Opinie o IVY TECHNOLOGY POLAND Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy IVY TECHNOLOGY POLAND Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie IVY TECHNOLOGY POLAND Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT
Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IVY TECHNOLOGY POLAND Sp. z o.o. w Bydgoszcz

szok

Co się ostatnio dzieje w tej firmie to szok. Panience z BHP to się chyba odwaga z odważnikiem pomyliła. Zakazują picia kawy na serwisie, ale w biurach to sobie całe szefostwo popija.. to z ekspresu. Ona pierwsza pewnie z rana pierwsze co to kawke robi. A czy te biura nie są przypadkiem na serwisie? Nowe BHP chyba chciało się wykazać ale nie wyszło. A ty szary robaczku (usunięte przez administratora)12 godzin o kubku wody, no może dwóch. Panie Areczku, kawa jest dla zarządu, dla pana zwykła woda. Mem staje sie rzeczywistością...

........
@szok

Masakra wszędzie to samo co się dzieje w tych firmach i w tych czasach.Opanujcie się szanujcie swoich pracowników, a nie tylko rygor zakazy i nakazy nigdy nie byłam w bydgoszczy ,ale czytam czasami fora z dużych miast ,żeby zobaczyć jak jest w innych miejscach widzę, że nie ciekawie pozdrawiam serdecznie

Nie wiem skąd takie opinie, wiem że idealnie tu nie jest, ale to przesada co piszą. Premie są praktycznie z automatu dla przeciętnego pracownika 3 stówy, żeby dostać wystarczy że będzie pracował i nic nie odwali. Socjal jest, parę stów wczasy pod gruszą, dodatek świąteczny kolejne parę stów, jakieś dodatki na dzieci, wyprawki itd., jak komuś mało to może się zrzec, chętnie przyjmę. Są nagrody z forum pomysłów+premie jak zrobisz coś naprawdę dobrego. Zarobki adekwatne do wartości pracownika, jak można cię zastąpić człowiekiem z ulicy po godzinnym szkoleniu to nie dziw się że nie zarabiasz średniej krajowej, dobry technik ma koło średniej krajowej bez nadgodzin. Podwyżki min. raz w roku, rzadko się zdarza żeby ktoś nie dostał. Nadgodziny to pozytyw, nie dziwię się że nikt się nie pyta czy chcecie zostać, to tak jakby się pytali czy chcecie dostać premię, też chętnie bym przyjął jakieś nadgodziny. Mamy numery, ale raczej nikt nas nie woła "PL0401234, podejdź", nie ma też tatuowania numeru na przedramieniu ani kodów kreskowych na głowie. Imprezy integracyjne(nie tylko piknik), przerwy pół godziny na każde 8 godzin(niektóre firmy żydzą i dają 15min tak jak w kodeksie pracy), 2daniowe obiady za 3zł, sauna, siłownia, jakieś benefity, multisporty, bilety do kina itd. Do tego można zdobyć fajne papierki do cv(np. certyfikaty IPC, które normalnie kosztują kilka tys.), no i praktyka na całkiem fajnym sprzęcie, duży przerób i dużo wiedzy. To co się nauczysz tutaj w miesiąc w małym serwisie byś się uczył przez rok. Na enga można pójść z linijki jak się nadajesz. Pokażcie te lidle i biedronki które dają chociaż te 4000 brutto. Do atosa nie biorą byle kogo, 90% z komentujących pewnie by nawet nie zaprosili na rozmowę.

doswiadczony

ja sie akurat zgodze z tą opinią. A spedzilem w tej firmie 8 lat.... Czlowiek docenia IVY jak zobaczy firmy pokroju teleplajty lub sembly. Tam to jest dopiero masakra. W reco to nawet engi robia podobno eksodus jak sie uysy z brazz... pojawil. przemiał non stop i nikt nad niczym nie panuje. Obiadek za 3 zł nie pasuje? w innych firmach tego nie ma.

Wkurwiony

Firma jak tu już większość stwierdziła jest beznadziejna... Głównie dla życiowych nieudaczników i takich lapsow lizuskow ???? Dochodzi tam do (usunięte przez administratora)sytuacji. Jeśli byłby ktoś chętny jestem za pozwem zbiorowym bo traktują ludzi jak (usunięte przez administratora) Nie liczą się wyniki tylko kto kogo lepiej (usunięte przez administratora) kierownikowi za 200-300zl premii. Myślę, że nie ma w Bydgoszczy gorszej firmy ????????????

