Opinie o C. Hartwig Gdynia S.A. w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy C. Hartwig Gdynia S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie C. Hartwig Gdynia S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o C. Hartwig Gdynia S.A. w Gdynia

Daniel

Pracowałem tam około miesiąca w tej pracy nie ma zycia prywatnego wieczne nadgodziny. Najczęściej o 8 rano podchodzi taki śmieszny grubasek który ciagle je i pyta czy dasz rade zostać do 18. Za to kierownik ma jakieś aluzje do pracowników jak nie chcą zostać. Na koniec dodam ze praca jest bardzo fizyczna rzeczy od 20 do 40kg lub więcej I sama atmosfera jest bardzo słaba niektórzy pracownicy krzyczą na całe hale bez powodu jak w Przedszkolu Byłem z agencji nie wiem czy to ważne

Milioner
@Bartek

W pracy zawsze pełno śmiechu, Zespół jak rodzina, zawsze w ruchu. Projekty kreatywne, dni pełne światła, Wspólnie tworzymy, jakość i zaufanie mają władzę.

@asd

Praca w Gdańsku... niekompetencja ,przekleństwa, chaos, dziwne relacje miłosne, uszczypliwosci ze strony zarządu. Praca na chwilę, na dłużej odradzam, przebić nie można się przez układy.

Rrrrr
@@asd

Byłem tam zatrudniony przez agencję pracy, mogę potwierdzić tylko niekompetencje, z pracownikami biurowymi rozmawiało się jak z ludźmi w delikatnym stopniu (usunięte przez administratora). Nikt nic nie powiedział jasno, jeden z nich, ten otyły w oczy śmiał się że czegoś nie wiem i nie chciał powiedzieć. Dziwne jakbym miał to wiedzieć skoro nie pracuje tu lata... firma zapewnia dużą szatnię, zapach natomiast pozostawia wiele do życzenia ale to już kwestia pracowników. Kuchnia również duża i czysta, kawa herbata jest, lodówka i mikrofala też. Na magazynie kilku chłopaków młodych którzy w przeciwieństwie do grubego pana potrafią wytłumaczyć pewne aspekty.

Dzień dobry, jako asystent specjalisty ds. dokumentacji magazynowej ktoś może pracował i miałby opinie? mam zamiar aplikować na te nowa ofertę, spełniam wszystkie wymagania, zastanawiam się w jaki sposób rekrutacja jest przeprowadzana?

Zdziwiony Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 54 dni.

Dzień dobry, witam wszystkim na forum chciałbym się zapytać czy to prawda, że oddział w Chełmie został natychmiastowo zamknięty a kierownik został dyscyplinarny zwolniony. Czy to prawda?

Czy tutaj często asystentów szukają? Jeszcze pod koniec grudnia jedna Pani pytała o morskiego a mnie teraz wyświetla się oferta na FCL i zastanawiam się czy w to nie iść? Co myślicie? Szukam teraz pracy po Działkach, lokalizacja jest dla mnie ok. jak oceniacie rozwój i ogólną atmosferę na dziale?

Olga
@Daniel

Chyba tylko tyle, że pewnie na zarobki to inaczej rzutowało? Co do tego "grubaska" to tam w sumie można jeść wszędzie bez problemu? ;p I co za takie zostawanie dostawałeś tak w sumie?

@Olga

Możliwe ze niektórzy nie chcą zostawać na sile. Zarobki nie są najważniejsze

@Daniel

Zgadzam się z tobą, Magazynem Rządzą Dzieci a wiekszosc Teamu to przedszkole, jak na Firmę z tak długą tradycją i tym jak Kreują się w Mediach to realia firmy patrząc na magazyn w Gdańsku i to kto nim zarządza to Wielka ściema, Na Magazynie Panuje Chaos którego nikt nie jest w stanie Okiełznać a atmosfera między pracownikami a biurem jest napięta jak(usunięte przez administratora)

Bartek
@Daniel

Powiem tak, kierownicy magazynu mają bardzo dużą presję na wyniki, magazyny przynoszą ciągle straty, i jest presja na ilości kontenerów przerobionych, sam byłem świadkiem jak kierownik oddziału pracował po 12 godzin,zapychał braki w obsadzie magazynu, pierwszy przychodził i ostatni wychodził, wykonywał obowiązki sztauera,operatora wózka widłowego,magazyniera,koordynatora. Chłop starał się ze wszystkich sił, i został potraktowany jak (usunięte przez administratora),tak jak ja i reszta pracowników. OMIJAĆ Z DALEKA TĄ FIRMĘ.

