MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej

3.5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej

Michał

Tak szczerze, to Mr Job jest pierwszą agencją z którą nie miałem absolutnie żadnych problemów..

wojownik

W Mrjob szybko znaleźli dla mnie pracę na magazynie, miałem zrobiony kurs przez wakacje na wózki widłowe, więc nie było większego problemu. Samych formalności nie było wiele, a umowa jasna, odpowiadała mi. W pracy poznałem wielu fajnych ludzi, szkoda że musiałem się przeprowadzić i szukać czegoś nowego.

Sylwester

Pracuję w firmie od stycznia tego roku.Do tej pory miałem okazję pracować na 2 zleceniach i dla mnie osobiście współpraca przebiega bardzo pozytywnie.Nie mogę mieć wiekdzych zastrzeżeń. Obecnie przebywam na przymusiwej kwarantannie ale po świętych z przyjemnością mam nadzieję powrócić w zdrowiu do pracy.Przy okazji dużo zdrowia i pogody ducha dla wszystkich pracowników wfirmie.Trzymajcie się

Heniu

A ja tam Polecam i nie narzekam. Współpracuje ponad 4 miesiace jako Elektryk. Kasa sie zgadza, zawsze terminowo. Gorzej trafiałem już przez niemieckie agencje ktore obiecywaly nie wiadomo co. A tutaj na razie spokoj, nie mam sie do czego przyczepic.

Juliusz Nowy wpis
 Rekomendacja

Nie mam na co narzekać. Długo zastanawiałem się czy wyjeżdżać do DE, ale znajomy mnie namówił i dał namiary na MR Job. Nie żałuje

Radek Nowy wpis

Dzięki agencji Mr Job mogę zarabiać więcej niż w Polsce. Warunki zatrudnienia są dobre, płacą na czas a w razie problemów biuro zawsze słuzy pomocą.

Krystyna Nowy wpis
@Radek

No to dobrze że na czas bo tego się bardzo obawiam w przypadku pracy męża.. No a zastanawia się nad wyjazdem. Powiedz mi proszę jak oceniasz warunki mieszkaniowe? Jest czysto, jest miejsce na prywatność?

Tomek

Bardzo fajna opcja dla kazdego kto chce zarobić w euro bez przeprowadzki za granice. Agencja wszystko załatwia, spoko wynagrodzenie i była podwyżka itd. Jestem zadowolony

Marcin
@Tomek

Ja się nie zgodzę. Kolorowo tak nie jest....

Nowy wpis

@Marcin

Panie Marcinie, w razie jakichkolwiek problemów lub niezadowolenia, zachęcamy do kontaktu z dedykowanym Opiekunem Pracownika lub Managerem Kontraktu. Zależy nam, aby każdy Pracownik czuł się komfortowo w trakcie pracy w Niemczech i był z niej zadowolony - podejmiemy więc odpowiednie kroki w celu rozwiązania sytuacji. Dane kontaktowe Opiekuna oraz Managera Kontraktu znajdzie Pan m.in. w "ABC Pracownika", dokumentach otrzymanych przy zatrudnieniu, jak również w mailu powitalnym. Pozdrawiamy serdecznie.

Adam
Kandydat

Witam jest ktoś kto powie czy agencja jest w miarę spoko? Ja już jeździłem przez kilka i i nie bardzo to wychodziło, bo np za 700 euro przy 180 h to lipa. Albo ostatnio miało być pakowanie a to się okazało że to ubój przy świniach i ja uciekłem z tamtąt i nie zapłacili mi kasy a ci co ze mną się przyjęli wyjechali po miesiącu i też im nic nie zapłacili. Raz przez jedną było w miarę spoko ale pojechałem tam po roku czasu i też tragedia się zrobiła. Wiem że trzeba pracować nie robić (usunięte przez administratora) itd to każdy wie. I czy ktoś mi szczerze napisze czy ta Agencja jest spoko ? I czy bo w innych pośredników pracy też pisało że mieszkanie za darmo a potem na miejscu się okazuje że jednak 250 EUR trzeba płacić za chatę która miała być za darmo . Czekam na Normana szczera opinie

