Opinie o Icredit w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Icredit. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Icredit o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Icredit w Łódź

Qazxse

Nie polecam pracy w iCredit. 1. Słabe zarobki 2. Praca zabierający cały dzień 3. Brak auta służbowego na stanowisku kierownika sprzedaży [ to jakiś żart] 4. Ciągłe rekrutacje. Niestety widać, że nie potrafią nikogo zatrudnić. NIKT NIE CHCE TAM PRACOWAĆ.

Klient

Racja, głośna sprawa Ta osoba , z nią coś nie tak Bić klientów, poniżać ,wydzwaniac w nocy. Kobieto wstydź się, a firma tym bardziej, że ma takich pracowników

Pracownik biura

Jak widze, że kłamstwa i wypociny to mi się niedobrze robi! Pracuje już kilka lat i nie widze żadnych wad tej firmy. A ci co źle piszą to są po prostu leniwi i nie chce im się pracować tyle w temacie. Biura zamykają dlaczego? Bo doradcy mają gdzieś swoją pracę i nie dzwonią do klientów.

ISIA
@Pracownik biura

Pracuję w ICredit już od kilku lat i uważam, że jest to dobry pracodawca. Osoby, którym się nie chce pracować, które uważają że się im " należy " nawet wtedy gdy się leży, które nie dostają wymarzonych profitów są niezadowolone i wystawiają negatywne opinie.

Uważałbym na zatrudnianie sie w tej firmie- wg info z KRS firma ma powiązania bułgarskie.

Odp

Mieszczenie się w limicie np. Jest cel 6 tys. I nie możesz przekroczyć tego limitu bo nie dostaniesz premium czyli cały czas musisz zbierać długi i nie pozwolić by ktoś nie placil

Malwa Nowy wpis

Dzień dobry, czytam teraz ofertę dla doradcy kredytowego i jest w niej napisane, że wymaga się motywacji do podjęcia pracy, zaangażowania i sumienności. W sumie nie ma niczego o doświadczeniu. to jak taki kandydat teraz jest sprawdzany?

Kasia Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 24 dni.

Zastanawiam się nad podjęciem pracy jako doradca. Czytając negatywne opinie mam dużo obaw. Zapytam wprost ile może zarobić doradca? Jakie trzeba spełnić warunki aby zostać zatrudnionym ? Jakie są kryteria i wymogi dla team leadera ?

W przypadku księgowego mile widziana jest znajomość języka angielskiego w celu korespondencji służbowej i sporządzania raportów. A jeśli kandydat nie zna go na tyle, aby pisać? Odpada w przedbiegach, czy doświadczenie w księgowości jest ważniejsze i można liczyć na wsparcie - kursy itp.?

Mariusz Nowy wpis

Omijajcie tą firmę z daleka (usunięte przez administratora) na pensjach oni myślą że ktoś im będzie pracował na pełny etat sobota niedziela za 1600 zł (usunięte przez administratora) !!!

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Po przejrzeniu tych ostatnich wpisów chyba trochę z innej beczki napisze, ale widziałem, że kiedyś szukali tu do siebie specjalisty ds. IT. na ile praca na tym dziale byłaby jeszcze możliwa? po prostu lokalizacja biura i wskazany zakres zadań by mi odpowiadał, ciekawe jak teraz praca wygląda

Robert

Jeśli ktoś chce być (usunięte przez administratora) zapraszam do Icredyt chamstwo wciskają jakieś pakiety i od tego liczą odsetki puzniej do spłaty kolosalnie pieniądze

@Robert

Ja to już mam dość, odstąpiłam od tych pakietów. I musieli mi zwrócić pieniądze. To jest lichwa.

@Robert

Już kiedyś o tym pisałem.W ten sposób omijają ustawę antylichwiarską i tym samym ustawowe oprocentowanie.Pompują bzdurami kwotę zadłużenia,kary umowne itp.To jest nie tylko lichwa,ale (usunięte przez administratora) i zwykła kradzież.Ciekawe czy odprowadzają podatki...W sądzie nie mają szans..z taką umową.Nagrywać wszystkie rozmowy,telefony,wizyty.nie trzeba o tym informować i można śmiało wykorzystać gdy jest się stroną rozmowy...zwyczajnie nie bierzcie u (usunięte przez administratora)..