Milioner
@Bartek

Czy rekrutacja na stanowisko Magazynier/ Operator Wózka Widłowego w firmie C. Hartwig Gdynia S.A. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
M.M

Firma bez zasad, liczą się tylko wyniki, ciągła presja na wykonanie normy, jak nie dajesz radę i zgłaszasz problem to cię zbywają obietnicami bez pokrycia. Cały zarząd jest świadomy jak wygląda sytuacja,ale nic z tym nie robi,zero pomocy,musisz sobie radzić Sam. Poświęcili pracownika który przez rok ratował oddział przed upadkiem, nie próbowali nawet wyjaśnić problemu. Z dnia na dzień oddział został zamknięty, powód nieprawidłowości,żadnych dowodów. Dzień przed świętami zwolnili 6 osób. Bez słowa wyjaśnienia.

Luna Nowy wpis
@M.M

Żal ,że nie myślą również o emerytach, poszedł- nie ma, a tu potrzebne wsparcie czasem, kiedyś można było uzyskać zapomogę, o czasie świątecznym nie wspomnę- a może jakiś upominek jak do klienta się wysyła ? brrrr :(

A opiszecie jakiś ostatni projekt? Ostatnio zaczęły pojawiać się pozytywne komentarze odnośnie pracy. ktoś pisał o tym, że projekty są wręcz kreatywne, jaki wiec zakres miał ten prowadzony jeszcze ostatnio? Czy zaszły jakieś zmiany w tym nowym roku, że takie opinie zaczęły się pojawiać?

Dobry gosc

Witam Jak pracowalem to studentow przyjmowali. (Do covid bylo) Jezeli chodzi ogolnie to sporo pseudokierownikow as ostatnie lata sie nazbieralo. Kazdy problem byl przerzucany na plecy kogos innego aby tylko zebys sie odczepil. Probywali zrobic korpo za rachunek specjalistow ale zarobki now uwzglednione byle w tym planie co spowodowalo to ze polowa spedytorow odeszla I pozabierala ze soba klientow Jak swoich tak I obcych. Zarobki nizsze od rynkowych 1.5 razy mowie o spedytorach z (1+ lat doswiadczenia). Ostatnio co pamietam handlowiec za rok nie pozyskal zadnego klienta (wysylal sam (usunięte przez administratora) na maila tylko dajac niepotrzebna robote ). Zgloszenia na ten temat do kierownika - odpowiedz to nie on g..o deje do wyceny, wam zle ale idzie - ok.)) Now wiem moze cos sie zmienilo ostatnio. Wszystko jest prawda co powyzej napisane oprocz sluzbowych integracji oraz owocow, kawka byla nie ukrywam.

Ryś
@Dobry gosc

Dokładnie cały ten Hartwig to dno,zaczynając od prezesa kończąc na jego podwładnych, obiecują złote góry, i (usunięte przez administratora) z tego wychodzi, pojawiają się problemy zostajesz sam.

sASHA
@Ryś

Piękna jest tu praca, jak kolorowy kwiat, Codziennie nowe wyzwania, z uśmiechem, bez zgrzytów.

Lena

Więcej osób może podczas pracy odczuć jakiś brak wsparcia może? pytam, bo taki komentarzach niedawno od kogoś tu trafił a jestem tu z ta oferta ze strony dla asystenta spedytora morskiego. Także z tydzień temu na taki portal ją dodawano. Czy opłaca się aplikować? po jakim czasie udaje się jakoś rozwinąć? Czy warto?

Ryś

Jeden wielki bajzel, zero wsparcia,spychologia w najgorszym wydaniu, przy butelce klepią cię po plecach,jak jest problem zostawiają cię samego.

No jest tu na Goworku oferta pracy ze stycznia dla operatora wózka widłowego. Ale ja czegoś nie rozumiem. W treści podane zarobki: 2900 - 4300 zł / miesiąc. Jakie 2900, jak minimalna krajowa to 3490, a praca jest na pełen etat? Jeszcze piszą, że są nadgodziny i można dorabiać. O co tu chodzi?

@Monika

Na okresie próbnym otrzymujesz 5000 brutto jako operator wózka widłowego

O, i to jest cenna informacja. A po okresie próbnym operator z UDT o ile będzie miał podwyżkę? I umowa już wtedy o pracę, tak?

Był niedawno opis warunków na magazynie, ktoś jednak dopisał, że nieco ciężko szło dogadać się z biurem. Ciekawi mnie jak od tej strony perspektywa wygląda, bo właśnie spedytor na międzynarodówkę jest poszukiwany. w sumie dwa wakaty są dostępne, to ile osób robi na dziale? i przede wszystkim to rozwój czy rotacja? Widełki są znane?

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w C. Hartwig Gdynia S.A.?

@asd

@@asd

W Gdańsku? Piszesz o takich sytuacjach i sugerujesz przy tym rotacje a jak patrzę teraz na oferty na takim portalu to na 6 z nich żadna nie kieruje na Gdańsk, z czego to wynika? jest tam mimo wszystko najmniejszy współczynnik rotacji? Na jakie stanowisko ostatnio kogoś tam szukali?

