counter
4 2 6 5 1
Polen Nowy wpis

Ja akurat się nie dostałem do Pagepro, ale zrobili mi na rekrutacji takie code review, że nadal jestem pod wrażaniem. Aplikowałem na frontenda a code review robił chyba Mariusz. Darmowe konsultacje xD

Kofi Nowy wpis
 Rekomendacja

I work in the sales department at Pagepro and I must say its one of the few software development houses in the Podlasie region that focuses on the personal development of employees. With a flat-styled organization structure and no Corpo B.S, Pagepro is a place you get to fall in love every day with what you do. You get to choose the tools you'd like to work with and there are no strict formalities to how you work which support creativity and personal initiatives. Pros: - time flexibility/ remote working - genuinely nice and helpful staff - flat organizational structure - free delicious lunch ???? - employee development focused - high-tech working tools - 100% English speaking staff - the coolest integration event Cons : - Happiness overflow ????

Michał Nowy wpis

Z jednej strony firma promuje się na profesjonalną i fajną. Z drugiej strony na rozmowie rekrutacyjnej nie spodziewajcie się poważnego traktowania. Osoby prowadzące rozmowę (w tym prezes) pytają np. o to ile pompek zrobi kandydat, czy gra w piłkę nożną (chłopaki lubią pograć, ale można odnieść wrażenie jakby to było niezbędna umiejętnościa kandydata). Bardziej interesuje ich śmieszkowanie niż poważne podejście do kandydata.

mike Nowy wpis

Jako programista nie mogę powiedzieć o Pagepro złego słowa. Pracownicy są zawsze na pierwszym miejscu - mamy bardzo duże możliwości rozwoju, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, częste wyjazdy na konferencje i wydarzenia na całym świecie. Wszyscy mamy jasno określone, elastyczne ścieżki rozwoju (na które cały zespół ma wpływ), dzięki czemu wiemy w którą stronę się rozwijać. Zespół składa się z samych pozytywnie nastawionych do życia ludzi, którzy nie dość że są bardzo doświadczeni, to jeszcze się tym doświadczeniem i nabytą przez lata wiedzą chętnie dzielą. Bardzo ważne są też elementy takie jak elastyczny czas pracy czy możliwość pracy zdalnej praktycznie od pierwszego dnia. W kilka miesięcy zdobyłem tu bardzo dużo cennej wiedzy a przecież nadal cały czas się uczę.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

kamyk10

Kilka przemyśleń na temat Pagepro i jak wygląda praca w tej firmie z perspektywy pracownika. Naprawdę świetni ludzie i atmosfera która sprawia, że każdego dnia chce się wstać i iść do pracy. Dużo materiału wprowadzającego, nieoceniona pomoc i wsparcie przy wdrożeniu w kulturę firmy. Częste i ciekawe i aktywne wyjazdy integracyjne za miasto, firma dba i inwestuje w szkolenia pracowników. Interesujące projekty w otoczeniu doświadczonych ekspertów to sama przyjemność. Bardzo się ciesze, że trafiłem na tak innowacyjną firmę w naszym mieście. Lepiej się nie dało!

Jak wygląda atmosfera i praca w firmie Pagepro Sp. z o.o. w mieście Białystok? Czekamy na nowe wieści odnośnie pracy! Może pojawi się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała powiedzieć nam coś o pracy u nich?

Zostaw merytoryczną opinię o Pagepro Sp. z o.o. - Białystok

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

4/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Zobacz wywiad