C. Hartwig Gdynia SA

Wrocław

Opinie o C. Hartwig Gdynia SA

obserwator

firma cienizna, nabrali pseudo gwiazd na stanowiska kierownicze w tym w działach handlowych bez doświadczenia i myślą że ludziom zamydlą oczy, to co można o nich powiedzieć brak kompetencji i nie dotrzymują słowa więc od razu na początku ich skreśliłem - to będzie pierwsza firma jaka upadnie jak przyjdzie kryzys

piotr2706

Brak płatności za usługi.Po telefonie do księgowej firmy c.hartwig 30.01.2014 usłyszałem że mam się cieszyć że tylko tak małe opóźnienie w mojej płatności i tu cytat " dziś ( 30.01.2014 ) robimy płatności z 22.01. więc w pana sytuacji nie ma tragedii" Jak widać termin płatności 45 dni firmie c.hartwig nie wystarcza (usunięte przez administratora)

Lorens

Heh co za bzdury wypisujesz!! Kolejny nieudacznik, który wylewa swoje frustracje, dramat.

sfx

firma ma problemy z wyplacalnoscia zewnetrznym podmiotom ale to ty sie im z tego tlumaczysz, b. duze cisnienie na wyniki - oczekuje sie cudow dajac naprawde malo w zamian, kasa bez rewelacji, ogolnie nie polecam

Zostaw opinię o C. Hartwig Gdynia SA - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie C. Hartwig Gdynia SA