M
@Klient

Jaka możliwość odstąpienia od pakietów w tekście Trwania????

M
@Klient

Jak odstąpiłeś/aś od tych pakietów?

Rozwiniesz trochę ten temat? co to może oznaczać? Nie wiem jak to ostrzeżenie intepretować, a widzę po ogłoszeniach, że właśnie potrzebni są kierownicy zespołu na trzy miasta, interesuje mnie jedna lokalizacja, lecz nie chce jeszcze zdradzać która. Jak obecnie się zarabia na tym stanowisku? i jakie są aktualne zespoły?

Fonsi

Zarobek to najniższa krajowa. Plan nie do zrobienia. Wiec nie licz na premie

Bylem widziałem
@Fonsi

Nie zapominaj brak auta służbowego a dodatek paliwowy to kpina za te pieniądze daleko nie pojedziesz. Bardzo żerują na ludziach jesli masz bazę klientów wycisnąć cie jak cytrynę i zwolnią

@Bylem widziałem

Podacie konkret odnośnie planu? Z takich ogólników to się nie domyślę a chce poznać warunki od strony osoby, która jednak wszystko wyrobi. Wtedy potencjalnie jaka premia mi wpadnie? Są w ogóle tutaj oferowane jakieś bardziej zaawansowane szkolenia? Co do bazy to nie można jej przypadkiem jakoś chronić?

Odpowiedź

Cel kierowniak jwst miedzy 35-40 szt. Umów bez odstapien. Aktywnych doradców musisz miec musza podpisywac wnioski. I cel zaległościowy w którym musisz się zmieścić w tych czasach praktycznie nie realne zebys sie w tym mieścił. By zrobic cel bedziesz bazowac na swojej bazie. Aktualnie firma przyjęła taktyke zw zatrudniają kierownikow na 3 miesięce i sie zwalniają. Szkolenie jest owszem ale tak późno go dostajesz ze przez pierwszy miesiąc uczysz sie sam.

Odp

Może znajdzie się tu osoby, które pracują dłużej niż trzy lata? Nie ma osób o większym stażu pracy? tak w jednym wątku zasugerowano. Po tych trzech latach można w ogóle coś zyskać dodatkowego? Podwyżkę lub jakiś przywilej?

Boguśka

Co do tych podwyżek które ktoś sugerował to miałyby być przyznawane jedynie za dłuższy staż pracy? ale czy za tym idzie jakaś większa liczba obowiązków lub cokolwiek? zastanawiam się jakie są jeszcze podstawy co do tego by moc ubiegać się o lepsze zarobki?

Aneta

Jako może nie pracownik, ale były klient wypowiem się, że z tak arogancka firma w życiu nie miałam do czynienia. Zastraszanie, wydzwanianie, smsy z groźbami, mimo lekkiego opóźnienia i poinformowaniu o terminie uregulowania. Na szczęście już spłaciłam tą lichwę i nigdy w życiu nie wrócę. Dodam, że przez okres spłaty przedstawiciele zmieniali się jak rękawiczki, a ów groźby telefoniczne i smsowe stosowane były przez kogoś wyżej. Jeżeli buraku to czytasz, mam nadzieję, że karma do Ciebie wróci.

Czy jest możliwość pracy w Icredit na część etatu?

życzliwy

Mam sporo nagrań o relacjach wewnątrz firmy,(usunięte przez administratora),seksizm itp,mam filmiki z akcji windykacyjnych opornych klientów,zastraszanie,naklejki,poniżanie,ba wręcz grożenie..Juz nie pracuję a cały materiał odpowiednio wykorzystam łącznie z Youtubem..i kto jest triumfem??

Klik
@życzliwy

Niestety ja również nie mam dobrego zdania o tej firmie. Przedstawicielka podająca się że jest kierownikiem napadła na mnie. Została wduszony jej kluczyk od samochodu w mój dekold. Chamskie aroganckie zachowanie po moich słowach że jej więcej nic nie zapłacę, że to co dostałam zapłaciłam i ani grosza więcej już nie będę im płacić. Czekam aż podadzą sprawę do sądu.

@Klik

Nie podadzą, bo wiedzą że przegrają w sądzie.To zwykla lichwa,stąd zastraszają bo na drodze peWnej nic nie są w stanie osiągnąć..

