy będą zadowoleni .Nie martw się poradzimy sobie bez Ciebie ściemniaczu :)

Prezes
@myszka 1

Przeczytaj sobie ostatni post ty lizusko na usługach pseudo rządzących w tej firmie http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,1016649

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Getinge IC Productin Poland.
Jeszcze tu.pracuje

Jeszcze pracownik zgadzam się z tobą że to zakład pracy chronionej ale dodam ze dla znajomków i włazi tyłków co by wylizali do białej kości a jak masz układy itp. to sie nie narobisz a jak och nie masz to będziesz wołem roboczym . Szkoda słów na KP. brygadzistów życze ci bys znalazł normalna prace bo ja tez uciekam z tego (usunięte przez administratora)

JESZCZE PRACOWNIK

WITAM KROTKO I NA TEMAT FIRMA W PLEWISKACH TO firma RODZINNA GDZIE PRACUJE SIE PO 5 - 6 GODZ DZIENNIE CZZYLI ZAKLAD PRACY CHRONIONEJ DLATEGO ZAROBKI SA JAKIE SA ALE OCZYWISCIE DLA WAZELINIARZY DONOSIICIELI I KOLESIOW TO PRZEEDZIAL ZAROBKOWY JEST WYZSZY WIADOMO !!!! A NAD TYM WSZYSTKIM PIECZE SPRAWUJE ZNAKOMITY MISTRZ OD SPRAW NIE POTRZEBNYCH WYUCZONY W KLAMSTWIE KIEROWNIK [a n ] SPECJALNIE Z MALEJ LITERKI !! CO DO BRYGADZISTOW TO PO PROSTU ZENADA !!! NIE POLECAM !!!!!

Ktoś z..................

Nic się nie zmieniło, a wręcz jest coraz gorzej. Pracowników można podzielić na dwa gatunki: dzikie osły i święte krowy. Z końcem roku zwolnili kilka osób dla przykładu i faktycznie ludzie zaczęli się bać o pracę. Jak dobrze pójdzie to niedługo uda mi się rzucić wypowiedzenie i bez żalu zapomnę o tym tworze. Omijajcie Getinge szerokim łukiem.

aaaa
@Ktoś z..................

a ty jestes dzikim oslem czy swieta krowa?

Jestem tylko numerem

Oj oj panie adminie nie ładnie tak kasować opinię w ,której była sama prawda żd jest kolesiostwo i same znajomości dodam tylko będąc w tym temacie iż ma być premia kwartalna , ale pewnie nie dla tych ,którzy ciężko pracują , a premia będzie owszem ,ale dla szczęśliwców którzy a) mają znajomości b) umieją się podlizać c) kabelki czyli "uprzejmie donoszę" d) na piękne oczy * nie potrzebne skreślić Reasumując wszystkie kwestie i widząc co się dzieje jestem przekonany że tu nie ma przyszłości , a związane jest to z niskimi zarobkami na poziomie poniżej krytyki ,cóż taki mamy klimat firma chwali się słupkami odzwierciedlającymi przychód szkoda że to nie przekłada się na nasze zarobki

Szaraczek

W skrócie - wyjazdy szkoleniowe po znajomości lub lizanie pupy -Niskie zarobki - kiedy staniemy ? Kiedy sie zbuntujemy? otwórzcie oczy ludzie wszystko idzie w górę a my mamy wyżyć za te grosze? to nie wypłata to zasiłek krew mi sie gotuje jak jest zebranie i te słupeczki ile to firma zarobiła a ja sie pytam co w związku z tym ? Pracujemy na biura no sorry ale ja bym tam zrobił porządek ( w biurach) bo część osób tam jest od spraw nie potrzebnych - Ci ,ktorzy na prawdę pracują są nie docenieni , inni scieme walą i nikt im nic nie powie -są tam fajni ludzie z ,którymi możesz iść na przysłowiowe piwo ,ale są i karierowicze co by w tyłek wchodzili bez mydła kablując przełożonym - charakter pracy jest ok ale zarobki są nie adekwatne do wykonywanej pracy Szkoda pisać...więcej

lol
@Szaraczek

masz racje ale tu nie chodzi oto żeby się zbuntować tylko my jako pracownicy powinniśmy zapisać sie do związku zawodowego zwanego solidarność ,obecnie mamy rade pracowniczą która powinna działać w tym kierunku,a nie działa to smutne dlatego potrzeba nam ludzi z charyzmą,którzy się nie boją powiedzieć stop nie chcemy rady pracowniczej tylko solidarności pracowniczej ze wszystkimi jej opcjami, prawnikiem,przewodniczącym którą według prawa opłaca pracodawca tylko wtedy możemy coś konkretnie osiągnąć, np. większe zarobki i jest to możliwe ale to tylko zależy od nas drodzy pracowinicy pozdrawiam was wszystkich pracownik za tzw. mostu)).

A...
@lol

Szaraczek ze robotę się zabierz a nie rewolucja ci w głowie .

Hiht
@A...

Pewno jakaś biurwa co nic nie robi także apel sam sie zabierz do roboty jak ci tak dobrze płacą

lol
@A...

typowa odpowiedz człeka z wypranym muzgiem przez korporacje,poczytaj sobie co to jest rewolucja szaraczku nikt tu nie chce rewolucji ,chodzi o niskie pensje na produkcji zreszta tzw.biurowi szału tez nie mają

Szach mat

O widze ze znikla moja opinia czyżby prawda zabolała ?

Amelinowy
@Szach mat

Najwidoczniej wracamy do czasów komuny i cenzurowania poglądów. Myślałem, że ten etap mamy już dawno za sobą. Nie mam pojęcia dlaczego post został usunięty, ponieważ nie obrażał bezpośrednio żadnego pracownika, ani tym bardziej nie był zarzutami wyssanymi z palca. Moderatorzy serwisu daliście ciała, jestem z Was naprawdę dumny heh.

Plotka

Krąży plotka że Getinge nie łączy się z Arjo. Ktoś coś wie?

@Plotka

ale niestety i tak ludzi beda wysylac do Arjo a co do opini zgadzam sie w stu procentach szczera prawda

Wiesław
@Plotka

To ta sama firma w jednej grupie. Kultura firmy, a raczej jej brak jest taka sama bo obie firmy zakładane i zarządzane przez te same osoby. Czyli chamstwo, zakompleksienie i ukraińskie DNA.

ktoś z..............

Chcesz pracować w Getinge, sprawdź również opinie o Arjohuntleigh...........Teraz to jeden pies. Do niedawna pracowało się całkiem znośnie. Kasa była jaka była ale każdy wiedział co podpisywał. Ale teraz to porażka. K.P, czytaj KAPO z brodatym sepleniącym inżynierkiem, zaczęli ostatnio mierzyć ludziom czas, jaki potrzebują na wykonanie danej czynności. Stają ze stoperem i palą głupa, zamiast wziąć się do roboty. Atmosfera również siadła. Pojawiło się mnóstwo donosicieli, którzy z byle g.............m lecą do do tzw. kierownika. Dlatego są równi i równiejsi. Niektórzy zasuwają za trzech, a niektórzy spacerują sobie po firmie udając, że coś robią...............Zdecydowanie nie polecam. Jak nadarzy się okazja znikam z tego syfu.

ale w administracji czy na produkcji ktos donosi? kto byl niby w pracy pijany? wy jestescie wszyscy tacy nieskalani że aż tutaj musicie takie rzeczy pisac i to jest niby w porzadku? praca jak kazda, firma jakich wiele, pod pewnymi wzgledami lepsza, pod innymi gorsza. ktos was trzyma? nie podoba sie to jutrzejszy dzien-piatek-jest dobrym do zlozenia wypowiedzenia :)

Good Luck
@pracownik

Ja wiem kto był i to nie jedna osoba ale nie powiem, trzeba sobie robić fory bo nie wiadomo kiedy nie będzie jakaś przysługa potrzebna, z pewnością nie chciał bym komuś dyscyplinarki zafundować. A co do LEAN i 5 s to przeżytek Będziemy mieli 6S Szybciej na szóste.

xxx

Na pracę nie ma co narzekać, jest w porządku naprawdę. Jednak ostatnio zauważyłam, że zrobiło się mnóstwo kabli i donosicieli, mniejszych i tych trochę większych. Szczególnie taka jedna...

operator getinge
@xxx

Chyba jednak tych dużo wiekszych i każdy wie o kogo chodzi bo to nie jedna sytuacja z ich udziałem ale cóz pamietajcie co dajecie do was wraca wiec powodzenia dla tych wiekszych

BLACK JACK

Jak można siać ferment w swojej pracy takie rzeczy załatwia sie w firmie nie kumam tego po co to tu wylewać z drugiej strony ciekawe o kogo chodziło tak na prawde ... Oliwa sprawiedliwa,zawsze na wierzch wypływa pamiętajcie

HAAAAAA
@BLACK JACK

ALE NIE W GETINGE W PLEWISKACH TY LOSIU !!!!

Nie kumam jak to jest pracownica przychodzi do pracy pod wplywem alkoholu i nikt nic z tym nie robi

myszka 1
@pracownik

A ja nie kumam dlaczego dalej w takiej pracy pracujesz ??? Ja masz takie złe zdanie o tej firmie proponuje zmianę pracy !!!!!!!! Zamiast bez sensu siać ferment ,nikt Cie na siłę tu nie trzyma przecież !!!!!!!! Droga wolna !!!!! Ja pracuje tu jakiś czas i jestem zadowolona !!!!!

xy

coz moge powiedziec na temat pracy w tej firmie otoz praca calkiem przyjemna brygadzisci spoko jedyna osoba z ktora wspolpracuje sie niezbyt przyjemnie jest kierownik produkcji ktory stwarza nieprzyjemna atmosfere ludzie sa zniecheceni do pracy przez co zastanawiaja sie nad nowa praca

hej

wystawiają oferty pracy na pracuj, a jakie stanowisko cię interesuje? moze aktualnie prowadzą rekrutację.

Kama92

Witam. mógłby ktoś mi powiedzieć w jaki sposób można przesłac do firmy Getinge swoje CV? pozdrawiam

ktoś z...

Zgadzam się. Ludzie w porządku, łącznie z brygadzistami, którzy jednak nie mają nic do powiedzenia jeśli KP sobie coś ubzdura. Kilka razy byłem świadkiem jak podważał ich decyzję. Jeśli chodzi o kasę, płacą minimum socjalne i jest to poniżej krytyki. Szwedzi w duchu śmieją się z nas, że mają tanią siłę roboczą. Organizacja pracy leży całkowicie. Pod tym względem odnoszę wrażenie, że pracuję w zakładzie pracy chronionej. Niejednokrotnie zdarza się, że brakuje komponentów do montażu i trzeba stopować prawie gotowe produkty.

Zostaw merytoryczną opinię o Getinge IC Productin Poland - Plewiska

• Jak się pracuje w Getinge IC Productin Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Getinge IC Productin Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Getinge IC Productin Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Getinge IC Productin Poland