MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej

Opinie o MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej

Witam czy orientujecie sie czy jest jakaś praca dla par? czytałam i sa w miare dobre opinie . Niestety nie znamy języka ani nie mamy samochodu na dojazdy Czy jest taka opcja ?

@Kandydat

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą :). Niestety obecnie nie posiadamy dostępnych ofert pracy dla par. Jednakże zachęcamy do regularnego sprawdzania naszych ogłoszeń, ponieważ gdy tylko pojawią się zlecenia odpowiednie dla pary, natychmiastowo informujemy Państwa o nowych możliwościach zatrudnienia.

Harry

Z tą agencją warto szukać pracy. Na Dolnym Śląsku pracuje się super i wypłata zawsze jest na czas. Samo zatrudnienie jest w bardzo dobrych firmach, które oferują dobre warunki pracy. Pomoc agencji zawsze niezastąpiona! Na bieżąco można interesować się innymi zleceniami.

@Harry

Dziękujemy serdecznie za pozytywną opinię! Bardzo nas cieszą słowa zadowolonych ze współpracy Pracowników!

kandydat
@MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej

ile kasujecie miesięcznej opłaty z wynagrodzenia pracownika - bo spotkałem się z opiniami że kasujecie pierwszą wypłatę w całości jak wygląda sprawa dojazdu do pracy jakieś busy firmowe czy komunikacja publiczna

@kandydat

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie współpracą z nami. NIE POBIERAMY OPŁATY z wynagrodzenia od zatrudnianych Pracowników Tymczasowych. Informacja, że "kasujemy" wypłatę Pracownika jest niezgodna z prawdą. Jeżeli chodzi o dojazdy, MR JOB nie zapewnia transportu z miejsca zamieszkania do miejsca pracy – Pracownicy drogę tą pokonują własnym transportem. Wcześniej informujemy, jaką odległość muszą pokonać, dojeżdżając do miejsca pracy. Jest możliwość ubiegania się o zwrot kosztów dojazdów. Więcej szczegółów można uzyskać podczas rozmowy z działem Rekrutacji.

Tomasz

Witam czy posiadacie ofert pracy przy granicy by weekendy mieć w Polsce? Pozdrawiam

@Tomasz

Dzień dobry Panie Tomaszu, dziękujemy za zainteresowanie współpracą z nami. Pojawiają się u nas również oferty pracy przy granicy. Zachęcamy do kontaktu z naszym działem Rekrutacji w celu omówienia dostępnych opcji :)

Tomasz

Witam mam pytanko czy w tej chwili macie jakieś projekty gdzie jest ewentualny dojazd lub blisko kwatera gdzie nie potrzeba posiadać samochodu?

@Tomasz

Dzień dobry Panie Tomaszu, dziękujemy za zainteresowanie współpracą z nami. Na tę chwilę wszystkie aktualne oferty pracy na zlecenia produkcyjne zawierają konieczność posiadania auta, wyjątek stanowią oferty dla fachowców np. spawaczy, gdzie posiadamy miejsca na zleceniach, w których nie ma konieczności posiadania auta.

Magazynier

Jdjs

Pytania? Raczej odpowiedzi co do tej firmy. Nie wiadomo czy dostanę pieniądze za szkolenie. Gdzie dana firma sama określiła że szkolenie jest płatne. Chyba raczej niezależnie od tego ile się pracowało czy 3 lata. Czy 1 dzień przy szkoleniu. Czekam do 10 i się przekonam. :)

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Tomasz

Kilka miesięcy temu zdecydowałem się na pierwszy wyjazd do Niemiec i zaproponowano mi pracę na produkcji. Praca jak praca może być, wynagrodzenie na czas, stawka odpowiednia, brak problemów z zakwaterowaniem!

@Tomasz

To od paru miesięcy pracujesz w Niemczech w tym samym miejscu? Czy może trzeba się przemieszczać, pomiędzy zleceniami po różnych lokalizacjach? I jak ze stawką, rośnie ona wraz ze stażem pracy?

