Opinie o Icredit w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Icredit. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Icredit o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Icredit w Łódź

Nie lubie Zmiji ale to juz prz

A moze sie cwaniaczku przedstawisz jak takie oszczerstwa piszesz?

@Nie lubie Zmiji ale to juz prz

Daj mu/jej upuścić pary :) Może tutaj się uda skoro w oczy nie potrafi się wyżalić :D

do ciebie
@Nie lubie Zmiji ale to juz prz

po co ma się ktoś przedstawiać boli cię to, przecież w firmie wszyscy wiedzą o tym, przecież on sam się z tym obnosi na legalu.

To forum to kpina

Zwolnili cie, a teraz tu wylewasz swoje zale? Oj, jakie to meskie ... zal

Art. 212 kk - ja nie podpuszczam.... Ale :D

Widać same desperatki..Wrr obleśny troll...

Doradca

Z tego co plotki niosą to on chyba jako jedyny RM lub wyżej kasjerek nie pukał... Heheheh

Jo

Oszczerstwa?hahahahehehe.

Kasjerka

Bzykalam sie z nim kiedys ale byl daremny i mial malego

@Kasjerka

Ale z (usunięte przez administratora). Bo podobno ten drugi nie potrafi mijał żadnej :) Nawet trenerki :)

Abcd
@Doradca

Widzę,że RM (usunięte przez administratora) cieszy się ogólną sympatią i szacunkiem otoczenia...cóż..na pewne rzeczy trzeba sobie zasłużyć.

Gfss
@Abcd

Chwast i tyle...

Hdudhdb
@Gfss

Chwast to dumał twoja stara baranie :)

@Hdudhdb

Do kolegi wyżej.Twoja wypowiedź w 100% oddaje poziom i atmosferę panującą w firmie.Czyli potwierdzają się tezy innych.Akurat na temat pana o którym jest ta dyskusja mogę sporo powiedzieć.Ludzie nie przesadzają pisząc o nim wypowiedzi.(usunięte przez administratora)

Kijwoko
@Nie lubie Zmiji ale to juz prz

Dam ci (usunięte przez administratora) nawet adres

Kijwoko

Ale co?frajerze

Bykulec

Łapie naiwnych/ne na swoją firmę w UK:)hahahahehehe. Ciekawe co na to żonka?

Artur
@Bykulec

Jednoosobowa firma w branży IT faktycznie zarejestrowana w Londynie.Prawdziwa korporacja. ..i powód do dumy

Haha

Zajady od lizania parówy.

Zajadodparówy

(usunięte przez administratora)...coś trzeba w pracy robić..żałosne (usunięte przez administratora)

Bartek

Wszędzie trzeba pracować,wiadomo nie ma nic za darmo.Jednakże praca w tej "firmie" jest ewenementem na pewno na skalę conajmniej krajową.Trudno to nazwać firmą.Na wsparcie,radę,wprowadzenie w obowiązki nie ma co liczyć pewnie dlatego że nikt nie wie co trzeba robić.I tu się kłaniam kompetencje,których zwyczajnie brak.Rotacja ogromna bo średnia pracy oscyluje w okolicach miesiąca.Pracodawca nieuczciwy.Szukają pretekstu i możliwości byleby obciąć co się da.Najlepiej byłoby dopłacać.Brak szacunku,brak wsparcia no ale czego się spodziewać po prostakach z kompleksami.Jak przedmówcy popieram stwierdzenie iż szkoda czasu,zdrowia na buractwo,pieniędzy z tego też nie ma.Szukają frajerów. ..

Nic dodać nic ująć...

jest taka osoba która jeździ oficjancie z bronią za pełnym przyzwoleniem Łodzi, jest to regionalny w Gliwicach ,a jego kolega to ten co straszy staruszki i każe im skakać z okna .Firma w 100% popiera takie działania

Fan rm z gliwic
@Nic dodać nic ująć...