@Adam

Panie Adamie, mamy nadzieję, że któryś z naszych aktualnych pracowników wypowie się i będzie on mógł rozwiać wszelkie Pana wątpliwości. To co możemy dodać do siebie, to aktualnie zatrudniamy na terenie Niemiec blisko 800 osób i mamy aktywnych kilkaset miejsc pracy. Gdyby cokolwiek na zleceniu się działo lub Panu nie odpowiadało, zaproponujemy Panu inne miejsce wykonywania pracy. To co jest pewne, to bez wątpienia otrzyma Pan wynagrodzenie za przepracowany przez Pana czas pracy. Co więcej po przepracowaniu 30dni na terenie Niemiec, otrzyma Pan zwrot za poniesione koszty związane z wyjazdem czy zakupem koniecznej odzieży roboczej (o tym wszystkim informuje już szczegółowo rekrutacja). Każdy z naszych pracowników ma także zapewnione w pełni darmowe zakwaterowanie na terenie Niemiec, za które nie ponosi absolutnie dodatkowych kosztów. Przeprowadziliśmy także kilka wywiadów z naszymi pracownikami, można znaleść je na naszym kanale (usunięte przez administratora) https://www.youtube.com/watch?v=FMkHDM8Xkk4&list=PLH1yQhG-P4JWS-vNysLqd2E7y1-O0KrFb&index=17 Gdyby miał Pan jakiekolwiek pytania lub chciał dowiedzieć się więcej o konkretnym zleceniu, zachęcamy do kontaktu z naszym działem rekrutacji. Pozdrawiamy serdecznie

malik
@Adam

-Wypłata zawsze na czas, -DARMOWE mieszkanie. Nie żaden barak robotniczny jak to ma w zwyczaju do zaoferowania Holandia, a prywatne mieszkanie, gdzieś u prywatnych ludzi. Zwykle kilka kilometrów od miejsca pracy, więc nie dziwota, ze agencja wymaga osobisty samochód. -Praca jest taka jaką zaakceptowałes w ofercie. Bez sciemy. Wyjechałem pierwszy raz w zyciu poprzez agencja, trafiłem na tą i nie załuje. Wyzej trzy wymienione punkty to najszczersza prawda. To czy mi uwierzysz czy nie zostawiam dla twojej oceny. Aczkolwiek mam swiadomosc, ze mozesz byc zmieszany widząc moja opinie a zaraz potem jakas negatywną, coz. ja nie mam pojecia z jak agencja tamci ludzie wyjechalii, bo ja nie mam jakichkolwiek zastrzezen. Na bank wydaje z nimi po raz kolejny.

jackdaniels
@malik

darmowe kwatery? i ze sa ludzie co w to wierza jeszcze.

@jackdaniels

Szanowny Panie Jackdaniels, Czy był lub jest Pan naszym pracownikiem? Wnioskujemy po wypowiedzi, że niestety nie, ponieważ zapewniamy, że absolutnie każdy nasz pracownik ma zapewnione i w pełni opłacone darmowe zakwaterowanie na terenie Niemiec, na czas trwania kontraktu i świadczenia pracy. To niepodważalny fakt. Nie zdarzyło się jeszcze w naszej dwunasto letniej historii działalności, aby jakiś pracownik nie otrzymał od nas zakwaterowania. Pozdrawiamy serdecznie

mailksmietana
@jackdaniels

człowieku, wyjechalem pare miesiecy temu,i lokum było DARMOWE. czego ty nie rozumiesz. wyjechales chociaz raz z ta agencja czy ten twój nędzny wpis jest nie znam ale sie wypowiem. jak nie wiesz jak jest to nie piłuj japą

Daria
@Adam

Witam, wypowiadając się na ten temat jako aktualny pracownik wraz z chłopakiem możemy potwierdzić, że wynagrodzenie jest zawsze na czas i nawet czasami przed terminem jak i również jest adekwatne do przepracowanych godzin i tego co jest na umowie. Pracujemy tutaj od lutego tego roku i możemy zagwarantować, że to co Pan podpisuje jest zgodne z tym co Pan zostanie. Opiekunowie są jak najbardziej wyrozumiali i pomocni, jeśli zdarzy się jakiś problem to odrazu jest rozwiązywany. Nie rozumiem niektórych negatywnych komentarzy, ponieważ ta agencja jest pierwszą przez którą wyjechaliśmy i jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy jak najbardziej.

jamahoto
@Daria

Zgadzam się z Panią Darią

kretacze
@jackdaniels

to ja wole swoje diety i oplcac sam kwatere....

Zofia
@Daria

A jak z urlopami? Można wziąć w dowolnym terminie?

Daria
@Zofia

Jeśli zgodzi się firma niemiecka to tak, a mr job nie robi żadnych problemów.

@Zofia

Pani Zofio, Pracownikowi przysługuje 2 dniu urlopu wypoczynkowego za każdy pełny miesiąc pozostawania w dyspozycji PU (przepracowany miesiąc). Termin urlopu powinien zostać ustalony bezpośrednio z Pani przełożonym na zleceniu - Kontrahent musi zaakceptować urlop, aby móc zaplanować Pani nieobecność. Tak jak pisała Pani Daria powyżej, zaakceptowany przez Kontrahenta wniosek (dokument polsko/niemiecki) przesyła Pani do nas. :) Pozdrawiamy.

