Opinie o C. Hartwig Gdynia S.A. w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy C. Hartwig Gdynia S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie C. Hartwig Gdynia S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o C. Hartwig Gdynia S.A. w Gdynia

Zaciekawiła mnie oferta pracy w firmie C. Hartwig Gdynia S.A. jako Operator Wózka Widłowego. Wiecie coś więcej o tym pracodawcy? Jak go oceniacie?

Pracownik CHG

Praca jednozmianowa, na nowoczesnym magazynie. Dostajesz ciepłe ubrania robocze, w tym bieliznę termoaktywną. Zatrudnienie na umowę o pracę i pakiet fajnych benefitów. Nadgodziny się zdarzają. Ale to Ty decydujesz kiedy chcesz dorobić – oczywiście są w pełni płatne. Atmosfera? Sam sprawdź. Ale skoro ludzie tu pracują na magazynie po kilka lat, to znaczy że jest spoko. Ja osobiście polecam.

Czy C. Hartwig Gdynia S.A. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Xx

Umowa o pracę na czas nieokreślony po 3 miesiącach okresu probnego

Danuta
@Xx

Ooo to super, czyli rozumiem, że w Hartwigu można liczyć na stabilne zatrudnienie? :) Jak oceniasz ogólnie pracę w tym miejscu?

Fedek

Zależy od działu. W gdańsku na hali dostaniesz umowę o dzieło a po trzech miesiącach umowę na rok. Możesz zapomnieć o rzeczach do pracy, kasku itp. Na wózkach widłowych jezdzisz bez uprawnień , żadnych kursów bhp nie ma . Kierownik tylko obiecuje i kłamie w oczy. Po prostu tragedia.

Kolega
@Fedek

Przemek czy to Ty ? Po twoim odejściu naprawdę wiele się zmieniło i wszystkim zdecydowanie lepiej się pracuję. Więc chyba rozstanie wszystkim wyszło na dobre. Powodzenia

HR

W C.Hartwig Gdynia SA wszystkim pracownikom oferujemy zatrudnienia na umowę o pracę.

Danuta
@Kolega

Możesz napisać co konkretnie się zmieniło w ostatnim czasie w Hartwigu, jakie zaszły zmiany? Chodzi o jakieś konkretne warunki zatrudnienia czy o co? :)

luna

umowa o prace oczywiscie

Agata
@luna

A na czas określony czy nieokreślony?

mich

Praca na magazynie i placu w Gdyni ,Ciężka ,brudna i niebezpieczna za (usunięte przez administratora) pieniądze. Kontenery trzeba odbezpieczyć, Z desek, Taśm metalowych. Pełno gwoździ. Ręce po przebijane. Wąsko. plac nierówny. Wszędzie pełno dziur. Kurz wpada do oczu. Pomieszczenie socjalne to jeden wielki śmietnik w Gorszej pracy to nigdy nie pracowałem Jeszcze dodam, że (usunięte przez administratora) na wszystkim.

@mich

No i się nie dowiem co tam dodać chciałeś na koniec. :( Z tymi poprzebijanymi rękami to Ty tak na serio? Czemu tu nikt nie zadba o to, żebyście się tak nie narażali? Co z ubezpieczeniem?

Morski

10/10 pracowałem w wielu firmach, ale w tej zatrzymałem się na dłużej. Atmosfera jak na studiach, praca ciekawa, kierownictwo miłe i kulturalne. Polecam

Jarosław
@Morski

Studia mi się kojarzą z cotygodniowym imprezowaniem. Czy tak jest i tu? To masz na myśli pisząc o atmosferze jak na studiach ;)?

XXX
@Jarosław

Co miesiąc w piątki są spotkania

Czy rekrutacja na stanowisko Magazynier/ Operator Wózka Widłowego w firmie C. Hartwig Gdynia S.A. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
Handlowy

Wzór robota polecam każdemu kto umie i chce pracowac

@Handlowy

A co dokładnie według Ciebie trzeba umieć, żeby faktycznie łatwo i przyjemnie się pracowało?

Gdynia spedycja

Polecam serdecznie, warto.

@Gdynia spedycja

Możesz napisać coś więcej bo opinii negatywnych i pozytywnych jest mniej więcej równo. Co takiego jest wartego polecenia w tej firmie?

