Teletorium Sp. z o.o.

Wrocław

Teletorium Sp. z o.o.

Opinie o Teletorium Sp. z o.o.

Jacek

@pikolada, rozumiem, że próbowałeś dostać się do pracy w Teletorium. Ile czasu trwa takie szkolenie, o którym piszesz? Zwróć też proszę uwagę na to, że wątek dotyczy pracy w Teletorium we Wrocławiu. Czy pracownicy tej firmy są pomocni i chętnie wdrażają nową osobę do pracy?

pikolada

za szkolenie 5zl na h, a potem odpowiedz od nich ze nie jestes przyjety i 40h tracisz, nauczyc nic nie potrafia , i od pracownikow zalezy czy jestes przyjety

pikolada
@pikolada 23.09.2018 21:07

Jeszcze dodam ze tak jest w koronie bo różni wlasciciele sa rowniez ! I chodzi o punkty właściciela z korony a ma ich parenascie

Jacek

@Remek, a na jakim stanowisku chciałbyś pracować w Teletorium? Masz już doświadczenie w branży? Daj znać, czy zdecydujesz się aplikować do pracy w tym miejscu. @Ania, świetnie, brzmi to naprawdę bardzo dobrze! Dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam serdecznie.

Jacek

@Ania, czyli rozumiem, że grafik pracy ustalany jest zgodnie z podanymi przez pracownika propozycjami, tak? To bardzo ważna kwestia. Jak wygląda kwestia urlopów? Nie ma problemu z wzięciem kilku dni wolnego z rzędu? Dziękuję Ci bardzo za Twoją odpowiedź i pozdrawiam serdecznie! Czy ktoś z Was także pracuje w Teletorium we Wrocławiu i chciałby jeszcze coś dodać na temat pracy w tym miejscu?

@Jacek 10.08.2018 15:51

Jak najbardziej ,jeśli o grafik chodzi to zawsze pytają o życzenia grafikowe i uwzględniają je ,w trakcie miesiąca nie ma też problemu z zamiana się z innym pracownikiem czy też przyjściem innego dnia na dłużej ,kwestia grafiku jak najbardziej na plus .

@Ania 21.09.2018 16:21

Urlop tak samo kilka dni bez żadnego problemu ,później zmieniają grafik i wyrównuje się żeby zgadzały się godziny .

Jacek

@Ania, a czy na rozmowie rekrutacyjnej miałaś do wykonania jakieś szczególne zadania? Długo już pracujesz w Teletorium? Czy ktoś z Was także pracuje lub pracował w Teletorium we Wrocławiu? Jaka jest Wasza opinia na temat tego pracodawcy? Polecacie aplikować do pracy w tym miejscu?

@Jacek 25.07.2018 00:29

Ja pracuję we Wrocławiu w Teletorium,mogę z czystym sumieniem polecić pracę , dlaczego?bo jesteś traktowany godnie ,liczą się z twoim zdaniem,dają wiele wskazówek ,biorą pod uwagę życzenia grafikowe,pracuje nie długo bo ponad miesiąc ale już zauważyłam różnice na plus dla Teletorium porównując do innego pracodawcy ,na rozmowie rekrutacyjnej miałam zadanie sprzedać produkt droższy nie tańszy argumentując droższy na swój sposób ,wypłata jest na czas ,umowa o pracę ,tak na prawdę to nie czujesz że pracujesz bo czas leci szybko . jeszcze raz polecam jak tylko będzie szansa wysyłajcie CV.

Ania

Zacznę od rozmowy kwalifikacyjnej,bardzo przyjemna rozmowa ,konkretna,telefon o wyniku rekrutacji dostałam na następny dzień ,skierowanie na badania ,pracodawca sam umówił mnie na badania bardzo miło z jego strony. Szkolenie po podpisaniu umowy. Wsparcie współpracowników i kierownika od samego początku. Praca przyjemna ,umowa o pracę. Jestem bardzo zadowolona. Wiele się jeszcze napewno nauczę . Polecam każdemu kto lubi kontakt z klientem.

Jacek

@Tomaj Szkolenie to bardzo ważny punkt na etapie wdrażania pracownika. Czy oczekiwałeś wynagrodzenia za czas poświęcony na szkolenie? Niektóre firmy płacą za szkolenie, ale niektóre nie. Może warto było poczekać z ostateczną decyzją lub porozmawiać na ten temat z przełożonym w firmie Teletorium?

Tomaj

Nie płacą za szkolenie, a wymagają jakby płacili. Szkoda czasu.

Posiadasz najnowsze informacje dotyczące poziomu wynagrodzeń w Teletorium? Twoja opinia może okazać się ważna.

