Opinie o IVY TECHNOLOGY POLAND Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy IVY TECHNOLOGY POLAND Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie IVY TECHNOLOGY POLAND Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT
Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IVY TECHNOLOGY POLAND Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Dziwoląg

Ale to dział OPS na CAR tak twierdzi podobno.

Kacper

Nie polecam tej firmy i każdemu odmawiam dołączenia do niej docelowo bądź przez agencje na projekty zagraniczne. Stosowany mobbing, robienie na złość i jeszcze przy tym wyśmiewanie się z pracowników. Ciesze się, że moja współpraca z tą „korporacją” została zakończona! Nigdy więcej!

Hanna
@Kacper

Z czym robienie na złość? Jesteś w stanie podać jakieś sytuacje lub przytoczyć, któreby na to wskazywały?

@Kacper

Rozwiń myśl! Co masz na myśli mówiąc o mobbingu? Bo jakby takie coś miało faktycznie miejsce, to takie głosy zabrzmiały by przez ostanie 6 lat trwania projektów zagranicznych. A jakoś była cisza jak makiem zasiał. Cóż za zbieg okoliczności

_nick

Zbieg okoliczności, że akurat PM dobry kumpel osób zarządzających z biura, pracownikom kazał pracować 13 dzień/ robić po 10-12 godzin dziennie na PODach, żeby oddać piętro na czas a sam w tym czasie z inventory jeździł na mecze piłki nożnej do Milano …dobry kapitan/PM zawsze zostaje do końca ze swoją drużyna a nie zajmuje się bumelowaniem. I to ludziom na Podach najbardziej zależało na oddaniu w terminie piętra niż osobom zarządzającym, którzy jak były nadgodziny to siedzieli na strefie…. Chociaż czego można się spodziewać po kimś kto na (usunięte przez administratora) do pracownika wysyła ikonkę pistoletu przystawionej do głowy – słaby żart, niestosowny….gdzie byli zarządzający siedzący w biurze w Bydgoszczy, gdy zgłaszane były naruszenia? Na początku projektów/ współpracy z Amazonem nikomu tak kasa nie odbiła się na rozumie jak przez ostatnie 2- 3 lata...ilość projektów była stosowna do sił i możliwości

Sam
@_nick

Omg...w dobrej firmie nie dzieja sie takie rzeczy, to tylko z zarzadzajacymi w Ivy, niestety kumplostwo pozwala na to...

Nik
@_nick

No niestety ta firma ma aspiracje do bycia światową, dobycia organizacją na poziomie. Niestety układy, kolesiostwo i zepsucie ludzi na górze powodują, że firma ma bardziej status prowincjonalnego zakładu pracy, pracy u prywaciarza. Bo tak to wygląda w rzeczywistości.

Tylko krotkie wsparcie
@_nick

Jak nic inspekcja pracy powinna sie tym zajac albo nawet sad za przymuszanie ludzi do pracy ponad prawo pracy a tym bardziej agresywne zachowanie

obserwatorka

a na dell samochód co się dzieje? Słyszałam, że spora presja jest wywierana z każdej strony. No i jednego kierownika się pozbyli, zyskali nowego, a właściwie nową kierowniczkę, co chyba nie do końca ogarnia co sie dzieje na serwisie... Czyżby rychły upadek projektu?

ktos

praca mi sie podoba jak i zaklad ale wyspa 7 na plytach to jakis zart, powinni rozdzielic lidera i zastepce. to co sie dzieje przez nich a szczegulnie przez lidera to przechodzi ludzkie granice bo cierpia przez nich ludzie ktorzy nie powinni obrywac. mam nadzieje ze to sie skonczy...

@ktos

A co się tam konkretnie działo? Dopytuję, bo ktoś całkiem z zewnątrz ma prawo mimo wszystko nie załapać...I w zasadzie to do dziś może życzenie się spełniło i coś uległo tam zmianie? I praca w razie czego to szczególnie ze względu na co Ci się tak podoba? Co w niej polecisz?

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie IVY TECHNOLOGY POLAND Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko TECHNIK ELEKTRONIK (NR 2524).
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
qwerty

Ciekawe jest bardzo nierówne traktowanie-jak zwykły pracownik zrobi scrapa ze sztuki którą może mógłby naprawić gdyby poświęcił jej dodatkową godzinę to dostanie naganę, bo "naraża firmę na straty". Kierownictwo które wymusza na wszystkich korzystanie z nietestowanego programu który nie działa i tylko utrudnia albo nawet uniemożliwia pracę nie poniesie żadnej odpowiedzialności, a nawet dostanie premię za celowe działanie na szkodę firmy. Zwykły pracownik nie może pić nic poza wodą, ktoś w biurze kilka metrów dalej ma przy biurku ekspres do kawy. Chyba ludzie mają dość, bo co chwilę lecą kolejne wypowiedzenia, ciekawe jak się rozwinie sytuacja.