Człowieku z Jaką bronią on krzywdę sobie może zrobić długopisem a nie mówiąc już o używaniu broni czy masz na myśli tego który przy kluczykach od samochodu lub od mieszkania nosi kij bejsbolowy

Fan rm z gliwic
@Nic dodać nic ująć...

Czy to ten sam cwaniak o którym myślę że wszystkim opowiada że ma w Anglii wielką firmę a to tylko sobie pracuje dla zabawy żeby zabić swój wolny czas czy mówimy o panu wąż żmija czy jakoś tak

Hahaha
@Fan rm z gliwic

Ma...krzywe nogi jak ...bajkopisarz i mitoman

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Doradca

8 miesiecy pracy jako doradca. Srednio 1500 - 1800 na reke miesiecznie. Jest to moja dodatkowa praca. Dla mnie jest bardzo fajna. Teraz czekam na fale bzdurnych komentarzy, ze tak sie nie da, bo ci co to pisza wiedza lepiej ile ja zarabiam i jak ja pracuje. Pozdrawiam

dora
@Doradca

i spać po nocach nie możesz, że tyle zarabiasz i musiałaś się z tym kimś podzielić w internecie o 23:47

=!@€=+]|????
@dora

Nosz tos do pieca dowalil. Czepiac sie ludzi ze sobie wieczorem na necie siedza . Nie wolno przeciez nic dobrego o firmie pisac wieczorami bo jak to tak to. Zajmij sie zyciem lepiej

@=!@€=+]|????

Rzeczywiście wieczorem ha ha a może o północy, juz niedlugo sama się zajmiesz życiem pisząc tu jak made in Bułgaria się pozbędzie ciebie,

bercik

a moze tak podsumuwując to wszystko zaczniemy od tego jak działa firma ogólnie wykorzystujac pracownika za marne grosze

bercik
@Doradca

hahahaha ciekawe ilu musisz miec klientów ze tyle zarabiasz a i drugie musisz tez miec wysoki rating ja mam 150 i zarabiam okolo 700 netto

Logiczny
@bercik

150 Klientów * 100 zł (miesięcznie) = 15000 zł zbiórki (trochę słabo, ale cóż) 15000 zł * 5% (zakładając, że masz niski rating) = 750 zł brutto. Przy takiej bazie i takiej zbiórce w sumie to jak nie wiem po co cię trzymają. Biorąc pod uwagę refinanse i sprzedaż, której musisz nie robić.

@Logiczny

Trochę kiepsko... Ja pracuję 5 miesięcy... Mam 100 klientów i zbieram ok 35.000 zł 35.000*8% = 2.800 brutto + sprzedaż Ale jak się siedzi w domu to się g.... zarobi. Prawda jest taka, że żeby zarobić ok 3500 na rękę to trzeba się nalatać, ale gdzie nie trzeba ??? A kierownicy są różni !!! Byli gorsi, są teraz lepsi... I jakoś zaczyna to iść do przodu.

@CC

Dla jasności, bo zaraz mi ktoś zarzuci, że nie mogę mieć tyłu klientów w 5 miesięcy. Zaczynając dostałem 48 klientów po doradcy który został zwolniony.

Wiem kim jestes ...
@CC

panie RM, pan to juz chyba sie gubi, kim pan jest w tej "firmie", teraz pan dorabiasz jako kreatura wizerunku na goworku? Najpierw podpisujesz sie jako logiczny, potem jako CC. Wczesniejsze wpisy jako Doradca, za chwile schizofrenia cie dopadnie.

Bebebe
@Wiem kim jestes ...