@Pamela

inspekcja pracy zajmuje się prawdziwymi przypadkami a nie tymi które się dzieją tylko w fantazjach hejterów

xd

Chciałem bardzo pochwalić firmę, że zatrudnia tak wielu ludzi niepełnosprawnych, nie tylko ruchowo, ale także i umysłowo, słuchowo, etc. To bardzo duży wkład w bydgoską lokalną społeczność i działanie niezwykle szlachetne, że tacy ludzie nie czują się dłużej bezużyteczni, ale właśnie czują się spełnieni i czują że mają wpływ na coś ważnego. Adam, Alicja, bez was OBA to nie to samo ;-)

@kpinazludzi

Nie tylko z HR (usunięte przez administratora) niektórzy jawnie zasypiają na swoich stanowiskach pracy, swoja robotę wykonują na zasadzie kopiuj wklej bo ktos inny sprawdzi a kierownik tylko paluszkiem pokręci, poklepie po pleckach i o wszystkim "zapominamy". Bo liczy się cyferka moi mili.

zainteresowana Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 12 godzin.

hej jest oferta junior administration experta czy możecie napisać wprost czym bym się tam zajmowała co będę robiła? Jak długo jest się w delegacji a co po niej? Czy to sa te projekty amazonowe? Znajomy pracował i mówił że sa ubliżenia agresja i ludzi się nie szanuje a kierowniczka ludzi zostawia w nocy na granicy i jest mało pomocna i stronnicza. ktoś może powiedzieć o tej pracy i ludziach samych wyjazdach?

Fagata Nowy wpis

Ja jestem fagata sek*i ci*ka spod konina. Ahaaa Akustyczni auuu

Brakkomunikacji Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 dni.

Może szanowny zarzad zdementuje lub potwierdzi plotki o wielkim upadku????

Majchrzaczekkrzykaczek

Chciałabym podziękować za maila w ciągu doby od komentarza stąd o rzekomej likwidacji stołówki. Brawo. Zróbcie z goworka oficjalny kanał komunikacji bo większość ludzi jest tak zastraszona że boją się cokolwiek odezwać. A ludzie którzy robią źle no cóż...najwyżej ich się przeniesie na inny projekt albo zmianę. No kara boska po prostu. Nic tylko się cieszyć ze sprawiedliwości i wsparcia. A może nie... No ale dziękujemy za maila o JJ. W kolejnym potwierdzcie proszę utratę della na rzecz "zaprzyjaźnionej" firmy. Mam nadzieję że firma będzie tak samo zadowolona z odejścia della że będzie to oplatać na spotkaniu z dareczkiem jako sukces. A tam nie ważne że ludzie poszli na bruk, że kłamaliśmy jak ta lala ale grunt że klijent nas pochwalił. Brawo. Panie dareczku jeśli można przy okazji prosic to kup słownik ortograficzny dla wszystkich powyżej kierownika bo serwisy ze śmiechu pękają i kolegom z magazynu palety spadają. A tak na serio to udawajcie dobrych szefów może w innej firmie bo tu ludziom tak kłamiecie ze jest to tak smaczne jak mielony u joli drugiego dnia. A bym zapomniała- o hitcie. Ludzie z jednej hali podobno tak marzli w tym tygodniu że im pozwolili w czapkach siedzieć i rękawiczkach bo firmie żal paru złotych na ogrzewanie. Ale spoko. podobno to tylko ze 3 lata trwa. Poprzednik dareczka chciał naprawiać ale nasz suberhero odwołał. Wdzięcznosć ludzi podobno się nie mieści i dahem ulatuje

@Majchrzaczekkrzykaczek

Klient* kierownikom* Tobie tez się przyda słownik :)

Audytor Nowy wpis
@Majchrzaczekkrzykaczek

Przyjedzie na dniach ekipa z della i hp i się dowiemy że nie są zadowoleni więc odchodzą bo firma jest słaba. Dario zrobi z tego sukces i jak będzie chodzić znowu po serwisach patrzeć czy ludzie są wystarczajaco upokorzeni to powie ze on chciał ale się nie udało bo za słabo się staraliśmy.

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie IVY TECHNOLOGY POLAND Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko TECHNIK ELEKTRONIK (NR 2524).
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Project Manager
MS POS Poland Sp. z o.o.
Ktoś a raczej coś
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 dni.

Dlaczego są usuwane komentarze? Usuwane są tak jak usuwane są email, które niechcący wypływają z zarządu komunikacji na serwis zamiast gdzie indziej. Po pierwsze: dlaczego osoby zaszeregowane na poziomie pierwszym zarabiają mniej od osoby nowo zatrudnionej ? Trochę to niesprawiedliwe i na pewno nie jest to szacunkiem wobec pracownika. Po drugie: dlaczego nie powiecie na głos, że chcecie zabrać nam wodopoje i wprowadzić wodę w butelkach, gdzie w sugestiach pracowniczych z " kubkiem niekapkiem " zostało to odrzucone. Po trzecie: Miało być więcej automatów z kawą a nie tylko cztery jak nie trzy na tak wielką firmę i taką ilość osób ( to woleliście nam zabrać je całkiem, to może sobie państwo biurowi też zabierzecie ? )