Wiktor

Teletorium ma opinie bardzo dobrego pracodawcy i nie mogę zrozumieć niektórych osób, maruderów.

Ewa

Nie polecam, a wręcz odradzam!!!!! Drogo, towar idzie 3 tygodnie, klientów maja w nosie po prostu!!!!

Franczyzobiorca

Zacznijmy od tego, że teletorium to sieć franczyzowa. Czyli Szefami poszczególnych sklepów są różni przedsiębiorcy. Jedni zatrudniają na zlecenie, inni na umowy o pracę. Stawki i pomysł na pracownika na pewno każdy ma swoje. Znam conajmniej kilku kolegów, którzy placą minimum 2 na reke plus premie i do tego jest umowa o pracę. A Nam tez takich co daja 1500 na zlecenie. Najprościej ocenić jakość pracy po rotacji ludzi i zaangażowaniu sprzedawcy. Ocenic ogolnie raczej nie można. Co do hurtowni teletorium we Wroclawiu nie mam opinii.

Ania

Świetne miejsce do pracy. Naprawdę polecasz, szczególnie, jeśli to pierwsza praca. Można się sporo nauczyć :)

Lisza

Czas, by napisać o Teletorium. Bardzo dobrze mi się tam pracowało. Oczywiście były jakieś lekkie zatargi, szczególnie z niemiłymi i wymagającymi klientami, ale to codzienność, nie zmienia to mojego zdania o pracy. A to, mam całkiem dobre.

Kamil Śląsk

Atmosfera fajna, ale zarobki i umowy kiepskie.

Jaco

Bardzo polecam taką pracę - bardzo miło, przyjemna praca, stawki całkiem znośne. Jest dobrze.

Rozalia

Bardzo dobry kontakt z szefem i współpracownikami. Dobra stawka i godziny pracy, naprawdę polecam jako pracę na kilka miesięcy-rok, bo jest fajna i opłacalna ;)

Yogurt

Jestem całkiem zadowolony z okresu podczas którego pracowałem w Teletorium. Wszystko na miejscu, obowiązki nie były bardzo skomplikowane, klientela zadowolona. Wypłata ok, godziny pracy też.

Marek

Bardzo cenię sobie doświadczenie wyniesione z pracy w Teletorium. Poznałem sporo ludzi, doszkoliłem się w kontakcie z klientem, zapoznałem z procedurami zamawiania towaru, no i byłem na bieżąco z nowinkami technologicznymi. Polecam.

katia

Polecam, bo praca bardzo fajna i można zdobyć niezbędne doświadczenie i się czegoś ciekawego nauczyć. Bo, może się nie wydaje, ale ta praca daje taką możliwość :)

adam

Dobrze wspominam pracę. Bez szału, ale było spokojnie i przyjemnie.

Modest

Jak dla mnie świetna praca. Bardzo dobrze się tam czułem i zawsze na uśmiech odpowiadałem klientowi uśmiechem. Bardzo polecam ludziom, którzy nie mają problemu z kontaktowaniem się z innymi :)

Katia

Świetny pracodawca i dobra praca. Właściwie wszystko mi się podobało. Nie wiem na co mogłabym narzekać. Młodzi ludzie z pewnością się odnajdą.

Radzio

Pracowałem i przyznam, że mi się podobało. Naprawdę w porządku praca. Pensja ok, godziny też naprawdę fajnie można ułożyć. Polecam każdemu, kto np. szuka tymczasowego zajęcia, na kilka miesięcy.

Frank

Bardzo ciekawa praca. Dużo kontaktu z ludźmi i technologią. Może nie do końca tak jak chciałby zapaleniec branży mobilnej, ale jednak :) Można poznać trendy, produkty i ceny. Podobało mi się.

Neons

Bardzo ciekawa praca, można się sporo nauczyć, typowa obsługa klienta, ma swoje atuty. Właściwie wszystko w porządku, zarówno z pracodawcą, jak i ludźmi, którzy przychodzą po porady.

roko

Fajna praca, polecam

buenos

Uważam, że to praca dla młodych ludzi, którzy znają się na temacie telefonów i technologii ogólnie. Bardzo przyjemnie można połączyć w pewien sposób zainteresowania z pracą z żywym człowiekiem. Polecam, można się sprawdzić :)

xero

Fajne miejsce pracy, spokojne, mili ludzie, płaca nie najgorsza, polecam jako pracę dla studenta.

Arietta

Miałam wątpliwości przed rozpoczęciem pracy, ale okazały się bezpodstawne. Wszystko świetnie działa, praca nie jest trudna, więc polecam.

Zostaw opinię o Teletorium Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Teletorium Sp. z o.o.