Opinie o Ochrona Mienia Mpk - Lublin Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Ochrona Mienia Mpk - Lublin Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Ochrona Mienia Mpk - Lublin Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ochrona Mienia Mpk - Lublin Sp. z o.o. w Lublin

Pasażerka

Kto przyjmuje tych chamow do pracy!!!Pan z autobusu lini 74 powinien zmienić pracę skoro nie umie szanować ludzi i się odzywać. Chciałam kupić bilet to wyskoczył z morda do mnie że nie ma i jest biletomat, więc mówię żeby rozmienil mi 10zl na pół to mówię że nie. Palant zasrany i tyle !!!

@Bo to prawda

A tych kobiet to ile naliczyłeś tak w sumie? wiadomo jak tu się proporcje jakieś co do tego mają jeśli o płeć chodzi? Stawki mają te same, co nie?

Oliwka Nowy wpis

Na jakiej zasadzie działają te bilety specjalne dla członków rodziny zatrudnionych? Widziałam że w ofercie o tym wspomnieli i bardzo mnie to zaciekawiło. Rozważam przyjęcie się, jeśli znajdę jakieś odpowiednie stanowisko dla siebie.

Blomek Nowy wpis

Hej jaka jest aktualnie stawka brutto od nowego roku na start jako kierowca MPK?

Witam, wczoraj wstawili na swoją stronę takie ogłoszenie dla mechanika. Warto się zainteresować? Zaznaczyli, że praca również w niedziele i święta. Jakie dodatki z tego tytułu przysługują? Chciałbym dostać umowę o pracę na czas nieokreślony - po jakim czasie jest to możliwe?

Ani22 Nowy wpis

Pan z autobusu linii 7 zwykły gbur. Jak się nie uważa i nie rozgląda czy ktoś stoi na przystankach to proszę zmienić pracę. Nie pozdrawiam!!!

Brałeś udział w rekrutacji do Ochrona Mienia Mpk - Lublin Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Ochrona Mienia Mpk - Lublin Sp. z o.o.?

Pasażerka

Bo to prawda
@Pasażerka

Bo to same chamy co prowadzą autobusy w Lublinie tylko kobiety są mile i mała część mężczyzn.zero umiłowania do zawodu i ludzi, to czemu być kierowca?

@Bo to prawda

Zwykły obywatel

Człowiek który zajmuje się planowaniem ruchu mpków to skończony (usunięte przez administratora) Lublin liczy ponad 300 tys mieszkańców a autobusy kursują co pół godziny czasem XD jak na jakiejś wiosce nie wspominając nawet o nocnych kupili więcej mpkow za miliony a jest gorzej niż było

Pasażer/Świadek zdarzenia

Sugerował bym sprawdzanie jakości (względem pasażerów) kontrolerów bo kultura osobista niektórych z nich jest poniżej poziomu szympansa. Zażalenia nie można zgłosić bo Państwa skrzynka jest pełna więc pozwolę sobie opisać postawę Państwa pracownika względem pasażera obcokrajowca. Jak zapewne wiecie niektórzy kupują bilety przez aplikację i wystarczy poprosić o okazanie potwierdzenia zakupu na dany przewóz kontrolerowi. Jednak kontrolerka uznała, że trzeba wyrwać telefon siłą, a że przez to rozbiła ekran to już nie jej wina. Oczywiście w pełni zrozumiała sytuacje więc zaczeła się wydzierać na cały autobus, rzucając w tym celu rasistowskie obelgi. Po zwróceniu uwagi przeze mnie na jej zachowanie (i to, że nie wszyscy mówią po polsku i angielski jest mile widziany) dostałem z łokcia w splot po czym zaczeła straszyć pozwem wobec mnie za naruszenie przestrzeni osobistej (jej koleżaneczki tylko się przyglądały całej sytuacji). Po tej sytuacji wtrąciło się kilku innych pasażerów w związku z tym przestała robić awanturę ale na następnym przystanku zostałem "proszony" siłą o opuszczeniu pojazdu razem z obcokrajowcem. Sądziłem, że zamierza przeprosić ale najwyraźniej postanowiła dalej się awanturować, a skoro nie ma kamer to postanowiła też splunąć na nas i na pożegnanie postraszyła swoim chłopakiem "księciem w zbroi", że jeżeli spotka kogoś z nas na mieście jak będzie z chłopakiem to "zarobimy kosę". Na koniec powiem tylko, że piękne postawy Państwa pracownicy prezentują ale może się to odbić na wizerunku firmy. Zwłaszcza jeżeli trafi się ktoś kto w końcu wniesie wobec Państwa firmy pozew albo będzie nagrany przez publikę. Serdecznie nie pozdrawiam :)