Słońce jest gorące

A teraz jak ukarali ludzi?! Na siłę wcisnęli 2 maja za wolne ( bo i tak nie będzie uzysku z tego tygodnia) tylko po to żeby odrabiać 11.05. Nie dość że pracownik ma przyjść wstawić się do pracy na zmianę popołudniową , to jeszcze 3h odrabiać w innym terminie. I ten mail od kierownika uwłaczający pracownikowi... A chłop poszedł zapytać się tylko o swoje prawa pracownicze. Ludzie, pamiętajcie że przerwa dniowa w 8h czasie pracy czy przerwa weekendowa to przywilej socjalny. Tego nie mogą odebrać. Jedna ze zmian została mocno pokrzywdzona. Ludzie chcą sprawiedliwości.

Suoneszko
@Słońce jest gorące

Oj tak, szkoda tylko że jakoś niektórzy mogą przyjść sobie na nadgo ze zmiany popołudniowej na rano w sobotę xd bo przecież można obejść system xd

Ktos
@Słońce jest gorące

Weekend jest dla zarzadu eng i qa a robole mają przyjść tak jak marionetka zadecyduje. Prawa pracownika? Hahaha. Tylko Bodziowi zależało na ludziach i był wzajemny szacunek. Zobaczymy czy i kto będzie kolejnym prezesikiem po utracie klientów. Firma jest tak dobra że klient jest niegodny przedłużać umowę i wszystko z automatu się dzieje. No poza kawą bo wyniesli by pokazać kto rządzi. Tylko o biurowych zapomnieli. Tam to inny świat ale nie dla nas

Dariuszek-kłamczuszek

Na początku pozdrowienia dla zarządu czytającego ten portal. Zajmijcie się polepszaniem warunków pracy lepiej. Spytajcie czemu prezesina udaje że przedłużył kontrakt z dellem czy morze nie. Za rok bedzie samorozwiązanie kontraktu i wszyscy pójdziemy na ulice. Do tej pory zamkną nam jedzenie, wywalą wode albo za każdy kubek też wezmą kase. A przyzwolenie na (usunięte przez administratora) na każdej hali a zwłaszcza na mb będzie w najlepsze aż ludzie sie pozwalniają sami. Ta firma nie robi nic poza pogarszaniem stanu. Może ktoś powie oficjalnie że jesteśmy do likwidacji a odział Bydgoszcz jest na sprzedaż. Brakuje jeszcze by magazynierzy mieli kafelki i zarabiali tyle co serwis. A jednak nie. Dziekujemy i pozdrawiamy zza bramy magazynu. Pozytywne będzie jedynie wypowiedzenie. A i fajnie mieć wypłatę w dwóch ratach. Nigdzie tak nie ma. Zatrudniac się w tej irmie warto tylko jak ma sie znajomosci wyżej. Inaczej 0 rozwoju

dziurawyasfalt
@Dariuszek-kłamczuszek

Pozdrawiam zarząd który kasuje komentarze. Możemy bawić się w kotka i myszkę a ja za każdym razem będę to tu wklejać. Prezesik będzie gadał to co szanowny zarząd wymyśli. Zwykła marionetka. Poprzedni się stawiał i miał swoje zdanie to go spuścili i na jego miejsce wstawili kogoś kto udaje dobrego misia. No i nie zapominajmy o słynnym emailu który przez przypadek trafił do wszystkich zamiast do 'góry' a dotyczył wyciągnięcia konsekwencji wobec wszystkich tych którzy nie wypełnili "anonimowej" ankiety o atmosferze na serwisie. 30 sekund i puf! Email zniknął. Półtora roku - tyle trzeba aby z wygodnego miejsca pracy zrobić miejsce na "K" za którego pełną nazwę administrator daje cenzurę. Szanowny zarządzie. Oj żebyście tylko wiedzieli ile osób na mb szuka innej pracy. Możecie niedługo mieć ciepło i gwarantuję wam że nie uda się tej dziury zalepić kolegami z innych krajów.

@dziurawyasfalt

W pełni się zgadzam. Zarząd robi wszystko, by firma nie miała już czym trzymać pracowników. Nie działa system premiowy? Trudno, naprawimy za kilka miesięcy a co nasze to nasze. Ludzie przechytrzyli system premiowy? Trzeba zastopować i wypłacać w innym terminie. Jeszcze pytanko - czy kanał komunikacji nauczy się w końcu pisać i nie popełniać błędów w każdym mailu?

