Opinie o Mlekpol Spółdzielnia Mleczarska w Grajewo

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Mlekpol Spółdzielnia Mleczarska. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Mlekpol Spółdzielnia Mleczarska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mleczarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mlekpol Spółdzielnia Mleczarska w Grajewo

Najlepszy z najlepszych

jakie sa zarobki w mlekpolu w grajewie na magazynie lub na produkcji

On

Ktoś pisze o podawaniu nazwisk osób odpowiedzialnych za mobbing w Mlekpolu...Nie jest to proste...Z zakładu ZPM Bydgoszcz na pewno jest to dwóch panów....nie mówię tu o pracownikach szeregowych ani na poziomie brygadzisty.

Miś

Jeżeli uważacie że 2400 to jest dużo za pracę w święta i soboty i niedziele oraz noce i godziny nadliczbowe za które nikt nie płaci i za taki szacunke do człowieka i lecenie na każdy telefon do pracy to widać że macie swoją wartość, i nie jestem oszustem to jest zbieżność słów pracowałem w MLEKPOL cztery lata i już nie pracuje, pracuje w innej firmie gdzie soboty i niedziele są i święta a za nadgodziny płacą i nikt do mnie nie dzwoń w wolny dzień że mam przyjść do pracy i zarabiam 3200 na rękę i praca jest dwa razy lżejsza róbcie dalej za grosze i ponizajcie się dalej człowiek który zna swoją wartość i się ceni na pewno nie będzie na takich warunkach pracował

@Miś

Dodaje że soboty i niedziele i święta są wolne

ian

boraski muwil ze karzdy lytr sie lyczy bo brakuie mleka a zlewnie zahyka wygania nas na (usunięte przez administratora) a mnieisi rolnicy tesz hco rzyc pamientam iak kiedys z mleczarni iezdzily i prosily rzeby donih oddawac mleko a teraz won inna mleczarnia hciala pszeionc zlewnie to niedal tylko mial brac sam a teraz nas usuwa na pszymus

Czy po rozmowie w Mlekpol Spółdzielnia Mleczarska rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
dawca

prezes niechce mleka z zlewni hce nas wygnac

dodek

dlaczego zmykacie zlewnie

ian

dlaczego borawski zamyka zlewnie on sie na nih zbogacil a teraz malyh rolnikow ma gdzies

xxx

Człowiek jest najważniejszy.

Grajewiak

Grajewo, pomocnik, 2100 na start. Po roku dostałem 300 zł podwyżki. Jest 2400 plus za pracę w nocnych i weekendy. Nie rozumiem, tych narzekających.

Znalazłem oszusta

Były pracownik i Miś to ta sama osoba. Przyjrzyjcie się dokładnie wpisowi. Słowo w słowo to samo. Przestań człowieku się podszywać!!!

Joanna

@Rafał R. Piszesz o tym, że w Twoim odczuciu wiele z tego co pojawia się na wątku nie ma pokrycia w praktyce. Podkreślasz też, że najlepiej pytać osób, które w firmie obecnie pracują. Widzę, że Ty w firmie pracujesz od 4 miesięcy. Może mógłbyś powiedzieć coś więcej o tym jak oceniasz tego pracodawcę? Czy w innych komentarzach pojawiają się informacje, z którymi szczególnie się nie zgadzasz? Jeśli tak, to warto o tym napisać. @Miś widzę, że Ty nie zgadzasz się z opinią @Rafał R. Możesz powiedzieć dlaczego? Jakie są Twoje doświadczenia z pracy w Mlekpol?

Rafał R.

Naczytałem się opinii na tym forum. Poszedłem jednak na rozmowę na stanowisko pomocnika mleczarskiego i się dostałem! Pracuję już 4 miesiące. Jak można takie bzdury wypisywać o firmie, o której nic się nie wie. Ja rozumiem, że ktoś się nie sprawdził i mu nie przedłużyli umowy, ale te wszystkie anonimy i żale że też się ni boicie, że ktoś was do sądu za pomówienia poda. Firmę polecam, duża, poważna i uczciwa. Mam nadzieję, że będę pracował w niej jak najdłużej. Nie czytajcie bzdur, spytajcie tych co pracują

@Rafał R.

Jak po pracujesz dłużej to zobaczysz

Witam pana prezesa z grajewa,ten czlowiek niedlugo zacznie posylac ludzi na gilotyne. Nie szanuje pracownikow,a spoldzielnie traktuje jak swoja.Czy na takich podlych ludzi nie ma kary. Byly pracownik z Grajewa.