Aut 31 nr 5123 godz 11.30

11/11-22wsiadlam do aut 31 na ul 3 go mają w Lublinie,pierw wpuściłam małego pieska i kierowca ścisnął mnie drzwiami potem wciągnelam wózek i też mnie ścisnął drzwiami więc spytałam co on robi i czy nie widzia on że drzwi się zamykają automatycznie z przodu... To mnie bolało te ścisniecie a on jak nakręcony zadał kagańca nos i zaświadczenia o szczepieniach!?wytworzyła się awantura i chciał wzywać straż miejska, mam prawie 70 lat, takie zachowanie kierowcy to skandal, cham, on cierpi że musi pracować,nienawidzi tej pracy to po co tam pracuje? Robi ludziom krzywdę i straszy strażą miejska,J C R P T Z I M P S T Ż S I C (usunięte przez administratora)

Jacob

Kierowca linii 157 spóźniony 10 minut , zero korków , co przystanek to poprawia sobie siedzenie , zamiast raz to zrobić to na każdym przystanku, jak jest ziolone to jeszcze zwalnia

BlaBlaCar

Chamski kierowca był wczoraj w linii 21 na przystanku Nowy Świat O1 nie otworzył drzwi na przystanku tylko odjechał.

King A
@BlaBlaCar

Bo sama spotkałam się z chamskim zachowaniem kierowcy 26 i to u was codzienność

@King A

Też drzwi nie otworzył podobno czy co zrobił? Zaczyna mnie to zaskakiwać, bo tak każdy się tu skarży i nic się nie zmienia. Czemu nie zgłaszacie tego wprost?

Its me

(usunięte przez administratora) chłop ze 153 wyjeżdża spóźnimy z pętli i oczywiście nie zdążyłem na przesiadkę bo (usunięte przez administratora) musiał posiedzieć 3 minuty dłużej

@Its me

No dobra, jeśli faktycznie z pętli to była raczej w 100% jego odpowiedzialność za to. Zgłaszałeś to do nich? Bo dobrze, żeby już takie coś się jednak nie potarzało

Niezadowolona

Mam pytanie odnośnie kursowania 13 stki w sobotę między 6 a 7 puszczacie jeden autobus 6.35 w stronę dworca PKP i on wogule nie przyjeżdża już 2 ga taka sytuacja .Ludzie niektórzy pracują może by tak nagminnie nie walić w hu...

@Niezadowolona

Ale jak on w sumie mógł nie przyjechać? W sensie gdzie zaginął w takim razie?