Kołchoz
@dziurawyasfalt

Czemu komentarz o systemie premiowym został skasowany? To można jeszcze raz napisać- obecny prezes jak i cały zarząd ewidentnie szuka oszczędności i wszelkie pozytywy firmy, które mogłyby zachęcić ludzi do pozostania w firmie jak i pozyskać nowe osoby są po kolei usuwane, a system premiowy? Jak nie działa prawidłowo przez co ludzie nie otrzymują należytej premii za wykonaną pracę to mniejsza, przecież firma nie traci. Jak ludzie przechytrzyli system premiowy - wielkie halo, wstrzymanie programu i wypłata premii w innym terminie... Czy jest tu napisane coś obraźliwego lub niezgodne z prawdą skoro zostało to usunięte?

xd

Gość widzący wszystko.
@xd

Szczególnie przyjmując ludzi na repa i final firma kieruje się wyłącznie takimi aspektami patrząc na niski poziom pracy tych osób. Oba wykonuje w końcu swoją pracę , to się chwali :)

Ufo
@xd

Nawet nie wiesz jak wielką rolę odgrywa tutaj przestawienie stanowisk by przecież zaoszczędzić, podpisywanie wszystkiego, bo nigdy nie wiadomo czy wiesz jak wygląda śmietnik lub inne rzeczy. Według teoretyków zarządzających jest to tylko małpią praca i nawet być może niewidomy umie to zrobić. Pamiętaj by olać swoje zdrowie, zdrowie swoich dzieci, rodziców, dziadków i być na 100. Otrzymać voucher. Dobrze, że istnieją tacy ludzie, co wierzą w te idee. Oni też są po coś potrzebni. Pogadają i wykonają niezwykle ważne zadania. Być może otrzymają dyplom. Być może w domu też mają podpisanie rzeczy codziennego użytku. Lubią architekturę i dekoracje wnętrz, toteż często remontują swoje pokoje.

Życzliwy.
@Ufo

Pisząc takie bzdury pokazujesz jak nieświadoma życiowo osobą jesteś . Jeżeli nie znasz się na prowadzeniu firmy ani tego czego oczekuje zarząd to może w ogóle się nie odzywaj w temacie.

@Ufo

Zastanawiam się dlaczego pracujecie nadal w tej firmie ? Skoro jesteście tacy och i ach i nic Wam nie pasuje to polecam poszukać satysfakcjonującej pracy. Czy po prostu macie tak niskie wykształcenie i tak ubogie doświadczenie że nigdzie Was nie chcą przyjąć ? A ta firma dała Wam szansę której i tak nie potraficie wykorzystać , nie staracie się i tylko narzekacie licząc że komentarz na goworku da Wam większą wypłatę czy inne stanowisko ?

Byłypracownik

Wiesz o co chodzi. Czasami chyba warto powstrzymać się od głupich komentarzy krzaczac na pół serwisu ,prawda ? Kiedy w końcu się wezmą za to żeby nie było kolesiostwa i pobłażania co niektorym bo a to "kumpel od fajki" czy "piwa" ,czy rodzina czy jakaś "ładna dziewczyna" .........?! Dlatego się cieszę że ten cyrk i niesprawiedliwości mam już za sobą.

KajkoJajko

a jak masz zamiar to udowodnić skoro firma karze za wnoszenie telefonu który może posłużyć do nagrania takiego agenta? Mi też podskakiwał, rzucał wulgaryzmami że mam cytuję"p***e na oczach" bo nie zauważyłem że folijki brakuje, i co można zrobić? Nic nie można, dlatego dobrze że ta dyskusja wynikła.

Widocznie przełożony wyraża na to zgodę , na to niestety nikt nic nie poradzi.

kapitanShortDeeck

ciekawe czy swojej w domu tez tak mówi o środzie i melonach xD coś mi się wydaje, że szewc bez butów chodzi... ;-) pozdro Adi

qwerty

Każdy może wnieść telefon, nie można tylko wynosić.

@qwerty

Na takie rzeczy musi być pozwolenie. To co nie jest zgłoszone do IT może skończyć się nagana albo wywaleniem z firmy a sprzętu nie odzyskasz. Wnosząc swój telefon na teren serwisu pracodawca może podejrzewać Ciebie o podejmowanie negatywnych działań w stosunku do firmy. Także śmiało :)

kpinazludzi
@qwerty

mam poświęcać prywatny telefon tylko dlatego że pan K nie umie się zachować? Od lat się tak zachowuje, na nikim to nie robi wrażenia z HR.

Pomoc nigdy nie nadejdzie.
@kpinazludzi

W tej firmie najbardziej szanowani są ludzie fałszywi obrażający wszystkich naokoło , rasisci seksisci itp. Szkoda , że porządnych pracownikow tu się nie szanuje. Przełożeni nic sobie nie robia z tego co się dzieje, nie ma tu na kogo liczyć i to na każdym projekcie, żenada.

