Teletorium

Wrocław

Opinie o Teletorium

Posiadasz najnowsze informacje dotyczące poziomu wynagrodzeń w Teletorium? Twoja opinia może okazać się ważna.

Wiktor

Teletorium ma opinie bardzo dobrego pracodawcy i nie mogę zrozumieć niektórych osób, maruderów.

Ewa

Nie polecam, a wręcz odradzam!!!!! Drogo, towar idzie 3 tygodnie, klientów maja w nosie po prostu!!!!

Franczyzobiorca

Zacznijmy od tego, że teletorium to sieć franczyzowa. Czyli Szefami poszczególnych sklepów są różni przedsiębiorcy. Jedni zatrudniają na zlecenie, inni na umowy o pracę. Stawki i pomysł na pracownika na pewno każdy ma swoje. Znam conajmniej kilku kolegów, którzy placą minimum 2 na reke plus premie i do tego jest umowa o pracę. A Nam tez takich co daja 1500 na zlecenie. Najprościej ocenić jakość pracy po rotacji ludzi i zaangażowaniu sprzedawcy. Ocenic ogolnie raczej nie można. Co do hurtowni teletorium we Wroclawiu nie mam opinii.

Ania

Świetne miejsce do pracy. Naprawdę polecasz, szczególnie, jeśli to pierwsza praca. Można się sporo nauczyć :)

Lisza

Czas, by napisać o Teletorium. Bardzo dobrze mi się tam pracowało. Oczywiście były jakieś lekkie zatargi, szczególnie z niemiłymi i wymagającymi klientami, ale to codzienność, nie zmienia to mojego zdania o pracy. A to, mam całkiem dobre.

Kamil Śląsk

Atmosfera fajna, ale zarobki i umowy kiepskie.

Jaco

Bardzo polecam taką pracę - bardzo miło, przyjemna praca, stawki całkiem znośne. Jest dobrze.

Rozalia

Bardzo dobry kontakt z szefem i współpracownikami. Dobra stawka i godziny pracy, naprawdę polecam jako pracę na kilka miesięcy-rok, bo jest fajna i opłacalna ;)

Yogurt

Jestem całkiem zadowolony z okresu podczas którego pracowałem w Teletorium. Wszystko na miejscu, obowiązki nie były bardzo skomplikowane, klientela zadowolona. Wypłata ok, godziny pracy też.

Marek

Bardzo cenię sobie doświadczenie wyniesione z pracy w Teletorium. Poznałem sporo ludzi, doszkoliłem się w kontakcie z klientem, zapoznałem z procedurami zamawiania towaru, no i byłem na bieżąco z nowinkami technologicznymi. Polecam.

katia

Polecam, bo praca bardzo fajna i można zdobyć niezbędne doświadczenie i się czegoś ciekawego nauczyć. Bo, może się nie wydaje, ale ta praca daje taką możliwość :)

adam

Dobrze wspominam pracę. Bez szału, ale było spokojnie i przyjemnie.

Modest

Jak dla mnie świetna praca. Bardzo dobrze się tam czułem i zawsze na uśmiech odpowiadałem klientowi uśmiechem. Bardzo polecam ludziom, którzy nie mają problemu z kontaktowaniem się z innymi :)

Katia

Świetny pracodawca i dobra praca. Właściwie wszystko mi się podobało. Nie wiem na co mogłabym narzekać. Młodzi ludzie z pewnością się odnajdą.

Radzio

Pracowałem i przyznam, że mi się podobało. Naprawdę w porządku praca. Pensja ok, godziny też naprawdę fajnie można ułożyć. Polecam każdemu, kto np. szuka tymczasowego zajęcia, na kilka miesięcy.

Frank

Bardzo ciekawa praca. Dużo kontaktu z ludźmi i technologią. Może nie do końca tak jak chciałby zapaleniec branży mobilnej, ale jednak :) Można poznać trendy, produkty i ceny. Podobało mi się.

Neons

Bardzo ciekawa praca, można się sporo nauczyć, typowa obsługa klienta, ma swoje atuty. Właściwie wszystko w porządku, zarówno z pracodawcą, jak i ludźmi, którzy przychodzą po porady.

roko

Fajna praca, polecam

buenos

Uważam, że to praca dla młodych ludzi, którzy znają się na temacie telefonów i technologii ogólnie. Bardzo przyjemnie można połączyć w pewien sposób zainteresowania z pracą z żywym człowiekiem. Polecam, można się sprawdzić :)

xero

Fajne miejsce pracy, spokojne, mili ludzie, płaca nie najgorsza, polecam jako pracę dla studenta.

Arietta

Miałam wątpliwości przed rozpoczęciem pracy, ale okazały się bezpodstawne. Wszystko świetnie działa, praca nie jest trudna, więc polecam.

Vera

Polecam Teletorium jako pracodawcę i jako serwis, bardzo miło wspominam współpracę :)

Szeryf

Dobrze się pracowało. Krótko, ale będę miło wspominać. Doradzanie, rozmowa, polecanie całkiem dobrych produktów. Miła robota.

aga

Zwykła praca na stoisku, jakoś nie specjalnie ciężka. Trzeba być kontaktowym i cierpliwym. Polecam jako pracę dorywczą.

javier

Szukałem opinii innych pracowników i widzę, że doświadczenia są podobne do moich. Bardzo przyjemnie i wszystko w porządku :)

Xeros

Ja bardzo miło wspominam pracę na stoisku, wszystko było ok.

vvera

Bardzo porządna praca. Niby tylko wysepki, a naprawdę fajnie się pracuje. Pensja przyzwoita, a z klientem idzie się dogadać.

Oskar

Pracuję i jest spoko. Dobra wypłata, szef w porządku. Zajęcia naprawdę dobre i całkiem przyjemne.

Olga

Pracowałam w Teletorium kilka miesięcy i miło to wspominam. Ludzie w porządku, praca uczciwa, elastyczne godziny, nie miałam na co narzekać.

Zostaw opinię o Teletorium - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Teletorium