Marcysia
@kretacze

W punkt!!.

Ewelina
@malik

Wiesz nie ma się co dziwić każdy ma swoje odczucia ale super jest to forum bo dużo się dowiedziałam o tej agencji. Planuje wyjechać z chłopakiem, chcielibyśmy razem pracować, mieszkać, myślisz ze nie będzie problemu?

malik
@Ewelina

Powiem tak. Rób co chcesz, sama musisz zaryzykowac i wyjechac. Ja napisałem swoją opinie, która zapewne przeczytalas. Ja nie bede nikogo juz przekonywal, bo i tak nikt nie wierzy. (usunięte przez administratora) mam, zreszta nawet tu nie wchodze, tylko teraz wyjątkowo.

Bartek

Wypłata na czas, jasne warunki umowy i fajni ludzie w pracy. Moim zdaniem warto nawiązać współpracę

Kandydat

Czy jeśli po 12 miesiącach skończy się umowa na danym zleceniu, to można przedłużyć i pracować dalej na tym zleceniu z mr job, czy trzeba wybrać inne zlecenie na kolejne 12 miesięcy?

@Xyz

Panie/Pani XYZ, kwestię tę określa Ustawa z dnia 9 lipca 2003r. o zatrudnianiu pracowników tymczasowych z późniejszymi zmianami. Łączny czas pracy tymczasowej na rzecz tego samego Kontrahenta (czyli pracodawcy-użytkownika) nie może przekroczyć 18 miesięcy w okresie obejmującym 36 kolejnych miesięcy. Do okresu zatrudnienia wlicza się wszystkie okresy wykonywania pracy u tego samego pracodawcy-użytkownika - nie jest wymagana ciągłość zatrudnienia. Więcej informacji o pracy w Niemczech za pośrednictwem MR JOB znajdą Państwo również m.in. w FAQ na naszej stronie: https://mrjob.pl/dla-pracownikow/faq-najczesciej-zadawane-pytania/ :) Pozdrawiamy.

@MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej

Dlaczego po upływie 12 miesięcy pracy na tym samym kontrakcie niektórzy mają przedłużoną umowę na kolejne 12 miesięcy? Skoro można tylko 18 miesięcy pracować na jednym zleceniu?:)

@Xyz

Po upływie 18 miesięcy (liczony jako łączny czas pracy na rzecz tego samego Kontrahenta), Pracownik może kontynuować pracę u innego Kontrahenta (czyli innego pracodawcy-użytkownika) do czasu zakończenia umowy. Pracownik otrzymuje wtedy odpowiedni aneks do zawartej umowy na zmianę pracodawcy-użytkownika. Zgodnie z dyrektywną unijną (art. 11 ust. 3 lit. a), art. 12 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (WE)nr 883/2004 z dnia 29 kwietnia 2004 r. w sprawie koordynacji systemów zabezpieczenia społecznego (Dz. Urz. UE L 166 z 30.04.2004 r., str. 1, z późn. zm.)) Pracownik może być oddelegowany do Niemiec przez łączny okres 24 miesięcy. Pozdrawiamy.

@MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej

Czyli po 24 miesiącach pracy z mr job trzeba wrócić do polski? Czy mozna kontynuować pracę w niemczech z mr job?

@Xyz

Tak jak pisaliśmy powyżej - Pracownik może być oddelegowany do Niemiec przez łączny okres 24 miesięcy, zgodnie z dyrektywną unijną (art. 11 ust. 3 lit. a), art. 12 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (WE)nr 883/2004 z dnia 29 kwietnia 2004 r. w sprawie koordynacji systemów zabezpieczenia społecznego (Dz. Urz. UE L 166 z 30.04.2004 r., str. 1, z późn. zm.)). Jeśli jest Pan naszym Pracownikiem, zachęcamy do kontaktu z dedykowanym Opiekunem Pracownika, który na bieżąco odpowie na wszystkie dodatkowe pytania. Pozdrawiamy.

kandydat
Użytkownicy czekają na odpowiedź 25 dni.
Kandydat

Cześć. Jakie są warunki mieszkalne. Napiszcie jakie są realne zarobki na rękę po przez tą agencje??

Pracowałem dla agencji na zleceniu w Feba mimo wielokrotnych zgłoszeń managerowi że jestem (usunięte przez administratora)przez kierownika produkcji nic z tym faktem nie zrobiono. Jesteśmy ludźmi i prosimy o traktowanie nas jak ludzi.

