Opinie o Cargo Europe Marcin Andraczko w Koszalin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Cargo Europe Marcin Andraczko. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Cargo Europe Marcin Andraczko o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cargo Europe Marcin Andraczko w Koszalin

Jak duże doświadczenie trzeba mieć, żeby pracować na Pracownik Administracyjny w Cargo Europe Marcin Andraczko?

Joanna Nowy wpis

Pracuję tu od 2019 roku i jestem bardzo zadowolona. Moja praca wymaga bardzo dobrej znajomości języka angielskiego. Pracodawca umożliwił mi poszerzenie wiedzy z zakresy sprzedaży W związku z ciągłym rozwojem firmy prowadzona jest rekrutacja prowadzona jest do działu Business Development oraz Disposition Team. Jeśli odnajdziesz się w zespole fajnych ludzi to próbuj swoich sił.

Paluch Nowy wpis

Więcej można zarobić prowadząc busy ale to sporo roboty po godzinach, czasem w nocy. Myślę, że w Cargo Europe jest dobry stosunek kasy do pracy. Nawet jak masz nadgodziny to innego dnia pracujesz krócej więc w sumie wychodzi zawsze równo 8 godzin.

Gruby

Moim zdaniem ciężko aż tak dobrze zarobić ale 5 czy 6 netto jak najbardziej realne, szczególnie jak jesteś dobrym spedytorem.

Paulina Nowy wpis
@Gruby

To chyba dobra stawka, gdzieś w okolicy dają więcej na rynku?

Czy kandydat na stanowisko Business Development Specialist w firmie Cargo Europe Marcin Andraczko ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Tom

Zarobki są atrakcyjne i uzależnione od wyników. Na początek od około 4 tysięcy na rękę. Przy dużej efektywności można zarobić kilkanaście tysięcy złotych na rękę.

Anilorak

Jestem tutaj już dłuższy czas i czytam, że opinie bywają różne. Zacznę, że branża transportowa i spedycyjna nie jest dla każdego. Na pewno bywa wymagająca i stresująca – dla niektórych jest to motywujące, a niektórzy są stworzeni do innej branży ;) Plusem naszej firmy jest to, że dajemy szansę żeby potencjalny pracownik spróbował swoich sił w różnych z naszych obowiązków, żeby mógł/mogła odnaleźć swoje miejsce. Dodatkowo, dla ludzi którzy maja bakcyla językowego, jest jak najbardziej możliwość wykorzystania tego potencjału u nas, ponieważ pracujemy z klientami zagranicznymi i takimi transportami się zajmujemy. Na finanse również nie można narzekać, pracujący u nas ludzie są zadowoleni i w miarę upływu czasu zatrudnienia i pogłębiania swojej wiedzy, uzyskaniu samodzielności w wypełnianiu obowiązków można liczyć na więcej. Szukających pracy zachęcam również do odwiedzin strony Cargo Europe – są tam dostępne profile pracowników, które stworzyli nasi koledzy. Pokazują wyraźnie, że jesteśmy otwarci i mamy dogadujący się team a z takim nawet najtrudniejsze obowiązki da radę wykonać :)

Karol
@Anilorak

Miło się czyta taką opinię. Widać od razu że jesteś zadowolony z pracy i robisz to co lubisz. Wspomniałeś że wypłaty są dobre i można też ubiegać się o podwyżki. A nowo przyjęty pracownik ile by dostał na początek? Podasz widełki na zachętę?

Magdalena

Pracuję w Cargo Europe od wielu lat. W tym czasie miałam możliwość spróbować swoich sił w działach spedycji i administracji. Niezależnie od działu, w którym się pracuje, stale można rozwijać swoje umiejętności. Co niezwykle ważne, zawsze można liczyć na pomoc sympatycznych koleżanek i kolegów. Każdy dzień jest pełen wyzwań. Bywa stresująco, ale i wesoło. Zaletą pracy w Cargo Europe jest możliwość codziennego używania języka obcego oraz nawiązywanie przyjacielskich relacji z klientami z zagranicy. Praca jest wymagająca, ale czas płynie w niej bardzo szybko. Dokładność, sumienność, łatwość nawiązywania kontaktów i wielozadaniowość są priorytetami. Wynagrodzenie wypłacane jest terminowo. Można liczyć także na premie. Często organizowane są spotkania integracyjne w różnych ciekawych miejscach. Bardzo miłym zwyczajem jest również uroczyste świętowanie urodzin każdego z pracowników. Z czystym sumieniem mogę polecić pracę w Cargo Europe. Jeśli chcesz pracować z fajnymi ludźmi, znasz biegle język obcy, szukasz ciekawej pracy, zapraszamy.

