Opinie o IVY TECHNOLOGY POLAND Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy IVY TECHNOLOGY POLAND Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie IVY TECHNOLOGY POLAND Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT
Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IVY TECHNOLOGY POLAND Sp. z o.o. w Bydgoszcz

szok

Co się ostatnio dzieje w tej firmie to szok. Panience z BHP to się chyba odwaga z odważnikiem pomyliła. Zakazują picia kawy na serwisie, ale w biurach to sobie całe szefostwo popija.. to z ekspresu. Ona pierwsza pewnie z rana pierwsze co to kawke robi. A czy te biura nie są przypadkiem na serwisie? Nowe BHP chyba chciało się wykazać ale nie wyszło. A ty szary robaczku (usunięte przez administratora)12 godzin o kubku wody, no może dwóch. Panie Areczku, kawa jest dla zarządu, dla pana zwykła woda. Mem staje sie rzeczywistością...

........
@szok

Masakra wszędzie to samo co się dzieje w tych firmach i w tych czasach.Opanujcie się szanujcie swoich pracowników, a nie tylko rygor zakazy i nakazy nigdy nie byłam w bydgoszczy ,ale czytam czasami fora z dużych miast ,żeby zobaczyć jak jest w innych miejscach widzę, że nie ciekawie pozdrawiam serdecznie

Nie wiem skąd takie opinie, wiem że idealnie tu nie jest, ale to przesada co piszą. Premie są praktycznie z automatu dla przeciętnego pracownika 3 stówy, żeby dostać wystarczy że będzie pracował i nic nie odwali. Socjal jest, parę stów wczasy pod gruszą, dodatek świąteczny kolejne parę stów, jakieś dodatki na dzieci, wyprawki itd., jak komuś mało to może się zrzec, chętnie przyjmę. Są nagrody z forum pomysłów+premie jak zrobisz coś naprawdę dobrego. Zarobki adekwatne do wartości pracownika, jak można cię zastąpić człowiekiem z ulicy po godzinnym szkoleniu to nie dziw się że nie zarabiasz średniej krajowej, dobry technik ma koło średniej krajowej bez nadgodzin. Podwyżki min. raz w roku, rzadko się zdarza żeby ktoś nie dostał. Nadgodziny to pozytyw, nie dziwię się że nikt się nie pyta czy chcecie zostać, to tak jakby się pytali czy chcecie dostać premię, też chętnie bym przyjął jakieś nadgodziny. Mamy numery, ale raczej nikt nas nie woła "PL0401234, podejdź", nie ma też tatuowania numeru na przedramieniu ani kodów kreskowych na głowie. Imprezy integracyjne(nie tylko piknik), przerwy pół godziny na każde 8 godzin(niektóre firmy żydzą i dają 15min tak jak w kodeksie pracy), 2daniowe obiady za 3zł, sauna, siłownia, jakieś benefity, multisporty, bilety do kina itd. Do tego można zdobyć fajne papierki do cv(np. certyfikaty IPC, które normalnie kosztują kilka tys.), no i praktyka na całkiem fajnym sprzęcie, duży przerób i dużo wiedzy. To co się nauczysz tutaj w miesiąc w małym serwisie byś się uczył przez rok. Na enga można pójść z linijki jak się nadajesz. Pokażcie te lidle i biedronki które dają chociaż te 4000 brutto. Do atosa nie biorą byle kogo, 90% z komentujących pewnie by nawet nie zaprosili na rozmowę.

doswiadczony

ja sie akurat zgodze z tą opinią. A spedzilem w tej firmie 8 lat.... Czlowiek docenia IVY jak zobaczy firmy pokroju teleplajty lub sembly. Tam to jest dopiero masakra. W reco to nawet engi robia podobno eksodus jak sie uysy z brazz... pojawil. przemiał non stop i nikt nad niczym nie panuje. Obiadek za 3 zł nie pasuje? w innych firmach tego nie ma.

Wkurwiony

Firma jak tu już większość stwierdziła jest beznadziejna... Głównie dla życiowych nieudaczników i takich lapsow lizuskow ???? Dochodzi tam do (usunięte przez administratora)sytuacji. Jeśli byłby ktoś chętny jestem za pozwem zbiorowym bo traktują ludzi jak (usunięte przez administratora) Nie liczą się wyniki tylko kto kogo lepiej (usunięte przez administratora) kierownikowi za 200-300zl premii. Myślę, że nie ma w Bydgoszczy gorszej firmy ????????????