P. M kierowniczka

Dokładnie, ja też mam ochotę się stąd zwolnić, ile można znosić jej chamskie podejście do tych co nie lubi, uśmiecha się, A za plecami (usunięte przez administratora) obrabia ze swoimi pupilami, zanim Pani M. Przyszła na kierowniczke wszystko było dobrze i atmosfera i każdy starał się pracować jak najlepiej, nikt się nie stresował. Każdy był pewny swojej pracy. A teraz z dnia na dzień możesz ją straci, bo Pani M. Może się coś nie spodobać. Ta praca robi się chora. Albo Pani kierowniczka zniknie albo dobrych pracowników będzie coraz mniej

@P. M kierowniczka

"zanim Pani M. Przyszła na kierowniczke wszystko było dobrze i atmosfera i każdy starał się pracować jak najlepiej, nikt się nie stresował" hahahahahahahaha wszyscy robili norme, nikt nie narzekal a na koniec zmiany wszyscy razem spiewali i tanczyli

Terror

Spoko spoko Pani M. wraca od przyszlego tygodnia i znowu się zacznie.... Co do selekcji pracowników , to prawda. Ma swoich ulubieńców , z innych się śmieje za plecami i robi co chce z ludźmi. Jak wiatr zawieje raz tak raz siak. Jeszcze trochę i podobno ma przejąć pod siebie całość włącznie z Eco i qvt. Wtedy się zacznie jazda. Ciekawe ile ludzie wytrzymają taki (usunięte przez administratora).

@Terror

Smieszne jest to co piszesz. Zawsze ludzie narzekali i zawsze to byly narzekania klamliwe, inaczej by to zglosili zamiast narzekac. Ani ty ani kierownik nie macie obowiazku lubic wszystkich w pracy, to ze z toba nie chodzi na wode i nie gada jak z kolega, to przykro mi, tak wybrala, widocznie ma jakis powod. Oskarzasz ja o obgadywanie za plecami a sam wlasnie to robisz. A moze czaisz sie na jej posade i probujesz podkopac jej pozycje.

Żałosne

A kto by chciał zarządzać takim cyrkiem ? Proszę Cię Nikt o zdrowych zmysłach Ona sama też nie dostała tego stołka za wybitne osiągnięcia lecz za wybitne znajomości i(usunięte przez administratora)

ouhuiu

Ivy technology jedna z wielu firm która kaprysi jak ciezko znależć pracownika a sama niezatrudnia tych co mają smykałkę do laptopoów ale są bez deścwiadczenia nawet jak pomyslnie przejdą testy.

@ouhuiu

A także zwalniają świetnych pracowników którzy dają z siebie wszystko i robią więcej niż powinni.

Edyta

I jaki mógłby być za tym argument? nie każdy to dostrzega? innego argumentu chyba nie widzę. Nie zauważa się tutaj, że czyjaś praca może być bardziej efektywna? jak wyniki się podsumowuje?

Xyz

Hej, czy ktoś z Was może w skrócie opowiedzieć jak wyglada praca w biurze ? Na myśli mam księgowość? Z góry dziękuje

Szukam pracy

Dzień dobry Chciałbym się dowiedzieć na jakie projekty firma szuka pracowników i gdzie można składać aplikacje Z góry dziękuję za pomoc

Płyty główne..
@Szukam pracy

Na płyty potrzebują i chyba nawet na olx jest ogłoszenie

@Płyty główne..

A zapotrzebowanie to z czego konkretnie wynika? Rotacja? Opiszesz warunki jakie tam teraz mają? Brat się zastanawia nad zgłoszeniem

Nicko

Niezgodne z prawem wymuszanie bezpłatnych urlopów pod groźba zwolnienia. A mogło by się wydawać, że ta firma niżej nie upadnie. Brawo Amazon.

Sam
@Nicko

Jaki urlop bezplatny? Kto i kiedy kazal wziac UB i na jak dlugo?

Nicko2
@Nicko

Wymuszanie? Mogłeś/Aś nie podpisać? Co to za problem. Albo idą wszyscy albo szybciej będziesz siedzieć w urzędzie pracy niż Ci się wydaje. Mogę się założyć, ze jesteś jedną z gwiazdami która przyszła na gotowy i rozkręcony projekt i nie wie jak ciężkie początki były. Więc lepiej odejdź, bo takie osobniki jak Ty nie są zespołowi potrzebne. Tylko gorzkie żale na forum wylewać. Może pokaż odwagę i powiedz to w twarz jakiemuś z menadżerów? Chyba że jesteś trolem który został wcześniej zwolniony i teraz kisi się z nerwów. Pozdrowienia (usunięte przez administratora)

Olga
@Nicko2

O co chodzi z tymi urlopami? Jakieś przestoje są w firmie? A czy aktualnie na miejsca zwalnianych pracowników są rekrutacje czy z powodu tych przestojów nie ma zatrudnienia teraz?

Były Amazon
@Nicko2

Niestety się mylisz, wysyłanie pracowników na urlop bez wiedzy pracownika to była norma od dawna... dowiesz się o urlopie z maila od HR potwierdzającego, że go zaakceptowali. Dno i 5 metrów mułu...

Shuysj
@Były Amazon

Pracodawca ma prawo zadecydować o 10 dniach urlopu pracownika i wysłać go jeśli jest taka potrzeba. Wypowiadają się tu widzę same gwiazdy biznesu..dobrze, że były pracownik

sam
@Shuysj

Urlop Bezpłatny jest tylko i wyłącznie z inicjatywy pracownika i na pisemny jego wniosek i za zgodą firmy/pracodawcy a nie na odwrót...po 30 dniach urlopu bezpłatnego pracownik traci prawo do ubezpieczenia ponadto urlop ten do niczego nie jest wliczany - brak odprowadzanych składek PRACOWNIKU GWIAZDO BIZNESU (przypuszczam, że kumpel Cię zostawił na stanowisku)..a co do urlopu wypoczynkowego to fakt są pewne uregulowania prawne, gdzie pracodawca może wysłać pracownika na urlop.

Hsushs
@sam

A zmusili czy mówili że dobrowolne. Bo mogłeś powiedzieć że nie chcesz podpisać i tyle

zxcvb
@Nicko

Jak wymusili? Torturowali cię, trzymali pistolet przy głowie? Nie ma czegoś takiego jak wymuszanie, po prostu poprosili cię, a ty nie potrafisz powiedzieć "nie", więc potulnie wypełniłeś prośbę, a teraz płaczesz na goworku. Groźba zwolnienia? I pracodawca i pracownik ma prawo dać wypowiedzenie kiedy tylko chce, a z tego co czytam tutaj, to podobno nawet w biedronce na kasie jest lepsza praca, więc powinieneś się chyba cieszyć z tego wypowiedzenia. Ale pracować dla tej firmy to prestiż, jak ludzie zamiast wypowiedzenia wolą bezpłatny urlop, byle by tylko nadal być na liście pracowników.

@zxcvb

Jeśli komuś zależy na pracy, bo inflacja, bo mq rodzinę, kredyt. Bo sytuacja na rynku pracy jest teraz bardzo trudna, a słyszy, że albo bierze bezpłatny albo może (usunięte przez administratora) to to wcale nie jest forma przymusu. To tylko i wyłącznie dobra wola pracownika. Dokładnie tak.

zxcvb

A komu zależy na pracy tutaj? Poczytaj komentarze, podobno w każdym markecie od ręki można znaleźć lżejszą i lepiej płatną pracę. A jak pracodawca nie ma dość pracowników i mówisz, że chcesz podwyżkę, albo się zwalniasz to też jest bezprawne wymuszanie?

Reality

Umieść 5 szympansów w jednym pokoju. Zawieś banana przy suficie i ustaw drabinę tak by umożliwiała dotarcie do banana. Zainstaluj system, który będzie wylewał lodowatą wodę w całym pomieszczeniu, gdy tylko któryś z szympansów zacznie wspinać się po drabinie. Szympansy szybko nauczą się, że nie należy wdrapywać się na drabinę. Po jakimś czasie wyłącz system "zlewania lodowata wodą". Teraz zastąp jednego z szympansów nowym. Ten ostatni wejdzie po drabinie i nie wiedząc czemu dostanie #!$%@? od pozostałych. Następnie zastąp jeszcze jednego ze starych szympansów nowym. Ten też dostanie #!$%@? i to szympans nr. 6 (ten, który był przed nim wprowadzony) będzie bił najmocniej. Kontynuuj wymianę starych szympansów na nowych, aż będą sami nowi. Zauważysz, że żaden z nich nie będzie się starał wchodzić na drabinę, jeżeli trafi się jeden, który o tym choćby pomyśli, to na pewno dostanie #!$%@? od pozostałych. Najgorsze jest to, że żaden z nich nie wie dlaczego. Tak właśnie wykuwa się kultura korporacyjna firmy. Teraz, gdy znany jest mechanizm procesu, zrozumiałym jest dlaczego przyśpiesza się wymianę "dinozaurów" na młodych, dynamicznych, dlaczego nie dostajesz bananów i dlaczego wielu twoich współpracowników chętnie ci #!$%@?.

Nicolet

A na Amazonie znowu będą zwalniać, jak się tylko niemiecki projekt zakończy. Pracujcie pracujcie a będziecie docenieni.

Nickolete
@Nicolet

Będą zwalniać bo projekt w Niemczech się skończy to maja trzymać ludzi? Może znowu chcecie siedzieć w domu 2 miesiące i mieć płacone jakbyście pracowali normalnie? Skończyły się dla nierobów złote czasy

@Nicolet

Skąd takie wiadomości? Masz jakieś potwierdzone źródło informacji? Jestem zaniepokojony o swoją posadę

Ale to mówi, że Amazon będzie zwalniał a nie Ivy. Także nie rozumiem dlaczego panikę siejesz?

Stąd

Masz rację będzie pracy na projekcie Amazona, że nie będzie wiadomo w co ręce włożyć... Amazon to już nie będzie to samo... powodzonka i obym się mylił...

@Stąd

Przecież to oczywiste że jak ludzie zjada z Niemiec i z Francji to jeszcze pewnie połowa z nich poleci. Zostanie tylko towarzystwo wzajemnej adoracji i kilka ekstra osób do pomocy. Tych co najsłabszy kręgosłup moralny mieli i najgłębiej wchodzili.

Dziwne
@Nicky

Ciekawe jest to że niby Ivy szuka ludzi do pracy Ogłoszenia wisza To dlaczego osoby z Amazona nie mogą iść pracować na serwis ? Chyba każdy chce pracować prawda ?

Esaa
@Dziwne

Tu chyba chodzi o stawki, ludzie raczej nie chętnie zgodzą się na obniżenie pensji

@Dziwne

Słowo "pracować" jest kluczowe, na serwisie musieliby zacząć pracować i skończyłyby się premie,diety i inne dodatki. Na serwisie też trzeba mieć wiedzę większą niż to w którą stronę kręcić śrubką żeby dokręcać.

Na spokojnie
@qwerty

Przecież są szkolenia zanim się trafi na serwis Każdy kto chce to się nauczy i da sobie radę Trzeba mieć tylko chęci Więc to nie jest jakis problem

Xxxcc
@Na spokojnie

Właśnie o chęci chodzi i nastawienie roszczeniowe ludzi. Jak najmniej od siebie a reszta niech tylko daje bo przecież ja jestem (usunięte przez administratora) i mi się należy. Praca to praca. A większość sądzi że są gwiazdami

Nikt
@Xxxcc

To się nazywa wdziecznosc do.ludzi i szacunek. Ludzie ciężko pracowali często na nadgodziny i w weekendy. Z dnia na dzień zrywali się i pakowali na wyjazdy, bo tak chciał pracodawcą. A po tym wszystkim zwolnili ludzi beż słowa i jeszcze na forach wypisują, że ludzie są leniwi i roszczeniowi. To tylko pokazuje poziom tej firmy. Żenada na maksa. (usunięte przez administratora).

@Nikt

Charytatywnie tam jeździli? Nie, dostawali za to grubą kasę, do tego diety, kilometrówki, premie, w miesiąc dostawali 2x tyle co normalny pracownik robiąc ciągle dwunastki i soboty. Na zwykłych projektach ludzie też robią nadgodziny i weekendy. Bez słowa zwolnieni? A co, mieli im piosenkę zaśpiewać? Każdy wiedział już dawno że projekt się kończy, zaskoczenia nie było. Nic nie trwa wiecznie, mieli okazję, nachapali się, teraz trzeba szukać czegoś nowego.

Gwiazdy i gwiazdeczki
@123

Mnie najbardziej bawi jak widzę podejście niektórych Prosty przykład ,,Kowalski" z Amazona przyzwyczajony do dobrej kasy , wycieczek Generalnie myślał że jest Alfa i omega Nagle się obudził że już te dobre czasy się kończą I nagle zostaje na lodzie Co robi ? Unosi się honorem bezczelnie na forum ogłasza że za takie śmieszne pieniądze on robić na serwisie nie będzie Gwiazda Po czym z wielkim przytupem ładnie jedzie do Urzędu Pracy i czeka aż znajdą mu cokolwiek I jaki morał z tego ? Przestańcie pajacowac i weźcie się za normalną robotę Bo mnóstwo ludzi ostro haruje żeby zarobić cokolwiek a wam się w d poprzewracalo....

ANON

Polecam projekt HP Najbardziej dwulicowych, kłamców nigdy w życiu się nie pozna jak tam ...

to-sie-zwolnij
@ANON

to się zwolnij

Mikimaus mikimaus
@ANON

To samo można powiedzieć o dellu, miałem wątpliwą przyjemność pracować tam kilka lat temu przez jakiś czas. Bardziej fałszywych ludzi nie poznałem w zasadzie nigdzie, a obecnie pracuję za granicą i też mam do czynienia z naszymi rodakami więc to już daje wiele do myślenia. Osoby z dell caru które były naprawdę w porządku można policzyć na palcach jednej ręki, reszta ekipy to wazeliniarze i zakłamane korposzczury, za te pare groszy premii są gotowi obrobic ci (usunięte przez administratora) na lewo i prawo. Nigdy więcej

Freya

Dopóki mój szef myśli, że ja dużo zarabiam dopóty ja będę tak robił, żeby on myślał, że ja dużo robię.

Dobra firma. Jak każdy duży zakład ma swoje plusy i minusy. Ale kasa ZAWSZE na czas, możliwość dorobienia w nadgodzinach, śniadanie lub obiad za 3zl, dodatek na święta i wczasy pod grusza, plus premia jak się pociśnie wynik. 30minut przerwa, plus dodatkowe w czasie pracy na kawę, herbatę lub wodę gazowaną jak komuś chce się pic.

Obiektywny

Nieaktualne. Firma zabroniła pić ciepłych napojów typu kawa czy herbata zostają zimne napoje z tabletek musujących i cola w proszku Najniższy poziom (usunięte przez administratora)

Asdf
@Obiektywny

Nigdy nie było aktualne, zakaz wnoszenia jedzenia i napojów na teren serwisu był w regulaminie pracy od zawsze, tylko o tym przypomnieli. Nie dziwię się, bo zwierzęta tam straszny (usunięte przez administratora) robiły.

Obiektywny
@Asdf

Ale kiero załatwiał zawsze jakaś kawę więc jak to się ma do tego ?

Asdf
@Obiektywny

łamał regulamin, jak jesteś (usunięte przez administratora) to możesz na niego donieść.

Amazon Bang

Kierownik Łukasz G. na Instagramie dodaje posty, że prawdziwy mężczyzna umie zmienič koło w samochodzie, a sam nie potrafi zwolnić ludzi, tylko wyręcza się innymi pracownikami. Taki to oto "prawdziwy mężczyzna". To samo tyczy się Adriana J... Zwolnić ludzi z pracy 23 grudnia na delegacji to objaw prawdziwego (usunięte przez administratora)

@Amazon Bang

Gdzie 2 tygodnie wcześniej lazil śmiał się każdemu w twarz witał się itp...

Amazon
@Robotics

Tak było.

Amazonka
@Amazon Bang

Najważniejsze, że mają o sobie mniemanie iż są alfami i omegami. Ludzie, którzy nigdzie indziej nie pracowali. A myślą że życie znają. Zarządzający poziom mułu dennego albo jeszcze niżej.... Kto ma trochę rozumu i godności szybko z tej firmy ucieka. Tylko nieudacznicy zostają, którzy nigdzie indziej by sobie nie poradzili. Niestety taka jest prawda.

Srutututu
@Amazonka

projekt AR

Nikt firmy IVY i projektu AR nie hejtuje bo projekt dobry i dawał sporo możliwości … raczej miarka przebrała się odnośnie osób które zarządzają projektem AR ich postawą i tego jak traktują ludzi i podchodzą do wielu spraw…pokazali że są równi i równiejsi (ok, zresztą jak wszędzie…ale jest ALE..)… wielokrotnie sprawy były zgłaszane do biura do wyższych przełożonych…..mimo zgłaszania/ informowania ich o nieprawidłowościach/problemach (ponadto siła plotki na delegacjach ma moc więc w biurze musieli wiedzieli co się dzieje na wyjazdach – nie ma mocnych żeby nie wiedzieli ) nikt nic z tym nie robił, nie reagował, nie sprawdzał – a jeśli dotyczyło to kumpla/przyjaciela/ bliższej osoby to trzeba było sprawę wyciszyć jak najszybciej- tak to działało.. ktoś kto jest lubiany przez zarządzających miał prawo bumelować, ubliżać i ściemniać na delegacjach…był bezkarny …odnośnie szkód i imprezowania/ zniszczeń to na kwaterach/w hotelach najczęściej robiły osoby które za pewnie się czuły na delegacji….mocno przekonane o swoich „plecach” i przyjaźniach z zarządzającymi projektem AR, nie szanujące nic ani nikogo, łażące z gołym tyłkiem nie respektujące innych mieszkańców kwatery, sąsiadów….PMowie nie wiedzący co się dzieje na lokalizacji, nie kontrolujący przestrzegania zasad przez ludzi i nie mający autorytetu bo często sami dość głośno imprezowali ze swoimi pupilami, tak że na drugi dzień nie byli wstanie pojawić się na sit’cie – jaki to przykład???...często oni sami mieli brud w samochodach…spleśniałe resztki po jedzeniu, puste puszki po energetykach latające po samochodzie, przepocone ubrania po siłowni…to jaki przykład dawali???…a chyba są od tego żeby pilnować porządku, kontrolować projekt i tego co się na nim dzieje a nie siedzieć i w kółko liczyć ile kasy zarobią…a nie jako pierwszy schodzić z sit’u….i rano jako ostatni na niego wchodzić a w ciągu dnia znikać na obiad…zwykli pracownicy na PODach po 10h bez przerwy po 14 dni pracowali żeby zostało piętro oddane (mimo kasy zależało nam na dotrzymaniu terminu i oddaniu piętra) a zarządzający pm i inventory w tym czasie zrywali się z pracy i na mecze piłki nożnej jechali……. brak komunikacji, dialogu i konstruktywnych rozmów, jawne szykanowanie na komunikatorach prostych ludzi…wszystko oparte na braku szacunku, domysłach, plotach często generowanych przez osoby które powinny się wystrzegać tego, osób nieszczęśliwych co nic poza tą robotą nie mają, całe 10lecia w IVY….chyba zasłużyliśmy na wyjaśnienia przez osoby co zarządzają projektem AR, co, jak i dlaczego…zapewne zwolnienia nie wypłynęły 23 grudnia rano…wiadomo było sporo wcześniej o tym…ktoś z kadr AR mógł się pofatygować i pogadać z nami – bynajmniej tak wypada ale do tego trzeba mieć i wrodzoną oraz nabytą kulturę a nie agresję w sobie…

Nicki
@projekt AR

Zapomniałeś o dyskryminacji, rasizmie wobec pracowników agencji i ogólnie nierównym traktowaniu. Abogadywaniu za plecami. Fałsz i obłuda..prostactwo na każdym kroku

@Nicki

Dokładnie, słyszałem o tym rasizmie. Podobno zwolnili czarnego, za to, że pierwszego dnia przyszedł spóźniony 2 godziny i po chwili ich zwyzywał, poszedł do domu i już się nie pojawił. Rozumiem za takie coś białego powinno się zwolnić, ale nie czarnego.

@qwerty

Bardzo rzeczowy i kulturalny komentarz. To właśnie pokazuje poziom tej firmy. W punkt!

@Nicky

Ktoś chyba nie ogarnął odpowiedzi qwerty ;)

Dell

Nie polecam pracy, strasznie wysokie normy, które trzeba spełniać, kierownictwo zazwyczaj i tak ma do ciebie pretensje, a nie daj Boże dostaniesz "cofkę" na QVT bo czegoś nie zauważyłeś, nie dopatrzyleś to dostaniesz taką zje*kę że aż chce się wyjść od razu z firmy, a jeśli chodzi o atmosferę między współpracownikami to jest strasznie fałszywa, obrabianie tyłka za plecami czy powielanie niesprawdzonych informacji. Jeśli coś przeoczysz na QVT to przyjdzie do ciebie osoba z repa i suchej nitki na tobie nie zostawi i jeszcze zwyzywa cię przy wszystkich pracownikach i nikt na to nie zareguje. Zarobki jak i atmosfera zupełnie na -. Nie polecam pracy tam, chyba że masz mocną psychikę i wyzwiska w miejscu pracy są dla ciebie do przyjęcia to próbuj ale gwarantuje że długo nie popracujesz, albo ciebie wyrzucą bo uznadzą że jesteś niewydolny i nie wykonujesz norm albo sam się zwolnisz przez samą atmosferę tam. Nie pozdrawiam Marty, trenerki i Beaty, kierowniczki.

Rep
@Dell

Gdybyśmy mieli latać na qvt za każdym razem, kiedy coś przeoczą, to byśmy więcej kilometrów nabijali w pracy niż w drodze do pracy.

Rep

Krystyna
@Dell

A jak nie wyrobisz normy to nie ma premii czy ja ucinają ? I jak wygląda to zwracanie uwagi, serio ktoś przychodzi i podnosi głos na pracownika ?

Premiowany
@Krystyna

Ale jaka premia ? 23zl brutto ? Czy 54 zł brutto? Więcej znajdziesz na chodniku lub pod automatem z napojami.

JużNikt
@Premiowany

Premie dostajesz za wyrobienie czegoś ponad przewidziane w firmie normy lub za wprowadzenie czegoś innowacyjnego, premia nie jest obligatoryjna - możesz ją mieć a nie musisz... za robienie tego co masz na umowie jest wypłata...

Lizon L
@JużNikt

(usunięte przez administratora)wasze normy :) zobaczymy czy nie nikt (usunięte przez administratora)klaskaj jak szef każe hahah

@JużNikt

ja kazdego miesiaca doswiadczam ze premia jest zalezna od humoru przelozonego i od tego kto (usunięte przez administratora)

@obiektywny

Masz dokładnie opisane matematyczne równanie, które oblicza premię i nie ma w nim parametru takiego jak humor kierownika. Tak jak wszyscy hejterzy tutaj wciskasz bajki i liczysz że ktoś w nie uwierzy.

Najniższą krajowa

Jeśli góra myśli że ludzie będą im przytakiwać na te ich bzdury to życzę powodzenia Jak to Pan Prezes raczył dzisiaj wszystkim oznajmić że może będą podwyżki w kwietniu a tak to proszę ładnie pracować za najniższą krajową co niektórzy Tylko pogratulować. I może jeszcze ładnie wszyscy powinni jeszcze znosić ten mobbing i presję jaka stosuje się tutaj na codzien NIKT ZA BEZCEN TEGO NIE ZNIESIE w byle jakim innym miejscu byle jaki Kowalski bez wykształcenia dostanie te same 3500 brutto co Wy dajecie tu na start i do tego te Wasze wielkie wymagania Byle się cyfra Wam zgadzała Śmiech na sali Mam nadzieję że ludzie zmądrzeją i zaczną w końcu bardziej doceniać swoją pracę i pójdę do godziwej pracy z której można godnie żyć. Życzę olśnienia

@Najniższą krajowa

Zgadzam sie

Olga

A czego wymagają za tą najniższą krajową? Bardzo ogólnie piszecie, że mają się zgadzać cyferki. Rozumiem, że trzeba pracować szybko? Czy to raczej o błędy chodzi z tymi cyferkami?

Żałosne
@Olga

Musisz wyrabiać te ich śmieszne normy , jak nie zrobisz to milion pytań dlaczego nie masz zrobionej cyferki Tłumaczysz się jak dziecko w przedszkolu .... Dla nich jesteś tylko pionkiem który ma za wszelką cenę nabijać im w kabzę Tylko hajs liczą i sprawdzają cyferki w exelu Druga sprawa to ,,możliwość wzięcia urlopu " Nie dość że musisz się ładnie pytać to jeszcze się musisz tłumaczyć kolejny raz jak małe dziecko po co Ci wgl ten urlop Przecież to jest jakaś kpina żeby dorośli ludzie musieli się tłumaczyć ze swojego życia po co biorą urlop.... Więcej kompetencji od tych kierowników ma 10 letnie dziecko które potrafi zrozumieć więcej niż oni Mózgi wyprane , znieczulica i brak jakikolwiek ludzkich zachowań Nie wierzysz ? Zapraszamy do Ivy

@Żałosne

Zacytuję kogoś wcześniej. NIE PODOBA SIĘ? To idź szukaj szczęścia gdzie indziej.

@Olga

to ze firma czy kierownictwo oczekuje od pracownika wykonania cyfry nie jest niczym nadzwyczajnym. Do pracy przychodzi sie pracowac. od policji komendant czy inny zwierzchnik tez oczekuje wystawienia kilkunastu mandatow. caly problem jest w ludziach - tych co uzywaja zestawy i niezglaszaja ich uszkodzen tych co specjalnie je psuja zeby nie robic a najwiekszy problem jest z kierownictwem ktore nie pilnuje zasad i daje przyzwolenie na podlizywanie sie i nierowne traktowanie. sam podzial trudnosci czy ilosciowy zestawow na grupy nie jest sprawiedliwy najwiekszym jednak idiotyzmem w tej firmie jest to ze oczekuja od ciebie iles sztuk ktore beda sprawne a przypomne ze firma zajmuje sie serwisem a plyty przyjezdzaja uszkodzone rozumiem gdyby norma byla ustawiona na przerob ale nie na okeje gdzie nie jest to zalezne od czlowieka ktory z nimi pracuje

Wazelina

Widzę ktoś tu naprawdę udowadnia że kładzenie wazeliny jest na porządku dziennym Jesteś chyba jedynym któremu wszystko pasuje co ? Najważniejsze to być ulubieńcem kierownika a reszta to już przy okazji ?

@Wazelina

Ja robię swoje i nie narzekam. Tobie najwyraźniej nic nie odpowiada. Lecz zamiast poszukać pracy która będzie Tobie odpowiadała to wolisz stękać. Pytanie, dlaczego nie pójdziesz gdzie indziej? Bi brakuje Tobie umiejętności, a przede wszystkim jaj, żeby to zrobić

Amazon

Jaką trzeba być mendą żeby dzień przed wigilią zwolnić dobrych ludzi którzy przez kilka lat poświecili swoje życie. Do tego zwolnienia wręczał pośrednik bo osoba odpowiedzialna nie miała odwagi ani honoru. Hańba dla firmy za taki wybryk kilku osób zarządzających.

@Amazon

Potwierdzam przed świętami i chwilę przed zjazdem do domu...

Robotics

W sumie racja przy tym kierownictwie, pomijając fakt że robiąc na polskiej umowie musisz być w pracy 9h bo góra tak chce.

koszykarz
@Amazon

Kto tam życie poświęcał?Na wyjazdach chlanie i (usunięte przez administratora)się na lewo i prawo. Chyba kasy ludzie sobie na zarabiali dość.Projekt się kończy i nie ma sentymentów. A kolesiostwo i rodzinki od zawsze były w tej firmie.Tyle na temat.

AR
@Robotics

Nie znasz pochodzenia 9h to nie zabieraj głosu. Godziną przerwę zrobiono, bo praca ciężka i jest czas na odpoczynek. Ciekawe jakbyś skamlał jakby były ustawowe 15 min przerwy na 8h. Mi taki tryb pracy akurat odpowiada

Zdziowiona
@AR

A czy ta godzina przerwy była płatna? Jak to było roliczane pod koniec miesiąca? Czy oprócz tego było 15 przerwy płatnej?

AR
@Zdziowiona

A skąd mam wiedzieć? Zapytaj kierownictwa. Mi to w ten sposób wyjaśniono i mi to pasuje. Wolę mieć czas odpocząć, praca na podach nie jest lekka

@Zdziowiona

Nie było żadnych 15 minut. Przychodziło się do pracy na 9 h i w ciągu tych 9 godzin były 2 przerwy 30.minut. czyli de facto 9 godzin się siedziało w robocie a miało się płacone za 8. Nie wspomnę o dojazdach, zdarzało się że prawie godzinę w 1 stronę trzeba było od hotelu dojechać. Tylko.kierowcy płacili za ten dojazd.

Ludzie pracujący w budynku Ivy na codzień, też niejednokrotnie dojeżdżają po godzinę w jedną stronę i jakoś nikt nie beczy z tego powodu. A pracują za niższe stawki i diety też nie mają. Dziwne, że jak się wszyscy wożą w weekend na wycieczki to nikomu kilka godzin w aucie, za firmowe paliwo, nie przeszkadza. A no tak... Bo przecież fejm na fb się zgadza i można się pochwalić przed rodziną i znajomymi.

Nicky

Tak, ale ludzie pracujay w budynku mają przerwy, mogą iść do toalety kiedy muszą i pracują 8h zgodnie z przepisami. Idz na podach siku jak w parze budujesz i idziesz na ilość. Albo po wodę, bo ostatnio nawet na wodzie oszczędzali. I od razu wszyscy wkurzeni, że robota nie idzie jak trzeba.

Nicki
@Nicky

To powiedz po co pracowałeś jak było tak źle? A może jeszcze pracujesz i wylewasz żale bo nie masz odwagi tego w twarz powiedzieć? Jeśli ktoś idzie do toalety to nie ma problemu ale większość to szła na fajeczkę, ploteczki i na końcu było siku ... marne podejście. Najlepiej ocenia się jak nie zna się szczegółów nie. (usunięte przez administratora)

@Nicky

to prawda oszczednosci i kombinatorstwo finansowe tej firmy widac nawet na zewnatrz

Zostaw merytoryczną opinię o IVY TECHNOLOGY POLAND Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w IVY TECHNOLOGY POLAND Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy IVY TECHNOLOGY POLAND Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 130.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IVY TECHNOLOGY POLAND Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 104, z czego 5 to opinie pozytywne, 61 to opinie negatywne, a 38 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

IVY TECHNOLOGY POLAND Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 154 ocen.
  • Fordońska 248 G
    85-766 Bydgoszcz

IVY TECHNOLOGY POLAND Sp. z o.o.