Hehehe. Tutaj to chyba wogole że 1-3 ciuli o osobowosci mnogiej pisze... A część to pewnie na L4 od psychiatry siedzi :)

Bubu z dzupli
@Bebebe

Wiesz, ze zawsze poznam twoje wpisy :) Po tylu wspolnych roastach mailowych to wiesz, ze to sie wylapuje jak automat :)

Scyzoryk
@anonymous

Z takimi błędami to pewnie z zagranicy jesteś albo Dyrektor Sprzedaży w tej firmie. Niestety w tych negatywnych komentarzach jest sporo prawdy (chamstwa i bezsensownych wycieczek personalnych również). Niech ludzie wiedzą do jakiej firmy aplikują. A prawda nie jest różowa, przy dzisiejszej sytuacji na rynku pracy, nie ma najzwyczajniej w świecie potrzeby tracenia czasu na iCredit.

Wysmiewca
@Scyzoryk

Polska mowa trudna mowa :D

Giani

Przeszedłem do icredit z innej firmy pożyczkowej. W sumie to sobie chwalę zmianę bo wynagrodzenie na czas, płacą za zamkniętą pożyczkę, za zbiórkę można dostać nawet 8% (zależy od reitingu). Teraz zmienili tez system wynagrodzeń i za nówki dostaje się sporo więcej. Atmosfera dobra, ludzie w porządku. Z tego co słyszałem sporo też się rekrutuje i mają spore plany na rozwój w 2018. Więc warto wysyłać CV. To, że tu nie publikują ogłoszeń jeszcze nic nie znaczy. Polecam sprawdzać pracuja i olx bo tam jest sporo ogłoszeń. Ogólnie polecam

robson
@Giani

Napisz jeszcze że stawka za umowę jest w brutto więc na renkę szału nie ma żadnego.Generalnie każda firma wychodzi lepiej jeśli chodzi o zarobki a przy tym jest inna atmosfera pracy bez takiego terroru jak w icredit.

Mad
@Giani

Musisz być bardzo zdesperowana....

Giani
@robson

Napiszę, i co z tego ? Chcesz to pracuj, nie chcesz to nie pracuj. To twoja decyzja.

Aga
@Mad

Wydaje mi się że bardzo naciągnięta ta twoja opinia jak to dobrze jest...( Jestem z tych co wiedzą co mówią)

szukampracy

Gdzie można Aplikować ?

@szukampracy

olx, pracuj . pl

Szukający
@Giani

Macie jakieś linki do ogłoszeń ?

Zgadza sie.

Robson44

zostałem zwolniony z icredit Tarnowskie Góry bo pani kierownik Marzena chciała ze mnie zrobic pieska A na dodatek zatrudnili jej męż który oczernia i mowi fałszywe pogłoski ze zostałem zwolniony bo przekręty robiłem ( ciekawe jakie hahaha ) nie warto tam pracowac bo sami widzicie do jakiego stopnia sa zdolni

"Kierownik" hahahaha

Abcd
@Robson44

Bo to zwykłe śmiecie i chwasty

Cmmmok
@Robson44

To tam jeszcze ktos pracuje w Tarnowskich?????? Ha ha ha ha

Info

Jest pełno ogłoszeń na liderów zespołu. Warto wysyłać podanie?

Hulboj
@Info

Wyślij.masz robotę na bank.przy takiej rotacji biorą kryminalistów, upośledzonych,jednym słowem wszystko jak leci

@Hulboj

Hulboj... Chyba już nie pracujesz... Jak bardzo upośledzony byłeś skoro przy takich wymogach się nie utrzymales ?

Warto

Area
@Doradca

Nie warto totalnie więcej zarobisz jako kasjer niż tu jako kierownik podkreślam kierownik czyli osoba zarządzająca, praca od rana do wieczora nawalisz tyle godzin ze za te godziny wszedzie indziej zarobisz więcej, brak auta i swoim jeździsz zero zwrotów za amortyzację, jednym słowem podstawa najsłabsza w branży dlatego kazdy tylko na chwile i ucieka, i drodzy pracownicy firmy nie piszcie o premii bo jest nie do zrobienia ustalana w sposób aby jej nie wykonać.