Pamela
@Wkurwiony

Jeżeli tak źle sa traktowani pracownicy czemu nikt nigdzie tego nie zgłasza że źle się pracuje przecież jest inspekcja pracy telewizja co strach ludzi ogarnia trzeba walczyć o godność o sprawiedliwość

Martusia Nowy wpis

mi tu pasuje, robie do oporu to placa, atmosfera I kierownicy niedorozwoje to toleruje Ich dla nadgodzin czy innych przywilejow. nie ma co narzekac - palca to jestem ???? I to tyle odnosnie pracy w IVY

Użytkownicy czekają na odpowiedź 4 dni.

Dzieje się źle a będzie tylko jeszcze gorzej. Robi się ewidentny (usunięte przez administratora), większość projektów nie ma co robić i ludzie którzy na swoich projektach wykręcają sensowne wyniki są rzucani po innych projektach żeby tamtym " pomóc " a raczej zabrać możliwość nadgodzin. Jakoś osoby które robią słabe wyniki są tylko klepane po główce i są nietykalne. Dlaczego?! Wszyscy powinni być traktowani równo, skoro zarabiamy tyle samo. Premie są śmieszne, nie ważne czy zrobisz 100% czy powyżej 100% różnica jest tyle o ile, zarząd co chwilę doszukuje się oszczędności przez co będą zatrudniać co raz więcej osób, zamiast tym dobrym pracownikom dać możliwość zarobienia pieniędzy poprzez nadgodziny. Można by było pisać i pisać na temat co się tam dzieje, typowa korpo.

Gratulację Nowy wpis

"Toksyczny pracownik to taki, który stawia się w roli ofiary - nie bierze odpowiedzialności za swoje zachowania, czyny i wyniki. Obwinia innych za swoje błędy, brak wyników czy i sytuacje, które mu się przytrafiają. Zrzuca na innych odpowiedzialność. Na przykład: zrzuca odpowiedzialność na innych To nie moja wina! To Krysia mi nic nie przekazała. Nie doszła do mnie ta wiadomość, bo moja poczta nie działa. Ja to zrobiłem, ale Klient ma zablokowaną pocztę. To nie moja wina, że umowa nie doszła."

@zasiedziałam_się

Pracuję ponad 10 lat w tej firmie i lepiej już nie będzie. Kierownikiem jest się po znajomości mimo, iż są szkolenia dla kadry zarządzającej to (usunięte przez administratora) nie będzie kompetentnego zarządzającego zespołem, "niektórzy kierownicy" nie panują nad swoimi emocjami, nie potrafią rozmawiać z pracownikami(usunięte przez administratora) psują relacje w zespole. Do tego wszystkiego nie ogarnia części procesu, na którym pracuje wszystko najlepiej zwalić na pracowników- nie potrafi przyznać się do błędu. W kadrach jedna (usunięte przez administratora) nie jest kompetentną i obiektywną osobą na zajmowanym stanowisku. I jak tu iść porozmawiać do HRów jeżeli wszystko wypływa...

sam
@@zasiedziałam_się

e…Pani Menedżer Administracji na projekcie amazon jest jak Matka…. jak to miało miejsce przed jednym z angielskich projektów ….poleciła innemu menedżerowi pozostawienia świeżaka w środku nocy na granicy wśród uchodźców daleko od cywilizacji i bez dokumentów …a sama bezpiecznie wróciła do spania .. dobrze że temu człowiekowi się nic nie stało bo ciekawe czy sumienie by ruszyło kogokolwiek…

nick

Dobre pytanie dlaczego ludzie pozostawiają zwierzaki sądzę że z wygody i lenistwa związanego z opieką nad nimi no i dlatego ze są złymi ludźmi no i chyba w tym przypadku tez tak było ze nie chciało jej się brac odpowiedzialności za organizacje pomocy dla tego świeżaka bo chyba nie jest wazny powód zostawienia ale sam fakt i czyn ze z premedytacja kazala go zostawić , który i tak był mega zestresowany z dala od czegokolwiek na taki czyn nie ma zadnego usprawiedliwienia !

