Opinie o Integrator Complex Sp. z o.o. w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Integrator Complex Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Integrator Complex Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Integrator Complex Sp. z o.o. w Kielce

Boss

Super

Cienias

Wśród odbiorców firmy PABLO są przedsiębiorstwa branży spożywczej czy chemicznej, jak również klienci z Rosji, Białorusi, Litwy, Uzbekistanu, Czech, Niemiec. To chyba nie jest tak źle.

luki

Firma zaczełą zatrudniac ukrainców brawoooo!!!

Wojtek

Widzę, że firma „PABLO” sp. z o.o.nie ma nowych ofert pracy? Myślę, że to dobry znak o stabilności pracowników. Chciałem dostać sie do firmy ale może ktoś ma wiedzę o wolnym etacie i mógłby podzielić się na forum.

logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
stary pracownik

Witam Do ~ Moniki- mianowicie, tam zawsze są nadgodziny, ale tak naprawdę ich nie ma, (usunięte przez administratora) no chyba ze się cos już od tego czasu zmieniło! A kase to Ci daje taka , na jaka się umówisz na początku, (usunięte przez administratora) Trochę (usunięte przez administratora) marudzi, ze nie ma z czego, bo dałby więcej, ale tak naprawdę każdy wie jak jest, ze ma i to nie mało! A i tak ludzie pracują, bo co maja zrobić. Do Dawid~ Masz racje co do tych lat, tyle tylko, ze jak nie było roboty to i znicze się robiło! Jak nie wierzysz to zapytaj (usunięte przez administratora) , no chyba, ze Ci kolana za bardzo chodza :-)! Rzeczywiście się rozwija, bo początki były nie po tej stronie co teraz, no i warunki. A teraz to macie miejsca, socjal, no i już kolejna Hala się stawia! A i ciagle się ogłasza o naborze na różne stanowiska, trochę mnie to zastanawia, no ale pozostawiam to wam... Pozdrawiam wszystkich pracujących, jak i tych chcących... Dla Ciebie (usunięte przez administratora) tez od byłego:-)

Dawid

Firma Pablo od 20 lat produkuje linie i maszyny pakujące dla różnych gałęzi przemysłu – m.in. branży spożywczej, chemicznej i kosmetycznej.Oferują także innowacyjne roboty przemysłowe, ta firma się rozwija , powiększa zakres działalności i piszę do z dumą jako pracownik.

Jak wygląda praca od strony konstruktorów/projektantów? Nadgodziny, najniższa krajowa, czy w miarę warunki i możliwość rozwoju?

Dominika

Czy dowiem się coś wiece na temat oferty pracy dla specjalisty ds dokumentacji/staż?

Toczek

Widziałem w grudniu ofertę pracy dla tokarza czy to jest jeszcze aktualne? Jakie zarobki mogą mi zaproponować i ewentualne bonusy? Może jakiś pakiet socjalny? A najważniejsze jak przebiega rozmowa kwalifikacyjna?Jakie mogą być pytania? Będę wdzięczny za informacje.

Cienias

Rozumiem że jak firma wymaga dobrej pracy to dla Ciebie jest wyzysk. Ja wiem swoje, że Pablo jest firma dobrą dla ludzi pracowitych. Ci którzy pracę traktują lekko pewnie muszą często zmieniać zakład i dlatego nie mają zdolności finansowej a to jest frustrujące.

Gienek

Racja! Dobra rada dla tych wszystkich którym pracować się nie chce. Mnie tu dobrze. Pracować trzeba. Jak wszędzie. Poszukują wyłącznie wysoko wykwalifikowanych fachowców.

too late

Oczywste jest, że benefity są ważne @Olkop, ale ciekawi mnie czy wypłata jest adekwatna do powierzanych zadań, wiecie?

bartek

Bardzo często się ogłaszają czyli rotacja duża a jak duża rotacja to jest coś nie tak.

Radek

Oferty pracy pojawiają się bardzo często szczególnie na projekt praca. Czyli rotacja jest chyba duża. Ile tam można średnio zarobić?

timon

A jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na specjalistę ds. eksportu? bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub języka niemieckiego to nie jest duży wymóg do spełnienia, a skoro jest dwuskładnikowe wynagrodzenie to dobry znak.

Szeryf

Nie Kielce tylko pod Kielcami. Nowsze niż z sierpnia? To są te same ogłoszenia co były w marcu! Jakoś nie mogą znaleźć pracowników...albo pracownicy nie chcą pracować.

Daniel

Ta firma jest świetna warunki znośne pieniądze też i pracodawca celujący.pracowałem tam 2lata i żałuje że odszedłem .

Ciekawy

Były premie dla wszystkich? Czy goła wypłata...jeśli takie zarobki można nazwać wypłatą.

!

Próbuje odnaleźć się w tej firmie. Na dzień dzisiejszy tam zbyt mało ludzi na tą ilość pracy. Bardzo różne projekty. Mają zamówienia.

Zostaw merytoryczną opinię o Integrator Complex Sp. z o.o. - Kielce

• Jak się pracuje w Integrator Complex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Integrator Complex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 63.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Integrator Complex Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 55, z czego 19 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Integrator Complex Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Integrator Complex Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Integrator Complex Sp. z o.o.
4.1/5 Na podstawie 201 ocen.

Integrator Complex Sp. z o.o.