Dr Tusz Sp. z o.o.

Białystok

Opinie o Dr Tusz Sp. z o.o.

Mon

Powiedzcie mi czy jest szansa na jakieś nowe ogłoszenia w maju?

slabo

Niestety, oczywiście niestety dla firmy. [usunięte przez moderatora] ma tyle mózgu co ubrania na sobie, czyli nie wiele. Chyba poluje na męża. Zero kompetencji. Nie potrafią zrobić dwóch prostych rzeczy. ŻENADA. odradzam wszystkim swoim znajomym.

Klient

Nie zgadzam się do końca z tą opinią. Owszem mężczyźni pracujący w \"Dr Tusz\" przy ul. Wyszyńskiego w Białymstoku grzecznie obsługują swoich klientów, lecz NIESTETY NIE MOŻNA TEGO SAMEGO POWIEDZIEĆ o długowłosej [usunięte przez moderatora]. Po oczach widać widać, że to [usunięte przez moderatora]. Nie potrafi grzecznie się odezwać. Sprawia wrażenie zafochanej i niezadowolonej z pracy. Jest arogancka, beszczelna i wyniosła. Z uwagi na jej mało profesjonalną postawę względem klienta zaprzestałem korzystania z usług firmy \"Dr Tusz\" zarówno prywatnie jak i służbowo. Radzę właścicielowi zastanowić się nad tym czy warto kogoś takiego trzymać w firmie. Klientów firmie nie przybędzie.

Zostaw opinię o Dr Tusz Sp. z o.o. - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dr Tusz Sp. z o.o.