@Były pracownik

Szanowny Panie BYŁY PRACOWNIK, jest nam niezmiernie przykro, że negatywnie ocenia Pan współpracę z nami. Jednocześnie, bardzo zaskoczył nas napisany przez Pana komentarz, ponieważ żaden z Pracowników obecnych na zleceniu nie zgłosił wcześniej podobnych uwag do Managera Kontraktu lub Opiekuna Pracownika – a tym bardziej sytuacja nie była zgłaszana wielokrotnie. Co więcej, kierownik produkcji również jest Polakiem i nie wpłynęły żadne skargi na jego zachowanie od osób pracujących na kontrakcie. Wręcz przeciwnie, Pracownicy zwykle bardzo pozytywnie wyrażali się o pracy na zleceniu. Jako Agencja działamy na rynku od ponad 12 lat, a naszym celem od zawsze jest zapewnienie Pracownikom bezpiecznego i komfortowego zatrudnienia w Polsce oraz w Niemczech. Właśnie dlatego oferowane miejsca pracy są przez nas weryfikowane, a Pracownicy mogą liczyć na pełne wsparcie naszego zespołu w trakcie swojego pobytu za granicą. Aktualnie zatrudniamy na terenie Niemiec ponad 800 osób i wielu Pracowników oceniło, że z naszego podejścia inne agencje powinny brać przykład. Pana oskarżenia są bardzo poważne i zależy nam na pełnym wyjaśnieniu sytuacji. Niestety, ze względu na brak informacji, ciężko nam odnieść się do Pana krzywdzących zarzutów. W związku z tym prosimy o przesłanie dokładnego opisu mailowo na adres: aneta.klaesener@mrjob.pl Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu, Aneta Kläsener Manager Zespołu ds. Pracowników Zagranicznych

Mm
Kandydat

Na ile podpisuje się umowę? Jaki jest okres umowy?

@Mm

Panie/Pani MM, umowa zawierana jest na okres 12 miesięcy. W razie dodatkowych pytań zapraszamy również do kontaktu z naszym działem rekrutacji. :) Numery telefonu do naszych Rekruterów: Ola: +48 600 787 656 Kasia W: +48 692 848 424 Alina: +48 536 262 629 Martyna: +48 730 212 828 Asia G: +48 501 275 510 Kinga: +48 534 202 626 Agnieszka: +48 536 262 020 Pozdrawiamy.

Krystek

Moim zdaniem agencja zapewnia dobre warunki oraz stały kontakt z opiekunami w Niemczech. Nie mam tutajuwag, jest ok :)

@Krystek

Szanowny Panie Krystek, dziękujemy za podzielenie się swoim doświadczeniem ze współpracy z nasza firmą. Pozdrawiamy serdecznie

Elżbieta
@Krystek

A jak wygląda zakwaterowanie, ile osób jest w jednym pokoju?

@Elżbieta

Pani Elżbieto, Standardowo, pokoje w jakich mieszkają nasi Pracownicy są 1 lub 2 osobowe. Zależy to oczywiście od możliwości mieszkaniowych w okolicy czy preferencji Pracowników. Wybierając zakwaterowanie dla naszych Pracowników, kierujemy się komfortem oraz lokalizacją - a wszystkie mieszkania muszą spełniać określone przez nas standardy. Wszelkie kwestie są także konsultowane z Pracownikami, ponieważ zależy nam na komforcie, który powinien być zapewniany, aby Pracownik mógł odpocząć po pracy. W Badaniach Satysfakcji Pracowników MR JOB w roku 2021 aż 86,4%* ankietowanych oceniło zapewniane przez nas warunki mieszkaniowe w Niemczech jako dobre, co bardzo nas cieszy. Może Pani również obejrzeć prawdziwe zdjęcia zakwaterowania naszych Pracowników na naszej stronie: https://www.mrjob.pl/aktualnosci/mieszkania-naszych-pracownikow-w-niemczech/ lub na naszym kanale na (usunięte przez administratora) https://www.youtube.com/playlist?list=PLH1yQhG-P4JUB3u-3AzMAiBJCnA9juJdK Pozdrawiamy.

Przyszły Pracownik
Kandydat

Czy pracując przez mr job w niemczech otrzymuje się np premie swiateczna? I czy pracując w niemieckiej firmie przez agencje można otrzymać tzw. "Weihnachtsgeld"?