Czy każdy może się zgodzić z tamtym stwierdzeniem, że rotacja tutaj jest non stop? Bo jeżeli tak to skąd biorą tak naprawdę stale kogoś chętnego? Co takiego jest oferowane co w zasadzie zachęca?

Odpowiedź

Biorą naiwnych ludzi którzy nie czytaja opinii o pracodawcy. A po okresie probym rezygnują z pracy bo wychodzi całe kłamstwo i obłuda. zatrudniają tez ludzi którzy są po innych firmach pożyczkowych niekoniecznie z dobra reputacją.

Znawca

Nie, nie można stwierdzić

Znawca
@Odpowiedź

Wiadomo, jakie osoby piszą tutaj komentarze. Nie każdy (usunięte przez administratora) czyta tutaj komentarze, bo kto chce czytać niewiarygodne opinie od nieudaczników? Co więcej, część z nich jest dodana przez pracowników GoWork

@Znawca

To dlaczego jakiś sygnał względem rotacji pada? O jakiś konkretny dział chodzi w takim razie? rozwiniecie to? Na który można na spokojnie aplikować i czuć się bezpiecznym?

Informacja

Aktualna informacja żadna firma już pożyczkowa nie ma bezpiecznego stanowiska będą kolejne ustawy nakładane na firmy i w taki sposób firmy pożyczkowe mają zniknąć. A tak przy okazji w dziale sprzedaży finansowej nie ma bezpiecznego stanowiska nawet w bankach prosty przykład nie ma sprzedaży nie ma Ciebie.

Pracownik biura

Fan icreditu
@Pracownik biura

Które biura zamknął iCredit?

@Pracownik biura

(usunięte przez administratora)!,firma jest bandycka,nie odprowadza podatków,umowa to Oszustwo!!!wymyślone koszta i kary .Firma jest nieuczciwa,działa już poza prawem łącznie z działaniami bandyckim zakresie windykacji.(usunięte przez administratora)

Kot
@Fan icreditu

Pracuję w iCredit już kilka lat i uważam że firma jest ok. Nic.nie wiem na temat zamykania biur.. Źle opinie piszą z reguły osoby, którym firm dziękuję za współpracę. Myślę że w tym przypadku tak właśnie jest.

Przekot
@Kot

To masz złe info. Pierwszym biurem które zostało zamknięte jest BYTOM. !! Biura już nie ma. Niestety na tym się nie skończy.

@Pracownik biura

Bzdury....żenada..to najgorsza firma z jaką miałem do czynienia.Olewactwo,brak wiedzy,brak kompetencji, cwaniactwo,(usunięte przez administratora),(usunięte przez administratora),(usunięte przez administratora)...ani jednej cechy pozytywnej.Klamircie klientów, szefostwo i siebie nawzajem.Istny cyrk..

@Kot

(usunięte przez administratora)....wszyscy wokół winni.taka wasza polityka wyssać w miesiąc ile się da i wymienić na innego naiwniaka..

Jolanta

To już sie staje nudne. Zacznijcie pisać mertoryczne opinie na temat firmy, a nie ciągle jakieś peronalne uwagi. Jak macie coś do konkretnych osób, to załatwcie to osobiście, albo przez maila. Ktoś, kto naprawdę pracował w iCredit ma przecież kontakt do swoich przełożonych czy współpracowników. Najwyraźniej osby, którym coś się nie podoba kryją się za nickami bo boją się konfrontacji, nie mają odwagi skotaktować się osobiście i wyjaśnić sprawy.

@Pracownik biura

Bredzisz...opłacany (usunięte przez administratora) tą firmą nie ma prawa istnieć zgodnie z polskim prawem.Od (usunięte przez administratora)wewnątrz do (usunięte przez administratora)metod windykacji...żenada ..

ISIA
@Pracownik biura

A na jakich innych stanowiskach prócz doradcy będzie można się tu jeszcze zatrudnić po nowym roku? widzę generalnie taki świeży wątek w którym niektórzy raczej odradzali współpracę… Firma zwróciła moja uwagę wstępnie ze względu na ten 10-cioletni staż. sądziłem, że może starsi pracownicy się tu znajda? Czy rotacje z czasem są większe czy raczej to normalnie, że teraz na przykład są wystawione 3 ogłoszenia?