@kpinazludzi

jakby jego zachowanie tak bardzo ci przeszkadzało to kilka dych byłoby warte zainwestowania. Możesz też pożyczyć telefon od innych którzy wnoszą go np żeby słuchać muzyki, albo przeglądać internet bez filtrów. Jest tez sporo telefonów "scrapów" na serwisie których nie musisz wnosić bo już tam są.

20iq
@qwerty

I rozumiem ze mam wysłać nagrania do kierownika i HR, a na pytanie czym to nagrałem i skąd mam pozwolenie na wniesienie takiego sprzętu odpowiedzieć, ze to tylko przekaz myśli telepatycznych? Zero myślenia

Nieprzekonany

Witajcie. Chciałbym się dowiedzieć (od kogoś kto zna temat) jak wygląda praca na stanowisku "Tester", czy na dziale pracują normalne osoby i jaka jest stawka na "dzień dobry" i jaka po okresie próbnym na stałe? Z góry dziękuję za rzetelne odpowiedzi.

Rerere
@Nieprzekonany

Najniższa średnia krajowa, premi brak bo zrobią wszystko żebyś jej niedostal, chyba że 30 zl cie usatysfakcjonuje. Na stałe dopiero po 3 latach jak dostaniesz 100 podwyżki to się ciesz...

Mońka
@Rerere

Robią wszystko by się jej nie dostało? Czyli w zasadzie co, bo nie łapię? Co do tych trzech lat to po tyle ludzie na spokojnie tu robią? Co zachęca?

@Rerere

To najniższa czy średnia krajowa? Zrobią wszystko tzn.? Nie dadzą premii za to że przyszedłeś do pracy nawalony parę razy albo nie przyszedłeś wcale?

Brumbruma
@Nieprzekonany

Najniższa krajowa, kafelki dodatkowy hajs, bywają nadgodziny. Jeśli chodzi o tester na MB, atmosfera jak wszędzie, znajdą się dobrzy ludzie jak i wredoty które kładą kłody pod nogi, czasami ciężko wyrobić normę, bo wszystko zależy od płyt ale przede wszystkim od skryptów a jeszcze przede przede wszystkim od zestawów testowych które są w opłakanym stanie czasami. Więc zależy o jaki dział pytałeś/Aś. Jeśli chodzi o premie , są mega niskie No ale na ile zasłużyłeś tyle masz, taka prawda.

@Brumbruma

Czemu te zestawy są właśnie w takim stanie, który opisujesz? Wpływa to znacząco na wyniki z pracy? nie wystarczy wiec tego zgłosić? Masz jednego przełożonego do którego możesz zgłosić problem czy jednak ktoś jeszcze się znajdzie?

Uhahany

Zestawy w znacznej części wpływają na wyniki w pracy. Owszem Zestawy nozna zgłosić zgłasza się, ale często trzeba czekać na swoją kolej , bo swojej lubej, ładnej twarzyszce , czy tam kogo sie bardziej lubi w pierwszej kolejnosci trzeba ogarnąć zestaw ... Płyty też są różne, niektóre są bardziej skomplikowane inne mniej , no a jak wszystko jest ok to idzie jak nie i jakby się człowiek nie starał to nie będzie szło ! :/ prawda też taka że jak człowiek dba tak ma, a że zestawy wyglądają jak wyglądają to duża miara w ludziach którzy uzytkuja czy nawet wręcz rzucają zestawami xd

Wkurwiony

Lex
@Wkurwiony

Rozwiń myśl - pozew zbiorowy? Z jakiego tytułu i na jakie nieprawidłowości?

Pracownik ivy
@Wkurwiony

Mocno koloryzowane. Do tego chyba służy gowork, na wszelkie zażalenia które nie mają nic do prawdy co tam się dzieje :). Jakoś siedzę tam parę lat i polecam, dostaje i premie i podwyżkę i nie liczy się tylko kto kogo lepiej jak Pan wyżej wspomnial .

Janek
@Pracownik ivy

Dopóki nie popełnisz 1-wszego błędu i zaczną cię inaczej traktować. Ciekaw jestem czy wtedy też będziesz taki POZYTYWNY.

RAC LLED
@Janek

Pierdzielisz głupoty, robota super. Tylko trzeba mieć chęci i choć trochę umiejętności no i logicznie myśleć. Wówczas nikomu nie musisz nic lizać. Robisz swoje i możesz wówczas żadać no ale .... Najlepiej nic nie robić i marudzić !!!

Amadeusz
@RAC LLED

Jeżeli robota jest super to nie mam pytań ????albo jesteś w chooy odklejony od rzeczywistości,albo jexbanym lizuskiem podpierdalaczem. Ta robota to ściek nie oszukujmy się gorszej (usunięte przez administratora) firmy w Bydgoszczy po prostu nie ma ????????

