Opinie o Iql Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Iql Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Iql Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Iql Sp. z o.o. w Poznań

Nauczyłeś sie tego od innych Nowy wpis

Pawel skąd takich praktyk się nauczyłeś chyba już wiem.....miałeś takiendoswaidczenia tylko z drugiej strony?

Marek Nowy wpis

A ta firma jeszcze funkcjonuje ?

Były pracownik 1

Brak możliwości jakiejkolwiek umowy, nie wypłacanie nadgodzin, spartańskie warunki pracy tzn. brud, bałagan, ubogi zestaw narzędzi, brak wyciągów, brak zaplecza socjalnego itp. "Zakład spawalniczy" utworzony w garażu. Niewypłacalność finansowa!

Jan Fusiarz
@Były pracownik 1

Do dzisiaj nie jesteśmy w stanie zrozumieć motywów Twojego działania, po co wypisujesz te brednie. Próbowałeś nas zaszantażować stwierdzając, że mamy Ci podnieść pensję o 50%, albo odchodzisz, my się nie zgodziliśmy i daliśmy Ci prawo decyzji, więc podjąłeś decyzję o odejściu, my to szanujemy każdy ma prawo decydować o tym, gdzie pracuje. Jednak nie masz prawa człowieku mścić się na nas za Twoje fanaberie i wypisywać takie rzeczy. Generalnie ten manewr z szantażem to była po prostu podła rzecz, ubzdurałeś sobie, że skoro mamy duże i ważne zlecenie to będziemy żyć w trwodze przed Twoim odejściem a rzeczywistość okazała się inna...widocznie to Cię zabolało Dla czytających tą opinię trochę informacji istotnych dla potencjalnych pracowników: - załoga w zakładzie to obecnie 8 osób (produkcja i montaż) - każdy jest zadowolony z pracy, bo atmosfera jest przyjazna i zarobki dobre - każdy ma umowę - firma jest wypłacalna - ludzie dostają zaliczki jak potrzebują na jakieś większe wydatki a nawet pożyczki zakładowe

Były pracownik Nowy wpis
@Jan Fusiarz

Napisałem prawde i tylko prawde. Teraz umowy dałeś bo miałeś zasłużoną kontrolę! Podczas naszych nazwijmy to "negocjacji" ze mną i drugim kolegą, który odszedł razem ze mną nie dopuszczałeś innej opcji jak praca na (usunięte przez administratora), bez jakiejkolwiek umowy. Państwowej inspekcji pracy podałeś fałszywe informacje jakoby pracowałem u ciebie tylko kilka godzin, nie podałem Ci żadnych danych dlatego nie spisałeś ze mną umowy! Mam dowody na to że pracowałem dużo dłużej ale odpuszczam bo mi ciebie żal. Podczas rozmowy nakłamałeś że będę zarabiał u ciebie 40zł/h i tylko z tego powodu zrezygnowałem z innej pewnej pracy gdzie miałbym umowę o pracę i 27zł/h netto. Oszukałeś mnie, ponieważ gdy już wiedziałeś, że tam już mam drzwi zamknięte to stawka niespodziewanie okazała sie spaść do 25zł/h na (usunięte przez administratora)i to jest (usunięte przez administratora) Nie! Ta opinia i poprzednia to nie zemsta tylko przestroga dla innych specjalistów.

Były pracownik Nowy wpis

Ps. Wynegocjowaniem wyższej stawki ażeby było mnie stać na opłacenie sobie zus'u i zapłacenia podatku należnego państwu nazywasz zastraszaniem Panie Janie? To już widać na pierwszy rzut oka jakie pan posiada standardy współpracy z pracownikiem. A co do zastraszania to chciałem to odpuścić ale zgłoszę na policje sprawę gróźb karalnych kierowanych z Pana strony w kierunku mojej osoby, a jako dowód przedstawie całą konwersację sms'ową z dnia 18.05 z godz 19:05. Jeśli dzięki tej prawdzie komuś pomogłem to sie ciesze i tyle w temacie. Prosze mi uwierzyć jest mnóstwo lepszych pracodawców od Pana! Np sąsiad zza ściany. Ja żałuje tylko jednego, a mianowicie Pracy dla pana tych 3 tygodni oraz tych wcześniejszych nadgodzin również. Powodzenia :)

Zostaw merytoryczną opinię o Iql Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Iql Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Iql Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Iql Sp. z o.o.
  • Robocza 33 lok. 40