Opinie o Getinge IC Productin Poland w Plewiska Szkolna 30

Getinge Group jest światowym liderem w dziedzinie technologii medycznej. Dostarczamy rozwiązania w obszarach związanych z dezynfekcją i sterylizacją, opieką długoterminową oraz systemami medycznymi. Zatrudniamy ponad 15.000 utalentowanych pracowników na całym świecie, dostarczając innowacyjne produkty i rozwiązania, które przyczyniają się do poprawy jakości i efektywności służby zdrowia i przemysłu biotechnologicznego. Dynamicznie się rozwijamy wobec czego zapraszamy Cie do współtworzenia naszj firmy!

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Getinge IC Productin Poland w Plewiska Szkolna 30

Mu

Jak atmosfera w administracji?Jacy są dyrektorzy, kierownicy?

taki nikt

pracownik produkcji najniższa krajowa + po okresie próbnym 300 zł premii z której mogą uciąć za błędy wczasy pod gruszą 600 zł , 13 pensja wypłacana w listopadzie na razie jest jedna zmiana 6-14 atmosfera w porządku ludzie zgrani z sobą na produkcji-jakości-magazynie

witosław

Witam napiszcie coś więcej jaki podstawa na jakim sanowisku itd.

AGA

NA jakim stanowisku pracujesz ? magazyn , produkcja ? ile zmian ?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Getinge IC Productin Poland.
Domino

@blble, na jakie stanowisko się dostałeś? Ja wysyłałem na specjalistę ds. zakupów, ale oferta zniknęła :(

blble

Jak narazie super firma bardzo dobra atmosfera. Przelozeni zajebisci.

Beduin
@blble

Nie wiem kto tu pisze że jest (usunięte przez administratora) chyba kierownik sam sztucznie podnosi reputację firmy. Niestety to mało skuteczne bo opinie mówią same za siebie. Owszem jest sporo sympatycznych ludzi, miło się pracuje z takimi... ale... No właśnie, jest ALE. Człowiek nie chodzi do pracy na spotkania towarzyskie tylko zarabiać. Niestety ludzie z dużą wiedzą, dużym doświadczeniem na wielu liniach maja takie same wypłaty jak ten co siedzi 8 h i w kółko wkręca 2 śrubki... coś tu chyba jest nie tak. W cywilizowanej formie z normalnym przełożonym, ROZMAWIA SIĘ. Dla tych którzy zasługują są faktycznie podwyżki. Nie muszą być duże ale niech pracownik wie że jest doceniamy a firma potrzebuje jego doświadczenia i umiejętności. Tutaj jest troszeczkę inaczej... Jeśli masz wiedzę i umiejętności , najczęściej zdobytą nie przez szkolenia tylko dzięki własnym ambicjom, to będziesz rzucany jak kukła na każdą linie i stanowisko tam gdzie akurat jest potrzeba. Więc co... idziemy zapytać czy istnieje szansa na podwyżkę. A słyszymy co? JAK CI NIE ODPOWIADA TO SIĘ ZWOLNIJ. Żenujące jak firmie nie zależy na pracownikach. Do tego sytuacje prawie jak z filmów Stanisława Barei. Kierownik chowa się gdzieś rano po ciemku za szybą i notuje kto wszedł o 6 na hale a kto o 6:02 :) Później czai się przez cały dzień za co by tu jeszcze obciąć premię. Niedosyc że zarobki słabiutkie to jeszcze kto słabszy psychicznie to pracuje w strachu. Omijajcie firmę szerokim łukiem, a jak chcecie wiarygodnych opinii to rozmawiacie z kimś kto tam pracuje! Po prostu nie warto, a fala odejść pracowników i zwolnień L4 mówi sama za siebie! Ludzie, szanujcie swój czas przede wszystkim swoją pracę i zdrowie. W Getinge nikt tego nie doceni!

Zostaw merytoryczną opinię o Getinge IC Productin Poland - Plewiska

• Jak się pracuje w Getinge IC Productin Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Getinge IC Productin Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Getinge IC Productin Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Getinge IC Productin Poland