Opinie o Radunia - Containers Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Radunia - Containers Sp. z o.o., oraz Klientów firmy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Radunia - Containers Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Radunia - Containers Sp. z o.o. w Gdynia

Piotr

Pracowałem kilka miesięcy u naprawdę muszę się zgodzić z poniższą opinią prezesi to wyzyskiwacze dyrektorka na niczym się nie zna psuje atmosferę w pracy mobing , (usunięte przez administratora) na pensjach , myją kontenery samą wodą a w świadectwie piszą że używają chemii. Po umyciu kontenerów brudna woda idzie w trawę i glebę. Operatorzy jeżdzą z kontenerami pod liniami wysokiego napięcia.Kiedyś tam naprawdę komuś stanie się krzywda w tym pseudo zakładzie pracy.

Jarek biceps
Klient

(usunięte przez administratora) i tona mułu, szczególnie jeśli chodzi o depot w Gdańsku!!! bywałem tam nie raz i z przykrością stwierdzam,że obsługa dysponentów jest na bardzo niskim poziomie.Szczegòlnie,gdy jest w pracy tamtejsza "gwiazda" depotu, która ma na wszystko czas i potrzebuje około 30 minut,by otworzyć okienko i zapytać "co masz", jakbyśmy bawili się razem w piaskownicy.Troche szacunku do starszych to po pierwsze a po wtóre szybsza obsługa zmniejsza korki, które nie jednokrotnie sięgają ulicy Ku ujściu.Jakos na depocie w Gdyni potrafią obsłużyć kierowcę z zachowaniem zasad dobrego wychowania

Dorota Nowy wpis

Czy pracodawca dobrze traktuje pracowników? Bo przejrzałam forum Radunia i są tutaj różne sprzeczne komunikaty odnośnie tego. Być może dobrym pomysłem jest to, żeby właśnie zapytać o aktualności. Czy ostatnio coś się zmieniło pod tym kątem, jak jest teraz?

Były pracownik Nowy wpis
@Dorota

Nic się nie zmieniło bałagan i wyzysk pracowników.

Były pracownik Nowy wpis
@Dorota

Pracodawca od roku się ogłasza, powinno dawać ci do myślenia. Sprzeczne informacje ja nie widziałem na forum pozytywnych na temat pracodawcy.

Jarek biceps

Kieroman Nowy wpis
@Jarek biceps

Najgorszy jest ten rudy (usunięte przez administratora) za okienkiem

Ola

@Piotr mobing? A co takiego się dzieje dokładnie?

Piotr

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Radunia - Containers Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Paweł

Pracowałem kilka lat temu było w miarę normalnie, ale ostatnio rozmawiałem z chłopakami i mają dyrektorkę która nic nie wie i tylko przeszkadza i psuje atmosferę w pracy. Zawsze najlepszą robotę robili chłopaki na maszynach, dysponenci nie mają żadnych szkoleń i nie wiele wiedzą, a ciągle jest rotacja i są nowi ludzie z poza branży, kiedyś Wojtek gdańsk ogarniał teraz jest w Gdyni , firma oszczędza na szkoleniach, ochronie BHiP. W firmie nie ma żadnego socialu i praca na czarno. Życze załodze powodzenia, żeby w końcu szef ich zaczął doceniać.

Kamil

@łukasz ale dlaczego pseudo firmie?

Łukasz
@Kamil

Wszyscy którzy przychodzą od razu odchodzą (usunięte przez administratora) na każdym kroku wypłata w dwoch ratach na konto. Dają klauzule do podpisania ze jesteś za wszystko odpowiedzialny. Dlatego właśnie pseudo firma

łukasz

Tragedia nie polecam pracy w tej pseudo firmie brak ubrań pani dyrektor ma co chwile roszczenia do pracowników nie polecam

Mateusz

Radunia to jedna wielka pomyłka płacą najniższą krajową reszta w kopercie , nie przestrzegają bhp (usunięte przez administratora) na urlopach(usunięte przez administratora) nie polecam pracy

Ania

Jakieś ciekawe szkolenia tam oferują ?

Zbigniew cegielka

Czy jest jeszcze oferta pracy dla spawacza q 136 z 20 letnim stażem w zawodzie i smykałkę do reperowania w stali

Andzia

A dajcie spokój, co to za firma krzak , byłem tam w zeszłym tygodniu, na moje nieszczęście trafiłem na podjęcie z Hutniczej i oczywiście był ten operator, co najwyżej paleciakiem powinien jeździć. Masakra . P.S widziałem byłego operatora na Bct, I robi różnicę.

Masz jakieś nowe informacje na temat firmy RADUNIA-CONTAINERS sp z o.o.? Czekamy na nowe opinie!

Zostaw merytoryczną opinię o Radunia - Containers Sp. z o.o. - Gdynia

Radunia - Containers Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Hutnicza 36 B
    81-061 Gdynia
  • NIP: 5861036290 KRS: 0000158403

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Radunia - Containers Sp. z o.o.