Rrrrr

Sylwia

Hej, a ma macie tak z ciekawości ocenę odnośnie warunków pracy? widzę ze od paru miesięcy wpadają głównie opinie dotyczące rekrutacji. z jakich przyczyn? są wzmożone nabory czy po prostu w samej pracy nic szczególnie się nie zmienia? Jeszcze w marcu była mowa o pakiecie fajnych benefitów, czy doszło coś jeszcze do tej puli?

Orientuje się ktoś jakie są zarobki ?

Po wstawiają ogłoszenie

Aplikacja wysłana i od razu odrzucona, bez spotkania, bez podania powodu. Mimo, że wszystkie wymaga i doświadczenie zgadzały się z cv

Czy możesz opisać cały proces rekrutacyjny i ocenić poziom rozmowy kwalifikacyjnej w C. Hartwig Gdynia S.A.? Dodali nowe ogłoszenia 9 stycznia na Trojmiasto.pl.

Jesteś już po rozmowie kwalifikacyjnej dotyczącej Asystent/-ka w C. Hartwig Gdynia S.A.? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem. Twoja opinia może pomóc innym użytkownikom.

Kandydatka

Skomentuje bez oceniania sam dział HR, którego poziom i firmę na podstawie moich doświadczeń mogą ocenić Państwo sami. Po rozmowie rekrutacyjnej brak jakiejkolwiek informacji zwrotnej mimo wszelakich zapewnień i podkreśleń, że jakakolwiek by nie byla na pewno się odezwą...

Nie jest to dobre miejsce do pracy jeśli chciałoby się mieć jakiekolwiek życie po pracy. Nadgodziny to standard, za które oczywiście pracodawca nie płaci czy też nie można odebrać ich w formie dnia wolnego. W ostatnim roku zwolniło się mnóstwo świetnych pracowników, to naprawdę o czymś świadczy. Nie polecam tego miejsca.

@Anonim

Również pracowałem w C.hartwig na Kontenerowej w Gdańsku. Kierownik jest człowiekiem niekompetentnym obiecuje awans pózniej w oczy kłamie że nic takiego nie mówił .Praca na wózkach widłowych bez uprawnień , brak odzieży ochronnej pracujesz we własnym ubraniu , o zdaniu bhp nie wspominając. Nie polecam tego miejsca .

Danuta
@Anonim

Co w sytuacji gdy pracownik nie może zostać na te nadgodziny? Zastanawiam się czy są tego jakieś konsekwencje :P W końcu każdy ma swoje inne obowiązki poza pracą..

mich
@Anonim

W 100% sie z toba zgadzam , dodam jeszcze brud , kurz, (usunięte przez administratora) 21 wiek mamy . firma 150 letnia WSTYD.

Olga
@mich

Co. :( A czemu takie warunki tu macie niby, ktoś nie powinien o to zadbać? Ile tego brudu, bo może jednak troszkę przesadzasz? :/

@Anonim

co za bzdury... praca godna polecenia w C.Hartwig z wieloletnią tradycją, ciągle się rozwija. Polecam jak najbardziej

@mich

bzdury wypisujesz... praca godna polecenia., Hartwig ma wielotelnie doświadczenie i z tradycją

Jek

Fajna

Urszula
@luna

To poprawiły się te warunki pracy skoro tak piszesz?

@Anonim

Jeśli chce sie pracować z dziećmi i słuchać ich darcie to jest dobre miejsce do pracy I tradycja wieloletnia nic daje ze atmosfera bardzo słaba

@Urszula

zależy zapewne kto na jakim stanowisku pracuje- pracownicy biura na pewno nie narzekają

Zaciekawiła mnie oferta pracy w firmie C. Hartwig Gdynia S.A. jako Operator Wózka Widłowego. Wiecie coś więcej o tym pracodawcy? Jak go oceniacie?

Pracownik CHG

Praca jednozmianowa, na nowoczesnym magazynie. Dostajesz ciepłe ubrania robocze, w tym bieliznę termoaktywną. Zatrudnienie na umowę o pracę i pakiet fajnych benefitów. Nadgodziny się zdarzają. Ale to Ty decydujesz kiedy chcesz dorobić – oczywiście są w pełni płatne. Atmosfera? Sam sprawdź. Ale skoro ludzie tu pracują na magazynie po kilka lat, to znaczy że jest spoko. Ja osobiście polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o C. Hartwig Gdynia S.A. - Gdynia

• Jak się pracuje w C. Hartwig Gdynia S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy C. Hartwig Gdynia S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w C. Hartwig Gdynia S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 5 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

C. Hartwig Gdynia S.A.