Dzień dobry, proponując ofertę pracy na danym zleceniu, staramy się zapewniać zatrudnienie w jednym miejscu pracy. Zmiana może nastąpić w przypadku zakończenia zlecenia po stronie pracodawcy i są to raczej wyjątkowe sytuacje. Agencja pracy tymczasowej może zapewnić pracownikowi tymczasowemu zatrudnienie przez 18 miesięcy.

Ser

Kolejna slaba agencja (usunięte przez administratora). Stawka 13.50 euro brutto- to 10 netto- bardzo slabo. Dlatego nimo ludzi.

@Ser

Dziękujemy za przekazaną opinię. Oferujemy zatrudnienie na różnorodnych stanowiskach, a wysokość wynagrodzenia zależy od rodzaju pracy, doświadczenia oraz umiejętności Pracownika. Stawka wynosząca 13,50 euro brutto za godzinę jest propozycją dla pracowników produkcji bez doświadczenia oraz znajomości języka niemieckiego. W naszej ofercie dostępne są stanowiska, takie jak blacharz/lakiernik, gdzie stawki rozpoczynają się od 17 euro, czy operator maszyn CNC – zaczynając od 18 euro. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszymi aktualnymi ofertami pracy.

Ser
@MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej

18 euro/h brutto dla operatora cnc- smiech Slaba agencja , slaba stawka.

@Ser

Nie sądzimy, by stawki były, jak to Pan nazwał, „słabe”, ponieważ wielu Pracowników już nam zaufało i wyjechało z nami do Niemiec. Ale ma Pan oczywiście prawo mieć własne zdanie i nie musi Pan korzystać z naszej oferty. Życzymy wszystkiego dobrego.

Ika

Zacznijcie ludzi informować, że zatrudniacie na miesiąc a potem wypad, narażacie ludzi tylko na koszta, dziękuję za współpracę i nie pozdrawiam

@Ika

Dziękujemy za Pani/Pana opinię. W MR JOB naszym głównym celem jest tworzenie trwałych relacji zarówno z Pracownikami, jak i Kontrahentami. Nie zatrudniamy Pracowników na okres 1 miesiąca lub krócej. Czasami zdarzają się jednak sytuacje, na które nie mamy wpływu: 1. W przypadku, gdy zlecenie, na które wyjechał Pracownik, nagle musi się zakończyć z winy Pracodawcy Użytkownika, natychmiast reagujemy. Staramy się przenieść naszego Pracownika na inne aktywne zlecenie, jeśli istnieje odpowiednie zapotrzebowanie oraz Pracownik wyrazi zgodę na zmianę miejsca wykonywania pracy na terenie Niemiec. W przeciwnym razie jesteśmy zmuszeni wypowiedzieć umowę o pracę tymczasową. 2. Jeśli Pracownik nie sprawdził się na zleceniu, na które wyjechał i kontrahent go odwołuje, podejmujemy starania w celu przeniesienia Pracownika na inne zlecenie, dostosowane do jego umiejętności. Jeśli Pracownik wyrazi zgodę, kontynuujemy współpracę; w przeciwnym razie, zmuszeni jesteśmy do rozwiązania umowy. Jeszcze raz chcielibyśmy podkreślić, że MR JOB nie kończy współpracy z Pracownikami Tymczasowymi po jednym miesiącu bez uzasadnionego powodu. Dążymy do nawiązania długofalowego partnerstwa opartego na wzajemnym zrozumieniu i profesjonalizmie.

@MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej

A z jakich przypadków agencja może skończyć współpracę? Jak zdarzy się sytuacja o końcu prac z winy pracodawcy to można spodziewać się jakiegoś zadośćuczynienia? Czy jeśli szukacie zastępczego zlecenia to zawsze za taką samą stawkę?