@Przyszły Pracownik

Panie PRZYSZŁY PRACOWNIK, na niektórych zleceniach zdarzają się premie świąteczne, kiedy Pracownik się sprawdzi i nasz Kontrahent jest z niego zadowolony. Decyzja o wypłacie premii świątecznych dla pracowników jest jednak podejmowana indywidualnie przez Kontrahentów i to oni ustalają m.in. kwotę dodatku świątecznego. Weihnachtsgeld nie jest wypłacany. Pozdrawiamy.

Mariusz

Pracując jako spawacz w Niemczech idzie zarobić uczciwe pieniądze. Jasne zasady wynagrodzeń, bez niepotrzebnych problemów i trudności.

@Mariusz

Panie Mariuszu, dziękujemy, że wypowiedział się Pan na łamach tego portalu. Cieszymy się także, że współpraca przebiega po Pana myśli. Pozdrawiamy serdecznie

Patryk

Pracuję jako elektryk już od pół roku. Cieżka, ale opłacalna fucha. Polecam.

@Patryk

Panie Patryku, dziękujemy bardzo za podzielenie się przez Pana swoją opinią i doświadczeniem związanym ze współpracy z nami. Pozdrawiamy serdecznie

Miki

Nie polecam tej agencji wypłata nie na czas mają opóźnienia i głupie wymówki, w dodatku wysyłają ludzi do pracy na okres kilku tygodni o czym nie mówią bo wiadomo nikt na 3 tygodnie do Niemiec nie pojedzie, a potem niby zapewniają inną pracę, ale ja ani nikt z moich znajomych nie dostał żadnej oferty

@Miki

Szanowny Panie, Dodawał Pan tej samej lub bardzo podobnej treści opinie kilkukrotnie. Terminowe wynagrodzenie to zdecydowanie nasz priorytet, czego dowodzą fakty, czyli ilość wychodzących przelewów wynagrodzeń do naszych pracowników w stosunku do liczby osób będących w zatrudnieniu na ten czas, dlatego postanowiliśmy odnieść się merytorycznie do ostatniej sytuacji. Fakty są takie, że zdarzył się pracowni, który wniosek dot. wypłaty wynagrodzenia, dostarczył pusty (tzn. bez podanego nr konta bankowego) z samym podpisem. Oczywiście na tej podstawie nie mogliśmy wypłacić wynagrodzenia, ponieważ nie znane było nam konto bankowe. Następnie wpisał w nazwę banku CINKCIARZ oraz trzykrotnie przekreślony numer rachunku bankowego. Dokument był błędny i absolutnie na jego podstawie nie mogliśmy dokonać wypłaty wynagrodzenia. Nie mieliśmy do tego możliwości, co więcej dokładnie informowaliśmy jakie błędy wniosek zawiera i jak musi on być wypełniony poprawnie. Po kilkukrotnych wyjaśnieniach i pomocy osób trzecich, udało się uzyskać poprawny wniosek i wypłata będzie w możliwie najszybszym terminie (czyli jutro 27.10.2022). Zapewniamy także iż jesteśmy w stu procentach rzetelną i terminową firmą. Działamy na rynku już ponad 12 lat i zatrudniamy aktualnie ponad 800 osób na terenie Niemiec, a terminowość wypłat to nasz największy priorytet. Nie wysyłamy także pracowników na zlecenia kilkunastu dni, a wręcz nie podejmujemy takiej współpracy z kontrahentami. Każdorazowo zależy nam na jak najdłuższym kontrakcie i pobycie pracownika w Niemczech. Kierowanie pracowników na tak krótki okres byłoby zdecydowanie nieekonomiczne dla każdej ze stron. Zwolnienia z naszej strony są sytuacjami sporadycznymi i zazwyczaj wynikają z problemów związanych z postawą lub zachowaniem pracownika (np. nadużywanie alkoholu, niestawianie się w pracy, rażące błędy w pracy, lekceważąca lub agresywna postawa). Z takimi pracownikami kontrahenci najczęściej rezygnują ze współpracy, ale tak jak wspomnieliśmy są to sytuacje sporadyczne. Zdecydowana większość pracowników decyduje się na wyjazd w celach zarobkowych i pracuje u naszych kontrahentów miesiącami jak i latami. Pozdrawiamy serdecznie

rudyryc
@Miki

tez nie polecam,wlasnie zjechalem....

@rudyryc

Szanowny Panie Rudyryc, czy może opisać Pan dokładnie powód swojej decyzji? Bylibyśmy ogromnie wdzięczny za opisanie sytuacji na maila skargi@mrjob.pl, ponieważ w korespondencji mailowej dokładnie i szczegółowo będziemy mogli prowadzić sprawę w celu wyjaśnienia powodu Pana powrotu. Mail i sprawa zgłaszana na tego maila prowadzona jest osobiście przez Managera Działu Opieki Pracownika. Pozdrawiamy serdecznie

Jacek

Jasne warunki współpracy, wypłata na czas. Według mnie warto nawiązać współpracę z Mr.Job.