Damian
@Wkurwiony

Mała ta premia. Z tego co zrozumiałem to kolesiostwo rządzi. Tylko wybrani dostają premie? Nieważna jest wydajność ani doświadczenie tylko znajomości?

Damian
@Pracownik ivy

Ile już tam pracujesz? Zawsze są premie albo dodatkowe benefity? Pracownicy maja coś z socjala np. bonusy na święta?

Szczery
@Damian

Na wakacje i na święta możesz dostać - średnio 300zl brutto pod warunkiem że firma nie zasłoni się Covidem jak w ubiegłym roku gdzie nie było zapowiedzianych podwyżek. Nie ma też mydła i ciepłej wody w kiblach. Ostatnio takie coś widziałem 15 lat temu w upadającej firmie. Premia to chyba max 4% twojej wyplaty. Musisz dobrze lizać żeby dostać chociaz to zależy od kierownika. Przeciez jest masa firm które oferują lepsze zarobki a warunki nie są gorsze. Z marketami na czele. Jak wykonywanie pracy technicznej na czas może być mniej warte niż wykładanie ziemniaków na półki?

@Damian

Już nie przesadzajmy nie tylko znajomości.

@Damian

Na święta mała kasa a premia jak jest to nieodczuwalna.

@Szczery

Który market daje chociaż 5 czy 6k brutto za wykładanie ziemniaków na półki? Podaj chociaż jeden z tej masy.

robak ziemniaczany
@azerty

5 czy 6k za wykladanie nie daje Ale 4200-4600 po dwoch, trzech latach pracy bez problemowo. Szanse awansu na kierownika sklepu czy zastepce kierownika sklepu sa duzo wieksze niz wybicie sie z operatora w ivy

Ona12

Gorsza firma to chyba Teleplan :D

Garbaty
@Wkurwiony

Młodym to się nie chce pracować.Na okresie próbnym to by chcieli 4000 brutto.A pracownicy z wieloletnim stażem mają za tych młodych nadganiać.Najpierw niech przepracują przeszło 10 lat i tyle sztuk przerobią to możemy pogadać.

Jarek
@Wkurwiony

Dużo przemawia za tym że tak tam jest

Lex
@Lex

czekam...

Burgundowy
@Wkurwiony

Widać jeden z tych co mu nie przedłużyli umowy, bo już na próbnym przychodził napity albo nie przychodził wcale i musi się wypłakać. Albo z tych, co "ja studiowałem informatykę, ja się znam", a przerasta go włożenie ssd w gniazdo. I tacy by chcieli 4k na rękę na start :D Niestety, nieudacznicy zwykle wylatują z firmy.

Szybki
@Garbaty

Ilość przerobionych sztuk to nie wszystko stary pracowniku.

Urszula
@Janek

a to niby jak zaczynają traktować pracownika jak popełni błąd? przecież człowiek jest tylko człowiekiem i każdy popełnia w życiu jakieś błędy...

@robak ziemniaczany

No to nie daje lepszej ani nawet takiej samej kasy, zwlaszcza za wykladanie kartofli. Daje tylko szanse ze po paru latach i awansowaniu bedziesz mial pare tysi mniejsza wyplate niz technik w ivy.

EL QUATRO
@azerty

14 lat pracuje w tej formie na serwisie. Mam 3600 brutto! Plus premia jak mam wyrobienie i nie mam L4. Mam już swoje lata czekam tylko do emerytury. Młodzi niech lepiej szukają innej pracy.

@EL QUATRO

Rok temu nowym na serwis proponowali 5500 i to na start, a nie po 14 latach pracy, a i tak prawie nikt nie chcial sie zatrudnic, wiec nie wiem jak sie uchowales z taka niska podstawa

Ivy worker
@EL QUATRO

Wypłata uzależniona jest od umiejętności... Skoro 14 lat pracujesz i nadal jesteś na serwisie, ewidentnie jest coś nie tak. Widocznie nie masz odpowiednich kwalifikacji by zarabiać więcej. Albo nie umiesz walczyć o swoje. Albo jedno i drugie.

krajowa
@azerty

Parę tysi? Parę tysi to nie przedział 100zł - 1999zł. Parę tysi to 2000+. Poddałbym pod wątpliwość, że wielu kilkuletnich techników na serwisie zarabia 6k+. Raczej 4k -5k+ A bank przy kredycie i ceny na półkach raczej nie pójdą na tekst "za parę lat jak awansuję to będę mieć parę tysi więcej...."