@Area

Skoro premi nie widziałeś, to z tego gorszego sortu ci się nie utrzymał być musiałeś/łaś :) W sumie nie dziwne w takiej m razie, że w czasie przeszłym :) A cele miesięczne są mniej więcej na poziomie celów tygodniowych w Prowidencie czy w Bocianie :)

Hulboj
@Doradca

Owszem, nie pracuję .Zwolniłem się sam po niecałych dwóch miesiącach,gdzie i tak było to o wiele za długo.Obraz nędzy i rozpaczy,totalna parodia i kpina.Pracownicy bez podstawowej wiedzy,kompetencji.Firma nastawiona na wyzysk,oszukiwanie nie tylko klientów ale i własnych pracowników.Jak ktoś wcześniej napisał parodia korporacji i to doskonałe oddaje sytuację panującą w tejże instytucji.

J23
@TL

Kolega TL to też z zagranicy? Jak ta firma? Bo próbuje odgadnąc w jakim narzeczu jest napisany komentarz. Tak na marginesie, to przynajmniej warto wiedziec jak poprawnie zapisać nazwę lidera rynku w branży, w której jest się lepszym sortem.

Info

Jakieś argumenty?

area
@TL

cieciu kochany nie porównuj bociana czy providenta bo firma icredit jest 100lat za nimi tam kierownicy doradców maja więcej tablet auto od pierwszego dnia pracy, w icredit jeszcze rok temu nie potrafili dać auta dla regional menager śmiech na sali kierownik regionu co ma swoim jeździć i dalej wszystko na papierze robione, cele? mam o celach napisać a może tabelkę dodać ile osób robi te cele na tyle oddziałów kilka osób i to tylko sprzedaż, ps: zajmijcie się lepiej machlojkami a jak jesteś taki cwaniaczek to dawaj nazwisko lub region to zaraz ci powiem te twoje cele i czy je wykonujesz, i proszę nie każe ci pisać z interpunkcjami ale tylko składnie i po polskiemu.

Pracuj:)
@Info

Tak, zawsze warto spróbować.

Nie bądź iCretynem.
@Pracuj:)

Pracuj, pracuj. Jak już zlapią naiwnego co chociaż rozważa pracę na tych warunkach, to nie dadzą zrezygnować z rozpoczęcia pracy. Po miesiącu już sam zrozumiesz dlaczego. Jak nie masz innych opcji to idź na przeczekanie. Tylko nie podchodź poważnie, a raczej jak udział w kabarecie na żywo ;)

Ruda Bikerka
@Nie bądź iCretynem.

MarkoPolo

Nie polecam, słabe zarobki, na śląsku AM to zezowaty (usunięte przez administratora), ogólnie kicha.

Hcter

Piszcie o przekrętach w Gliwicach.A wszystko za wiedzą wspaniałego RM padalca..

Asa
@Hcter

Długo by pisać...

Ł
@Hcter

Niektórzy nie chcą pewnych rzeczy widzieć.Mają lepsze rzeczy do roboty typu panienki....

Zainteresowana

Gdzie są jakieś ogłoszenia o naborze doradców?

Rekrytacja
@Zainteresowana

Przepraszam za literówkę. Aktualne ogłoszenia rekrutacyjne znajdziecie tutaj: https://icredit.olx.pl/

CC

Jestem konsultantem. Wracam do domu i nie myślę o pracy i to plus. Dużo nauki na początku, praca nie dla każdego. Musisz być ogarnięty. Jak ktoś nie umie sprzedawać pożyczek to nie może tu pracować, to oczywiste! Generalnie Polecam :)

Do cc
@CC

Nie myślisz to widać, wracasz do domu i o 22:31 nie masz nic innego do roboty tylko siedzisz na forum i piszesz jaka cudowanie praca czyli jednak myślisz o pracy nawet zamieszczając post, ciekaw jestem kto ci to kazał napisać aby d...e wylizać TL,RM masz to w umówie aby lizać tutaj rowa.

@Do cc

Ale Bezproduktywny baran__z Ciebe :) Nawet szkoda slow...