Dzień dobry. MPK Lublin konduktorzy wprowadzają w błąd osoby z orzeczeniem. Mam orzeczenie o stopniu niepełnosprawności ruchowość. Nie raz była kontrola i nie raz usłyszałam że nie muszę kupować biletu bo chociaż mam stopień umiarkowany ale jest to ruchowość nie muszę kupować biletu ulgowego. Nie jeden kontroler mi to powiedział. I nie kupowałem biletu ,tylko zawsze miałam legitymację że sobą. Aż tu nagle Pani tak wredna nie miła konduktorka bardzo nie miła wystawiła mi mandat w wysokości 145 zł w ciągu 7 dni ,a jak później bym zapłaciła to w kwocie 212,10 zł za to że nie posiadam biletu , tłumaczę tej Pani że zostałam wprowadzona w błąd przez konduktora który nie raz sprawdzał bilet w MPK Lublin że nie muszę kupować biletu iż mam stopień umiarkowany ale ze z takimi symbolami że nie muszę kupować iż to jest ruchowość czyli problem z poruszaniem się. Ale ta pani miała to gdzieś. Powiedziała że mogę się odwołać, ale i tak wątpi że odwołanie przejdzie i sobie porozmawia na bazie w biurze,zrozumiałam z tego że zrobi wszystko żebym płaciła. Tak odwołałam się ale oni mają to gdzieś że to ich pracownicy wprowadzają w błąd pasażerów. Zapłaciłam oczywiście mandat w wysokości 212,17 zł bo na email odpowiedziano mi po tygodniu czasu że muszę zapłacić ale 212,17 zł bo czas na kwotę 145 zł minął. Tylko że z ich winy bo ciężko odpisać tego samego dnia albo na drugi dzień gdzie jest niższy mandat. I w taki sposób prawie 100 zł wpadło komuś w kieszeń. Bo my musimy płacić za Ukraińców z tego wszystkiego wynika, to my musimy na nich łożyć aby MPK mogło dać im darmowe przejazdy super. Więc jeśli dostajecie e-mail to odpowiadajcie od razu a nie po tygodniu. I zastanówcie się kto ma ulgi . Nie życzę komuś choroby takiej jak mam ja , ale zastanówcie się jak traktujecie pasażerów.

Maja

Czyli koniec końców to wszystko wina tego pierwszego konduktora? :/ Szkoda, że tego nie zweryfikowałaś, ale w sumie skąd mogłaś wiedzieć. :( Ale czemu od razu przekładasz to na Ukraińców? Oni sobie po pandemii nie odbijają po prostu?

Weronika

Hah, to nie tylko ja mam takie akcje w podróży! :D To już chyba sobie darujesz takie przejażdzki, czy może dasz im jeszcze kiedyś szansę? :D

Jola

Rozkłady jazdy mpk lublin to jakieś kuriozum!!!! ZA RZADKO GO ZMIENIACIE !! TRZEBA DOPRACOWAC I ZMIENIAC NP. CO 3 DNI......LUB NAWET CO DWA .......A NIE XO DWA TYGODNIE!!!! .

@Jola

A to rozkład jazdy nie powinien być stały, żeby nikomu się nigdy nic nie mieszało itp? Bo nie rozumiem celu, wyjaśnisz?

Witam na jakie zarobki można liczyć w MPK Lublin?

Biollll

Jeżdżą jak chcą wchodząc do 3 facet przeciął mnie w drzwiach , jak tak (usunięte przez administratora) można niech patrzą co robią kto takim daje jeździć , kierowca który jechał dziś przed 14 widocznie jest ślepy!

Maddog
@Biollll

Czy ktoś wie,że po sygnale drzwiowym nie można wchodzić lub wychodzić z autobusu? Tylko przestrzegając tego nigdy drzwi was nie trzepną, a widziałem takich co nawet wskakują w biegu po sygnale i jakimś cudem nie zderzyli się z zamkniętymi drzwiami. Najlepiej czepić się garbatego, że ma proste dzieci. Pozdrawiam kierowca autobusu.

J
@Biollll

to nie wchodź po sygnale.

Krewki Marian
@Biollll

WZRUSZYŁA MNIE TWOJA HISTORIA. "CIEPŁY GUZIK"WERYFIKUJE POZIOM INTELIGENCJI PASAŻERA, WIĘC PEWNIE SIEROTO OBRZYGANA WLAZILAS PO SYGNALE. PIECHOTĄ (usunięte przez administratora)

nie

jestem zażenowana, autobusy nie przyjeżdzają kiedy tylko chcą

Puma

Jestem zawiedziona w sobotni dzień kiedy nie przyjezdza autobus na czas to jest skandal zeby jeździły jak chciały

Zostaw merytoryczną opinię o Ochrona Mienia Mpk - Lublin Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Ochrona Mienia Mpk - Lublin Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ochrona Mienia Mpk - Lublin Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ochrona Mienia Mpk - Lublin Sp. z o.o.?

Ochrona Mienia Mpk - Lublin Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Al. Kraśnicka 25
    20-718 Lublin

Ochrona Mienia Mpk - Lublin Sp. z o.o.