To akurat nic dziwnego w tej firmie ja pracuje 15 lat i mam niewiele wiecej

@krajowa

Kwestia buildu postaci, wybierasz klase debuger(na ta chwile najbardziej OP, chyba nigdy nie dostanie nerfa), odpowiednio rozkladasz punkty i grindujesz zeby wbic 6lvl omijajac dodatkowe perki i skille na nizszych lvl, dopiero na 6 odblokowujesz, wtedy wychodzi 6k brutto podstawy, do tego bonusy za dodatkowe skille i perki na 6lvl, kasa za raidy(OT) i masz ponad 6k na reke

uśmiałem

się

Cris
@Amadeusz

Bo tam pracuję.

zxcbb
@krajowa

"A bank przy kredycie i ceny na półkach raczej nie pójdą na tekst "za parę lat jak awansuję to będę mieć parę tysi więcej...."" No to tym bardziej lepiej tutaj niz w jakims markecie gdzie moze za pare lat jak awansujesz bedziesz mial tyle albo troche mniej niz tutaj na start.

Homer
@Ona12

Teleplan nie był taki zły na początku ;) To dopiero później, kiedy zaczęto zmieniać kierownictwo jak rękawiczki, zaczęły dziać się tam podobne historie ;) ... Swego czasu nawet czułem się "wyróżnionym" posiadając tam "tytuł" - Technik Serwisu ;)... Ale co dobre, niestety szybko się kończy i zaczął się wyścig szczurów! Nowo przybyli zaczęli dostawać większe podstawy od "kilkuletnich" pracowników i czara goryczy się przelala ;) Do tego kolesiostwo i inne tego typu rzeczy :)

Pamela
@Wkurwiony

Jeżeli tak źle sa traktowani pracownicy czemu nikt nigdzie tego nie zgłasza że źle się pracuje przecież jest inspekcja pracy telewizja co strach ludzi ogarnia trzeba walczyć o godność o sprawiedliwość

@Wkurwiony

Jeśli twierdzisz że praca w Ivy jest dla nieudaczników. To rozumiem sam nim jesteś hahahahha Żądasz pozwów ?! Tobie też nikt nie karze pracować.... Ach No tak , kasę za nic by się chciało mieć xd

@Pamela

Tosia

Dzień dobry. ;) z partnerem widzieliśmy jedną z ofert dla technika z językiem niemieckim. było w niej napisane, że prócz podstawy należy sobie doliczyć też delegacje. Jak teraz byłyby płatne i częste?

Martusia

mi tu pasuje, robie do oporu to placa, atmosfera I kierownicy niedorozwoje to toleruje Ich dla nadgodzin czy innych przywilejow. nie ma co narzekac - palca to jestem ???? I to tyle odnosnie pracy w IVY

Użytkownicy czekają na odpowiedź 18 dni.

Dzieje się źle a będzie tylko jeszcze gorzej. Robi się ewidentny (usunięte przez administratora), większość projektów nie ma co robić i ludzie którzy na swoich projektach wykręcają sensowne wyniki są rzucani po innych projektach żeby tamtym " pomóc " a raczej zabrać możliwość nadgodzin. Jakoś osoby które robią słabe wyniki są tylko klepane po główce i są nietykalne. Dlaczego?! Wszyscy powinni być traktowani równo, skoro zarabiamy tyle samo. Premie są śmieszne, nie ważne czy zrobisz 100% czy powyżej 100% różnica jest tyle o ile, zarząd co chwilę doszukuje się oszczędności przez co będą zatrudniać co raz więcej osób, zamiast tym dobrym pracownikom dać możliwość zarobienia pieniędzy poprzez nadgodziny. Można by było pisać i pisać na temat co się tam dzieje, typowa korpo.

Gratulację

"Toksyczny pracownik to taki, który stawia się w roli ofiary - nie bierze odpowiedzialności za swoje zachowania, czyny i wyniki. Obwinia innych za swoje błędy, brak wyników czy i sytuacje, które mu się przytrafiają. Zrzuca na innych odpowiedzialność. Na przykład: zrzuca odpowiedzialność na innych To nie moja wina! To Krysia mi nic nie przekazała. Nie doszła do mnie ta wiadomość, bo moja poczta nie działa. Ja to zrobiłem, ale Klient ma zablokowaną pocztę. To nie moja wina, że umowa nie doszła."

Madzia

W ogłoszeniu dla młodszego menadżera projektu było napisane, że mile widziane są uprawnienia IPAF oraz UDT. Jeśli się ich nie ma to pomogą wyrobić? I jeszcze jakieś inne kluczowe?

k

Rozmowa odbyła się głosowo. Pytany byłem o wszystko co niezwiązane z firmą i pracą w niej. Na tej podstawie podjęto decyzję o niezatrudnieniu.

