MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej

Opinie o MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej

piter

Pracuje w Niemczech już dość długo i z różnych agencji. Trafiało się, że wypłata nie była na czas albo trzeba było ze wszystkim radzić sobie samemu. Tutaj nie dość, że pieniądze na czas, to agencja pomaga we wszystkim i zawsze są do dyspozycji. Chętnie zostanę na dłużej!

@piter

Dzień dobry, Wynagrodzenie na czas i regularny kontakt z naszymi pracownikami to zdecydowanie kluczowe elementy do udanej współpracy z agencją. Trzymamy kciuki Pana przyszłość w Niemczech i kontynuację udanej współpracy!

@piter

Witaj, czyli jesteś doświadczony? Ja pierwszy raz będę się wybierał więc czytam opinie o agencjach. Powiesz cos więcej o tych wspomnianych "problemach" skoro masz zagwarantowaną pełną dyspozycyjność? Jakie przykładowe miałeś i jak sobie z nimi poradziliście? Na cos mam uważać?

Ela

Podobno przyjmują też na stanowiska biurowe do centrali firmy, dlatego chętnie się dowiem, gdzie szukać ofert takiej pracy. Często się pojawiają? Warto się zdecydować?

@Ela

Dzień dobry, Dziękujemy za zainteresowanie ofertami pracy w naszej Centrali w Legnicy. Aktualne oferty pracy dostępne są na naszej stronie w zakładce kariera. Publikujemy je również na naszych fan page'ach na Facebooku i Instagramie, a także na profilu naszej firmy na Linkedin. Aktualnie poszukujemy przedstawicieli handlowych z językiem niemieckim, asystentów ds. sprzedaży usług pracy tymczasowej oraz specjalisty ds. marketingu. Na ten moment w naszej centrali pracuje już 80 osób i nieustannie się rozwijamy, dlatego warto śledzić nasze środki przekazu, gdzie regularnie pojawiają się nowe oferty. Jeśli jest Pani zainteresowana pracą w naszej centrali, a nie ma na ten moment ogłoszeń, odpowiadających Pani doświadczeniu, zachęcamy do przesłania nam swojego CV pod adres kariera@mrjob.pl. Nasi rekruterzy umieszczą Pani aplikację w naszej bazie. Pozostańmy w kontakcie!

@MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej

To ja mam pytanie o szanse awansowania jak zaczyna się pracę jako asystent w tym dziale sprzedaży. Po jakim czasie można przejść na posadę specjalisty? To jest kwestia lat, miesięcy i czy do tego trzeba odbyć jakieś kursy lub mieć jakieś widoczne sukcesy sprzedażowe na koncie?

Po rozpoczęciu pracy na stanowisku Asystenta, pracownik otrzymuje jasne i klarowne zasady awansu wraz z wymaganiami, jakie muszą zostać spełnione, by otrzymać awans. Są to czynniki jakościowe (wiedza i umiejętności) i ilościowe (wolumen sprzedaży) a także staż pracy. Pracownicy wykazujący się ponadprzeciętnym zaangażowaniem są traktowanie bardzo indywidualnie.

Rysiu

Pracowałem z tą agencją jeszcze niedawno, ale wróciłem do Polski, bo pojechałem sezonowo. To, co mogę powiedzieć, to na pewno to, że było super! Agencja spełniła swoje obietnice, o wszystko zadbali i wynagrodzenie było na czas. W razie wątpliwości zawsze pomagali - szczególnie polecam panią Martę z MrJOB!

@Rysiu

A jaką miałeś stawkę i co było do roboty? Może bym skorzystał z usług, ale chcę wszystko wiedzieć. Również takie sprawy, jak standard zakwaterowania i wysokość opłat. No i jaka może być najkrótsza umowa i najkrótszy wyjazd?

@Rysiu

Dzień dobry, Dziękujemy za tę pozytywną opinię. Takie wpisy są dla nas dodatkowym motorem do działania:) Robimy, co w naszej mocy, aby budować zaufanie do naszych pracowników.