Kapitan
@Olga

Przedewszystkim ludzie atmosfera jest rodzina i sympatyczna, kasa prawie że rynkowa ale jak człowiek ogarnia to i dostanie lepszą niż u konkurencji. Jest w C.Hartwigu coś takiego że cała firma tworzy jedność tego nie da się opowiedzieć tego trzeba doświadczyć. Poza tym mulisport etc. tak jak wszędzie.owoce itp.

@Kapitan

A to faktycznie widać, że dbają tu o pracownika. A wymienisz wszystkie benefity, na które można tu śmiało liczyć?

Gdynia import

Na duży plus

Polecam / morski

Polecam na dzień dziejszy wszystko jest wzorowo

Lew Morski

Musztrować się i na pokład :-) Polecam pracę Wszystko na najwyższym poziomie

Byly pracownik

Nie polecam pracy na magazynie w Gdansku .Kierownik M.K jest (usunięte przez administratora) obiecuje zlote góry awanse itp. Pracowalem bez uprawnien na wozki widowe, brak odziezy ochronnej, brak bhp. Dramat zenada nie polecam tego miejsca.

Byly pracownik

Praca na hali w Gdasku to istna poraszka, kierownik M.K to nieodpowiedzialny czlowiek ,praca na wozkach bez uprawnien,odziezy ochronnej w pracy brak , brak bhp. Nie polecam pracy

Wiecie, czy C. Hartwig Gdynia S.A. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Luna

Tak udostępnia...a poza tym to świetne miejsce pracy, nie wiem skąd te negatywne komentarze

Spedytor

Oczywiście. Nie ma z tym problemu. Pamiętaj proszę że odpowiadasz za sprzęt ale to chyba w każdej firmie tak jest

Ogłoszenie nie adekwatne do faktycznych wymagań. Kierownik oddziału arogancki, niesympatyczny i oceniający ludzi w sposób negatywny. Zmarnowany czas! Odradzam zdecydowanie....

Patryk

Czy ktoś może podać aktualna stawkę ?

student

Hej, czy wiecie czy Hartwig przyjmuje studentów na praktyki w obecnej sytuacji?

Dział Personalny
@student

Witam, ze względu na pandemię i pracę zdalną, nie organizujemy praktyk dla studentów. Jak tylko sytuacja w kraju wróci do normy, to my powrócimy z programem stażowym dla studentów :)

Kostek

Powiedzcie jakie zmiany wprowadziła firma w związku z pandemią żeby zabezpieczyć pracowników?

Generalnie nie można zbyt dużo złego powiedzieć. Zarobki zbliżone do innych firm, atmosfera w porządku, gdy jest jakiś problem większość pracowników zawsze pomoże. Osobiście trafiłem na świetnego przełożonego, o innych raczej też słyszałem dobre opinie. Na plus można jeszcze wymienić dodatkowe benefity jak multisport, opieka medyczna, owoce w biurze i dosyć częste wyjścia integracyjne. Wkurzają za to przestarzałe programy i trochę mulące komputery. Przy otwarciu kilku różnych aplikacji komptery potrafią trochę wieszać. Ale suma sumarum jest raczej pozytywnie.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w C. Hartwig Gdynia S.A.?

Komputer stacjonarny + 2 monitory Służbowy telefon kom. Telefon stacjonarny 2 programy dedykowane spedycji + office, adobe reader

Antoni

Jakie warunki są proponowane na początek dla młodszego specjalisty ds. wsparcia sprzedaży i czy są szybkie szanse na awans?

Cześć moim zdaniem w firmie znacznie się poprawiło odkąd jest nowa ekipa w zarządzie. Jest luźniej, z uśmiechem, zespół bardziej się zżył. Pensje są w miarę OK, wiadomo - każdy chciałby więcej, ale z informacji od kolegów z innych firm jakoś nie odpadamy. A atmosfera jest ważna. Ci co chcą coś zrobić, zawsze mają tutaj pole do popisu.

Zostaw merytoryczną opinię o C. Hartwig Gdynia S.A. - Gdynia

• Jak się pracuje w C. Hartwig Gdynia S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy C. Hartwig Gdynia S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w C. Hartwig Gdynia S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 5 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

C. Hartwig Gdynia S.A.