Ktos
@@zasiedziałam_się

Wszystko jest zamiatane pod dywan. Jeśli robisz dużo i starasz się i jesteś na każde zawołanie to i tak jesteś najgorszy. Idziesz do kadr o pomoc i wbijają ci nóż w plecy. Chamstwo. Dla własnych korzyści to zmiażdżą człowieka. Chronią swoje (usunięte przez administratora) Żenada ta firma.

Lolipop
@Ktos

Każdy bezwzględnie otrzymuje wypłatę z pieniędzy korporacji. Praca to wykonywanie określonych czynności za wynagrodzenie. Czemu ktoś traktuje tę firmę jak swoją? Przynajmniej takie jest wrażenie. Ludzie zyją tą pracą, przenoszą swoje problemy i prywatne życie ze sobą w te ściany. Problemy stwarzają ludzie, ludzie są z różnych środowisk, charaktery i zachowania kształtują się w wieku dziecięcym poprzez wychowanie, szkołę, rownieśnikow. Popatrz ilu tam pracuje ludzi. Pomieszaj to wszystko i wychodzi jak wychodzi. Niedługo bardzo mądrzy ludzie z angielskimi odnośnikami stanowisk w stopce e- mail będą zarządzać jedynie swym (usunięte przez administratora)w toalecie. Czy spłukać małym czy dużym strumieniem wody.

xyz Nowy wpis
@nick

noo odpowiednia osoba odpowiednie stanowisko może dużo prawdy jest w plotkach że też jest jedną z tych które wyleciały z serwisu za chachmenty i dzięki kumplostwu siedzi na amazonie rąsia rąsię myję prezes powinien zajać się tymi zarządzającym na amazonie skąd dlaczego co niektórzy się tam znaleźli bo jak ktoś kto jest odpowiedzialny za wysyłanie ludzi w świat z premedytacją zostawia człowieka na lodzie i poza tym latami przykrywa wybryki kumpli i faceta czy psiapsiółek manipuluje faktami przyklepuje nieuzasadnione nadgodziny i pracę powyżej kodeksu pracy to musi być coś nie tak w relacjach na projekcie normalnie w każdej firmie za coś takiego to jest out ta cała administracja to małolaty które trzeba niańczyć albo zarozumiałe co obrażają ludzi bo one adminami są porażka zadufane o co nie zapytasz to nigdy czasu nie mają to co one robią za ten duży chajs kuba powinien wrócić zamiast nich.. bynajmniej był przepływ info i był kompetentny w swojej robocie

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie IVY TECHNOLOGY POLAND Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko TECHNIK ELEKTRONIK (NR 2524).
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
Madzia

W ogłoszeniu dla młodszego menadżera projektu było napisane, że mile widziane są uprawnienia IPAF oraz UDT. Jeśli się ich nie ma to pomogą wyrobić? I jeszcze jakieś inne kluczowe?

Nienawidzę tej pracy, czas stąd odejść bo Dell MB upadło już na samo dno

k

Rozmowa odbyła się głosowo. Pytany byłem o wszystko co niezwiązane z firmą i pracą w niej. Na tej podstawie podjęto decyzję o niezatrudnieniu.

Zxcb
Użytkownicy czekają na odpowiedź 24 dni.

Toksyczne miejsce pracy: Brak zaufania do pracowników, plotki, brak komunikacji, nie przekazywanie informacji i rezerwacja ich dla wybranych pracowników, niezdrowe relacje, manipulacja, ignorowanie opinii pracowników, kierownicy, którzy się zasiedzieli i próbują coś zdziałać na podstawie informacji od ulubionych pracowników. Szef poganiacz, szef sabotażysta. Brak wiedzy, doświadczenia, brak empatii, wypalenie zawodowe, tonący brzytwy się chwyta. Czym Wy tam chcecie zarządzać?

W ofercie dla lidera tak jak ktoś zauważył piszą o tych 70% za granica. Możecie mi napisać wprost czym bym się tam zajmował a co będę robił przez te 30%, które zostaje?

Zielony

99% czasu pracy za granicą. Nie masz szans na 70%

KruszkaGruszka

W sumie to na plus. Nowy prezes zmienił dużo na lepsze. Pożegnano stały układ Kruchy i Osoka i musieli znaleźć w końcu nową pracę a nie gnębić pracowników za niskie wyniki za które sami sa odpowiedzialni. Szacun, czekalem dlugo az ten moment nastąpi, powodzenia Paweł w nowej firmie ;-) pamiętaj że karma wraca.

