Opinie o Compass Money w Legnica

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Compass Money. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Compass Money o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Konwojenci i firmy inkasujące

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Compass Money w Legnica

assa

witam może lepiej jak pani poda emeil bo nie kazdy chce podawać swoje numery żeby kazdy widział

betka

witam moze pani podać swój emeil

@betka

krystynaziebek@interia.pl

@assa

A jak usunąć nr telefonu , który tu podałam?

@Oszukana....

Moze pani napisac do administratora strony on usunie.pozdrawiam

Agnieszka

No ja tez nie chce zeby ktos niepowolany do mnie pisal ale prosze juz podalam wczesniej email: krystynaziebek@interia.pl

Może lepiej nie....

ofiara

podaje swój numer (usunięte przez administratora) zainteresowani mogą zadzwonić podam szczegóły.

Oszukana....

Do mnie windykacja z Getin dalej wydzwania i syraszy. W banku powiedzieli że nie mają na to wpływu. Po prostu trzeba się z nimi dogadać. Z Alior też był ale mnie nie było. Jedynie co to narazie euro bank milczy...zobaczymy jak długo.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Compass Money? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Roberto

Pòki co cisza prokuratura tak działa że szkoda słòw chyba że ktoś dostał już jakąś odpowiedź???

rozpaczona

witam czy ktoś juz coś dostał z banków jakąs informację albo cos wie

Bodzio .

Jesteśmy wszyscy pokrzywdzeni przez Compass Money . Stańmy razem do pozwu zbiorowego w walce o odzyskanie swoich pieniędzy

Agnieszka

Czy ktos cos wie co sie dzieje z bankami z compassem z naszymi pieniedzmi?

@Agnieszka

O to samo chciałam zapytać.... Wizja komornika mnie przeraża :(

ania
@Oszukana....

do komornika jeszcze trochę najpierf są firmy które odkupują dług od banku i dzwonią banki wysyłają pisma zawsze mozna dzwonić do banku i tłumaczyć bądzmy dobrej myśli

@ania

Nie mam już siły do tego wszystkiego ???? Ta bezsilność jest najgorsza ...

@Oszukana....

wierzę ja tez jestem załamana razem z męzem ale co czeba czekać do końca banki mogą sie wstrzymać do sprawy i nie naliczać odsetek ale to wszystko zależy od banków

Assa

Czy coś nowego w sprawie Compas jak banki podchodzą do tego czy są jakieś szanse

@Assa

Ja w bankach byłam w zeszły wtorek i jak na razie nie mam do tej pory żadnej odpowiedzi

@anonimowa

Banki mają 30 dni na odpowiedź... Bądźmy dobrej myśli.

assa

witam czy jest ktos kto był juz w bankach albo cos zalatwial

@assa

Ja byłam wczoraj w bankach bo prokurator wydał mi zaświadczenia o statusie osoby poszkodowanej..w dwóch spotkałam się z dobrym nastawieniem A w dwóch innych to już nie bardzo..i teraz mam czekać na jakiś odzew ze strony banków..idźcie ludzie do banków i nie bójcie się..muszą banki wiedzieć że jest nas dużo

@anonimowa

A w jakich bankach pani ma. I które to te z dobrym nastawieniem??

@Oszukana....

W Alior bank i BGZ nie wiedzieli o co mi chodzi i czego w ogóle oczekuje..A w PKO BP i Getin bank dało się rozmawiać..Ale na razie to poszło do centrali i jaki odzew będzie

@anonimowa

Ja mam Alior, Getin i Euro. No zobaczymy w poniedziałek się okaże...

@anonimowa

A czego w ogóle można oczekiwać ?

of
@Wkur*iona

Ja usłyszałam w bankach że póki co muszę płacić..życzę tym psychopatom bo inaczej nie da się nazwać aby do końca życia chodzili kanałami..karma wraca poza tym

@of

Oni jeszcze tzn Magda do końca mówili że pieniędze idą... Ze juz są wypłacane ale się nie wyrabiają.... Obiecywała.,przesiegala. Bardziej wyrachowanej i bezwzględnej osoby nie widziałam.....

Iza
@of

Sama Pani nic nie załatwi czeba adwokata żeby do banków wysyłał pisma

Płacić...tylko z czego...

Zla
@anonimowa

Ile pani czekala na pismo osoby pokrzywdzonej

@Zla

Zaświadczenie o statusie osoby poszkodowanej Pan prokurator wystawił mi od razu

iza
@anonimowa

czy prokurator [ przyjmuje bez umawiania się

@iza

Ja byłam w zeszły poniedziałek i tylko wstępnie rozmawiałam z prokuratorem. Umówiona jestem na jutro. Jest sporo osób poszkodowanych więc raczej będzie trzeba się umówić.

