Opinie o P.W. Jandach Jan Breś w Plewiska

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie P.W. Jandach Jan Breś. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w P.W. Jandach Jan Breś o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.W. Jandach Jan Breś w Plewiska

Opinia - pytanie

Czy ktoś może poratować opinią o domach, które oni budują ? Ja jestem po spotkaniu z właścicielem i muszę przyznać, że osoby o tak żenującej kulturze osobistej ( bo ciężko mówić o poziomie ) nie spotkałem jeszcze w całym moim życiu. Na każde pytanie odnośnie umowy miał jedną odpowiedź i przez cały czas unikał odpowiedzi jakby coś ukrywał. Więc mimo tego, że dom mi się podoba mam obawy wywołane jego zachowaniem - czy ktoś kto kupił u nich mieszkanie/dom może coś podpowiedzieć jak wygląda użytkowanie po kilku latach/uznawanie gwarancji itp. ?

Król Nowy wpis
@Opinia - pytanie

Zgadzam się z ta opinia w 100 proc, ludzie z jandacha koło kultury nigdy nawet nie stali, nie potrafią tez odpowiedzieć na żadne poważne pytanie,wręcz reagują arogancja, skoro tacy są, to wolę nie wiedzieć jaka jakość jest wykonania tych budynków, wiem od jednego inżyniera, że w 1 budynku znalazł kilkanaście poważnych niedociągnięć, dlatego też zrezygnowaliśmy z zakupu podsumowujac ogolnie odradzamy!jaki pań takie produkty said rozumiecie....

Generalnie ok Jestem zadowolony z zakupu

Rozczarowany Nowy wpis

W lokalu zakupionym od Jandach inzynier znalazł podczas odbioru technicznego 22 uchybienia np. odchyłka od poziomu posadzki 0,8mm, brak ciągu kominowego, wilgotność ściany na wysokości 0,7m na parterze 20% brak poziomów sufitu na 1 piętrze brak kontów i pionu na ścianach w łazience i pomieeszczeniu technicznym przeciwspadek parapetu i takie tam według dewelopera są to usterki nie istotne.

Irena Nowy wpis
@Rozczarowany

Nie no jak niby nieistotne?xd Ale spisaliście te usterki / zrobiliście zdjęcia i pokazaliście u dewelopera? Bo jak po tym serio by powiedział, że to nieistotne to może faktycznie lekkie przegięcie by było. :/

Katarzyna

Hej widzę ze ktoś tutaj krytykował kulturę … osobista. Ale przecież produkt jest najważniejszy. To jak to tutaj jest?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie P.W. Jandach Jan Breś? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Benek

@Opinia-pytanie Akurat na forum pracowniczym będzie trudno o takie informacje

Opinia-pytanie

poza tym po to jest opcja Klient aby można dodać opinię w tej formie przecież....

H

Byle jak najdalej od tego jegomościa, który ludzi traktuje jak śmieci, łacznie ze swoja rodziną.

mario

pracowałem jako podywkonawca na kilku budowach w Plewiskach wymagaja ale kasa zawsze na czas a nie jak u innych deweloperów

Adam T

Niestety, ale firma Jandach prowadzona przez Pana Jana Bresia to porażka. Pan Jan jest człowiekiem o bardzo niskiej kulturze osobistej, który bluźni jak szewc, krzyczy a wręcz wydziera się przy każdej okazji, wszystko patrzy jak zrobić najtaniej i najprościej. Nie respektuje postanowień gwarancyjnych i zasłania się wszystkim co możliwe aby po sprzedaży mieszkania, absolutnie niczego nie naprawiać. Osobiście po wizycie u tego Pana zrezygnowałem z zakupu domu szeregowego wybudowanego przez niego. Pan Jak gdzie może tylko ugrać jedną złotówkę na swoją korzyć to będzie to robił wyzyskując pracowników i przyszłych nabywców. Odradzam jako pracodawcę oraz dewelopera.

Zostaw merytoryczną opinię o P.W. Jandach Jan Breś - Plewiska

P.W. Jandach Jan Breś