Opinie o Rukola Catering (Rukola Sp. Z O.O.) w Bojano

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Rukola sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Rukola sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Cateringi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rukola sp. z o.o. w Bojano

Alka Nowy wpis

Hej. Z chłopakiem widzieliśmy, że poszukują przez taki portal kierowcy do siebie. ma już doświadczenie jako dostawca, dlatego myśli nad zgłoszeniem się. piszą, że to praca od 15 do 22. Ale mimo wszystko trzeba wyrobić te 40 godzin w tygodniu czy jednak jakoś inaczej się je nalicza?

Odważny Nowy wpis

Dopiero jak odszedłem to zobaczyłem w jakim (usunięte przez administratora) pracowałem i jak psychicznie byłem zmęczony. Większość opini to widzę ludzie z biura piszą:) Rekord godzin w pracy pamiętam był 19. Od 5 rano do 1 w nocy. Jak odchodzi długoletni pracownik to nawet nie umieją go z szacunkiem pożegnać. Hipokryzja I internetowy marketing wciskający ludziom ciemnotę.

Natalia Nowy wpis
@Odważny

Czyli w zasadzie jak to całe pożegnalnie mogło wyglądać, że jesteś nim tak rozczarowany? Widzisz ale jednak trochę się tam trzymałeś, więc co w warunkach to powodowało, że mimo wszystko warto było trochę tu popracować?

ddd Nowy wpis
@Odważny

jestem w szoku bo zamówiłam dietę i w stosunku do dwoch firm kateringoych przyszła mi 1/3 porcji , wmówiono mi że to dobra kaloryczność a ja chodziłam głodna.. w dodatku alergeny sie nie zgadzaly i zamiast mnie przeprosić kazano mi dopłcić jak jestem na coś uczulona...

Damian

Według mnie jedna z najgorszych firm w jakiej miałem przyjemność pracować zaczynając od umowy śmieciowej do stawek godzinowych. Szczerze nie polecam tego miejsca nikomu.

Aneta
@Damian

Tylko takie umowy jak piszesz oferują? Jaka tak na prawdę jest ta stawka godzinowa? Urlop jest płatny?

Ja_Pracownik
@Aneta

Zawsze w ogłoszeniu podana jest stawka oraz forma zatrudnienia, każdy kto chce się zatrudnić zna warunki i są one przejrzyste :) a sama praca jest ok, wystarczy po prostu pracować i robić to na co się umawiało. Ja tu już pracuję prawie 2 lata :)

@Ja_Pracownik

Może i jest ona podana ale co potem? Deklarujesz dwa lata pracy i ciekawa jestem czy w czymś to się później odzwierciedla? Nikt nie odpowiedział na pytania o podwyżkę... Jesteś na tej samej stawce cały czas? Czy ewentualnie jesteś na plus czymś innym? czymś pozapłacowym?

Pozytywny

Pracuję w Rukoli od 2015 r. Ciekawe są opinie ludzi, którzy nigdy tu nie pracowali. Wystarczy wysłać CV, poczekać na odpowiedź i po prostu spróbować. Rukola to firma, gdzie możesz być pewny zatrudnienia i możliwości samorozwoju. Jeżeli ktoś przychodzi do pracy to zgadza się na pewne warunki finansowe oraz na pewien zakres obowiązków. Gdy przychodzi czas, że warunki przestają odpowiadać trzeba negocjować albo po prostu zmienić pracę na taką, gdzie wszystko Ci odpowiada. Nie ma sensu się ze sobą męczyć i nakręcać a później wylewać żali w internecie. Umowy i finanse zawsze uczciwe. Wypłaty na czas a umowy na kwotę, którą faktycznie zarabiamy, Nic pod stołem, nic na czarno ani na lewo. Urlopy, zwolnienia lekarskie - wszystko działa jak należy.

Ewelina
@Pozytywny

Jak wyglądają negocjacje podwyższenia wynagrodzenia ? Przeważnie odnoszą pozytywny skutek?

Firma Rukola sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Pracownik biura obsługi klienta. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Ola

Pracuję w firmie od 2019 r bardzo ciepła i rodzinna atmosfera i bardzo pomocni współpracownicy. Polecam ????

Kamila
@Ola

Fajnie bo dla mnie np dobra atmosfera to podstawa w pracy no i zarobki oczywiście. Na to też nie narzekasz? Czy z biegiem czasu jakieś podwyżki sa możliwe?

Obecny

Pracuje w Rukoli od prawie roku. Mogę z czystym sumieniem polecić tego pracodawcę. Wszystko zgodne z opisem stanowiska przy podjęciu współpracy, terminowe wypłaty, codziennie świeże śniadania/obiady dla pracowników, świetne imprezy integracyjne, pomoc przy ewentualnych problemach ze strony Pani dyrektor/kierownika produkcji, możliwość swobodnej rozmowy z właścicielem... Wszystko odbywa się tak, jak powinno w dobrym miejscu pracy :) Polecam !

@Obecny

No chyba to wyżywienie jest tu jednym z największych plusów. ;) Ciekawa jestem, na którym stanowisku pracujesz i na czym ta praca tutaj polega. Opowiesz coś więcej o tym jak to w praktyce wygląda?

Ewelina
@Obecny

Super. Wygląda na to, że w firmie jest całkiem dobrze. Jak często macie imprezy integracyjne?