@iza

Ja byłam zaraz po zamknięciu Compasa u prokuratora więc jeszcze nie było tyle ludzi i udało mi się ten status szybko z nim załatwić ale wiem że później zaczęło coraz więcej ludzi poszkodowanych przychodzić i dlatego zaczął umawiać ludzi na konkretne terminy

Roberto

Słyszeć też słyszałem chciałem się upewnić czy oby napewno może ktoś ma sprawdzone źròdło inf??? Porażka

I jak sytuacja? jakieś nowe informacje?? Ponoć 1 z pań wyszła za kaucją??prawda

@Roberto

Ponoć Magda. Też tak słyszałam od 2 osób....

A tak

Skoro napisanie nazwiska tu jest karalne to pani Justyna powinna wiedzieć ze podszywanie się pod pracownika banku też jest karalne... I jak była by nie winna to nie brała by prawnika... A za (usunięte przez administratora) ludzi stać ja.... A jeśli mowa o inteligencji to pracownicy tej firmy za wiele jej nie mają skoro siedza lub się ukrywają buhaha....

assa

najlepiej to wziąsc adwokata dać pełnomocnictwo i niech adwokat łatwi bo my szaraki nie mamy szans

@assa

Tylko za co opłacić tego adwokata :( Beznadziejna sytuacja.... Wszystkiego się odechciewa... Chyba tylko jakiś cud może nam pomóc.

@Oszukana....

są prawnicy którzy zrobią to za darmo napewno czeba poczytać a co do cudu to bedziemy czekac do sprawy w sadzie i co sąd powie

@Oszukana....

a bedzie się pani dolańczać do sporu zbiorowego

@anonymous

Ja się dołączę tylko to zależy też od kosztów, bo nie będę ukrywać , że w kiepskiej sytuacji teraz jestem. Dobrze by było zorientować się co i ile. Może ktoś już ma jakiegoś adwokata na "oku", który by się tego podjął ??

rozpaczona

witam czy jest tu ktoś kto pomorze zostalismy oszukani z męzem w compas money braliśmy pożyczki w banku dla nich na obligacje wszystkie pieniądze poszły do nich a teraz nawet nie ma za co płacic rat jest bardzo żle

Aaa
@rozpaczona

Była Pani na prokuraturze?

@Aaa

tak byłam ale nic sie nie dowiedzialam pozytywnego może dojśc do tego że będziemy wszyscy spłacać kredyty na które osoby niestac a jest ich napewno wiekszosc

@rozpaczona

Mnie też to przeraża....przecież to komornik do końca życia... Ja też nie mam pieniędzy na płacenie rat...

Rozpaczona
@Oszukana....

Moze jakieś pieniądze jakieś wroca

Dzień dobry jestem reporterem Fakt24, bardzo proszę o kontakt byłych pracowników Compass Money. Zapewniamy anonimowość. Mój mail: piotrpawe371@gmail.com

@Piotr

Moze lepiej jak pan to oglosi na lca.pl

@Piotr

Na lca.pl wypowiadaly się osoby, które tam pracowały.

Mn

Panie redaktorze. Mam wątpliwość co do tego czy będzie chciał się wypowiedzieć jakiolwiek pracownik cm. MOŻE Pani Justyna która tam do niedawna pracowała może się wypowiedzieć. Ta Pani na pewno ma ogromną wiedzę na ten temat

Aaa
@Mn

Mogliby tez wypowiedzieć sie pracownicy, którzy pracowali w ich poprzednich spółkach. Przeciez to nie pierwsza firma, ktora prowadził Muskus, mając zawsze u boku Betlinska. SNS centrum kredytowo finansowe, Weryfikator bankowy, meritum bank. Juz wczesniej ich nazwiska trafiały na prokuraturę, bo namawiali pracowników do podrabiania podpisów Klientów.

Witam według polskiego kodeksu karnego art 190a państwa wpisy powodują naruszenie dobrego imienia osób. Tak więc mimo wrażenia anonimowości nie stety dla organów ścigania nie jest to bariera. Tak więc pani i pan od kamerki w tym momencie staja się oprawcami. Należy zawsze przemyśleć każdy aspekt. Pozdrawiam.

Maniolo2009@wp.pl

Czego dotyczyć ma ten pozew dokładnie. W prokuraturze mam już zgłoszone dawno. CO TERAZ. CZEKAC.

Agnieszka

Co to jest?pomoc?czy kolejny zarobek

Kazimierz

Proszę o kontakt osoby pokrzywdzone przez Compass Money.Pozew zbiorowy przeciw oszustom będzie tańszy.Musimy się zorganizować.E-mail wars1410@wp.pl Telefon 699-927-138 Ewa.Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Compass Money - Legnica

• Jak się pracuje w Compass Money?

Zobacz opinie na temat firmy Compass Money tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Compass Money?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 7 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Compass Money
2.2/5 Na podstawie 59 ocen.
  • Rycerska 24
    59-220 Legnica