Opinie o Compass Money w Legnica

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Compass Money. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Compass Money o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Konwojenci i firmy inkasujące

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Compass Money w Legnica

Załamana.....

Kochani byłam dzisiaj u mecenasa Orłowskiego podpisac umowę.Potrzebnych jest jeszcze 6 osób do rozpoczęcia walki z bankami ,bo to jest głównym celem w znalezieniu winnych że tak jesteśmy traktowani przez CM i banki .Pozdrawiam

@Załamana.....

Chetnych by bylo ale nie ma pieniedzy

@Załamana.....

Przecież każda sprawa miała być indywidualnie...wiec dlaczego teraz ma znaczenie ilość osób?

oskny
@Alicja

bo i mecenas chce ugrać przy tej sprawie dla siebie... nie opłaca mu się jednej osoby prowadzić a przy sześciu temat pozostaje ten sam tylko kasa x 6

@oskny

Głównym problemem są pieniądze a raczej ich brak....

Jola
@Załamana.....

A czy odrazu pani mu zaplacila czy jak to jest?

Załamana.....
@Jola

Nie zapłaciłam całości rozłożył mi na 3 raty bo też nie miałam skąd wziąść całości

Ala
@Załamana.....

Kto podpisal jeszcze umowe czy mecenas juz cos robi?

Jola
@Załamana.....

Czy mecenas juz cos robi jak pani podpisala umowe czy czeka na te 6 osob?

Czy ktos byl 2 raz u prokuratora ze banki daly odmowy aby wystawil inne pismo?

Przedsiębiorca...

A ten reportaż TV to będzie? Bo nigdzie nie widziałam....? Ktoś jeszcze się tym interesuje?

@Przedsiębiorca...

ja tez wypatruję ale cisza nie wiem o co chodzi nikt nic nie pisze juz

Przedsiębiorca
@assa

Może jednak się nie odbył?

Tak będzie 04 .12 17. o godz.15 TVP 1

Przedsiębiorca

Dziś był. Na TVP 1 obserwator jest też na internecie

oszukani.....

Witam co się dzieje wszystko ucichło o Compasie Money .Czy to koniec naszej sprawy . Co prokuratura na to . Czy ktoś podpisał już umowę z mecenasem .....

@oszukani.....

My mamy się zdecydować po niedzieli...szczerze mówiąc to nie wiem co robić. Mam świadomość, że sami nic nie zadziałamy. Ktoś już jest zdecydowany na podpisanie umowy?

@Alicja

Mnie nie stać i nawet nie mam gdzie szukać...nic tylko sznurek i do lasu...

@oszukani.....

Dzień dobry jestem reporterem Fakt24, bardzo proszę o kontakt byłych pracowników Compass Money. Mój mail: piotrpawe371@gmail.com

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Compass Money? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Alicja

Witam, czy ktoś z Państwa zdecydował się na współprace ze mecenasem Orłowskim?

@Alicja

raczej nie za dużo chce na poczatek masakra

a pani

@assa

Też słyszałam, że inni biorą o wiele więcej... Też się zastanawiam skąd wziąć ale ponoć to jest dobra oferta za te pieniądze. Wiem, że musimy coś zrobić bo sami nie damy rady

@Alicja

u mnie bedzie cięzko ale będe szukać czy pani cos wie jak tam dalej wszystko się toczy bo wszedzie cisza

Zla
@assa

A mozna wiedziec ile chce ten mecenas

@Zla

Każdy jest wyceniany osobno, tak że najlepiej kontaktować się z nimi

Marc

W poniedziałek 4.12 o 15.10 tvp1 .info pewne

rozpaczona

czy ktoś wie co sie dzieje w sprawie compas money bo wszystko tak ucichło zostalismy sami z bankami zaswiadczenia wogule nie tolerują jest bardzo żle

oszukani.....

Witam prawie wszystkie banki odmowy ,Tylko Santander i Getin podeszli do tego rozsądnie .I co dalej już nie wiem co mam robić wysyłam listy i czekam czy ktoś ma jakiś pomysł...