Unikamy sytuacji, w których jako agencja kończymy współpracę z Pracownikami, ponieważ zależy nam na długotrwałych relacjach. Jeżeli do tego dochodzi, jest to spowodowane czynnikami niezależnymi od MR JOB. W przypadku, gdy dochodzi do zakończenia zlecenia z winy PU, podejmujemy natychmiastowe działania w celu płynnego przeniesienia Pracownika na inne zlecenie za podobną stawkę.

Szymek

Na pewno na duży plus jest wynagrodzenie na czas i dobra stawka. Udało się znaleźć pracę na Dolnym Śląsku, warunki mi odpowiadają, a cała rekrutacja przebiegła błyskawicznie. Z mojego polecenia już jeden znajomy również skorzystał z oferty agencji.

@Szymek

Panie Szymonie, dziękujemy serdecznie za pozytywną opinię. Bardzo nas cieszą słowa zadowolonych ze współpracy Pracowników :)

Karol

Niedawno wróciłem i była to nie pierwsza moja praca w Niemczech, ale mogę powiedzieć, że najlepsza! Produkcja, praca dla mnie odpowiednia, super warunki. Agencja zadbała o wszystko i nie musiałem martwić się o terminowe wypłacanie wynagrodzenia. Zakończenie pracy i umowy bez problemów! Na pewno jeszcze skorzystam nie raz!

@Karol

Pani Karolu, dziękujemy za Pana wpis i liczymy na dalszą owocną współpracę!

Iza

Słyszałam coś o przyjęciach na stanowiska biurowe w Mr Job. Wiecie coś na ten temat? Gdzie mogę na bieżąco sprawdzać tego typu oferty pracy? Polecacie ogólnie pracę w tej firmie?

@Iza

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie współpracą z nami. Wszelkie dostępne oferty są dostępne na naszej stronie internetowej. Oferty na stanowiska biurowe są dostępne pod linkiem: https://mrjob.pl/oferty-pracy/?kraj=pl&miejsce-pracy-pl=0&s=&branza=0&kategoria%5B%5D=do-struktur-mr-job&search_button=job

Czy ktoś się orientuje czy przyjmują ludzi bez własnego auta?

@ja

Dzień dobry! Dziękujemy za zainteresowanie współpracą z nami. Przyjmujemy do pracy również kandydatów bez własnego auta. Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy na naszej stronie w zakładce kariera. Publikujemy je również na naszych profilach na Facebooku i Instagramie.

@MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej

Czy wtedy pensja się różni w odniesieniu do pracowników z autem? Czy wtedy obowiązki wyglądają podobnie czy się różnią? Wtedy agencja udostępnia auta do pracy czy jak jest w realu?

W zależności od zlecenia wynagrodzenie może subtelnie różnić się między pracownikiem posiadającym auto a tym, który go nie posiada. Niemniej jednak staramy się tworzyć teamy na miejscu, aby ten dojazd był zapewniony. Z uwagi, że środki transportu są prywatne, MR JOB nie gwarantuje zapewnienia dojazdu do miejsca pracy. Istnieje możliwość, że nastąpi konieczność uzgodnienia ewentualnego wkładu finansowego na paliwo dla właściciela auta. W praktyce zdarzają się również zlecenia, gdzie auto w ogóle nie jest wymagane, ponieważ mieszkania zlokalizowane są bardzo blisko firmy. W takich przypadkach nasi pracownicy mają możliwość poruszania się pieszo lub korzystania z roweru jako alternatywnych środków transportu.

Wioleta
@MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej

Ja jestem ciekawa tych mieszkań. Jak mi warunki lub współlokatorzy się nie spodobają, to mam możliwość samodzielnego znalezienia mieszkania, czy jak jadę z firmą, to muszę mieszkać tam, gdzie ona wskaże? Mieszkania mają internet, czy włansy trzeba mieć?

@Wioleta

Dzień dobry, wszelkie kwestie związane z wynajmem mieszkań można omawiać na bieżąco z opiekunem kontraktu.

@MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej

To subtelnie to ile maksymalnie może być? Czy paliwo na wyjazdach w przeliczeniu na złotówki jest drogie, chciałbym przeliczyć tak mniej więcej ile bym musiał przeznaczyć kasy na paliwo? często jest tak, że praca jest blisko mieszkania, jakie to konkretnie zlecenia?

Wszystko zależy od konkretnego zlecenia. Zachęcamy do kontaktu z działem rekrutacji DE w celu omówienia szczegółów na podstawie aktualnie dostępnych ofert. Numery kontaktowe znajdą Państwo tutaj: https://mrjob.pl/kontakt/

Dobre

Osoby co niektóre w agencji są kompetentne, ale nie Pani K********. Jeśli obieca podczas rozmowy że odezwie się po jakim czasie umówionym, to zapomnijcie!

@Dobre

Dzień dobry, dziękujemy za opinię. Jeżeli doszło do nieporozumienia lub posiadają Państwo zastrzeżenia co do skuteczności działania przydzielonych pracowników z MR JOB, informujemy, że jest możliwość złożenia skargi. Można to zrobić przez formularz na naszej stronie: https://www.mrjob.pl/dla-pracownikow/skargi-pracownicy-de/ lub mailowo: skargi@mrjob.pl. Każda przekazana przez Państwa informacja jest przez nas dokładnie analizowana, co pozwala nam podejmować działania mające na celu ciągłe doskonalenie jakości naszych usług.

Mati

@pracodawca Mam pytanie, czy jest możliwość wyjazdu z dziewczyną (pracy razem w jednym zakładzie, na tych samych zmianach itp. ) i jak wyglądają zakwaterowania które zapewniacie? Czy są to mieszkania, pensjonaty, hotele pracownicze??

@Mati

Dzień dobry! Dziękujemy za zainteresowanie współpracą z nami. Jest możliwość wyjazdu do pracy w parze. Z reguły pary pracują w tym samym miejscu, na tych samych zmianach i razem dojeżdżają do pracy. Aktualnie pojawia się jednak niewiele zleceń dla par i w tej chwili nie możemy zaproponować Państwu pracy we dwójkę. Jeżeli chodzi o zakwaterowanie, jest to zależne od zlecenia. Nieraz są to mieszkania, innym razem pensjonaty.

Adi19
@Mati

Nie ma takiej możliwości. Wyłącznie jeśli porozmawiasz na miejscu i się zgodzą, i czy dojeżdżacie jednym autem. Ale ja bym miał dosyć kobiety nie dość że w domu to jeszcze w pracy (usunięte przez administratora)

@MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej

A jaki rodzaj pracy przewidziany jest dla par, można prosić przykładowe stanowiska? Czy mieszkanie też można mieć wtedy tylko we dwójkę lub inny rodzaj noclegu? Chodzi mi o to, żeby już nikt nie mieszkał ze mną i z partnerem. Jeśli wyślemy cv to odezwiecie się Państwo jak tylko pojawiła się jakaś oferta dla dwójki?

@Adi19

Dziękujemy za odpowiedź. Jest możliwość wyjazdu w parze jeżeli posiadamy dostępne zlecenia :)

Głównie jest to praca na produkcji. Zakwaterowanie jest uzależnione od danego zlecenia. Jak najbardziej można się z nami skontaktować i zostawić CV, jednak proszę mieć świadomość, że zainteresowanie wyjazdem w parze jest ogromne, a liczba zleceń niestety ograniczona.

gregory6382

Witam czy jest możliwość żeby agencja pomogła w wynajęciu mieszkania ?

@gregory6382

Dzień dobry! Dziękujemy za zainteresowanie współpracą z nami. Zapewniamy naszym pracownikom zakwaterowanie. Mieszkanie jest zawsze w pełni opłacone. Z reguły są to pokoje dwuosobowe, a jeżeli jest taka możliwość, jednoosobowe.