Zonky

Co tak na prawdę wydarzyło się z premiami?? Czy to wszystko tyczy nowej umowy ? Jak myślicie jakie widełki będą? Bo coś nowego ma być si? Kiedyś się więcej zarabiało niż najniższa krajowa a teraz........ niektórzy mają mniej .. why?!

Dell
@Zonky

Co się stało z premiami? Darek chce pokazać przed Sco.... większe zyski. A premie w tym miesiącu rozpisze jako koszty projektu a nie wypłaty. Wiesz jak jest.

Witajcie, potrzebuje się dowiedzieć ile teraz zarabia tutaj operator techniczny. Nie mam pojęcia dlaczego nie piszą wprost w ofertach jakie są chociażby widełki… fakt faktem mam już doświadczenie, stąd zainteresowanie. chce porównać warunki, ciekaw też jestem ogólnej oceny

Mońka

A jak się pracuje jako lider? Jest oferta do zespołu techników. Możecie polecić pracę ze względu na atmosferę? dodatkowo interesuje mnie ta wspomniana dyspozycyjność do wyjazdów zagranicznych piszą o 70 % czasu pracy. jak to będzie płatne?

mańko
@Mońka

Najlepiej Poczytaj sobie wcześniejsze komentarze dot. projektu amazon, to zobaczysz jak się pracuje i jaka jest atmosfera…jak jesteś kumplem, mężem, facetem kogo trzeba to masz luzik chociaż i ci potrafią (usunięte przez administratora) swoich długoletnich przyjaciół w brzydki sposób …generalnie jedno wielki (usunięte przez administratora) i zawiść wśród ludzi …zwłaszcza osób zarządzających które ze wszelką cenę starają się ukryć swoje wybryki braki w wiedzy czy kompetencjach… kiepskie odzywki… często brak z ich strony konkretnego wsparcia no bo po co mają cokolwiek wiedzieć i ci pomóc jak i tak przed nazwiskiem stoi PM a jak to nie pomoże to polecą na skargę....brak równomiernego podziału obowiązków i pogoń za wynikiem za wszelką cenę administracja traktująca cię jak dziwaka …poczytaj sobie komentarze

Brak tej stabilności życiowej opiera się właśnie na tych wyjazdach, które w 70 % maja być wykonywane? zatrudnienie na jakiś czemu po prostu, żeby sobie dobrze zarobić byłoby jakimś rozwiązaniem? Nie mam pewności czy kwota jaka można otrzymać za prace została podana wprost?

Misiek

70% to zobaczysz jak ś....a niebo... jak w roku pobędziesz w domu w sumie 2 msc to będzie git... może powiem tak, jeśli dla kogoś priorytetem jest kasa to praca dla Ciebie...

_1
@Misiek

Oj Misiek po co te złośliwości od razu ja (usunięte przez administratora) niebo no wiesz co nie ładnie ….trzeba dodać aspekty rozrywkowe jakie są na projekcie, nie tylko kasa kasa i kasa…jest o kim o czym plotkować … Tragikomedia i nie wiesz tylko czy większa komedia czy tragedia …bycie speachless jest najlepsze co można zrobić w niektórych wypadkach i tyle ….jak PMem jest „macharadża” co pomyłkowo wyśle żart do managera amazona właśnie o tym człowieku no to przecież jest to zabawne, no może nie koniecznie dla samego wysyłającego – tak przypuszczam, no ale bądźmy wyrozumiali pomyłki się zdarzają każdemu, nie? No ale jak to jest ten sam PM, który i tak nie do końca wie co się dzieje na projekcie (i z projektu na projekt nie jest nic a nic lepiej) Nie wie jak sobie z nimi radzić i który nawet nie kryje się z tym, no to pochylić głowy …ale za to sprytnie i szybko lata na skargi, no Mistrz! ……a jak trafią na dobry projekt to i w reality show Zdrady będą widzami takimi na żywo, ….auł to musiało też co niektórych zaboleć przypuszczam, że mocno a większości dostarczyć rozrywkę … temat never ending story…no ale zawsze się dzieje i jest fanie… gorzej jak wpadną pod rządy tyrana niekontrolującego się ani za grosz wtedy fajnie już im nie będzie, będą odliczać dni minuty do odjechania z projektu i nawet nie pomoże zgłaszanie wyżej, wręcz przeciwnie dostaną po uszach za próbę oczerniania kumpli (a siatka ta jest mocna swój swego kryje) i oby nie mieli załamania nerwowego, bo jak usłyszą od adminki że jesteś dziwakiem - ostatni włoski projekt, to idzie się zdziwić wytrzeszczyć oczy, że osoba na tym stanowisku, podobno wykształcona, ma takie odzywki do pracownika zresztą sama jej menedżerka nie lepsza, traktująca ludzi z góry,… eh a na koniec i tak dostaną (usunięte przez administratora)opniaka w(usunięte przez administratora) zero podziękowania – ot świąteczny prezent, jest też dobry Mikołaj rozdający prezenty :) nie można mówić źle bo pewnie też są w mega w porządku ludzie pracujący na projekcie!!! Niech próbują :)