@Jacek

Panie Jacku, bardzo dziękujemy za podzielenie się Pana opinią na temat współpracy z nami :)

Daniel

Dobre warunki pracy i co bardzo ważne stałe wsparcie biura W przypadku pytań i problemów jest się do kogo zwrócić o pomoc.

Jacenty
@Daniel

to daj mi namiar do kogo sie zglosic bo kordynator mnie zlewa.? czekam na pilna odpowiedz

@Jacenty

Szanowny Panie Jacenty, Każdy problem czy pytanie można kierować Pan do swojego Managera Kontraktu lub Opiekuna. Każdy nasz pracownik ma przypisanego swojego Managera/Opiekuna w związku z tym kontakt powinien być podejmowany ze swoim indywidualnym koordynatorem. Jeśli uważa Pan, że Pana sprawa nie została rozwiązana lub kontakt jest utrudniony, prosimy o dokładne opisane sytuacji na maila skargi@mrjob.pl. Sprawa trafi do Menagera Zespołu ds. Pracowników Zagranicznych. Pozdrawiamy serdecznie

Kotka

NIE POLECAM Agencji, wysyłają ludzi do pracy które jest inna niż na umowie, pracuje się w innym charakterze niż na umowie. Jeśli zwrócisz uwagę że praca miała wyglądać inaczej to cie zwalniają. Masz dźwigać robić to co ci każą na miejscu, często bez uprawnień i przeszkolenia bhp się pracuje. Firma nie odpowiedzialna i nie rzetelna wypłaty nie na czas. Agencja nie powie Ci ze praca jest na okres kilkunastu dni bo wiadomo, że nikt nie przyjedzie, a potem głupio udają że pracodawca jednak nie potrzebuje pracowników i muszą Cię zwolnić wtedy za buty Cie nie zwrócą kasy i za przejazd bo nie było 30 dni pracy....

@Kotka

Zapewniamy, iż nie kierujemy pracowników do pracy, która jest inna niż ustalona czy wskazana na umowie, ponieważ takie działania prowadziłyby do frustracji pracowników, a co za tym idzie do ich szybkiego powrotów do domu, co jest sprzeczne z celem działalności naszej firmy. Jeśli chodzi o ewentualne rozbieżności lub problemy pojawiające się na zleceniu, każdorazowo prosimy o kontakt z Managerem kontraktu i zgłaszaniu wszelkich sytuacji, abyśmy mogli reagować możliwie najszybciej. W momencie gdy pojawiają się jakiekolwiek problemy, każdorazowo proponujemy pracownikowi inny możliwy kontrakt w Niemczech na który mógłby się przenieść, tak aby mógł kontynuować pracę na terenie Niemiec. Zapewniamy także iż jesteśmy w stu procentach rzetelną i terminową firmą. Działamy na rynku już ponad 12 lat i zatrudniamy aktualnie ponad 800 osób na terenie Niemiec, a terminowość wypłat to nasz największy priorytet. Nie wysyłamy także pracowników na zlecenia kilkunastu dni, a wręcz nie podejmujemy takiej współpracy z kontrahentami. Każdorazowo zależy nam na jak najdłuższym kontrakcie i pobycie pracownika w Niemczech. Kierowanie pracowników na tak krótki okres byłoby zdecydowanie nieekonomiczne dla każdej ze stron. Zwolnienia z naszej strony są sytuacjami sporadycznymi i zazwyczaj wynikają z problemów związanych z postawą lub zachowaniem pracownika (nadużywanie alkoholu, niestawianie się w pracy, agresywna postawa). Z takimi pracownikami kontrahenci najczęściej rezygnują ze współpracy, ale tak jak wspomnieliśmy są to sytuacje sporadyczne. Zdecydowana większość pracowników decyduje się na wyjazd w celach zarobkowych i pracuje u naszych kontrahentów miesiącami jak i latami. Jeśli chodzi o kwestię zwrotów kosztów poniesionych w związku z wyjazdem do pracy (np. odzież robocza, buty robocze czy koszt dojazdu), jak najbardziej są one zwracane po przepracowanym okresie 30 dni, co wskazywane jest podczas rekrutacji, w umowie, załącznikach czy w otrzymywanym po zatrudnieniu informatorze „ABC pracownika”. Pozdrawiamy serdecznie