@oszukani.....

U mnie Getin odmówił... Alior też. Euro bank jeszcze do końca się nie określił. Też nie mam pojęcia co dalej robić. Wszystkiego Się odechciewa...Momentami to już nawet żyć się nie chce. Beznadziejna sytuacja...

@oszukani.....

pisac listy non stop do bankow ale cos jes za cicho w sprawie wszystko ucichlo

@oszukani.....

A jednak lipa Getin też odmowa jedynie Santander się przychylił masakra co robić dalej ...

Agnieszka

Inni chca wiecej i jeszcze procent od odzyskanych pieniedzy

betka
@Agnieszka

tylko skad wziasc te pieniądze na adwokata żeby mu tyle zapłacić

Agnieszka

Ludzie nie pisza bo juz sily nie maja wszystkiego sie odechciewa tylko sznurek na glowe

betka

widze ze cisza co dalej sie dzieje juz wypowiadanie umow kredytowych mimo zaswiadczeń od prokuratora

załamana

witam jak tam sytuacja cos za cicho w temacie compas jak banki czy ktos dostał juz odpowiedz jak to będzie dalej

Narazie cisza...

@Oszukana....

a dostała pani juz jakąs odpowiedż z banków

@załamana

Nie. Nic jeszcze nie dostałam.

@załamana

Dzisiaj dostałem z alioru negatywnie , uzasadnienie w skrócie podpisana umowa to wyrok jednym słowem widziały gały co brały , no szoku doznałem

@załamana

a to wina też ludzi co się wstydzą i boją twarz pokazać w telewizji i nie wspomnę o byłych pracownikach siedzą cichutko i udają że nic się nie stało szok tacy są ludzie a zwłaszcza czasem znajomi co polecili tych oszustów i (usunięte przez administratora)

@Wojtek72

porazka to alior podszedł do tego negatywnie sam pan skladał do centrali ciekawe jak inne banki podejdą

@Wojtek72

Ja to samo dostałam. Negatywna odpowiedź.

@Wojtek72

A te zaswiadczenie do banku bylo wystawiane przez prokurature??

Tak.

To nie ciekawie to wyglada

To nie ciekawie to wyglada

@Roberto

banki wogule widać nie przejmują się z zaświadczeniem z prokuratury

@załamana

wiadomo czemu banki wystawiają odmowy , musimy coś wymyślić bo za co płacić ?? ponoć prokuratura podjeła dochodzenie przeciwko bankom i trzeba żądać papierów na to i tym się podeprzeć w odwołaniach do banków

@Wojtek72

Ale czy to jest potwierdzona informacja, że jest wszczęte postępowanie przeciwko bankom?? No i do kogo się zgłosić? Wątpię , żeby ktoś nam udzielił takich informacji.

M.
@Oszukana....

Jeszcze raz trzeba do prokuratora powiedziec o odmowach bankowych

@Wojtek72

czy ktos juz podostawal odmowy z innych bankow oprocz aliora i czy byl ktos u prokuratora w tej sprawie juz

@assa

Alior, Getin odmowa.......... Nie mam siły już walczyć z wiatrakami.....

@Oszukana....

witam a była pani u prokuratora ze banki odmawiaja i co dalej z tym ja jeszcze nic nie dostalam

Obserwator

Witam użycie danych osobowych bez zgody właściciela w Polsce jest naruszeniem jego nietykalności o czym mówi paragraf 216 art 2 kodeksu karnego . Tak więc . Kiedyś byłem w takiej samej sytuacji jak pracownicy tej spółki . Więc twierdzę że oni są ofiarami a wy ofiary ale żadne zysku oczernianie wszystkich tylko nie waszych oprawców i siebie.

