Opinie o Febo Beata Wódkowska (dawniej Refinanse) w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Febo Beata Wódkowska (dawniej Refinanse). Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Febo Beata Wódkowska (dawniej Refinanse) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Febo Beata Wódkowska (dawniej Refinanse) w Bydgoszcz

Tomasz75

Bardzo profesjonalnie przeprowadzony proces rekrutacji. Poważne traktowanie kandydata i konkretne pytania w dobrej atmosferze rozmowy pokazują że miałem do czynienia z ludźmi którzy się znają na swojej pracy. Mimo że nie dostałem pracy o którą się ubiegałem to z przyjemnością wystawie im pozytywną opinię Pozdrawiam serdecznie

Igor

Świetna firma jako pracodawca poza tym fajna atmosfera więc śmiało można polecić.

Lubię kasę

Rozmowa w agencji całkiem spoko. Widać że poświęcają dużo czasu na pracownika. Wysłali mnie do zakładu Hanplast i wszystko sprawia wrażenie że jest dobrze. Jak będą płacić w terminie to nie będę miał nic do zarzucenia. Jak nie zapłacą to na pewno walnę im ostry komentarz ale w zakładzie mówią że płacą. Dziękuję za uwagę :)

Wanda
@Lubię kasę

Potrzebna tu była tego typu opinia. Przydałoby się jednak nieco więcej informacji o warunkach, jakie Ci zaproponowała agencja Refinanse. Czy z ich strony masz zapewnione pełne ubezpieczenie?

Lubię kasę
@Wanda

Dziękuje bardzo. Mam umowę o prace wiec i ubezpieczenie i nic dodatkowego. Kasa ok 2400 plus premie i ewentualne nadgodziny jak potrzebuje kasę Nie jest źle Pracowałem na różnych innych produkcjach i bywało różnie bo często kręcą alei tak wszystko musi pasować indywidualnie każdemu. Mam nadzieję że odpowiedź wyczerpująca. Dziękuję bardzo za uwagę :)

Tre
@Lubię kasę

Robota za 2400zl na czterobrygadówce? Hahaha tyle to mam za dwie zmiany i wszystkie weekendy wolne

O nich

Bardzo sympatyczni i pomocni ludzie tam pracują. Pozdrawiam całą agencje.

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Febo Beata Wódkowska (dawniej Refinanse) po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Produkcja- praca dla lakiernika/technologa!. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Karaluch :)

Nie ma co narzekać poza tym że biuro mogłoby być otwarte do godziny 18.00 Czasem się wkurzam bo inne godziny mi nie pasują!

Robal Ron

Załatwili mi robotę za 3600 na rękę ale nie będę pracował w soboty za taką kasę bo to nie te czasy jak chcecie mnie w sobotę to dajcie mi 5000 zł a jak nie macie to nie stać was na mnie hahaha....

Ok

Ok

Wanda
@Ok

Twoja wypowiedź jest bardzo lakoniczna. Zachęcam Cię do opowiedzenia nieco więcej na temat pracy w Agencji Pracy Refinanse. Jak wyglądała Twoja praca w firmie? Czy zarobki są adekwatne do wykonywanej pracy?

Monika :(

Mialam do nich nie słuszne pretensje za co bardzo przepraszam :( i narobiłam trochę bałaganu. Jest mi trochę głupio dlatego pisze. Są w porządku i faktycznie można na nich polegać Pozdrawiam całą agencje i jeszcze raz przepraszam

wdzięczny

Bardzo dobra agencja można spokojnie na nich polegać!

Kosmo97

Fajne laski na sekretariacie robota całkiem ok tylko ulica Dworcowa jest do kitu I wkurzający domofon Nie wiem czy cała agencja jest w porządku ale te panie na sekretariacie na pewno

Urszula

@Nowy, jasne, rozumiem, dziękuję za info. Daj znać później, jak będzie rozwijać się sytuacja! Póki co pozdrawiam i trzymam kciuki, żeby wszystko było OK! Czy wśród użytkowników forum znajdą się osoby, które także podjęły niedawno współpracę z Agencją Pracy Refinanse z Bydgoszczy? Jak ją oceniacie?

Prawda
@Urszula

Witam ta agencja to porażka. Zatrudniają tylko na18 miesięcy. Obiecują_kłamią że po tym okresie znajdziesz zatrudnienie u pracodawcy. Podpisują umowy z opóźnieniem tygodniówki. Kręcą z wolnym w okresie między świętami wyganiają na bezpłatne postojowe. Ubarwiają miejsce zatrudnienia. NIE POLECAM.