Byly

Ogolnie kontskt Oceaniam ok mieszkanie ok wyjazd samemu gorzej bo 2 parowy ci sie trafia na mieszkaniu i Maja wiecej do gadania od ciebie.Na oferte bez jezyka radzilbym tez uwazac bo niby bez jezyka a pozniej (usunięte przez administratora) powod do zwolnienia jest wymyslany.Agencje schodza na psy

@Byly

Szanowny Panie, Zapewniamy, że jeśli oferta pracy jest skierowana do osób bez znajomości języka niemieckiego, to nie stanowi to później absolutnie żadnego problemu i powodu do późniejszego zwolnienia. Mamy aktualnie zatrudnionych setki pracowników właśnie bez znajomości języka niemieckiego i z powodzeniem pracują u kontrahentów. Każdorazowo zależy nam na długofalowej współpracy i zadowoleniu pracowników. Zawsze zachęcamy do zgłaszania jakichkolwiek problemów do swojego Managera Kontraktu, aby mógł podjąć stosowne kroki w celu wyjaśnienia sytuacji. Pozdrawiamy serdecznie

Obecny pracowników Tuttlingen

Nie wiem skąd te negatywne opinie o pracy na produkcji w tym mieście, ani komentarze typu "nikt pracujący tam nie chwali tej pracy" - zdecydowanie się nie zgodzę. Pracuję na tym projekcie od jakiegoś czasu i sobie chwalę, Polacy z jakimi mam tutaj kontakt także. Samą agencję oceniam bardzo dobrze, od organizacji wyjazdu aż po kontakt obecny, telefon zawsze odbierają i pomagają nawet po godzinach swojej pracy, gdy sytuacja tego wymaga - za to duży plus :) także kandydaci nie sugerujcie się tutaj negatywnymi opiniami, bo te najczęściej są wystawiane przeze sfrustrowanych ludzi, którzy zamiast chodzić do pracy brali co chwilę L4 i pili, a potem płacz jaka to agencja zła i że bezpodstawnie zostali zwolnieni - to samo z warunkami mieszkaniowymi - jak kto dba tak ma :) a ludzie sami sobie robią pod górkę. A jak czytam tutaj opinie że " praca nudna bolą nogi i plecy" to zastanawia mnie, czy dla takiej osoby w ogóle jakas praca będzie okej. Bo jak się nie chce pracować to zawsze się powód znajdzie :) pozdrawiam

xyz
@Obecny pracowników Tuttlingen

Lubie sobie wypic ale to nie oznaczala ze jestem leniem tak mnie zastanawia fakt wypowiadania sie moze lepiej jednak pisac dobre komentarze i niech sie inni zatna na miejscu .

Tut
@xyz

A co prawda zabolała? Skoro dotknął Cię taki komentarz. Opinia jest przecież pozytywna - dziewczyna chwali agencję i pracę samą w sobie. A powiedzmy sobie szczerze jak się zachowują Polacy za granicą - jeżdżę od prawie 10 lat i swoje już widziałam. Zostawiają po sobie (usunięte przez administratora) i niczego nie szanują. I stąd tutaj na portalu opinie o miejscach zamieszkania - skoro na zdjęciach wyglądają dobrze, a ludzie przyjeżdżają na miejsce i jest bardzo zaniedbane/brudne - to myślisz że czyja to wina? ;)

Były Kandydat
Kandydat

Szczerze nie polecam tej firmy, a mianowicie Pani K******** jest osobą niewiarygodna, niekompetentną. Można czekać na odpowiedź do Os ***j śmierci i czy tak czy tak, kandydat jest Ola*y!!!

@Były Kandydat

Szanowny Panie, od ponad 12 lat podstawą naszej działalności jako agencji jest wspieranie Kandydatów w znalezieniu pracy oraz późniejszym zatrudnieniu. Nie byłoby to możliwe, gdyśmy na co dzień kierowali się opisywanymi przez Pana wartościami. Niestety, ze względu na brak informacji, ciężko nam odnieść się do Pana zarzutów dotyczących naszego zespołu. Prosimy więc o przesłanie dodatkowych informacji oraz swoich danych mailowo na adres: skargi@mrjob.pl. Pozwoli nam to na prześledzenie Pana kontaktu z działem rekrutacji oraz pełne wyjaśnienie sytuacji. Pozdrawiamy.

........
@Były Kandydat

O tej kobiecie to można książkę napisać. Nie prosimy się już nic jej,bo na zaliczkę kiedyś czekaliśmy długo.