Rotacja jest tu nonstop to że nie ma ogłoszeń to szukają ludzi cały czas. Chcą odmienić wizerunek tej firmy ale jeśli nie zmienia samych dyrektorów i dział bezpieczeństwa to nic nie da. (usunięte przez administratora) na kółkach to za mało powiedziane. W tej firmie bardziej z ludzi chcą zrobić złodziei niż pracownika roku .

Tomasz Nawłoka

Dzień dobry Jestem właśnie po rozmowie rekrutacyjnej w firmie miasto Wrocław, pierwszą rozmowę miałem z Panią która wydała Mi się bardzo kompetentna oraz posiadała ogromną wiedzę na temat działania firmy.Druga rozmowa była z Panem, który jeszcze bardzie wydawał się odpowiednią osobą na miejscu. Jest to Moje drugie podejście do firmy, wcześniejsza kadra zarządzająca to była tragedia. Niestety zapoznałem się z wieloma komentarzami na temat firmy i nie wiem co zrobi. Czy jest tu jakiś obecny pracownik, który może doradzić ale obiektywnie ?

@Tomasz Nawłoka

cześć dobrze radzę nie zatrudniaj się w tej firmie, nie zarobisz tylko stracisz swój czas. Nie rozumiem co ci sie nie podobało w wcześniejszej pani kierownik, była młoda ale znała się na pracy. Pamiętasz z kim rozmawiałeś teraz?

Paulina
@Tomasz Nawłoka

Hej ja też byłam na rozmowie, mam również mieszane uczucia odnośnie wizerunku firmy. Podczas mojej rozmowy, przychodzili klienci wpłacać raty nie było osobnego miejsca aby spokojnie porozmawiać, nawet pan Dyrektor siedzi na wspólnej sali. Dla mnie to jest nie zrozumiałe, byłam zainteresowana praca ale zrezygnowała. Jetem po rozmowie w providencie, oferta gorsza zarobkowo ale inaczej to wszystko wygląda. Jeżeli ktoś jeszcze jest zainteresowany mogę podać namiary na kierownika Wrocław, poszukuje jeszcze Przedstawicieli.

Norbert
@Paulina

Ja zrezygnowałem, musiałem podpisać weksel. Są śmieszni że każą podpisywać w dzisiejszych czasach, żadna firma tego nie stosuje. Odradzam firmę, znam poprzednia panią dyrektor z firmy pożyczkowej zastanawiałem się kto ją zatrudnił i pozwolił jej robić to co robiła. Jeżeli nie chcecie mieć problemów nie zatrudniajcie się tam, żadne nowe osoby firmy nie zmienią ponieważ góra zostaje bez zmian.

Cześć, czy faktycznie jest tak jak opisano, że szkolenia się opóźniają i na początku robi się raczej wszystko na własna rękę? Jeśli tak to jak można sobie z tym wszystkim poradzić będąc osoba poczatkująca? Czy są tu takie które przez ten okres przebrnęły i maja przy tym jakieś konkretne porady?

Była mowa o jakichś nagraniach z firmy i dziwnej atmosferze. Czy pracując jako młodszy inspektor kredytowy w trybie zdalnym można ominąć tego typu sytuacji o ile w ogóle występują? jest teraz oferta na to stanowisko i jak na razie się jej przyglądam. Jestem z Łodzi ale do biura byłoby mi dość daleko. Ta gotowość pracy w soboty z opisu to tez w trybie zdalnym może być zachowana?

Prawnik

To wszystko jest do uzgodnienia podczas rekrutacj.

@Prawnik

Cześć, firma ma elastyczne podejście? I ile mniej więcej taki proces rekrutacyjny trwa? I czy macie jakieś plany na kolejny rok? Pytam, bo wtedy docelowo będę aplikować, a jeśli da rade zdalnie to dla mnie jak dla poprzednika raczej na plus. Pytanie tylko jakie warunki trzeba spełnić? Nie chce stracić swojego czasu oraz rekrutera

Qazxse

aa
@Qazxse

W firmie iCredit nie ma stanowiska "kierownika sprzedaży" :)

aa

Tak kolego, jestem pewny! Warto przeczytać ze "Ogłoszenie wygasło 3 lata temu"

bb
@aa

Ok, to co powiesz na to?(usunięte przez administratora)

były kierownik
@Qazxse

hahaha kierownik 2600 brutto ( najniższa krajowa) i jak zrobi cele premia a pracuje od rana do wieczora

ant45
@były kierownik

czy przy rekrutacji na stanowisko musiałeś podać pesel i numer dowodu osobistego?