Roland

Ogromny wybór ofert pracy, więc jest w czym wybierać. Z zawodu jestem elektromechanikiem. Agencja moim zdaniem super, można dobrze zarobić. Wszystko załatwiają: zakwaterowanie, dojazd do pracy, a do tego sprawna rekrutacja. No i spełniają obietnice, które dali pracownikom!

xxx
@Roland

Ile czasu im zajmuje zrekrutowanie, długo to trwało od wysyłki życiorysu do rozmowy, a potem informacji zwrotnej? Czy od razu wiadomo, czy będzie się mieszkać w pojedynkę i ile wyniosą koszty najmu, a także przyjazdu do Niemiec, czy codziennych dojazdów do miejsca pracy?

@xxx

Dzień dobry! Dziękujemy za zainteresowanie współpracą z nami. Wszystko zależne jest od danego zlecenia i tego czy w danej chwili są dostępne miejsca. W przypadku dostępnej oferty pracy cały proces rekrutacji od momentu przesłania CV trwa bardzo krótko. Wszystkie informacje przekazywane są przez rekrutera. Mieszkanie jest w pełni opłacone, z reguły są to pokoje dwuosobowe, aczkolwiek, jeśli jest taka możliwość, to nasi pracownicy mają zapewnione pokoje jednoosobowe. Dojazd na miejscu jest we własnym zakresie, ale może zdarzyć się, że mieszkanie jest zlokalizowane bardzo blisko firmy. Często pracownicy dojeżdżają wspólnie do pracy.

michał

Widziałem info o tej agencji na social mediach i interesowałaby mnie praca operatora maszyn, ale konkretnie w miejscowości Legnica. Wiecie, czy można aplikować na takie stanowiska i jak wygląda cała rekrutacja? Jeśli macie informacje, to chętnie sprawdzę!

@michał

Dzień dobry, posiadamy oferty pracy na stanowisko operatora maszyn w Legnicy. Na ten moment szukamy operatora giętarki CNC. Jest to oferta skierowana do osób z dużym doświadczeniem przy obsłudze maszyn. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi ogłoszeniami na stronie internetowej lub przez media społecznościowe.

Qulson

Czy może się ktoś podzielić opinią na temat pracy w Niemczech oraz współpracy z agencją?

Tak trzymać!

Na wstepie zaznaczę ze rzadko wystawiam komentarze ale nie chce aby przebieg mojej wspolpracy z Mr. Job przeszedł bez echa. Mianowicie jest to najlepsza agencja, z jaką współpracowalem i nadal współpracuję. Najbardziej jednak podziękować chciałem Pani Marcie Lachtera oraz Pani Katarzynie Lesiewicz. Obydwie Panie prowadzące moje sprawy zawsze były bardzo pomocne i zawsze dostępne gdy potrzebowałem wsparcia. Zawsze profesjonalnie i szybko reagowały na moje potrzeby i pozostawały ze mną w kontakcie a ja wiedziałem, że mogę liczyć na pomoc gdy tylko jej potrzebowałem i wiedziałem gdzie ją uzyskam. Widać podczas rozmowy, ze P.Marta oraz P.Katarzyna maja ogromne doświadczenie, są bardzo kompetentne i niezwykle zaangażowane. Jednym słowem....lubię swoją pracę, lubię miejsce, w którym mieszkam...czego chcieć więcej...dziękuję agencji i wspomnianym Paniom. Zaznaczam - że podobne zdanie ma wielu znajomych..przyjaciol poznanych tutaj. Pozdrawiam

Witam nie polecam tej agencji ładnie gadają a jak podpiszesz umowę to jesteś śmieciem samo to powinno dać do myślenia że obiecują pracę blisko granicy a okazuje się że jedziesz 400 km albo dalej co do pieniędzy też robią walki załatwiłem nr podatkowy w Niemczech mieli zwrócić mi podatek za 3 miesiące kroili mi z wypłaty po 450 euro obiecywali że na pewno zwrócą no i co nic nie zwrócili oszuści zastanawiam się czy nie iść do sądu pracy o ten zwrot

