counter
2 17 38 5 1
Ramirez

@Luk Mam wrażenie , że zabrakło chęci do pracy. Firma dobra a robi to co robi i każdy decyduje czy mu taka praca odpowiada.

Tak1Nie3
stara wyga Nowy wpis

w biurze pracuja dzieci swiezo po studiach nie zwiazanych z profilem dzialalnosci firmy, nie potrafiacy przekazac wiedzy i tez majacy braki w fachowej wiedzy. zakres obowiazkow na rozmowie o prace to tylko maly wycinek faktycznej ilosci obowiazkow "narzuconych" przy podpisywaniu umowy o prace zarobki - niewspolmierne do zakresu obowiazkow i znajomosci jezykow obcych - praca fizyczna przynosi podobne wynagrodzenie. wiecej pisac nie bede - szkoda czasu i jeszcze znowu mnie ocenzuruja" pozdrowienia i powodzenia pracownikom muszacym tam pracowac...

jonSZ Nowy wpis

TRAGEDIA... Zwolnienia i obnizenie wyplaty bo sie nie podobasz przemusiowi lizusowi prezesa. zostawiaja najtansze osoby z malym doswiadczeniem, ktorzy jak glupie owieczki beda sluchac prezesa i bardzo szybko za poldarmo (usunięte przez administratora). a osoby z duzym doswiadczeniem albo zostaja wywaleni w ramach "koronawirusa" bo sie nie podobali rimmingowi (przemkowi) albo dostaja znaczna obnizke pensji bo tak. a jakos mniejszej ilosci pracy nie stwierdzono a nawet jest jej wiecej. Nie polecam nikomu sie zatrudniac. bardzo konfliktowy prezes...

Ryszard Nowy wpis

Interesuje mnie praca w firmie, może ktoś podpowie czy są teraz szanse i warto aplikować?

janko Nowy wpis
@Ryszard

nie warto. pracowalem dlugi czs liczony w latach i to co teraz sie dzieje, to ragedia, nie polecam nikomu!!

AbuDabi

Ja tam nie narzekam. Jak komuś zapach farby nie pasuje to nie miejsce dla niego.

TakNie1

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ramirez

Tak1Nie3
Ciekawy

Na OLX-ie pojawilo sie ogloszenie na Brygadziste. Kto moze wypowiedziec sie na ten temat? Jakie sa warunki finansowe na tym stanowisku? Zakres obowiazkow itd. Z gory dziekuje.

serhi
@Ciekawy

Nie polecam. słaba płaca a pracy niewiadomo ile wymagaja, wiecznie brod od farby bo ida do mycia, smrod rozpuszczalnikow. bardzo konfliktowy prezes... typowy polaczek janusz biznesu.

Tak6Nie
Patryk

Firma zatrudnia przez agencje pracy ?

xyz
@Patryk

Zależy, którą "drogą" się dostaniesz.

TomTom
 Rekomendacja

Z tego co mi wiadomo to nie jest to praca w warunkach szkodliwych.

TomTom

W kilku firmach byłem, wiele już widziałem. Jeśli komuś nie przeszkadza zapach farb to tą firmę i pracę mogę polecić.

Mieczysław
@TomTom

Czy w związku z zapachem, pracownicy dostają dodatek finansowy za pracę w szkodliwych warunkach?

Geniu

Robota jak to robota. Trzeba wstać z rana i swoje robić. Porównując do innych to klimat i wiara są ok. Siano średnie. Mała firma ale się rozwija.

Tak3Nie1
Olga
@Geniu

Obecnie na stronie internetowej firmy ICH Poland widzę ciekawą ofertę pracy http://ichpoland.pl/kariera/. @Geniu Jesteś w stanie mi napisać jak aktualnie wyglądają warunki zatrudnienia w tej firmie? Czy warunki płacowe się podniosły?

Nick

Witam. Jaka kasa płacona dla serwisanta?

Paulina

@mamutczy dalej w firmie pracujesz? Z tego co piszesz, to jest szansa na dostanie się do pracy bezpośrednio dla ICH Poland. Od czego to zależy? Czy od długości przepracowanego czasu?

Tak1Nie

mamut

Pracowałem jako myjkowy. Czyściłem części maszyn. Praca nie jest ciężka. Szkoda tylko że to zatrudnienie przez agencje pracy. Co niektórych biorą na umowę na stałe, mnie nie wzieli :/

Paulina

@even ogólne warunki pracy, wynagrodzenie, atmosfera są uzależnione od obejmowane stanowiska. Jakie stanowisko Ty rozważasz? Może już zdążyłeś aplikować? Jeżeli tak, to koniecznie podziel się z nami swoimi wrażeniami po odbytej rozmowie kwalifikacyjnej.

Hopsa23

No ale przecież płacą za ten okres próbny, więc to jest prawie to samo, tyle, że z inną umową @tenten.

TakNie

even, Olaf czytajcie co piszą na temat tej firmy... W Tesco będzie wam lepiej niż w tej będącej liderem firmie garazowej. Jedyne co mnie cieszy, że PAN M będzie szukał pracy, bo to nie człowiek. Mam nadzieję, ze za szefa dostanie kogoś takiego jak on sam.

even

ICH Poland znajdujący się w Plewiskach oferuje bardzo szeroką gamę produktów i urządzeń mieszalnikowych. Wygląda to naprawdę bardzo dobrze, więc zastanawiam się w czym pracownicy widzą problem jeżeli chodzi o podjęcie pracy tam. Kwestia tylko tego czy oferują dobre zarobki i opłaca się dojeżdżać do nich 40 km w jedną stronę.

Tak1Nie

szakal

atmosfera spoko pracownicy spoko , za biurkiem cie nikt nie posadzi a że brudna robota no cóż bywa niestety z końcem roku zwalniają ludzi a szkoda .. źle sie dzieje ...

Wikidajło

10 lat ta firma jeszcze nie prosperuje :) Moim zdaniem zawód serwisant jest bardzo niewdzięczny i specyficzny, nie każdy ma do tego predyspozycje. Musi być to osoba która zna się na wszystkim po trochu, mechanika, elektronika, automatyka, pneumatyka no i w ICH nie może być daltonistą :) Charakter i osobowość tez ma znaczenie, ciągle delegacje, jazda autem, cierpliwość do kierownika i upierdliwych klientów. Trzeba robić swoje i brać za to kasę - jaką to już zależy od umiejętności technicznych jak i grubych negocjacji :) Firma ogólnie spoko, jak każda ma swoje kwiatki. Pozdrawiam

Sales

No i znowu szukają serwisanta. Niedługo będą brać z łapanki:) Ciekawe co obecny przeskrobał:) Może buuuuu podpowie?

@Sales

od tamtego roku szukaja i nie znalezli 2 jeszcze innych serwisantow tam robi chyba juz od 10 lat

Zostaw merytoryczną opinię o ICH Poland Sp. z o.o. Sp. K. - Plewiska

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

ICH Poland Sp. z o.o. Sp. K.
2/5 Na podstawie 17 ocen.