W Rukoli pracuję od 4 lat. Atmosfera świetna, ludzie fajni. Każdy, komu zależy i przykłada się do pracy, moze liczyć na stabilne zatrudnienie przez wiele lat oraz na awans, jeśli tylko jest taka możliwość. Większość menadżerów to osoby, które zaczynały prace na niższych stanowiskach. Wypłaty zawsze na czas, wszystko "na papierze", a składki ZUS i PIT regularnie odprowadzane, więc nie ma żadnych niespodzianek. Warunki lokalowe super - nowy zakład na poziomie, dużo miejsca i wszystko poukładane. Pracownicy są wciąż poszukiwani, nie ze względu na dużą rotację, ale po prostu, bo jest co raz więcej pracy. No i nie wszyscy kandydaci się nadają. Rukola to na prawdę bardzo dobre miejsce pracy.

Jak się pracuje z ludźmi z Rukola sp. z o.o.?

Obecny

Bardzo dobrze niezależnie od działu do, którego należysz ????

M.

Pracuje w Rukoli od 9 lat. Prężnie się rozwija, w nowym zakładzie jest o niebo lepiej. Od lat stały skład na pakowni i w biurze, najczęściej rotują kucharze, ale może faceci tak mają :) Stawki rynkowe, zawsze się idzie dogadać jak chcesz Pracowac. Właściciel pomocny z dobrym sercem. Mi pomógł kilka razy. Praca na grafiku, 2 dni wolne w tygodniu. Jak to na kuchni lekko nie jest ale atmosfera mila i nowy sprzęt i dużo miejsca w nowym miejscu. Plus ze dowożą z Gdyni do Bojana firmowym autem.

To ja

Osobiście lubię pracować w Rukoli, ludzie są bardzo fajni, zgrana ekipa. Ostatnio mieliśmy imprezę firmową, na której wszyscy się świetnie bawiliśmy. Za tydzień idziemy na kolejną, integracja super. Jak w każdej firmie można znaleźć jakieś wady, ale z drugiej strony w której innej firmie jej nie ma? :) ja tutaj widzę mało, a w kilku miejscach już się pracowało, to mogę porównać. Dla mnie to dobre miejsce do pracy.

@To ja

No brzmi spoko, ale tak właściwie to podasz właśnie te największe zalety może w porównaniu z tymi innymi miejscami pracy, które przytaczasz?

Jestem ciekawy tej firmy. Wiecznie szukają pracowników a gdy wyślę się CV nigdy się nie odzywają. Kilku moich znajomych tez aplikowało i żaden nie dostał odpowiedzi. Na podany telefon nie da rady się dodzwonić, nikt tez nigdy nie oddzwonił. Jeżeli zdarzy się cud i już uda się, że ktoś odbierze to nie ma czasu na rozmowę... obiecywanie, że oddzwoni, oczywiście nie oddzwania. Czy to firma krzak i dają ogłoszenia by gromadzić dane osobowe z CV?

Bożena

Chyba na Twoim miejscu przejechałabym się do Bojana, zobaczyć na miejscu, czy naprawdę tam ktoś pracuje :D Ale serio, to faktycznie słaby kontakt, a na stronie tak ładnie piszą, podają nr do pani, która opiekuje się kandydatami.

Billi

Wszystko ok, praca jak praca. Polecam

Zła

Znowu pojawiło się ogłoszenie dla kucharza. Tym razem jest to umowa o pracę. Wcześniej było samozatrudnienie, a jeszcze wcześniej umowa zlecenie. Cyrk na kółkach.

J Lopez
@Zła

Bardzo zła firma

Mateusz

Dobrze się zastanów, bo za miesiąc będziesz szukać nowej pracy !.

@Mateusz

Wcześniej też czytałem o dużej rotacji. Czym jest ona spowodowana? O co dokładnie chodzi?

Czy Rukola s.c. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Umowa zlecenie, oraz samozatrudnienie.

Obserwator

Obserwując od dawna bardzo dużą rotację pracowników, sądzę, że sytuacja w tej firmie chyba jest nieciekawa. Podejrzewam zły stosunek do personelu.

@Obserwator

Jestem pracownikiem Rukoli i mogę z czystym sumieniem powiedzieć , że takiego pracodawcy to można ze świeczką szukać. Śmieszą mnie takie dziwne komentarze wyciągnięte z palca. A nie pomyślałeś , że firma może się tak rozwijać że wciąż potrzebuje dodatkowych rąk do pracy ? Szanowny obserwatorze zapraszam do naszego zespołu jak trochę z nami popracujesz to wtedy wystaw rzetelną opinię o pracodawcy na podstawie swoich doświadczeń a nie domysłów. Pozdrawiam.

Obserwator

Dodatkowych rąk ??. Cyklicznie pojawiają się oferty na te same stanowiska. Co pewien czas potrzebny nowy kucharz itd. Gdzie taki mały budynek pomieściłby te "nowe ręce do pracy" ?. Co prawda nic mi do tego, ale to taktyka większości mikro firm w tym regionie.

Zostaw merytoryczną opinię o Rukola sp. z o.o. - Bojano

• Jak się pracuje w Rukola sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rukola sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rukola sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 5 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Rukola sp. z o.o.
3.5/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Grzybowy Zaścianek 7a
    84-207 Bojano