@Magdalena

Brzmi to nawet zachęcająco, ciekawa jednak jestem który dział ostatecznie podszedł Ci bardziej do gustu? I oczywiście sprawa premii, na jaką wysokość można liczyć i jakie dokładnie są warunki jej przyznawania?

EuPol

Bardzo dobra współpraca , wszystko dopięte na ostatni guzik. Polecam

@EuPol

Hej, a nad czym konkretnie razem współpracowaliście, że tak zadowalający efekt to dało? Ktoś jeszcze jest aktualnie tak samo mocno zadowolony ze współpracy z nimi i by opowiedział o tym coś więcej?

Joanna

Chciałam podzielić się swoją opinią o pracy w Cargo Europe, gdzie pracuje od 2014 roku. Wiadomo, że internet jest łatwym miejscem do wylewania swoich opinii nie zawsze prawdziwych i kopania dziur pod innymi. Praca sama w sobie bardzo ciekawa i na pewno nie jest monotonna. Można się wiele nauczyć i spróbować swoich sił w różnych działach. Zdobywamy dzięki temu wiedzę z różnych dziedzin transportu. Oczywiście, tym samym nie jest to praca prosta i dla każdego, wymaga zaangażowania, skupienia, umiejętności wykonywania kilku zadań na raz. Pracuje się w super składzie i można liczyć na pomoc innych pracowników. Osobiście polecam każdemu, kto lubi pracę dynamiczną, która nie jest nudna i chce wykorzystać znajomość języków obcych - którymi posługujemy się w codziennej pracy. No i co najważniejsze pieniądz się zgadza i zawsze jest na czas :)

@Joanna

To fajnie, że miło Ci się tu pracuje. ;) Piszesz, że pieniądz się zgadza. Czy pracując tu od 2014 miałaś jakieś podwyżki? Jak tak to ile w % jest teraz więcej od pierwszej stawki, którą Ci oferowali?

henry54

Najlepszy płatnik na transie!!

Agnieszka

Pracuję w Cargo Europe od 8 lat. Obroty rosną od początku powstania firmy więc wpis o ich spadku to bzdura. Cargo Europe tworzą wspaniali ludzie. Z każdym bez wyjątku można mile porozmawiać. Ludzie na poziomie z wyższym wykształceniem i biegłym językiem obcym. Pracownicy są starannie dobierani i Ci, którzy sobie nie radzą nie są zatrudniani na stałe. Wymagania są wysokie i tylko najlepsze osoby zostają w firmie. Jeżeli ktoś nie jest dobry to nie powinien aplikować. Takie osoby mogą zostawić komentarz, że jest przemiał i szef dziękuje za współpracę. Jeśli ktoś potrafi dobrze pracować to będzie zadowolony z wyzwań, zarobków i znajomych z pracy. Osiągając wysokie wyniki można liczyć na świetną pensję co miesiąc na konto. Firma posiada na największej giełdzie transportowej Trans oceny pozytywne od blisko 3 tysięcy innych firm transportowych bez żadnych ocen negatywnych co stawia ją w czołówce polskich spedycji i świadczy o jej wysokiej renomie.

Halina
@Agnieszka

Widzę na ich stronie, że wymagają min jeden język obcy, a wiesz może jaki najbardziej jest tam mile widziany? Czy to bez znaczenia? Bo jeśli serio praca jest wymagająca, to trochę boję się zgłaszać, jeśli mam polec przez język.