Nowy_Kandydat_5387

Witam. Widzę że pojawiły się nowe wakaty na stanowisko: "Technik Elektronik" i drugie stanowisko: "Młodszy Agent CIS". Ktokolwiek zna temat i jest wstanie odpowiedzieć, z góry dziękuję za rzetelną odpowiedź. Pyt. 1. Jakie wynagrodzenie brutto na okresie próbnym? (lub ogólnie na umowie na stałe) Pyt. 2. Jakie godziny pracy są dla obu stanowisk? Pyt. 3. Jaka atmosfera na obu stanowiskach/działach?

Nie mam pojęcia czemu ktoś zasugerował teraz niedawno przychodzenie do pracy po spożyciu alkoholu ale jak się do tego ma teraz cale BHP? Po prostu wiem, że specjalisty od niego obecnie poszukują. W zasadzie do dziś oferta została dodana dopiero. Opiszecie mi wiec jak się pracuje na dziale? wynagrodzenie nie jest także podane, stawki są jakieś rynkowe? Jak je oceniacie?

Średnik

A czego oczekujesz od firmy - korporacji? Korporacje zawsze będą cię (usunięte przez administratora)ile się da, a więc najniższa krajowa na start - to standard. Pytanie powinno być zadane - czy warto się trudzić i składać papiery do tej firmy. Odpowiedź jest prosta - zależy na jaki dział trafisz i na jakie osoby, ale z ogólnej reguły, w każdym korpo jest bardzo słabo. Pracownika nie szanują i nie będą szanować, bo mogą cię zamienić na byle jakiego ukraińca, więc nie spodziewaj się szacunku za dobrze wykonaną pracę. Co do samego wynagrodzenia. To zależy od tego, czy lubisz podlizywać się przełożonemu/kierownikowi, jeśli jesteś tego typu człowiekiem, to może coś ci się tam uda "uklepać".

Nieprzekonany

Witajcie. Chciałbym się dowiedzieć (od kogoś kto zna temat) jak wygląda praca na stanowisku "Tester", czy na dziale pracują normalne osoby i jaka jest stawka na "dzień dobry" i jaka po okresie próbnym na stałe? Z góry dziękuję za rzetelne odpowiedzi.

Rerere
@Nieprzekonany

Najniższa średnia krajowa, premi brak bo zrobią wszystko żebyś jej niedostal, chyba że 30 zl cie usatysfakcjonuje. Na stałe dopiero po 3 latach jak dostaniesz 100 podwyżki to się ciesz...

Mońka
@Rerere

Robią wszystko by się jej nie dostało? Czyli w zasadzie co, bo nie łapię? Co do tych trzech lat to po tyle ludzie na spokojnie tu robią? Co zachęca?

@Rerere

To najniższa czy średnia krajowa? Zrobią wszystko tzn.? Nie dadzą premii za to że przyszedłeś do pracy nawalony parę razy albo nie przyszedłeś wcale?

Brumbruma
@Nieprzekonany

Najniższa krajowa, kafelki dodatkowy hajs, bywają nadgodziny. Jeśli chodzi o tester na MB, atmosfera jak wszędzie, znajdą się dobrzy ludzie jak i wredoty które kładą kłody pod nogi, czasami ciężko wyrobić normę, bo wszystko zależy od płyt ale przede wszystkim od skryptów a jeszcze przede przede wszystkim od zestawów testowych które są w opłakanym stanie czasami. Więc zależy o jaki dział pytałeś/Aś. Jeśli chodzi o premie , są mega niskie No ale na ile zasłużyłeś tyle masz, taka prawda.