@zasiedziałam_się

Pracuję ponad 10 lat w tej firmie i lepiej już nie będzie. Kierownikiem jest się po znajomości mimo, iż są szkolenia dla kadry zarządzającej to (usunięte przez administratora) nie będzie kompetentnego zarządzającego zespołem, "niektórzy kierownicy" nie panują nad swoimi emocjami, nie potrafią rozmawiać z pracownikami(usunięte przez administratora) psują relacje w zespole. Do tego wszystkiego nie ogarnia części procesu, na którym pracuje wszystko najlepiej zwalić na pracowników- nie potrafi przyznać się do błędu. W kadrach jedna (usunięte przez administratora) nie jest kompetentną i obiektywną osobą na zajmowanym stanowisku. I jak tu iść porozmawiać do HRów jeżeli wszystko wypływa...

sam
@@zasiedziałam_się

e…Pani Menedżer Administracji na projekcie amazon jest jak Matka…. jak to miało miejsce przed jednym z angielskich projektów ….poleciła innemu menedżerowi pozostawienia świeżaka w środku nocy na granicy wśród uchodźców daleko od cywilizacji i bez dokumentów …a sama bezpiecznie wróciła do spania .. dobrze że temu człowiekowi się nic nie stało bo ciekawe czy sumienie by ruszyło kogokolwiek…

nick

Dobre pytanie dlaczego ludzie pozostawiają zwierzaki sądzę że z wygody i lenistwa związanego z opieką nad nimi no i dlatego ze są złymi ludźmi no i chyba w tym przypadku tez tak było ze nie chciało jej się brac odpowiedzialności za organizacje pomocy dla tego świeżaka bo chyba nie jest wazny powód zostawienia ale sam fakt i czyn ze z premedytacja kazala go zostawić , który i tak był mega zestresowany z dala od czegokolwiek na taki czyn nie ma zadnego usprawiedliwienia !

Ktos
@@zasiedziałam_się

Wszystko jest zamiatane pod dywan. Jeśli robisz dużo i starasz się i jesteś na każde zawołanie to i tak jesteś najgorszy. Idziesz do kadr o pomoc i wbijają ci nóż w plecy. Chamstwo. Dla własnych korzyści to zmiażdżą człowieka. Chronią swoje (usunięte przez administratora) Żenada ta firma.

Lolipop
@Ktos

Każdy bezwzględnie otrzymuje wypłatę z pieniędzy korporacji. Praca to wykonywanie określonych czynności za wynagrodzenie. Czemu ktoś traktuje tę firmę jak swoją? Przynajmniej takie jest wrażenie. Ludzie zyją tą pracą, przenoszą swoje problemy i prywatne życie ze sobą w te ściany. Problemy stwarzają ludzie, ludzie są z różnych środowisk, charaktery i zachowania kształtują się w wieku dziecięcym poprzez wychowanie, szkołę, rownieśnikow. Popatrz ilu tam pracuje ludzi. Pomieszaj to wszystko i wychodzi jak wychodzi. Niedługo bardzo mądrzy ludzie z angielskimi odnośnikami stanowisk w stopce e- mail będą zarządzać jedynie swym (usunięte przez administratora)w toalecie. Czy spłukać małym czy dużym strumieniem wody.

Zxcb
Użytkownicy czekają na odpowiedź 38 dni.

Toksyczne miejsce pracy: Brak zaufania do pracowników, plotki, brak komunikacji, nie przekazywanie informacji i rezerwacja ich dla wybranych pracowników, niezdrowe relacje, manipulacja, ignorowanie opinii pracowników, kierownicy, którzy się zasiedzieli i próbują coś zdziałać na podstawie informacji od ulubionych pracowników. Szef poganiacz, szef sabotażysta. Brak wiedzy, doświadczenia, brak empatii, wypalenie zawodowe, tonący brzytwy się chwyta. Czym Wy tam chcecie zarządzać?

W ofercie dla lidera tak jak ktoś zauważył piszą o tych 70% za granica. Możecie mi napisać wprost czym bym się tam zajmował a co będę robił przez te 30%, które zostaje?

Zielony

99% czasu pracy za granicą. Nie masz szans na 70%

KruszkaGruszka

W sumie to na plus. Nowy prezes zmienił dużo na lepsze. Pożegnano stały układ Kruchy i Osoka i musieli znaleźć w końcu nową pracę a nie gnębić pracowników za niskie wyniki za które sami sa odpowiedzialni. Szacun, czekalem dlugo az ten moment nastąpi, powodzenia Paweł w nowej firmie ;-) pamiętaj że karma wraca.

Zostaw merytoryczną opinię o IVY TECHNOLOGY POLAND Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w IVY TECHNOLOGY POLAND Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy IVY TECHNOLOGY POLAND Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 133.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IVY TECHNOLOGY POLAND Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 107, z czego 5 to opinie pozytywne, 64 to opinie negatywne, a 38 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

IVY TECHNOLOGY POLAND Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 156 ocen.
  • Fordońska 248 G
    85-766 Bydgoszcz

IVY TECHNOLOGY POLAND Sp. z o.o.