Teletorium

Wrocław

Opinie o Teletorium

Ewa

Nie polecam, a wręcz odradzam!!!!! Drogo, towar idzie 3 tygodnie, klientów maja w nosie po prostu!!!!

Franczyzobiorca

Zacznijmy od tego, że teletorium to sieć franczyzowa. Czyli Szefami poszczególnych sklepów są różni przedsiębiorcy. Jedni zatrudniają na zlecenie, inni na umowy o pracę. Stawki i pomysł na pracownika na pewno każdy ma swoje. Znam conajmniej kilku kolegów, którzy placą minimum 2 na reke plus premie i do tego jest umowa o pracę. A Nam tez takich co daja 1500 na zlecenie. Najprościej ocenić jakość pracy po rotacji ludzi i zaangażowaniu sprzedawcy. Ocenic ogolnie raczej nie można. Co do hurtowni teletorium we Wroclawiu nie mam opinii.

Ania

Świetne miejsce do pracy. Naprawdę polecasz, szczególnie, jeśli to pierwsza praca. Można się sporo nauczyć :)

Lisza

Czas, by napisać o Teletorium. Bardzo dobrze mi się tam pracowało. Oczywiście były jakieś lekkie zatargi, szczególnie z niemiłymi i wymagającymi klientami, ale to codzienność, nie zmienia to mojego zdania o pracy. A to, mam całkiem dobre.

Kamil Śląsk

Atmosfera fajna, ale zarobki i umowy kiepskie.

Jaco

Bardzo polecam taką pracę - bardzo miło, przyjemna praca, stawki całkiem znośne. Jest dobrze.

Rozalia

Bardzo dobry kontakt z szefem i współpracownikami. Dobra stawka i godziny pracy, naprawdę polecam jako pracę na kilka miesięcy-rok, bo jest fajna i opłacalna ;)

Yogurt

Jestem całkiem zadowolony z okresu podczas którego pracowałem w Teletorium. Wszystko na miejscu, obowiązki nie były bardzo skomplikowane, klientela zadowolona. Wypłata ok, godziny pracy też.

Marek

Bardzo cenię sobie doświadczenie wyniesione z pracy w Teletorium. Poznałem sporo ludzi, doszkoliłem się w kontakcie z klientem, zapoznałem z procedurami zamawiania towaru, no i byłem na bieżąco z nowinkami technologicznymi. Polecam.

katia

Polecam, bo praca bardzo fajna i można zdobyć niezbędne doświadczenie i się czegoś ciekawego nauczyć. Bo, może się nie wydaje, ale ta praca daje taką możliwość :)

adam

Dobrze wspominam pracę. Bez szału, ale było spokojnie i przyjemnie.

Modest

Jak dla mnie świetna praca. Bardzo dobrze się tam czułem i zawsze na uśmiech odpowiadałem klientowi uśmiechem. Bardzo polecam ludziom, którzy nie mają problemu z kontaktowaniem się z innymi :)

Katia

Świetny pracodawca i dobra praca. Właściwie wszystko mi się podobało. Nie wiem na co mogłabym narzekać. Młodzi ludzie z pewnością się odnajdą.

Radzio

Pracowałem i przyznam, że mi się podobało. Naprawdę w porządku praca. Pensja ok, godziny też naprawdę fajnie można ułożyć. Polecam każdemu, kto np. szuka tymczasowego zajęcia, na kilka miesięcy.

Frank

Bardzo ciekawa praca. Dużo kontaktu z ludźmi i technologią. Może nie do końca tak jak chciałby zapaleniec branży mobilnej, ale jednak :) Można poznać trendy, produkty i ceny. Podobało mi się.