Dzień dobry, Codzienna praca managerów kontraktu i opiekunów skupia się na spełnianiu oczekiwań naszych pracowników. Pracownik decydując się na współpracę z nami, sam wybiera lokalizację spośród ofert pracy na terenie Niemiec dostępnych w naszym portfolio. Niestety jak zlecenie dobiega końca i nie mamy możliwości kontynuowania go w danej lokalizacji, lub w pobliżu, proponujemy naszym pracownikom zlecenia oddalone od granicy. Odnośnie podatków MR JOB nie ma wpływu na dokonywane potrącenia. Potrącenia wyliczane są przez niemiecki system podatkowy a nie przez MR JOB. Jeśli nadpłacony podatek nie został zwrócony podczas zatrudnienia w MR JOB, PT może się starać go odzyskać dokonując rozliczenia rocznego, składanego do niemieckiego US. Bardzo proszę o kontakt mailowy z dokładnym opisem sytuacji. Wówczas będziemy mogli wyjaśnić zaistniałą sytuację.

@MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej

Każdy zatrudniający się u Was z góry Wie, na jak długo jedzie, jak długo trwa dany kotrakt? Bo nie wiem, co jest podstawą zatrudnienia, zlecenie, b2b, czy polską lub niemiecka umowa o pracę? A co ze stawką netto, na ile jest ona znana przed podpisaniem umowy i wyjazdem?

Heniu

A ja tam Polecam i nie narzekam. Współpracuje ponad 4 miesiace jako Elektryk. Kasa sie zgadza, zawsze terminowo. Gorzej trafiałem już przez niemieckie agencje ktore obiecywaly nie wiadomo co. A tutaj na razie spokoj, nie mam sie do czego przyczepic.

@Heniu

Panie Henryku, bardzo nas cieszą słowa zadowolonych ze współpracy Pracowników! Dziękujemy za Pana wpis i liczymy na dalszą owocną współpracę! Pozdrawiam, Marta Jadach-Łukjańczuk Menager zespołu ds. pracowników zagranicznych marta.jadach-lukjanczuk@mrjob.pl

Elektryk
@Heniu

A ja nie polecam brak kontaktu co za tym idzie wieczne problemy ...

tez
@Elektryk

też nie polecam brak jakichkolwiek kompetencji,

@tez

Szanowny Panie, każdorazowo zależy nam, aby każdy Pracownik czuł się komfortowo w trakcie pracy w Niemczech i był z niej zadowolony, co przekłada się na długofalową współpracę. Zachęcamy więc do kontaktu z dedykowanym Opiekunem Pracownika lub Managerem Kontraktu, którzy podejmą odpowiednie kroki w celu rozwiązania zgłoszonych przez Pana zastrzeżeń. Dane kontaktowe Opiekuna oraz Managera Kontraktu znajdzie Pan m.in. w "ABC Pracownika", dokumentach otrzymanych przy zatrudnieniu, jak również w mailu powitalnym. Może Pan również zgłosić swoje uwagi dotyczące skuteczności działania przydzielonych pracowników z MR JOB, mailowo pod adresem: skargi@mrjob.pl - Pana zgłoszenie zostanie przekazane bezpośrednio do Managera Zespołu ds. Pracowników Zagranicznych. Pozdrawiamy.

@Heniu

Dzień dobry, dziękujemy za pozytywną opinię oraz czas poświęcony, aby podzielić się Pana doświadczeniem ze współpracy z nami. Życzymy udanego kontraktu i owocnej pracy!

Zostaw merytoryczną opinię o MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej - Legnica

• Jak się pracuje w MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej?

Zobacz opinie na temat firmy MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 501.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 340, z czego 263 to opinie pozytywne, 46 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej?

Kandydaci do pracy w MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej