ICH Poland Sp. z o.o. Sp. K.

Opinie o ICH Poland Sp. z o.o. Sp. K.

dzień dobry, widziałem ofertę dla koordynatora serwisu, ale bez podanego wynagrodzenia. w treści nie było też doprecyzowane ile doświadczenia należy mieć aby podjąć się zatrudnienia. jakich więc widełek płacowych można w tym momencie oczekiwać?

alferdo Nowy wpis

Niskie zarobki ok 2700 netto. premie nie sitnieja. za takie pieniadze pracowac przy farbach i rozpuszczalnikach to nie polecam. generalnie ludzie z łapanki. no tylko brygadzista co chwile nowa auta wymienia....

Brygadzista Nowy wpis
@alferdo

Alfredo i wy wszyscy bezimienni z brakiem cywilnej odwagi podpisania się pod swoją opinią. Wstyd trochę czy jak? Internet piękna rzecz można komuś anonimowo pojechać i nie myślę tu tylko o sobie. Jak łatwo kogoś ocenić swoimi kategoriami nie znając wszystkich okoliczności. Każdy wiedział za ile będzie pracował a po podwyżkę to trzeba chcieć się udać na 15 piętro jeśli jej nie dostałeś to pomyśl dlaczego. Znacie moje zdanie nie z wszystkim się zgadzam ale rządzić może tylko szef a reszta robi co do nich należy. Ty i ja dwa różne światy kiedy ty od paru godzin leżysz na kanapie popijasz coś lub wciągasz ja już dawno na drugim etacie zapier...alam. Sie robi sie ma stąd się biorą pieniądze. Jak wiesz szukamy drugiego brygadzisty i serwisantów wewnątrz firmowa relokacja pracowników też możliwa, jeśli się zwolniłeś a myślę że tak i to całkiem całkiem niedawno wiesz co trzeba umieć wiesz co trzeba robić, możesz aplikować no i podwyżka z automatu odbierzesz 27000 netto to i samochody będziesz mógł zmieniać Pozdrawiam wszystkich byłych i obecnych pracowników rękawki wyżej no i myć szybciej raz przy razie :)

Zainteresowany Kandydat Nowy wpis

Witam Jak u państwa wygląda proces rekrutacji. Czy jeśli kandydat na stanowisko prześle CV to czy kontakt zwrotny jest tylko z wybranym kandydatem czy np. z każdym bez wyjątku . Jak długo trwa proces zapoznania się z CV kandydata na stanowisko i po jakim okresie można liczyć na kontakt zwroty z HR firmy jeśli jest zainteresowana kandydatem . Czy jeśli kandydat włada językiem obcym w stopniu średnim czy jest brany pod uwagę czy tylko kandydaci z biegłą znajomością są brani pod uwagę z względu na dokumentację techniczną w języku obcym np. Angielski ,Niemiecki. Jakie inne wymagania są stawiane kandydatowi na stanowisko pracy np. Serwisanta >Certyfikaty ,Uprawnienia . Co z kandydatem który jest zainteresowany stanowiskiem ale miał doświadczenie w innej branży. Jak długo trwa proces wdrożenia pracownika na stanowisko pracy. Jeśli pracodawca widzi w kandydacie osobę na stanowisku która chciała by awansować w przyszłości ,czy oferuje szkolenia krajowe / zagraniczne jeśli widzi potencjał w kandydacie.

Na jakie warunki płacowe można liczyć po zakończonym procesie rekrutacji na stanowisku Serwisana .Proszę nie odpowiadać jak poniżej Zarobki na stanowisku serwisanta stacjonarnego ustalane są indywidualnie z każdym kandydatem . Tylko proszę o rzeczową informację jaka jest realna kwota brutto na tym stanowisku. Sądzę że lepiej dla kandydata jeśli dowie się na początek czego może się spodziewać a nie zmarnować swój czas i usłyszeć propozycje najniższej krajowej .

@Tomek

Dzień dobry Panie Tomku, Pragnę poinformować, że informację o wynagrodzeniu kandydat otrzymuje w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej. Zapraszamy Pana do procesu rekrutacji wtedy będziemy mogli przedstawić warunki wynagrodzenia. Pozdrawiamy, Dział Kadr

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie ICH Poland Sp. z o.o. Sp. K.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Serwisant?
Pytajacy

Krótko i na temat jakie zarobki na serwisanta stacjonarnego ? Jeśli najniższa krajowa to śmiechu warte

@Pytajacy

Zarobki na stanowisku serwisanta stacjonarnego ustalane są indywidualnie z każdym kandydatem.

Teresa

W marcu była oferta pracy na Serwisanta do ICH Poland. Ciekawa jestem opinii osób, które brały udział w rekrutacji w firmie na to stanowisko. Może macie chwilę, żeby opisać, jak wygląda proces rekrutacyjny u tego pracodawcy, byłoby to bardzo pomocne. Możecie zdradzić jakieś szczegóły?

@Teresa

Była normalna rozmowa przez telefon. Dlaczego szukam, co bym chciał robić i trochę pytań o mnie. Do spotkania później nigdy nie doszło.

Biuro ICH Poland
@Teresa

Dzień dobry, Rekrutacja jest dwuetapowa. Pierwszy etap to rozmowa telefoniczna, na której pytamy o doświadczenie kandydata oraz opisujemy stanowisko pracy na które aplikuje. Osoby, które przechodzą do drugiego etapu rekrutacji, zapraszane są do naszej firmy na tzw. dzień otwarty. Podczas tego spotkania kandydat poznaje swoje przyszłe stanowisko pracy, swojego bezpośredniego przełożonego, może on porozmawiać z innymi pracownikami oraz poznać atmosferę w firmie. Jest to dla nas bardzo ważne, aby przed podpisaniem umowy kandydat znał miejsce pracy i zakres swoich obowiązków.

Ada

@AbuDabi czyli firma się rozwija? ; )

AbuDabi

Pracuję i widzę że zatrudnienie się zwiększa a nie zmniejsza.

xxx

Jak dla mnie wiara jest spoko, każdy robi swoje i jakoś leci

yyy
@xxx

ja na siano nie narzekam. Robię swoje i co jest dobre, pracodawca sam przychodzi i daje podwyżkę. Nie trzeba się prosić

Me

A jako serwisant to ile mogę tu zarobić? Zdradzi ktoś? :D

stara wyga

w biurze pracuja dzieci swiezo po studiach nie zwiazanych z profilem dzialalnosci firmy, nie potrafiacy przekazac wiedzy i tez majacy braki w fachowej wiedzy. zakres obowiazkow na rozmowie o prace to tylko maly wycinek faktycznej ilosci obowiazkow "narzuconych" przy podpisywaniu umowy o prace zarobki - niewspolmierne do zakresu obowiazkow i znajomosci jezykow obcych - praca fizyczna przynosi podobne wynagrodzenie. wiecej pisac nie bede - szkoda czasu i jeszcze znowu mnie ocenzuruja" pozdrowienia i powodzenia pracownikom muszacym tam pracowac...

Radek
@stara wyga

Hej, Jakie powinny być Twoim zdaniem studia skończone, żeby tam pracować?

Ryszard

Interesuje mnie praca w firmie, może ktoś podpowie czy są teraz szanse i warto aplikować?

janko
@Ryszard

nie warto. pracowalem dlugi czs liczony w latach i to co teraz sie dzieje, to ragedia, nie polecam nikomu!!

AbuDabi

Ja tam nie narzekam. Jak komuś zapach farby nie pasuje to nie miejsce dla niego.

Ramirez

@Luk Mam wrażenie , że zabrakło chęci do pracy. Firma dobra a robi to co robi i każdy decyduje czy mu taka praca odpowiada.

Ciekawy

Na OLX-ie pojawilo sie ogloszenie na Brygadziste. Kto moze wypowiedziec sie na ten temat? Jakie sa warunki finansowe na tym stanowisku? Zakres obowiazkow itd. Z gory dziekuje.

serhi
@Ciekawy

Nie polecam. słaba płaca a pracy niewiadomo ile wymagaja, wiecznie brod od farby bo ida do mycia, smrod rozpuszczalnikow. bardzo konfliktowy prezes... typowy polaczek janusz biznesu.

Patryk

Firma zatrudnia przez agencje pracy ?

xyz
@Patryk

Zależy, którą "drogą" się dostaniesz.

TomTom

Z tego co mi wiadomo to nie jest to praca w warunkach szkodliwych.

Zostaw merytoryczną opinię o ICH Poland Sp. z o.o. Sp. K. - Plewiska

• Jak się pracuje w ICH Poland Sp. z o.o. Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy ICH Poland Sp. z o.o. Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ICH Poland Sp. z o.o. Sp. K.?

ICH Poland Sp. z o.o. Sp. K.