Do cc
@CC

(bezproduktywny) haha wiem kim jesteś a ty jesteś klopsik i rowo lizajec , idź na skargę i popłacz się mimo tego że twierdzisz iż nie myślisz o pracy jednak tu siedzisz i myślisz ;-)

Qasiq

Pan RM z Gliwic jest największym filarem,podporą i opoką firmy.Jest dla wszystkich miły a zwłaszcza dla klientów ,prawdomówny,nikogo nie oczernia, kompetentny.Nieprawda że z każdą sprawą biega na policję by uwalić niepokornych klientów a organy ścigania wykorzystując kłamstwą i oszczerstwa traktuje jak firmę windykacyjną i sposób na swoje kompleksy i podbudowanie ego.Nieprawdą również jest to że wykorzystuje innych pracowników.To chodzący ideał, na którego zawsze można liczyć.

Jdjxbdudjsnxhxjslabxbxi k
@Qasiq

Hej, to moj sposob na dowalanie :) Powodzenia!

Htex
@Jdjxbdudjsnxhxjslabxbxi k

Bo to zwykła faja jest

iCredytowicz

Chcecie znac prawde o pracy w iCredit? Oto ona: Doradca: zarobki od 2% do 9% zebranej kwoty od klientow. Zalezne to jest od tzw. ratingu - zapytajcie jakiegokolwiek doradcy co to jest to tylko zrobi wielkie oczy, doradcy tego nie rozumieja, ich kierownicy tego nie rozumieja, a zarzad twierdzi, ze to jest remedium na cale zlo. Malo tego, doradca ma tylko czesciowy wplyw na wartosc swojego raitingu. Doradca dostaje jeszcze 50 zl za nowa umowe i 20 za kolejna. Wszystkie stawki brutto. Team Leader, Kierownik Zespolu, czy jak ich tam nazwiesz. Najczesciej ma cale miasto pod soba, ale zdarzaja sie i tacy co maja po 3 miasta. Podstawa 2500 brutto, jezdzisz swoim samochodem, a w zamian otrzymujesz od firmy 500 zl na paliwo, chyba ze ci sprzedaz nie wyjdzie to 300. Nie jest wazne ile musisz przejezdzic, w Bulgarii i Rumunii 500 zl wystarczy to i dla Ciebie bedzie wystarczalo. Premia max do 3000 brutto za realizacje 3 celow. Tak z technicznych spraw. Co do samej pracy. Codziennie zbierasz pieniadze i wyplacasz umowy, jako kierownik tak samo bo zawsze masz za malo doradcow. Udajesz windykatora i bujasz sie po najwiekszych melinach swojego miasta bo nikt inny nie chce tego wspanialego produktu, ktory aktualnie jest chyba najdrozszy na rynku. Nikt cie nie szkoli, jedynie wytlumacza ci system na ktorym sie pracuje, masz do niego dostep tylko w biurze, bo o laptopie albo przyzwoitym telefonie zapomnij. Zadnych szkolen rozwojowych, sprzedazowych czy windykacyjnych. Szkolenie w terenie polega na rozklejaniu ulotek po slupach i klatkach schodowych. Jak zabraknie papieru w biurze do drukowania, to masz problem. Taki zakup za ogromne 20 zloty wymaga akceptacji samego prezesa. Wiec najlepiej jak bys przyniosl swoj papier. Ogolnie jest wesolo, jak ktos chce zobaczyc czym jest parodia korporacji to jest to chyba najlepsze miejsce w naszym pieknym kraju. Jak ktos potrzebuje wiecej info, niech zostawi maila. Pozdro.

@iCredytowicz

Ty -Area General Manager, Bezpośredni przełożony lub Dyrektor Sprzedaży, mazes nazwać sobie jak chcesz... "Zadnych szkolen rozwojowych, sprzedazowych czy windykacyjnych. Szkolenie w terenie polega na rozklejaniu ulotek po slupach i klatkach schodowych. " A ty ku**** po co jesteś jako kierownik?

