Carl Zeiss

Opinie o Carl Zeiss

osoba a możesz powiedzieć jakiego jeszcze typu pytań można spodziewać się na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Carl Zeiss sp.z.o.o? na jakie stanowisko to była rozmowa?

Osoba

Sama rozmowa kwalifikacyjna spowodowala odstraszenie od pracy w tejze firmie. Rozmowa z Pania [usunięte przez admina]ktora dopytuje kobiety czy planuja moze miec dziecko, ,,pod pozorem swojej osobistej ciekawosci aby nie odebrac jej zle''. Jest to w obecnych czasach nielegalne aby o takie rzeczy dopytywac kogos podczas interview !!!

Zostaw opinię o Carl Zeiss - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Carl Zeiss