Artom Bis Spółka Jawna Armand Grabowski Marek Kowalczyk Janusz Żebrowski

Bydgoszcz

Opinie o Artom Bis Spółka Jawna Armand Grabowski Marek Kowalczyk Janusz Żebrowski

Firma bardzo kiepska. Robisz wszystko za pieniądze mniejsze niż w Biedronce. Soboty są pracujące ale wynagrodzenia ani dnia wolnego nie dostajesz. To samo dotyczy wszelkich świąt wypadających w sobotę. Przysługującego dnia wolnego nie dostaniesz. Szkolenia BHP to fikcja na papierze. Praca na krótką metę. Wyzysk jak w supermarketach.

Michał

Kompletnie nie zgadzam się, dla mnie to drugi dom, praca marzenie, wynagrodzenie naprawdę bardzo wysokie, premie, możliwości awansu, szkolenia zagraniczne. Poprzednio pracowałem jako specjalista w Google, ale przejście do Artombisu to był strzał w 10! Polecam 100%

robol

Strasznie marna płaca za pracę. Za nadgodziny nie płacą soboty robisz za free.

Grzegorz

praca dla ludzi o mocnych nerwach i elastycznych ustach.

Zostaw opinię o Artom Bis Spółka Jawna Armand Grabowski Marek Kowalczyk Janusz Żebrowski - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Artom Bis Spółka Jawna Armand Grabowski Marek Kowalczyk Janusz Żebrowski