Marek z Niepołomic

Macie najlepsze na Świecie masło. Jestem marynarzem, dużo pływam. Kostka masła ŁACIATE, to coś z czym zawsze wypływam w morze. SUPER smaczne, SUPER zdrowe. Tak trzymać

Janusz

Na forum trafiłem przypadkowo. Jestem pracownikiem zakładu w Grajewie. Produkcja, nie biura. Wiadomo praca fizyczna, to nie siedzenie przed komputerem, ale... Od trzech lat jestem operatorem. Pieniądze jak na Grajewo, uważam że są w porządku. Podwyżki min raz w roku, nagroda roczna, dopłata do zakupów, chociaz w sklepie, wybór mógłby być większy i nie wiem, czy jest sens ludzi do tych zakupów przymuszać. Jak ktoś nie rozumie, że to wspieranie swoich, to trudno. Firmę polecam i jestem dumny ze tu pracuje. Pozdrawiam i uwazam, że powinno się swoje chwalić, szczególnie ze jest za co.

Nie polecam nikomu MLEKPOL w Mrągowie praca na trzy zmiany święta niedziele i soboty i noce godziny nadliczbowe za które nie zapłacą a wolne odebrać ciężko i zamarne pieniądze, atmosfera do kitu kierowcy co innego robio i co innego mówią, trzeba by było wszystko brać na pismie. Brygadzisci nie szanują pracowników jak SS postajisz pięć sekund już do ciebie leci akapusie i lizusy tym nikt uwagi nie zwróci. Na zakupy to też jedna wielka ściema a by się pozbyć produkty z magazynu o krótkim okresie czasu, tam jest upokorzenia, przymusowe pracowanie na stanowisku które ciebie nie dotyczy bo masz robić bo nie ma komu

Dt

W mlekpolu w bdg to pracuje sama patologia. Ludzie bez żadnych perspektyw, do tego robiących z siebie nie wiadomo kogo. Nie polecam nikomu tam iść bo was zjedzą kapusie A o firmie się nie wypowiem bo szkoda słów fałsz, brak szacunku nic więcej.

Krzysztof
@Dt

Kolego, nie obrażaj.

Joanna

@A rozumiem, że nie jesteś już pracownikiem firmy. Od jak dawna? Możliwe, że od tego czasu zaszły jakieś zmiany. Czy przyczyną odejść pracowników był właśnie nadmiar pracy? Co jeszcze masz na myśli mówiąc, że źle się działo? A ktoś z obecnych pracowników może powiedzieć jak sytuacja ta wygląda obecnie?

A
@Joanna

Obecni pracownicy się boją bo za wyrażanie opinii o kierownictwie w ZPM BYDGOSZCZ można zostać wyrzuconym z pracy...A jak źle się działo?Brak przerw śniadaniowych...Kolesiostwo i kumoterstwo..W ciągu miesiąca miało się mniej dni wolnych niż się należało...Ale listy obecności były podpisywane zgodnie z kodeksem pracy...A kierownictwo odnotowywało sobie ile dni wolnych jest winnych poszczególnym pracownikom...Reszta tego co się działo to już niestety temat dla PIP i sądu pracy...

Joanna

@Nieznany możesz powiedzieć coś więcej o tym jak wygląda praca w tym dziale? Piszesz też, że praca w firmie zależy od działu na jaki się trafi. Czy ma się jakikolwiek wpływ, czy też nowy pracownik dołącza tam, gdzie brakuje osoby do pracy?

A
@Joanna

Jeżeli chodzi o bydgoski oddział tej firmy na ulicy Niklowej 4 to jak jeszcze tam pracowałem to źle się działo.Ludzie odchodzili bo nie dość że pracowało się prawie wszystkie weekendy w miesiącu to jeszcze większość świąt...Zwykly szeregowy pracownik magazynu nabiałowego był dla Pana dyrektora G. śmieciem...

Nieznany

(usunięte przez administratora) . Zależy jeszcze na jaki dział się trafi bo jeśli na te stare zapleśniałe serki, masłownie itp. to nie ma tam życia ani roboty.

Zostaw merytoryczną opinię o Mlekpol Spółdzielnia Mleczarska - Grajewo

• Jak się pracuje w Mlekpol Spółdzielnia Mleczarska?

Zobacz opinie na temat firmy Mlekpol Spółdzielnia Mleczarska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mlekpol Spółdzielnia Mleczarska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 6 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mlekpol Spółdzielnia Mleczarska?

Kandydaci do pracy w Mlekpol Spółdzielnia Mleczarska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mlekpol Spółdzielnia Mleczarska