Witam, ostatnio slyszalem, ze sie wiele pozmienialo. Zauwazylem duzy spadek w obrotach na transie, czy te zmiany dotyczyly rowniez struktury firmy? Czy firma juz nie zatrudnia?

?

@Nick a dlaczego ?coś jest nie tak ?

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Cargo Europe Marcin Andraczko?

Hehe nikt Ci prawdy nie powie

Stefan

Jak firma stoi w momencie kiedy zrobiło się tak ciężko na rynku? Czy warto aplikować, czy w ogóle potrzebujecie ludzi?

@Stefan

Chyba nie wiesz co piszesz. Obcinają pensje pracownikom. (usunięte przez administratora)Czas pracy do 22:00 o 21:00 rozładunek . Dziennie nawet 10 czynności, rozładunek załadunek .

Tom

Z Marcinem pracowało się naprawdę fajnie. Jest miejsce na obiad, swobodne godziny pracy - jak się spóźnisz to nikt ci nagany nie wstawi - tylko odbijasz się kartą i odliczane masz później. Ale jak chcesz zostać i to odrobić, też nie ma problemu. Mimo iż dojeżdżałem z Darłowa samochodem to opłacało mi się. Nie rozumiem osób które narzekają na pensje. Była pensja, jedna premia za jedno inna za co innego. Oczywiście jest sporo pracy i nie każdy się do niej nadaje. Ale Marcin był świetnym szefem. Natomiast koleżanki w pracy to mega miłe dziewczyny. A do Pawła zawsze moża było iść po pomoc Pozdrawiam gorąco wszystkich z Cargo...

Tołdi

Czytając opinie na go work, myślisz sobie, że praca w tej firmie to bajka. Po odbytej rozmowie kwalifikacyjnej i kilku dniach próbnych tylko utwierdzasz się w tym przekonaniu - żadna z nich nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistości.

o.
@Tołdi

zgadzam się, opinie cudowne, rzeczywistość już mniej. oferta pracy też obiecuje cuda, potem już nie jest tak pięknie, minimalna plus premie jak będzie dobrze. zaczynasz na próbę, nikt nie przeszkoli, chodzisz kilka dni, masz się domyślić co robić, nikt nic nie mówi, a po kilku dniach ci dziękują. nawet nie powiedzą wcześniej że coś jest nie tak tylko marnują twój czas.

Angelika Pawlak

Ja pracowałam kiedyś w Cargo Europe, gdyby nie emerytura to jeszcze nie odchodziłabym. Szefa wspominam bardzo dobrze, miły i sympatyczny człowiek. Nie wiem dlaczego Ci młodzi narzekają na wynagrodzenie. Przyjdzie ktoś nowy do pracy i od razu chce nie wiadomo ile zarabiać. Ja mogę dodać, że szef dba o swoich pracowników. Co miesiąc była premia. Zarobki takie jak wszędzie. Uważam, że to to dobra firma, jak jest okazja się zatrudnić nie należy zwlekać.

o.
@Angelika Pawlak

znam ludzi którzy tam pracują. nikt nigdy nie odszedł z tej firmy na emeryturę bo tam sama młodzież. ciekawe kto te komentarze pisze, sam szef czy komuś płaci. prawdziwe na pewno nie są.

Andrzej B.

Ja pracuję w Cargo Europe już długo i nic złego na temat firmy nie moge powiedzieć. Szkoda, że Michał odszedł, super kumpel z niego. Gdyby wszyscy mieli takiego szefa jak my mamy, byłoby genialnie. Zawsze rzyczliwy i usmiechnięty...chociaż wiadomo, że każdy ma prawo mieć zły dzień. Atmosfera u nas w Firmie jest bardzo dobra. Myślę, że te spotkania integracyjne także się do tego przyczyniają. Wynagrodzenie również nie najgorsze, premie wypłacane są regularnie. Nie mam powodu do narzekania. Ja nie lubię zmieniać pracy, nawet gdybym miał zarobić więcej to i tak pozostaje tutaj. Wiem jaka jest atmosfera, szef dba o pracowników, jest naprawdę bardzo sympatyczny. Jak ktoś zasłuży, to usłyszy ostrzejsze słowo. Uważam to jednak za rzecz normalną. Nie ma co się obrażać. Ja to bym się cieszył, gdybym mógł w tym zakładzie doczekać emerytury. Uważam, że Cargo Europe i jego przełożony to bardzo dobre miejsce pracy.