@Brumbruma

Czemu te zestawy są właśnie w takim stanie, który opisujesz? Wpływa to znacząco na wyniki z pracy? nie wystarczy wiec tego zgłosić? Masz jednego przełożonego do którego możesz zgłosić problem czy jednak ktoś jeszcze się znajdzie?

BaBaBa

Proszę zatrudnić w tej firmie człowieka, który ma pojęcie o elektronice, o tym jak się naprawia sprzęt, jak się go testuje, jak się zamawia części, jakie są ryzyka, co się opłaca naprawić, a czego nie powinniśmy. Co w warunkach dużej firmy i dużych ilosci jest ekonomiczne. Proszę nie tworzyć nowej rzeczywistości w zakładzie pracy. Zakrzywianie realiów nie przyniesie dobrych rezultatów. Pracownicy to również manager, kierownik itd. Wyższe stanowiska nie uprawniają Was do uzurpowania sobie władzy. Proszę działać od szczegółu do ogółu. Ludzie teorii uczą w szkołach i tam się zajmują filozofią. Natomiast Drodzy Państwo umieją spekulować nad wynikami pracy w programach jak Excel i oglądać brawurowo wykonane tabele. Polecam mniej przekleństw i powrót do pewnych fundamentów dobrego wychowania.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w IVY TECHNOLOGY POLAND Sp. z o.o.?

Nick carter

Jak najbardziej tak. Wydaje mi się że każdy tam zaczynał bez doświadczenia.

Malwina

Na managerów

@Malwina

Na stanowisko managerskie? Masz na myśli w tym momencie cos w rodzaju awansu, tak? po jakim czasie występuje na niego w takim razie możliwość jak ktoś przychodzi do firmy właśnie bez doświadczenia? czy występują tez kierunkowe szkolenia?

Witam, nie widzę chyba z ostatniego czasu opinii dotyczącej pracy w księgowości? Jeszcze przez prawie dwa tygodnie ma być dostępna oferta i się nad nią zastanawiam… proszę o opis tego konkretnego działu, ile osób mniej więcej zatrudnia się w zespole i jaka występuje atmosfera? praca jest oznaczona jako „od zaraz” czy ktoś odszedł? Lub awansował?

Amazończycy

Jak tam projekt Robolics Division? Dzieje się coś? Opcje są dwie wybierzcie poprostu jedną z nich: A) Dzieci Was jeszcze rozponają czy mówią na Pan? B) Siedzisz na miejscu i nic nie zarabiasz. (usunięte przez administratora) albo siedzisz na miejscu i (usunięte przez administratora) zarabiasz albo nie ma Ciebie w domu i rujnujesz sobie życie prywatne...

Mówienie sobie na „pan”? to jak tryb pracy na tym projekcie teraz wygląda, opiszecie go dla jasności? I ile kasy się za niego zgarnia tak na marginesie? I czy opiszesz konkret odnośnie tej sytuacji po powrocie z urlopu? O jakie okoliczności chodzi? masz na nie bezpośredni wpływ?

qwerty

Ty mi lepiej zdradz na podstawie czego konkretnie zadajesz takie pytanie. w ogóle co rozumiesz przez to slowo tak w sumie. często widzę po postach ze ludzie go naduzywaja a nie precyzują w czymś rzecz. Teraz wole być przezorny

Pamela

Masakra chyba ludki sie boją zadałam pytanie czy w ivy jest (usunięte przez administratora) i dyskryminacja ?Czy ktoś mi odpowie ? Czy znowu pytanie zostanie usunięte?

Zostaw merytoryczną opinię o IVY TECHNOLOGY POLAND Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w IVY TECHNOLOGY POLAND Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy IVY TECHNOLOGY POLAND Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 130.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IVY TECHNOLOGY POLAND Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 104, z czego 4 to opinie pozytywne, 62 to opinie negatywne, a 38 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

IVY TECHNOLOGY POLAND Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 153 ocen.
  • Fordońska 248 G
    85-766 Bydgoszcz

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
IVY TECHNOLOGY POLAND Sp. z o.o.