Neons

Bardzo ciekawa praca, można się sporo nauczyć, typowa obsługa klienta, ma swoje atuty. Właściwie wszystko w porządku, zarówno z pracodawcą, jak i ludźmi, którzy przychodzą po porady.

roko

Fajna praca, polecam

buenos

Uważam, że to praca dla młodych ludzi, którzy znają się na temacie telefonów i technologii ogólnie. Bardzo przyjemnie można połączyć w pewien sposób zainteresowania z pracą z żywym człowiekiem. Polecam, można się sprawdzić :)

xero

Fajne miejsce pracy, spokojne, mili ludzie, płaca nie najgorsza, polecam jako pracę dla studenta.

Arietta

Miałam wątpliwości przed rozpoczęciem pracy, ale okazały się bezpodstawne. Wszystko świetnie działa, praca nie jest trudna, więc polecam.

Vera

Polecam Teletorium jako pracodawcę i jako serwis, bardzo miło wspominam współpracę :)

Szeryf

Dobrze się pracowało. Krótko, ale będę miło wspominać. Doradzanie, rozmowa, polecanie całkiem dobrych produktów. Miła robota.

aga

Zwykła praca na stoisku, jakoś nie specjalnie ciężka. Trzeba być kontaktowym i cierpliwym. Polecam jako pracę dorywczą.

javier

Szukałem opinii innych pracowników i widzę, że doświadczenia są podobne do moich. Bardzo przyjemnie i wszystko w porządku :)

Xeros

Ja bardzo miło wspominam pracę na stoisku, wszystko było ok.

vvera

Bardzo porządna praca. Niby tylko wysepki, a naprawdę fajnie się pracuje. Pensja przyzwoita, a z klientem idzie się dogadać.

Oskar

Pracuję i jest spoko. Dobra wypłata, szef w porządku. Zajęcia naprawdę dobre i całkiem przyjemne.

Olga

Pracowałam w Teletorium kilka miesięcy i miło to wspominam. Ludzie w porządku, praca uczciwa, elastyczne godziny, nie miałam na co narzekać.

Zygfryd

Polecam pracodawcę, wszystko ok.

Idzia

Bardzo podoba mi się ta praca. Spokój, fajni ludzie, wokół sporo gadżecików, lubię ją. Wypłata przyzwoita, a samo zajęcia nie jest jakość szczególnie męczące.

Nicki

Nie będę pisała elaboratu, ale mogę Was zapewnić, że to naprawdę fajna praca. Nie jest trudna, czasami może być męcząca, szczególnie gdy dużo ludzi przychodzi jednego dnia (np. przed świętami), ale poza tym jest bardzo fajnie. Doradzasz, pomagasz wybrać, ludzie zazwyczaj są mili, choć trafiają się i buraki. Praca i płaca okej. Dla młodych ludzi, albo dla tych którym to wystarcza i nie szukają niczego bardziej wymagającego :)

Jagoda

Jest dobrze, przyjaźnie, miło i klienci raczej zadowoleni :)

Kazik

Jestem właścicielem takiego punktu i nie przydarzyły się nam jeszcze skargi. Nie kontroluję ciągle pracowników, ale staram się im podpowiadać jak się zachowywać i doradzać. Sam też często obsługuje i wiem, że ludzie są zadowoleni. Wypłaty u mnie zawsze na czas i są bardzo przyzwoite jak na rodzaj pracy.

Mati

Jestem studentem, podoba mi się ta praca. Telefony to moje hobby, więc uczę się i doradzam ludziom. Przyjemnie i bez problemów. Polecam.

Grzegorz

Bardzo przyjemna praca, można poznać ciekawych ludzi, godziny elastyczne, także mnie jak najbardziej pasuje.

Gary

Polecam, wszystko ok.

Kama

Jestem jedyną kobietą w moim Teletorium, więc może jestem inaczej traktowana (choć wątpię), więc nie mam żadnych problemów, ani z dogadaniem się z pracodawcą, ani też z klientami. Praca jest fajna, kontaktowa i przyzwoicie płatna.