W Cargo Europe przepracowałem 3 miesiące, koniec końców nie wyszło... ale nie mogę powiedzieć złego słowa o tej firmie. Szef to jeden z rzadkich przypadków człowieka słownego, bardzo sympatycznego i z poczuciem humoru, dbającego o pracowników - od początku mojej przygody z Cargo Europe byłem traktowany bardzo dobrze, jak "przyjaciel", nie "kolejny bezimienny podwładny". Załoga, jak i ogólna atmosfera w pracy - nic do zarzucenia, do biura wchodzi się z uśmiechem na ustach, od razu widać też że ludzie są ze sobą zgrani, tworzą dobry zespół. Nie miałem co prawda okazji stawić się na imprezie integracyjnej, ale wiem że organizowane są często - i tutaj wielki plus, firma zdaje sobie sprawę że jej najważniejszymi "assetami" są pracownicy... i daje to odczuć na każdym kroku. Rozmowa kwalifikacyjna - na bardzo wysokim poziomie. Przeprowadza ją szef, dokładnie opisuje stanowisko, obowiązki, wynagrodzenie, wszystko w sposób jasny, prosty i uczciwy, bez żadnych dziwnych kombinacji. Kandydat traktowany jest konkretnie, z szacunkiem i zrozumieniem - ponownie, wielki plus. Wynagrodzenie - nie znam "standardów" branży, przyznaję się bez bicia, Cargo Europe było moim pierwszym "spotkaniem" ze spedycją... ale, w moim odczuciu, dostałem bardzo sensowną i korzystną propozycję. Ponownie - wszystko uczciwie, "na papierze", bez żadnych dziwacznych kombinacji, bez sytuacji "umawiamy się na jedno, a na konto wpływa drugie". Sama praca - na wysokich obrotach, dzieje się dużo... ale nie ma chaosu. Wszystko jest dobrze zorganizowane, pracownik otrzymuje wysokiej klasy sprzęt, jeżeli coś się zepsuje, czegoś brakuje, coś nie działa jak powinno - firma reaguje bardzo szybko. Myślę teraz intensywnie nad minusami, żeby za bardzo nie słodzić... ale ciężko mi coś znaleźć, naprawdę. Jedyne co przychodzi mi do głowy to biuro - jest nowocześnie wyposażone ale dość niewielkie, momentami wręcz zatłoczone. Ale hej - jeżeli "zatłoczone biuro" jest jedynym do czego mogę się przyczepić po 3 miesiącach pracy... no to nie jest źle ;) Pracowałem w różnych miejscach, wrażenia miałem mieszane, raczej negatywne - ale Cargo Europe pokazuje że biznes da się robić w normalny, ludzki sposób. Pracownik jest doceniany, szanowany, wspierany na każdym kroku. Szef słucha, rozmawia, daje rady. Wymaga, oczywiście, też - ale wszystko w pozytywnej atmosferze, z uśmiechem, bez spiny... a gdy coś nie wyjdzie, to szefu stanie za tobą murem, skupia się na rozwiązywaniu problemów, nie na ich generowaniu. Załoga? Ludzie bardzo sympatyczni, bardzo mili, skorzy do pomocy... i do żartów. Choć moja przygoda z tą firmą już się zakończyła, to będę wspominał ją ciepło. Cargo Europe to pracodawca, którego mogę polecić szczerze - i każdemu.

Zostaw merytoryczną opinię o Cargo Europe Marcin Andraczko - Koszalin

• Jak się pracuje w Cargo Europe Marcin Andraczko?

Zobacz opinie na temat firmy Cargo Europe Marcin Andraczko tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cargo Europe Marcin Andraczko?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 8 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Cargo Europe Marcin Andraczko
3.8/5 Na podstawie 24 ocen.
  • Zwycięstwa 190 lok. 202
    75-611 Koszalin