Carl Zeiss
counter
3 7 8 5 1
Marta Nowy wpis

@serwisant - dziękuję za Twój komentarz. A czy możesz napisać nieco więcej o warunkach zatrudnienia? Co masz na myśli pisząc, że są przyzwoite? Czy pracodawca oprócz podstawowego wynagrodzenia zapewnia dodatkowe benefity? Wspominasz też o dobrej atmosferze - to bardzo cenna informacja!

serwisant Nowy wpis

Marto odpowiedzieć warto. Na rozmowie rekrutacyjnej zostaną udzielone wszystkie odpowiedzi na nurtujące Cie pytania. Warunki uważam za przyzwoite, ale to zależy również czego oczekujesz. Atmosfera w firmie bardzo dobra - kultura i szacunek jak również koleżeństwo, ogólnie praca bez ciśnienia.

Jan Nowy wpis
@serwisant

Witam wybieram się na rozmowę kwalifikacyjną na specjalistę serwisu technicznego. Czy mógłby opisać bardziej jak wygląda rozmowa, o co pytają, czy są jakieś testy. Jakie jest oferowane wynagrodzenie, godziny pracy, nadgodziny. Próbowałem się tego dowiedzieć od HR ale bez powodzenia. Twoja odpowiedź bardzo by mi pomogła w szczególności przy negocjacjach o zarobkach gdyż nie chcę wystrzelić za dużo ani też za mało. Pomyśl o tym jak TY byłeś w takiej sytuacji i jak bardzo przydałyby Ci się te wskazówki. Z góry wielkie dzięki. Pozdrawiam serdecznie. Ps Jeżeli jest ktoś jeszcze na tym forum kto może udzielić konkretnych odpowiedzi, będę wdzięczny i sądzę że nie tylko ja.

serwisant Nowy wpis

Marta

W sieci pojawiła się oferta pracy na Specjalistę serwisu technicznego - czy ktoś forumowiczów może podzielić się swoją opinią na temat tego stanowiska? Jakie warunki zatrudnienia są proponowane? Czy warto odpowiadać na to ogłoszenie?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

erfg

@migks teraz juz nie ma tego ale jest oferta dla specjalsity serwisu technicznego w Bielsko- Białej oraz w Łodzi wymagane jest wykształcenie wyższe techniczne, kierunek elektryczny (preferowany: automatyka, elektronika, elektrotechnika) lub wykształcenie średnie techniczne

ech

Rozdzielcie Shared Services od działu mikroskopii. W tym drugim jest raczej całkiem ok. Raczej rodzinna atmosfera.

?

Szczerze wszystkim odradzam pracę dla tego centrum. Totalnie nieprzyjazne miejsce pracy: bezsensowne i wykluczające się decyzje przełożonych, udzielanie sprzecznych informacji (przez te same osoby), praca po kilkanaście godzin dziennie i w soboty (ale nie na co dzień), niewywiązywanie się z obietnic, traktowanie pracowników z Polski jak półgłówków z trzeciego świata (dajemy wam pracę, czemu chcecie jeszcze czegoś więcej..?), trudna współpraca z lokalnymi jednostkami (przykład idzie z góry), ubogi pakiet benefitów, problem z wzięciem urlopu/wybraniem nadgodzin, ściąganie ludzi z L4... Szczerze odradzam tę firmę wszystkim, którzy mają jakikolwiek wybór - ucieka z niej coraz więcej osób (także z kadry menedżerskiej), a i tak nic to nie daje nikomu do myślenia...

Zostaw merytoryczną opinię o Carl Zeiss - Poznań

Carl Zeiss