Aga
@Obserwator

Większość z pracowników, którzy tam trochę "zabawili" wiedzieli i wiedzą o co w tej firmie chodziło. Jak się dostało prowizji z 10 tyś to tylko się cieszyli i o niczym innym nie myśleli. Bo gdzie w Legnicy tak dobrze płatna praca. U większości liczy się tylko pieniądz, a nie późniejsze konsekwencje. Ilu pracowników było tam zatrudnionych? Tam co chwilę ktoś przychodził i odchodził. Ci mądrzejsi co wiedzieli czym to grozi i, że nie są tam kręcone wałki szybko odchodzili po 2-3 miesiącach pracy. Sprawdzić byłym pracownikom konta osobiste jakie mieli wpływy to wyjdzie czy coś wiedzieli czy nie. Chociaż wiem, że często, gęsto wynagrodzenia dodatkowe tzw."premie" były płacone pod stałem.

Drozd

Pani "utopiona" jak widać z pani bardzo niskim ilorazem inteligencji nie mogło być inaczej jak ktoś już napisał narusza pani dobra osobiste innych osób czyli odpowie pani z kodeksu karnego . A pani anonimowość przestała istnieć po wysłaniu postu. IP urządzenia już weszło w posiadanie organów ścigania. Nie mam pojęcia dla czego też pseudo dziennikarz szmatławca myśli że jest bezkarny. Każdy myśli że jakiś pismak go wysłucha i już jest dobrze. Nie dziennikarze tacy jak faktu 24 to dno i nie ma nic wspólnego z profesjonalizmem.

ola
@Aga

nikt 10 tys. z pracowników nie dostał. To jakieś bzdury wypisujecie.

@Drozd

no widzę kto pisze , no cóż ? wiele nie bedę pisał ci kozacy co dziś zastraszają i mają tyle do powiedzenia robią za fajne laski w pudle to tyle

M.

A ten reportaz kiedy ma byc w tv

Roberto

Czy te pisma do bankòw były wystawiane przez prokuraturę

Przedsiębiorca...

Czy ktoś się orientowal jeszcze, czy faktycznie nie ma możliwości zorganizowanie pozwu zbiorowego? Czy faktycznie lada sprawa jest inna i nie mozna wystąpić wspólnie? Duzo z Państwa ma przedsiębiorstwo? Bo po spotkaniu wychodzi na to, że jesteśmy na gorszej pozycji?

@Przedsiębiorca...

Nie ma możliwości bo każdy poszkodowany ma na inna kwote zaciagniete kredyty także każdy indywidualnie musi być ta sprawa dla mnie jest cho ponoć wszyscy wypuszczeni zostali czy to naprawdę prawda??czy tylko pogłoski

Ona

Wypuszczeni.... za kaucja

@Ona

Wypuszczeni za kaucją śmiechu warte dożywocie!!!!

@Roberto

ładnie ciekawe skąd mieli pieniądze ludzi oszukali a teraz będą chodzić i udawać że nic się nie stało tak to jest z naszymi prawami

Ona
@Roberto

Dożywocie chyba w kamieniolomach, żeby splacili nas wszystkich, odsiadka nic im tu nie da, lepiej, żeby dostali przymusowe prace na spłatę długów.

assa

witam i co nowego w sprawie compas i banków czy ktoś cos wie co dalej jak banki

Agnieszka

Niestety rynek 10 odpada poniewaz chca 300 zl za godzine ze wzgledu na wieksza ilosc osob w kazdym razie ustalamy nowe miejsce jutro do godziny 12-ej dam znac godzina bez zmian

@Agnieszka

Witam i wiadomo coś gdzie to spotkanie ...

Restauracja Rynek 10 godz.17-ta

Agnieszka

PODALAM EMAIL ODEZWALA SIE TYLKO JEDNA PANI JUTRO JEST SPOTKANIE TAK ZE PROSZE SIE ODZYWAC

Oszukani....
@Agnieszka

Witam A gdzie to spotkanie i o której godzinie...

@Oszukani....

Prosze pisac na email krystynaziebek@interia.pl nie moge podac tutaj informacji

Zostaw merytoryczną opinię o Compass Money - Legnica

• Jak się pracuje w Compass Money?

Zobacz opinie na temat firmy Compass Money tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Compass Money?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 7 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Compass Money
2.2/5 Na podstawie 59 ocen.
  • Rycerska 24
    59-220 Legnica