Opinie o One Day Clinic Sp. z o.o. w Kąty Wrocławskie

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników na temat firmie One Day Clinic Sp. z o.o., lecz też Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie One Day Clinic Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o One Day Clinic Sp. z o.o. w Kąty Wrocławskie

Byly pracownik Nowy wpis

Również nie polecam pracy tutaj. Firma dziala na pograniczu praca. Ludzie nie maja szkolen. Nawet obowiazkowych bhp. Auta stare dla pracowników jeżdżących. Brak szacunku dla ludzi. Brak wsparcia.

Zszokowana Nowy wpis

Nie polecam tej firmy. Nie placi pracownikom w terminie. Po zakonczeniu umowy nie rozlicza sie, nie placi wynagrodzenia, ani za niewykorzystany urlop ani

Ola Nowy wpis

Firma nie szanuje pracownikow. Mowia wprost ze nie sa instytucja harytatywna i na twoje miejsce jest wielu innych.

OleOle

Wyglada na to, że celem "rekrutacji" jest uzyskanie informacji i pomysłów na salony optyczne.

M. Nowy wpis
@OleOle

To prawda.. Fajnie jest korzystać z cudzych pomysłów.. Niby spotkanie a pozniej burza mózgów i proszę jacy mądrzy

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Grzegorz

Nie polecam pracy w tej firmie.. (usunięte przez administratora) ludzi a szczególnie kierownik Marcin. Obiecywał mi pracę i na tym się skończyło... Zmarnowalem tylko czas i paliwo jadąc na rozmowę z nim.. A jak dostałem busa to śmierdzialo w nim moczem.

Wiele osób zastanawia się nad podjęciem pracy w firmie One Day Clinic Sp. z o.o. w miejscowości Kąty Wrocławskie? Dodaj komentarz i pomóż im podjąć im decyzję.

Zostaw merytoryczną opinię o One Day Clinic Sp. z o.o. - Kąty Wrocławskie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

One Day Clinic Sp. z o.o.
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Irysowa 4
    55-040 Kąty Wrocławskie
  • NIP: 8961562683 REGON: 366970150 KRS: 0000671222
One Day Clinic Sp. z o.o.