Były kandydat.
@MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej

Pani Ka****** wie bardzo dobrze, teraz cienki komentarz z firmy, można w toalecie puścić. Nie polecam, nie jest to firma przynajmniej osoba z którą prowadziłem rozmowe, aby była w moich oczach osoba odpowiedzialną!

@........

Szanowny Panie, zaliczki wypłacane są raz w miesiącu - 25-tego dnia danego miesiąca, czas oczekiwania jest więc niezmienny dla każdego pracownika. Warunkiem uzyskania zaliczki jest dostarczenie kompletu dokumentów, w tym wypełnionego wniosku o wypłatę zaliczki, do dedykowanego Opiekuna Pracownika DE do 18-go danego miesiąca. W MR JOB wierzymy we współpracę na przejrzystych zasadach, dlatego zasady uzyskiwania zaliczek zawarte są m.in. w Informatorze „ABC Pracownika” – przekazanym przy zatrudnieniu czy omawiane przez Opiekunów, którzy chętnie odpowiadają na dodatkowe pytania oraz wyjaśniają wszelkie wątpliwości. Jeśli uważa Pan jednak, że obowiązki zostały zaniechane przez pracownika MR JOB, ma Pan możliwość złożenia skargi na skuteczność́ działania przydzielonych pracowników. Informację wraz z opisem sytuacji proszę przesłać mailowo na adres: skargi@mrjob.pl. Pana zgłoszenie zostanie przekazana bezpośrednio do Managera Zespołu ds. Pracowników Zagranicznych. Pozdrawiamy.

@Były kandydat.

Panie BYŁY KANDYDAT, bardzo nam przykro, że tak negatywnie ocenia Pan swój kontakt z nami. Brak natychmiastowego kontaktu ze strony rekruterki spowodowany mógł być brakiem nowych ofert, dopasowanych do Pana preferencji oraz oczekiwań lub tymczasową nieobecnością rekruterki np. ze względu na urlop. Warto mieć również na uwadze, iż w bazie Kandydatów mamy blisko 90 tys. Kandydatów, a rekrutacje prowadzone są na wiele procesów rekrutacyjnych i czasem ciężko jest skontaktować się natychmiastowo z każdą Osobą. Jednocześnie, zapewniamy że celem pracy każdego pracownika działu rekrutacji jest wspieranie Kandydatów w znalezieniu pracy oraz pozytywne przeprowadzenie ich przez proces rekrutacji. I często (czy to w wywiadach, czy w regularnych badaniach satysfakcji pracowników) nasi Pracownicy wspominają, że z naszego podejścia do Pracowników inne agencje pracy powinny brać przykład. Niestety ze względu na anonimowość Pana komentarzy ciężko nam bezpośrednio odnieść się do wspomnianych sytuacji oraz dokładnie je zweryfikować. Naszym priorytetem jest jednak poznanie sytuacji w celu rozwiązania zgłoszonych zastrzeżeń. Tak jak pisaliśmy wcześniej, prosimy o przesłanie swoich danych oraz opisu sytuacji mailowo na adres: skargi@mrjob.pll. Pozwoli nam to na prześledzenie Pana kontaktu z działem rekrutacji i podjęcie odpowiednich kroków. Pozdrawiamy.

Były kandydat.
@MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej

To niech osoby rekrutujące, mają pełną kontrolę nad pracą, jaka wykonują. A nie wysyłanie kandydatury do pracodawcy, z przewidywanym terminem wyjazdu, i "0" odpowiedzi przez Państwa firmę odnośnie decyzji, czy i jaka jest, czy nie ma odpowiedzi od pracodawcy. Dlatego z mojej strony nigdy się nie spotkałem z tak niekompetentną firmą, osobą!

@Były kandydat.

Panie BYŁY KANDYDAT, jak już pisaliśmy wyżej, prosimy o przesłanie swoich danych oraz opisu sytuacji mailowo na adres: skargi@mrjob.pl. Pozwoli nam to na prześledzenie Pana kontaktu z działem rekrutacji w celu wyjaśnienia opisywanych przez Pana sytuacji. Niestety, w związku z brakiem dokładnych informacji, ciężko nam odnieść się do wszystkich przedstawionych przez Pana zarzutów. A zapewniamy, że chcielibyśmy gruntownie poznać sytuacje, które skłoniły Pana do napisania tylu negatywnych słów. Pozdrawiamy i zapraszamy do kontaktu.

Zostaw merytoryczną opinię o MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej - Legnica

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej?

Zobacz opinie na temat firmy MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 343.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 236, z czego 180 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej?

Liczba opinii klientów firmy MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej, to 14, z czego 10 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a, 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej?

Kandydaci do pracy w MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej
Przejdź do nowych opinii