Były kierownik
@ant45

Nie podaje sie takich danych

Klijent
@Były kierownik

Proszę mi powiedzieć czy mogę się opuźnić miesiąc z ratą skoro nie mam pieniędzy. I czy będę przez to nekana...

Tak
@ant45

Nękanie.... W tym są najlepsi.. Wizyty z wrzaskiem, że (usunięte przez administratora) itp.. Żeby wszyscy słyszeli. I Naklejki na drzwiach w klatce że ten i ten to dłużnik. Są dwie opcje. Albo obić twarz albo od razu wzywać policję i przede wszystkim od razu nagrywać całość. Gonić (usunięte przez administratora)

Edward
@były kierownik

A premie jakie są w Icredit? Bo napisałeś tylko o podstawie... :) I czy podstawa jest do negocjacji na początku? A może jest od czegoś zależna?

Jak to ??!
@Qazxse

Przecież wszyscy Team Leaderzy mają auta służbowe, przynajmniej w Gliwicach. Nooo.... Chyba, że tylko w Gliwicah ?

Juliette
@Qazxse

Zarobki takie na jakie się umówiliście. Praca wymaga organizacji, nie trzeba pracować "cały dzień " W innych firmach też.k8rzysta si6z własnych samochodów. Firma zatrudnia wiele osób ,które CHCĄ pracować.

@Klijent

Polityka firmy jest oparta na bandyckich metodach windykacji,robienie awantury,wstydu w miejscu zamieszkania,naklejanie naklejek z napisem dłużnik na drzwiach itp...wsxystko po to by zastraszyć i w ten sposób uzyskać płatność.To jedyna metoda bo wiedzą że w sądzie nic nie ugrają.umowa jest lichwiarską,a przede wszystkim to zwykle (usunięte przez administratora)

Xyz
@Qazxse

Witam. Dostałem propozycję pracy jako kierownik oddziału. Orientuje się ktoś czy to wogole gra warta zachodu ? Bo opinie raczej podzielone. Ktoś pracował na tym stanowisku i może się wypowiedzieć? Z góry dziękuję

Jagoda
@Xyz

Tu raczej nie uzyskasz wiarygodnej informacji. Osoby zadowolone z pracy nie mają potrzeby wypowiadać się gowork,. Osoby, które "wylecialy" z pracy wypowiadają się we wszystkich możliwych miejscach: jak to jest niefajnie, jak były traktowane itd. A prawda jest taka, że nie chciało im się ipracowac. Podsumowując: jak nie spróbujesz to się nie dowiesz.

Icretyn
@Jagoda

Pitolenie o szopenie. Wszyscy co sie tu wypowiadaja negatywnie o iCredit zostali zwolnieni i nie nadawali sie do pracy... taaa wiekszosc ludzi ma poprostu dosc Waszych gierek i wykorzystywania. Odradzam prace, chyba ze ktos lubi byc ponizany i pracowac za marne pieniadze... Przeciez RM z Slaska jest najlepszym przykladem... jak traktuje ludzi, doslownie jak (usunięte przez administratora).

Klient

Co wchodzi w socjal Icredit?

Gabi

W sensie, że nic? Tylko teraz pytanie co wy rozumiecie tutaj poprzez socjal? W ofercie dla speca od IT widziałam, że normalnie benefity przysługują, to może pomniejszy socjal także? Kawa / herbata podczas przerwy? Swoją drogą czemu te oferty na stronie mają datę ważności do 2030? :D

Niezadowolony klient

Ta firma schodzi na psy zatrudniają Ukraincow którzy są kompletnie nie wyszkoleni lub są tacy mało inteligentni. Łamią przepisy, dyskrecje i wprowadzają w błąd i nie potrafią sprawdzić podstawowych informacji . RODO to oni nawet nie czytali. Strach już brac tutaj pożyczki. Uważajcie komu otwieracie drzwi i odbieracie telefony. Dawno z takim brakiem kompetencji nie widziałem .

Zostaw merytoryczną opinię o Icredit - Łódź

• Jak się pracuje w Icredit?

Zobacz opinie na temat firmy Icredit tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Icredit?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 3 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Icredit?

Kandydaci do pracy w Icredit napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Icredit