@iCredytowicz

Kolega zapomniał jeszcze dodać, że za pracę w sobotę nie ma wynagrodzenia ani dnia do wybrania ... Masz przyjść bo firma Cię potrzebuje, znaczy się nie ma obowiązku w teorii, ale w praktyce ...

@TLka

"nie ma obowiązku " sama mówisz... pracujesz jeśli chcesz realizować cele.

@Luna

To taka bułgarska interpretacja prawa pracy?

@TLka

NIE MA OBOWIĄZKU, CHCESZ PRACUJ- NIE CHCESZ, TO NIE PRACUJ.

@Luna

Myslisz, ze jak uzyjesz caps locka to twoja wypowiedz zmieni sie w logiczna? Co to znaczy, ze jak chcesz to pracujesz w sobote, a jak nie chcesz to nie pracujesz? Tym osoba, ktore pracuja w sobote, pracodawca ma obowiazek wyplacic wynagrodzenie dodatkowe lub dac dzien wolnego. A nie umozliwic realizacje celow. Wam sie dalej wydaje, ze jestescie w Bulgarii, Rumunii czy na Ukrainie?

@iCredytowicz

Ludzie! Przestańcie pierdzi.elić w reszcie. Nikt nie che czytać wasze bzdurne-bezsensowne komentarzy, którzy nie ma nic spólnego z rzeczywistością.......

Scyzoryk
@anonymous

Z takimi błędami to pewnie z zagranicy jesteś albo Dyrektor Sprzedaży w tej firmie. Niestety w tych negatywnych komentarzach jest sporo prawdy (chamstwa i bezsensownych wycieczek personalnych również). Niech ludzie wiedzą do jakiej firmy aplikują. A prawda nie jest różowa, przy dzisiejszej sytuacji na rynku pracy, nie ma najzwyczajniej w świecie pptrzeby tracenia czasu na iCredit.

Karol

Ta firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Może nie każdy nadaje się do pracy?

Mickey
@Karol

Hahaha

@Karol

(usunięte przez administratora) się nie nadają..!!

Daniel

Nawet najlepsza firma ma swoich hejterów!!

Dendek
@Daniel

Pewnie :D

On

Wiecej niz ty

Am menager
@On

Jako am wychodzę ponad 10.000 a dodatkowo mam w pierony lodów gratis robionych przez takich pajaców jak ty

Gtrdvg

Powinien liścia w ryło

Zdezorientowany klient

Co się dzieje w Zawierciu? Nikt tu rat nie odbiera, do nikogo się dodzwonić nie można, nawet do biura. Firma się zamknęła?

Kontakt
@Zdezorientowany klient

Nr kontaktowy do nowego doradcy w Zawierciu:(usunięte przez administratora)tel. 691 830 206 lub infolinia 221 221 100

Klientka

Witam Icredit w Bydgoszczy to jedna wielką parodia z dnia na dzień nie zostaje się kierownikiem ani dyrektorką nie traktuje się pracowników jak śmieci a co najlepsze robi lewe umowy przychodząc pocztą do klienta a jak jest się oszukanym to gratis ruscy windykatorzy przychodzą i zastraszaja kobietę z dziećmi a co najlepsze oszukują kierowniczka że podjęli negocjacje !!!

J23
@Klientka

W tej firmie się z dnia na dzień wszystko zmienia. W Bydgoszczy tez lewiznę piszą?

Czy to prawda, że pod rządami Pana K. wszyscy na biurze w Dąbrowie się zwolnili? Ma ktoś info w tej sprawie?

@Paweł

Cały skład jest wymieniany

Doradca

To niby fakt, ciekawe czy polityka "dobrych zmian" będzie sobą zmiana :)

Zostaw merytoryczną opinię o Icredit - Łódź

• Jak się pracuje w Icredit?

Zobacz opinie na temat firmy Icredit tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Icredit?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 3 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Icredit?

Kandydaci do pracy w Icredit napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Icredit