Czarek

Pracuję i jest w porządku. Ludzi coraz więcej, nie mamy problemów ze zwrotami czy skargami. U nas wszystko działa :)

Gabriello

Tutaj macie pisać o pracy i pracodawcach, a nie o odczuciach jako klienci, pamiętajcie o tym! Ja nie mogę powiedzieć złego słowa o swojej pracy w punkcie Teletorium. Szef w porządku, towar przychodzi regularnie i jest dobrej jakości, jako pracownik kupowałem i testowałem żeby wiedzieć co sprzedaję. Praca jest spoko, dużo ludzi przychodzi, można pogadać, wymienić się opinią. Czasami dużo roboty, a czasami pustawo. Taki to biznes, powtórzę się, ale złego słowa nie mogę powiedzieć.

jarekk

Moja przygoda z Teletorium trwała trochę ponad rok. Pracowałem w tym czasie na dwóch wyspach jedna po drugiej (jakoś tak wyszło)i nie moge powiedzieć złego słowa o szefach czy towarze, który był do nas dostarczany. Fakt, to praca z klientem, więc zdarzają się różne przygody, ale nie dostrzegłem złej jakości produktów, a i do każdego klienta starałem podchodzić z uśmiechem na ustach. Dobra praca dla młodych ludzi, którzy potrafią nawiązać kontakt z klientem, zarobki całkiem w porządku.

jancia

Widzę, że niektórzy ludzie nie rozumieją co się tutaj powinno pisać... Opinie o pracodawcy, a nie jakieś dziwne nieskładne teksty nie wiadomo o czym. Wracając do meritum: Pracuję w Teletorium od 7 miesięcy i dlatego mogę z czystym sumieniem polecić pracodawcę.

Andrzej

Pracuje od 3 Miesięcy i miałem pierwszą wizytę kontrolną regionalnego. Powiedzcie mi bo przyszedł pwytykał mi kilka bezsensownych błedów że np nie znałem daty powstania firmy myphone tylko powiedziałem że jest od ponad roku na rynku i pomyliłem się z czasem gwarancji produktu bo stał jak obsługiwałem i podłuchwiwał. Czy mogę mieć z tego konsekwencję ? Jeśli chodzi o czystość była utrzymana :)

arnoldD

Pracowałem przez ostatnio rok i było wszystko w porządku. Jasny podział obowiązków, ludzki szef i dobre warunki pracy.

Ryśka

Polecam pracodawcę, wszystko ok.

Janek

Pracuję w Teletorium od tygodnia i jak na razie bardzo mi się podoba :) Atmosfera fajna, elastyczne godziny pracy i na pensje też nie mogę narzekać. Jak nie boicie się kontaktu z ludźmi to polecam.

Mareczek

To chyba trzeba ustalić indywidualnie z szefem ;) Ja ze swojej strony powiem że bardzo dobrze wspominam pracę w Teletorium, firma spoko, z kierownictwem dogadywałem się bez problemów, a wypłata zawsze była na czas.

ciasny wiesiek

polecam! profesjonalna obsługa, szybko i tanio!! Teletorium na prezydenta

przypadkowy klient

jestem bardzo zadowolony z sieci warzywniaków Teletorium, tylko czemu za ladą siedzi burak?

Tomasz

Pracowałem w Teletorium 2 lata i bardzo miło wspominam ten czas. Szef był w porządku, zajęcie uczciwe , dobre warunki pracy. Nie wiem skąd wcześniejsze opinie się wzięły, ale nie mają wiele wspólnego z rzeczywistością.

Majka

Czytam i nie wierzę, albo ludzie są głupi i czytać nie potrafią, albo konkurencja masowo klepie tu te oszczerstwa, w dodatku nie na temat. Tu się pisze o pracy, a nie o obsłudze! Wierzę, że każda inteligentna osoba, która tu trafi, nie będzie zwracać uwagi na ten cały "hejt". Bo to jakieś totalne bzdury są. Firma jest uczciwa, przestrzega umów, a pracownicy są dobrze traktowani. Proponuję żeby admin/moderator usunął wypowiedzi, które nie są na temat.

Zostaw opinię o Teletorium - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Teletorium