Hmmmmm...
@Prawda

W końcu ktoś napisał negatywną opinię. Ja co prawda nie mam takich negatywnych odczuć a pracuje z nimi ponad półtorej roku ale nie może być tak że wszyscy o tej agencji piszą dobrze. :)Ha ha ha ha.

Oko
@Hmmmmm...

Heee Tadek przestań tyłek lizać na przerwie tylko napisz że Kieras zakładu nie dał ci urlopu na tydzień jak chciałeś jechać nad morze

Szczypior

W końcu robota gdzie normalnie płacą pieniądze i człowiek nie czuję się oszukany i jako agencja mogą być Lubię atmosferę w Agencja Pracy Refinanse za: Obsługa pracownika

@Szczypior

@Szczypior, długo już współpracujesz z Agencją Pracy Refinanse? Jestem ciekawa, jak długo (mniej więcej oczywiście) czeka się od momentu kontaktu z firmą do podjęcia pracy u nowego pracodawcy. Jak to wyglądało w Twoim przypadku?

mikolaj76

Wyciagneli mnie z nie lada problemu, polecam serdecznie, skuteczni jak nikt!

@mikolaj76

@mikolaj76, rozumiem, że pracowałeś za pośrednictwem Agencji Pracy Refinanse. Czy możesz opisać, jak przebiegała Wasza współpraca i co powinny wziąć pod uwagę osoby, które również chciałyby taką współpracę z tą firmą podjąć?

Narazie spoko jest tak jak mówili. Nawet krążą dość pozytywne opinie na ich temat Zobaczymy jak przyjdzie kasa czy jest tak samo faktycznie.

Urszula

@Irek, piszesz, że Agencja Pracy Refinanse to dobry pracodawca. Byłeś lub w jakiś sposób jesteś związany z pracą w tej firmie? Jeśli tak, to podziel się swoją nieco bardziej rozbudowaną opinią na temat tego pracodawcy! @Nowy, i jak oceniasz współpracę z Agencją Pracy Refinanse? Napisz coś na ten temat! Czekamy z niecierpliwością na wieści z Twojej strony.

Od poniedzialku ide do pracy jak mnie wkurzą to na pewno napisze bo mam juz dosyć bajeròw...

Urszula

@Zuza, jakie stanowisko Cię interesuje? Kontaktowałaś się już z firmą? @:), jesteś obecnym pracownikiem Agencja Pracy Refinanse lub współpracujesz z tą agencją? Co możesz powiedzieć o oferowanych przez nią warunkach?

Zuza

Może ktoś podpowie czy agencja ma aktualnie oferty pracy?

@Zuza

cały czas mają jakieś oferty, najlepiej do nich zadzwonić. Ja ich znalazłam też na FB.

Urszula

Większość opinii na wątku jest pozytywna - to zawsze cieszy. Ja jeszcze mam pytanie czy Agencja Pracy Refinanse zapewni umowę o pracę? Można liczyć na dodatkowe benefity? Wiecie może na jakie stanowiska najbardziej opłaca się aplikować?

Kaaaaty
@Urszula

Kilkadziesiąt osób pracuje w moim zakładzie z tej agencji i trochę ich wy pytałam jak to wygląda bo sama byłam bardzo ciekawa Hi hi I nic specjalnego się nie dowiedziałam :) Z tego co wiem to nie zwalniają i o dziwo skarg też nie było :)

superaski pracownik
@Urszula

Z tego co wiem to umowy ruzne zalezy od zakładu bo to zakład ustala warunki - tak mi tłumaczyli- faktycznie opinie są pozytywne dajom zaliczki od wynagrodzenia i to mnie zaskoszylo . Całkiem fajny sprawa. BARDZO FAJNE PANIE W SEKRETARIACIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@Kaaaaty

Katy jestes fajna !!! Wiesz o co hodzi :) :)

super pracownik
@Kaaaaty

soryyyyyy " chodzi" mioalo byc :)

Mariusz S

Nie będę i chwalić za to że poważnie traktują ludzi bo tak powinny zachowywać się wszystkie agencje pracy .Na pewno nie powiem na ich temat nic złego.

Zostaw merytoryczną opinię o Febo Beata Wódkowska (dawniej Refinanse) - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Febo Beata Wódkowska (dawniej Refinanse)?

Zobacz opinie na temat firmy Febo Beata Wódkowska (dawniej Refinanse) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Febo Beata Wódkowska (dawniej Refinanse)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 9 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Febo Beata Wódkowska (dawniej Refinanse)
4.7/5 Na podstawie 40 ocen.

Febo Beata Wódkowska (dawniej Refinanse)