Opinie o Pagepro Sp. z o.o. w Białystok

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Pagepro Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Pagepro Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pagepro Sp. z o.o. w Białystok

Zdziś Nowy wpis

Podobno Pagepro w bardzo nieładny sposób zwolniło kilku pracowników tego samego dnia. Prawda to?

Gru Nowy wpis
@Zdziś

Firma ma kłopoty? Warto się tam rekrutować w tym momencie?

Pagepro Nowy wpis
@Zdziś

Cześć! Potwierdzamy, że w związku z obniżoną liczbą projektów, byliśmy zmuszeni podjąć bolesną decyzję o zwolnieniu kilku pracowników. Spadek zapotrzebowania na usługi IT, wynikający z globalnych wydarzeń, niestety wymusił konieczność dostosowania się do nowej rzeczywistości, co niestety wiązało się z redukcją zespołu. Jednak chcielibyśmy podkreślić, że dołożyliśmy wszelkich starań, aby każdy pracownik objęty redukcją otrzymał kompleksowe wsparcie w tych trudnych czasach. Dodatkowo, warto wspomnieć, że nasza troska o zespół Pagepro pozostaje niezmienna. Dbamy o niego i dążymy do zapewnienia stabilności i rozwoju każdemu pracownikowi.

Administrator Nowy wpis

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na HR Manager w Pagepro Sp. z o.o.? Podziel się swoimi odczuciami ze spotkania z rekruterem. Twoja opinia może okazać się cenna dla innych użytkowników.

Tomasz

Bardzo dobre miejsce pracy. Wszyscy trzymają się dobrych praktyk i bardzo szybko można podnieść swoje techniczne skille. Doświadczony zespół, można przegadać każdy, nawet najmniejszy problem i uzyskać pomoc innych. Na plus dzielenie się wiedzą oraz kilka godzin w tygodniu na naukę. Poza tym bardzo fajni ludzie i przyjemna atmosfera w biurze. Polecam każdemu

Kinga

Czyli pracujecie w języku angielskim?

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Pagepro Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko HR Manager
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Polen

Ja akurat się nie dostałem do Pagepro, ale zrobili mi na rekrutacji takie code review, że nadal jestem pod wrażaniem. Aplikowałem na frontenda a code review robił chyba Mariusz. Darmowe konsultacje xD

Kofi

I work in the sales department at Pagepro and I must say its one of the few software development houses in the Podlasie region that focuses on the personal development of employees. With a flat-styled organization structure and no Corpo B.S, Pagepro is a place you get to fall in love every day with what you do. You get to choose the tools you'd like to work with and there are no strict formalities to how you work which support creativity and personal initiatives. Pros: - time flexibility/ remote working - genuinely nice and helpful staff - flat organizational structure - free delicious lunch ???? - employee development focused - high-tech working tools - 100% English speaking staff - the coolest integration event Cons : - Happiness overflow ????

Z jednej strony firma promuje się na profesjonalną i fajną. Z drugiej strony na rozmowie rekrutacyjnej nie spodziewajcie się poważnego traktowania. Osoby prowadzące rozmowę (w tym prezes) pytają np. o to ile pompek zrobi kandydat, czy gra w piłkę nożną (chłopaki lubią pograć, ale można odnieść wrażenie jakby to było niezbędna umiejętnościa kandydata). Bardziej interesuje ich śmieszkowanie niż poważne podejście do kandydata.

mike

Jako programista nie mogę powiedzieć o Pagepro złego słowa. Pracownicy są zawsze na pierwszym miejscu - mamy bardzo duże możliwości rozwoju, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, częste wyjazdy na konferencje i wydarzenia na całym świecie. Wszyscy mamy jasno określone, elastyczne ścieżki rozwoju (na które cały zespół ma wpływ), dzięki czemu wiemy w którą stronę się rozwijać. Zespół składa się z samych pozytywnie nastawionych do życia ludzi, którzy nie dość że są bardzo doświadczeni, to jeszcze się tym doświadczeniem i nabytą przez lata wiedzą chętnie dzielą. Bardzo ważne są też elementy takie jak elastyczny czas pracy czy możliwość pracy zdalnej praktycznie od pierwszego dnia. W kilka miesięcy zdobyłem tu bardzo dużo cennej wiedzy a przecież nadal cały czas się uczę.

kamyk10

Kilka przemyśleń na temat Pagepro i jak wygląda praca w tej firmie z perspektywy pracownika. Naprawdę świetni ludzie i atmosfera która sprawia, że każdego dnia chce się wstać i iść do pracy. Dużo materiału wprowadzającego, nieoceniona pomoc i wsparcie przy wdrożeniu w kulturę firmy. Częste i ciekawe i aktywne wyjazdy integracyjne za miasto, firma dba i inwestuje w szkolenia pracowników. Interesujące projekty w otoczeniu doświadczonych ekspertów to sama przyjemność. Bardzo się ciesze, że trafiłem na tak innowacyjną firmę w naszym mieście. Lepiej się nie dało!

Zostaw merytoryczną opinię o Pagepro Sp. z o.o. - Białystok

• Jak się pracuje w Pagepro Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pagepro Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Pagepro Sp. z o.o.
4.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Jana Henryka Dąbrowskiego 28
    15-872 Białystok