Dzień dobry, Pozwoli Pan, że odpowiemy. W przypadku pracy w Niemczech na stanowiskach produkcyjnych stawki wynagrodzenia wahają się w granicach 13,00-15,00 euro brutto za godzinę. W przypadku stanowisk bardziej specjalistycznych, jak np. ślusarz, czy spawacz, są to zdecydowanie wyższe stawki wynagrodzenia (16,00- 18,00 euro brutto za godzinę) Należy zaznaczyć, że zarówno na kontraktach w Niemczech, jak i w Polsce, nadgodziny są płatne dodatkowo 25-100 %, a niektóre kontrakty przewidują dodatkowe premie. Pytał Pan również o standard zakwaterowania. Jest to jeden z elementów, do którego przykładamy najwyższą wagę. Nasi managerowie kontraktu pieczołowicie dobierają mieszkania, gdyż zależy nam na możliwie bliskiej odległości od miejsca pracy i wysokim standardzie. Zwracamy również uwagę na możliwość zameldowania w mieszkaniu, które jest niezbędne w zakwalifikowanie do pierwszej klasy podatkowej. W większości przypadków nasi pracownicy zakwaterowani są w dwuosobowych pokojach, a mieszkańcy dobierani są w taki sposób, by możliwy był wspólny dojazd do miejsca pracy (nie wszyscy pracownicy dysponują swoim autem) Zdjęcia mieszkań publikujemy regularnie na naszym profilu na instagramie. Co istotne, nasi pracownicy nie ponoszą kosztów związanych z mieszkaniem na terenie Niemiec. Zakwaterowanie jest w pełni opłacone przez Agencję. Długość kontaktu jest bardzo indywidualną sprawą i zależy od zapotrzebowania naszych Partnerów, ale w przypadku kontaktów na terenie Niemiec, zaczynamy od umowy na miesiąc. Ze względu na regulacje ustawy o pracy tymczasowej, kontrakt u jednego pracodawcy użytkownika nie może przekroczyć 18 miesięcy. Jeśli ma Pan dodatkowe pytania, z przyjemnością odpowiemy. Prosimy o kontakt pod adresem rekrutacja.niemcy@mrjob.pl, bądź pod numerami telefonów: Ola: +48600787656 Kasia W: +48692848424 Alina: +48536262629 Martyna: +48730212828 Kinga: +48534202626 Agnieszka: +48536262020 Patrycja: +48501275510

RadekCapanda

Pracowałem przez MR JOB w sumie przez około 2 lata (z przerwa), w trakcie mojej pracy w Niemczech to najlepsza Agencja z jaką miałem okazję współpracować. Bardzo dobry kontakt z biurem, Panie koordynatorki jaki i opiekunki projektu bardzo kompetentne, szybkie odpowiedzi na każde, nawet najbardziej bzdurne pytanie, żadne problemy nie pozostają bez reakcji. Wypłata zawsze 10. na koncie, bardzo dobre warunki zakwaterowania, wypłaty bez pomyłek, jasne i klarowne zasady zatrudnienia i współpracy. Bardzo polecam współpracę z @PracodawcaMrJob

@RadekCapanda

Szanowny Panie, Bardzo cieszymy się, że Pana doświadczenia z agencją MR JOB były pozytywne. Dziękujemy za słowa uznania. Dokładamy wszelkich starań, by zapewnić najwyższą jakość usług i dobre warunki pracy dla naszych pracowników. Doceniamy pozytywną informację zwrotną odnośnie kontaktu z biurem, koordynatorkami i opiekunkami projektu. Naszym nadrzędnym celem jest zapewnienie kompetentnej obsługi i szybkiej reakcji na wszelkie pytania czy problemy.

Magazynier

Jdjs

Pytania? Raczej odpowiedzi co do tej firmy. Nie wiadomo czy dostanę pieniądze za szkolenie. Gdzie dana firma sama określiła że szkolenie jest płatne. Chyba raczej niezależnie od tego ile się pracowało czy 3 lata. Czy 1 dzień przy szkoleniu. Czekam do 10 i się przekonam. :)

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
mirek

Wpadłem na ofertę i reklamę na Facebooku i zastanawia mnie praca operatora maszyn w miejscowości Osła. Kiedy rozpoczyna się prace? Jak wygląda zatrudnienie? Gdzie najlepiej się zgłaszać? Dajcie proszę jakieś info!

@mirek

Szanowny Panie, Dziękujemy za zainteresowanie ofertą pracy na operatora maszyn. Jest to oferta, która przewiduje zatrudnienie od zaraz. Proszę wysłać swoje CV na rekrutacja.legnica@mrjob.pl. Jeśli jest Pan z Legnicy, lub okolic, zapraszamy również do naszego biura przy ul. Św. Piotra 9 w Legnicy. Może Pan również skontaktować się z nami telefonicznie. Nasze Rekruterki z biura w Legnicy, odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące ogłoszenia. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

@MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej

A ja mam szybkie pytanie. Czy na taką posadę operatora maszyn brane pod uwagę są osoby 50+? Czy tylko takie młodsze? Czy właśnie doświadczenie w tej pracy około 9 lat to jest plus, czy jednak wiek jakoś eliminuje z tej pracy tu??

Dzień dobry, Pana wiek nie jest absolutnie żadnym przeciwskazaniem do pracy na stanowisku operator maszyn. Rekrutując kandydatów na to stanowisko, przywiązujemy wagę przede wszystkim do doświadczenia. Zatrudniamy pracowników w różnym wieku – od 18 lat wzwyż. Proszę wysłać swoje CV na rekrutacja.legnica@mrjob.pl. Jeśli jest Pan z Legnicy, lub okolic, zapraszamy również do naszego biura przy ul. Św. Piotra 9 w Legnicy. Może Pan również skontaktować się z nami telefonicznie pod numerami: 535 202 021, 798 465 997, 791 242 423. Nasze Rekruterki z biura w Legnicy, odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące ogłoszenia. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

jakub

W tej agencji można wybierać z różnych ofert, bo ich nie brakuje. U mnie wybór padł na pracę ślusarza i już teraz mogę powiedzieć, że jestem zadowolony. Załatwione zakwaterowanie, z dojazdem do pracy zero problemów, rekrutacja sprawna i wszystko zgodnie z obietnicą!

@jakub

Panie Jakubie, dziękujemy za pozytywny wpis. Cieszymy się, że jest Pan usatysfakcjonowany z kontraktu. Życzymy powodzenia! Pozostańmy w kontakcie!

Natan

Ogólnie jest spoko. Wynagrodzenie na czas, nie ma żadnych opóźnień, a to najważniejsze, żeby kasa się zgadzała i były fajne warunki. Pracuje kilka miesięcy i dołącza do mnie w przyszłym miesiącu kolega, który przechodzi z innej agencji.

@Natan

Panie Natanie, dziękujemy za dobre słowo. Zarówno Panu jak i koledze, życzymy powodzenia. Pozostajemy w kontakcie.

Praca Niemcy, para

Jako para podjęliśmy pracę po raz pierwszy z agencją MR JOB w Niemczech. Nie żałujemy. Projekt przebiegał bez żadnych problemów, dopięta dokumentacja, szczegółowe objaśnienia ze strony firmy MR JOB, wynagrodzenie na czas oraz dokładne rozliczenie na pasku wynagrodzeń za każdy przepracowany miesiąc. Projekt się zakończył i obawialiśmy się, że nie będzie innej oferty, ale starania Pani Marty Lachtera i Pani Katarzyny Lesiewicz zaowocowały nową ofertą pracy i to mimo oficjalnych doniesień o kryzysie w Niemczech! Wkrótce wyjeżdżamy na kolejny projekt, co nas bardzo cieszy. Warunki mieszkaniowe bardzo dobre plus - dzięki Pani Katarzynie Lesiewicz otrzymaliśmy przytulne i ciche mieszkanie na wyłączność, wspaniałe warunki i co ważne tylko dla nas. Kontakt z opiekunami projektu (Pani Julia Duszczyk) odbywa się bez żadnego problemu. Panie są zawsze dostępne, istnieje możliwość kontaktu poprzez (usunięte przez administratora) Pracownik czuje się "zaopiekowany". Serdecznie polecamy każdemu, bo się nie zawiedzie.

@Praca Niemcy, para

Szanowni Państwo, Cieszymy się, że mogliśmy przyczynić się do Państwa pozytywnych doświadczeń z pracy w Niemczech. Naszym priorytetem zawsze jest zapewnienie najwyższej jakości usług i wsparcia dla naszych pracowników. Doceniamy zaufanie, jakim nas Państwo obdarzyli i jesteśmy wdzięczni za możliwość kontynuowania współpracy na kolejnym projekcie. Życzymy powodzenia i pozostajemy do dyspozycji!

@Praca Niemcy, para

Jeju jeju jak miło. Aha czyli po jednym projekcie trzeba jechać do domu? Nie ma opcji na ciągłość, aby od razu po jednej pracy dostać od razu drugi, aby nie trzeba było zjeżdżać do PL? Ta przerwa między pracami to ile czasu zajęła?

@Pracodawca

Dzień dobry, W naszym wspólnym interesie jest, aby pracownik płynnie kontynuował pracę na kontraktach w Niemczech. Zawsze się staramy, żeby tak było. Zdarza się, że pracownicy życzą sobie przerwy między zleceniami, by odpocząć i spotkać się z rodziną. Innymi słowy, jeśli przerwa między zleceniami w ogóle ma miejsce, jej długość zależy od aktualnego zapotrzebowania naszych Partnerów w Niemczech, bądź od indywidualnej decyzji naszego pracownika i z reguły może potrwać od kilku dni do dwóch tygodni.

Praca, para

To zależy od pracownika. W naszym przypadku chcieliśmy pojechać do domu na odpoczynek. ????

Kryzys

I mam pytanie czy umowa jest Polska czy Niemiecka bo mam numer podatkowy w Niemczech?

@Kryzys

Dzień dobry, Zatrudniamy naszych pracowników w oparciu o polską umowę o pracę tymczasową. Jeśli już ma Pan aktualny nr podatkowy i aktualny meldunek, tym lepiej – wówczas może się Pan rozliczać w pierwszej klasie podatkowej. Jeśli numer nie jest aktywny, bo np. nie jest Pan aktualnie zameldowany na terenie Niemiec, nasza rekrutacja wesprze Pana w tym zakresie. Jako agencja pracy tymczasowej, delegująca pracowników na kontrakty w Niemczech, zapewniamy w pełni darmowe zakwaterowanie. Poszukujemy takich mieszkań, gdzie możliwe jest zameldowanie, aby nasi pracownicy mogli ubiegać się o rozliczenie w pierwszej klasie podatkowej.

Kryzys

Dzień dobry mam pytanie czy do Niemiec jest w miesiącu listopad bo pracuje w tej chwili w Polsce na stanowisko ślusarz.

@Kryzys

Dzień dobry, Jeśli pyta Pan, czy w miesiącu listopadzie trwają rekrutacje na stanowisko ślusarz, to jak najbardziej tak – aktualnie rekrutujemy pracowników na stanowisko ślusarz. W naszym portfolio ofert mamy różne oferty. Dużo zależy od tego, kiedy mógłby Pan podjąć się pracy. Proszę skontaktować się z naszymi rekruterami, którzy szczegółowo opowiedzą o dostępnych ofertach i terminach. Szczegółowych informacji uzyska Pan pod adresem rekrutacja.niemcy@mrjob.pl, bądź pod numerami telefonów naszych rekruterów: Ola: +48600787656 Kasia W: +48692848424 Alina: +48536262629 Martyna: +48730212828 Kinga: +48534202626 Agnieszka: +48536262020 Patrycja: +48501275510

Pracownik1

Nie wiem co powiedzieć pamietam jak podpisywałam umowę obiecali kontakt na rok okazuje się ze kontrakt na pare miesięcy jak przychodzi do terminu ze już koniec nagle odemnie nie obraja telefonu mówią mi ze mam zadz do rekrutacji z rekrutacji do katarzyny No nie ładnie tak mnie co chwile kłamią niech mi powiedzą prawdę nie ma pracy i już i po problemie Albo co to za nie odpisywanie nie obieranie jak w przedszkolu z nimi

@Pracownik1

Dzień dobry, Dziękujemy, że podzieliła się Pani swoimi doświadczeniami. Pierwszą umowę z pracownikiem wyjeżdzającym do Niemiec podpisujemy na rok i w naszym wspólnym interesie jest to, żeby pracownik pozostał na kontrakcie możliwie najdłużej. Zdarza się, że z przyczyn po stronie pracodawcy użytkownika, umowa nie jest kontynuowana- wówczas natychmiast szukamy innego zlecenia, by możliwe było kontynuowanie zatrudnienia. W przypadku umów dotyczących zleceń na terenie Polski, podpisywane są miesięczne umowy i również zależy nam, aby pracodawca użytkownik je kontynuował. Dokładamy wszelkich starań, by być w bieżącym kontakcie z pracownikami i informować ich o kolejnych krokach. Jeśli jednak doszło do sytuacji, w której kontakt z agencją był niezadowalający, proszę o skierowanie maila z opisem sprawy pod adres skargi@mrjob.pl. Niezwłocznie zajmiemy się Pani sprawą.

lol 2
@Pracownik1

Mr Job to (usunięte przez administratora) robią tak wielu pracownikom , dlatego nie warto się z nimi pakować i wyjeżdżać do pracy na kilka tygodni, miesięcy. Jest wiele innych, lepszych agencji. Te wszystkie pozytywne opinie wypisali oni sami, bądź ich znajomi, którzy są w Niemczech pracownikami produkcyjnymi, i to jest prawda, że oni akurat tam są dobrze traktowani, reszta nie!!!!

@lol 2

Dzień dobry, Szanowni Państwo, możliwość pozostawienia opinii dotyczącej współpracy z MR JOB ma każdy pracownik. Stawiamy na transparencję i staramy się reagować na zaistniałe problemy. Dodam, że każdy pracownik, niezależnie od stanowiska, jest traktowany przez agencję na równych zasadach. Państwa wpis nie zawiera na tyle konkretnych informacji dotyczących współpracy z MR JOB, byśmy byli w stanie pomóc i wyjaśnić przyczyny niezadowolenia ze współpracy. Proszę o opisanie Państwa sprawy pod adres skargi@mrjob.pl a będziemy reagować i z pewnością dojdziemy do porozumienia.

@lol 2

Możesz bardziej szczegółowo opisać co się wydarzyło? Chodzi o nieprzedłużenie umowy czy coś innego się stało? Też zastanawiam się nad współpracą z agencją i chcę się dowiedzieć.

Myślałem, że tylko stare oferty są, ale widzę informację niżej, że szukają aktualnie tych pracowników produkcji. Dobrze się złożyło, że tu zajrzałem chyba, bo mi pasuje taki wyjazd. A kwatery jak wyglądają? W ile osób się mieszka ogółem?

Dzień dobry, Aktualnie poszukujemy pracowników tymczasowych na zlecenia na terenie Niemiec oraz na Dolnym Śląsku. W chwili obecnej są to zlecenia głównie w Legnicy, Jaworze i Chojnowie. Najnowsze oferty pracy publikujemy na naszej stronie internetowej www.mrjob.pl pod linkiem: https://mrjob.pl/oferty-pracy/, jak również na naszym Facebooku i Instagramie. W przypadku kontraktów w Niemczech oczywiście gwarantujemy darmowe zakwaterowanie. Podpisując umowę najmu zawsze mamy na uwadze komfort pracowników. Zależy nam, by każdy pracownik miał swoją prywatną przestrzeń. W ponad 90% przypadków są to pokoje 1 lub 2- osobowe. Mieszkania są różne. W zależności od tego, czy mamy do czynienia z grupą pracowników, którym zależy na wspólnym miejscu zamieszkania, czy z osobą, która chce wyjechać indywidualnie. W przypadku wyjazdów par często są to kawalerki. Przykładowe zdjęcia mieszkań dla naszych pracowników, publikujemy cyklicznie na naszym profilu na instagramie agencja_mrjob Jeśli rozważa Pan wyjazd do Niemiec, proszę skontaktować się z naszymi rekruterami, którzy wyczerpująco odpowiedzą na wszelkie, nurtujące Pana pytania. Może Pan to zrobić pisząc pod adres rekrutacja.niemcy@mrjob.pl, bądź zadzwonić pod jeden z numerów: Nasi Rekruterzy: Ola: +48600787656 Kasia W: +48692848424 Alina: +48536262629 Martyna: +48730212828 Kinga: +48534202626 Agnieszka: +48536262020 Patrycja: +48501275510

@MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej

Duże są różnice w zarobkach pomiędzy Niemcami a Śląskiem? Jednak dla mnie lepiej w kraju, żeby nie jechać nie wiem jak daleko, zwłaszcza że języka nie znam. I od czego zależy, kto ma 1 osobowy pokój a kto dwójkę? Dopłacać trzeba? Ciekawe.

Dzień dobry, W przypadku wyjazdów do Niemiec, naturalnie stawka jest wyższa, niż w Polsce, między innymi ze względu na siłę waluty i wyższą średnią zarobków na stanowiskach produkcyjnych. Wśród zleceń na terenie Polski, na które aktualnie prowadzimy rekrutacje, wynagrodzenie waha się między 3 600 zł brutto/ msc + premie do nawet 9000 zł brutto/ msc. Wszystko zależy od tego, czy mamy do czynienia ze specjalistami, czy z pracownikami produkcji bez doświadczenia. Z kolei zarobki na terenie Niemiec wahają się między 10 000 zł brutto/ msc a 14 000 zł brutto/ msc do nawet 17 000 zł brutto/ msc w przypadku spawaczy. Jeśli mają Państwo obawy związane z językiem, informujemy, że wśród ofert pracy na terenie Niemiec, mamy również takie, gdzie posługiwanie się językiem niemieckim nie jest konieczne. Są to przypadki, gdy na miejscu jest obecny np. polski brygadzista, lub pozostała część zespołu posługuje się językiem niemieckim i może pomóc. Jeśli chodzi o zakwaterowanie, niezależnie od ilości osób w pokoju, nie pobieramy żadnych opłat od naszych pracowników. Ilość osób zakwaterowanych w mieszkaniu i w danym pokoju zależy od różnych czynników. Przy wyborze mieszkania kierujemy się przede wszystkim komfortem, odległością od miejsca pracy oraz tym, jak zorganizowany jest dojazd do miejsca pracy. Jeśli nie posiadają Państwo auta, będziemy się starać znaleźć zakwaterowanie ze współlokatorem, z którym możliwy będzie wspólny dojazd. Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania, uprzejmie proszę o kontakt z naszą rekrutacją: Praca w Polsce: rekrutacja.legnica@mrjob.pl Praca w Niemczech: rekrutacja.niemcy@mrjob.pl

Zapytajnik

Witam Dzień Dobry , czy mają państwo obecnie oferty pracy w Niemczech bez samochodu?? Pozdrawiam

@Zapytajnik

Dzień dobry, w przypadku większości ofert pracy na terenie Niemiec auto jest mile widziane i nie musi być warunkiem. Zawsze staramy organizować pobyt pracownika w taki sposób, by mógł dojeżdżać do pracy "w parze" z osobą, która dysponuje własnym autem. Każdy przypadek jest indywidualny. Aktualnie, dla naszego kontrahenta na terenie Niemiec poszukujemy ślusarzy, pracowników produkcji, stolarzy, operatorów maszyn CNC. Oferty dostępne są zarówno na olx, jak i na naszej www. w zakładce oferty pracy. Znajdzie je Pan(i) pod tym linkiem: https://mrjob.pl/oferty-pracy/?kraj=de&miejsce-pracy-de=niemcy&s=&branza=0&search_button=job Każdorazowo wsparciem i pomocą służą nasi rekruterzy pod numerami telefonów:+48600787656,: +4869284842: 48536262629 lub pod mailem rekrutacja.niemcy@mrjob.pl Zapraszamy do kontaktu.

Chris
@MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej

Dzień dobry. A dla spawacza MAG macie coś?

Monika Krawczyk

Pracowałam z Agencją przez 1,5 roku.Wyjeżdżałam z nimi pierwszy raz zagranicę. Nie znałam języka. Całe życie pracowałam w Polsce, nigdy nie fizycznie.Życie zmusiło mnie do dużej zmiany.Zaufałam tej Agencji.Bałam się bardzo (że dla mnie żadnej pracy nie będzie, że nie dam sobie rady itp).Okazało się, że znalazła się dla mnie oferta. Nie były to jakieś "kokosy", ale praca, która pozwoliła mi na poprawę swojego stanu psychicznego (bo w Polsce nie mogłam nic sensownego znaleźć), samooceny, ale również na zarobek,którego w Polsce bym nie uzyskała. Przed wyjazdem przedstawiono mi na czym będzie polegać praca, podano adres mieszkania, które było dla mnie wynajęte i adres firmy.Mieszkanie miało fajny standard. Po dwie osoby w pokoju, wspólna kuchnia z salonem, łazienka.Mieszkaliśmy w 4, wszyscy z jednego zlecenia. Do pracy dojeżdżałam ok. 27 km, ale dogadaliśmy się i jeździliśmy w dwójkach. Po roku zmieniło się mieszkanie i byłam z 1 osobą. Miałyśmy samodzielne mieszkanie - sypialnia + kuchnia z salonem i łazienka.Do pracy 15 km.Ostatni miesiąc mieszkałam sama. Warunki zawsze bardzo dobre.Normalne mieszkania, wyposażone w rzeczy najpotrzebniejsze,wifi. Czyste, w dobrym stanie.Za żadne z mieszkań nie płaciłam ani euro. Był czas, że było nas w firmie około 20 osób z Agencji. Nikt nie powiedział złego słowa o mieszkaniach. Były pary, które miały samodzielne mieszkania tylko dla siebie. Praca jak to w fabryce. Trzy zmiany. Na stojąco, ale nie była ciężka. Głównie obsługa maszyn, kontrola jakości. Pierwsze dni były może trochę nerwowe bo bez języka, pierwszy kontakt z ludźmi itp. Przyjęcie nas w zakładzie było bardzo przyjazne. Nikt nie odmawiał pomocy kiedy było potrzeba. W barierze językowej pomagali obecni tam Polacy. Jeśli były jakieś uwagi z naszej strony to kierowaliśmy je do Agencji, a ona uzgadniała pewne niejasności. Na początku tak, a potem już sami wiedzieliśmy do kogo i jak załatwiać. Wiadomo. Natomiast na uwagi nasze Agencja zawsze reagowała kontaktem z firmą i próbą rozwiązania jakiegoś problemu. Co do pieniędzy. Jakie stawki miałam obiecane, tyle było wypłacone. Wszystkie dodatki, nadgodziny, urlopy zapłacone i wyszczególnione wszystko na rozliczeniu, które przychodziło na maila. Ilość godzin zawsze zgodna z tym, ile przepracowałam u miałam potwierdzone przez kierownika na zakładzie. Jeśli miałam jakieś uwagi zawsze mi wyjaśniano czemu jest tak i tak. I pobory zawsze na 10go na koncie, czasami nawet wcześniej. Dostałam zwrot za buty, częściowy chyba zwrot za dojazd do Niemiec (nie pamiętam już dokładnie,całe wiem, że cis za paliwo dostałam). Jak woziłam do pracy koleżankę to miałam też dopłatę do paliwa. Niedużą, ale zawsze coś. Miałam kilka razy sytuację, że nie wiedziałam czegoś, miałam jakieś obawy co do podatku, zameldowania itp. Dzwoniłam do Agencji, pytałam albo pisałam maila i nigdy nie zostałam bez odpowiedzi. Co do współpracy z koordynatorką. Na sprawy, które były istotne i w jej gestii reagowała i pomagała czy udzielała podpowiedzi. Trzeba tylko pamiętać, że te dziewczyny, nie są od tego, żeby ogarnąć nasze życiowe sprawy i są pewne kwestie, za które poprostu sami musimy wziąć odpowiedzialność i je załatwić. Wiem, że ludzie czasami narzekają, ale często problemy jakie mają naprawdę nie należą do spraw, które może załatwić koordynatorka z odległości tych 500-600 km. Sama miałam momenty, że miałam jakieś pomysły....na zmianę mieszkania, zmianę zlecenia i myślałam, że ona mi to ogarnie,a jak się okazywało, że nie, to czułam się przez nią zlekceważona. Dzisiaj z dystansu, widzę, że było tam dużo moich emocji i oczekiwań, które nie mogą być ot tak spełniane bo gdyby tak było wobec każdego to projekty i umowy by się rozjeżdżały i ciężko byłoby ogarnąć sporą grupę osób. Teraz, po czasie to widzę. I już wiem, że koordynatorka pomaga w tym zakresie, który jest do zrobienia przez nią. I serio, naprawdę nie mogę złego słowa powiedzieć. Zakładając, że każdy kto tam jedzie jest dorosły i sam odpowiada za większość spraw go dotyczących. To chyba tyle. Uprzedzając zarzuty, które się tu czasami pojawiają - nie jestem żadną rodziną, koleżanką czy wynajętą, do pisania pochwał, osobą. Jestem najzwyczajniejszą byłą pracownicą Agencji. Dziękuję im za to, że miałam szansę pierwszy raz wyjechać (prawie z 50tką na karku, to nie jest takie proste:), że miałam szansę wielu rzeczy się nauczyć, podszkolić język, zarobić całkiem niegłupie pieniądze i poczuć się wartościowa i chciana jako pracownica. Teraz spróbuję czegoś innego, ale wcale nie wykluczam, że kiedyś jeszcze będę szukać oferty dla siebie w Mr Job. Dziękuję Pani Kasi (usunięte przez administratora), Pani Agacie (usunięte przez administratora), Pani Marcie (usunięte przez administratora), Pani Oli (usunięte przez administratora), wszystkim Paniom z kadr, które co miesiąc wysyłały mi szczegółowe rozliczenia nt. wynagrodzenia i całej Agencji, za wszystko i za te półtora roku. Naprawdę było warto im zaufać i odważyć się na zmianę.

@Monika Krawczyk

Pani Moniko, dziękujemy za opinię oraz czas poświęcony, aby podzielić się Pani doświadczeniem ze współpracy z nami. Doskonale wiemy, że wyjazd zarobkowy może wzbudzać wiele niepewności, dlatego bardzo nam miło, że mogliśmy wspierać Panią w rozpoczęciu pierwszej pracy za granicą. Również dziękujemy za ostatnie 1,5 roku wspólnej współpracy i zawsze serdecznie zapraszamy, jeśli zdecyduje się Pani ponownie wyjechać do pracy za granicą. Pozdrawiamy Panią serdecznie. :)

Prawdomówca
@Monika Krawczyk

O mało nie (usunięte przez administratora)się od kłamstw w tym poście... Wystarczył rzut oka , żeby wyłapać kłamstwa. 1 Meldunek sam musisz sobie załatwić , a ich to nie obchodzi i lądujesz w najgorszej klasie podatkowej. 2 Z tego co mi wiadomo - dalej wciskają kit , że w rajchu nadgodziny zaczynają się od 48h... 3 Jak odchodzisz z firmy , to te "nadgodziny" Job wykazuje jako twoją wypłatę na następny miesiąc , ale kasy nie dostajesz... 4 Częste zmiany mieszkań , bo gdzieś Niemiec zgodził się opuścić jedno euro... 5 Jeśli grzecznie pracujesz i trafi się nowy pajac, który się awanturuje o byle co , to jest twoja wina... Jak coś kumasz niemiecki , żeby załatwić sprawy meldunkowe , to na pierwszy wyjazd ujdzie . Potem uciekaj do firm niemieckich - na dzień dobry dostaniesz 400-500 euro więcej. Ponadto opieka niemieckich koordynatorów jest na dużo wyższym poziomie . W Jobie jak były problemy z zaświadczeniem o zamieszkaniu do meldeeamtu, to był tekst - jak Pan tego nam nie dostarczy , to będzie dziadowska klasa podatkowa. Jak w niemieckiej firmie zgłosiłem , że najemca zwleka z wydaniem zaświadczenia , to po 3 dniach Hausmeister w zębach przyniósł papier... Za mojej kadencji w jobie , firma była trochę bardziej uczciwa od telemarketerów naciągających na fotowoltaikę... Nie są tragiczni , ale mają też miód za uszami...

@Prawdomówca

Panie @Prawdomówca, pozwoli Pan, że odniesiemy się kolejno do opinii, które zawarł Pan w swoim wpisie. 1. Podpisujemy umowy wyłącznie z najemcami, którzy wyrażają zgodę na meldunek pracownika. Wszystko po to, by nasi pracownicy zakwalifikowali się do korzystnej klasy podatkowej. Dedykowany opiekun umawia wizytę w urzędzie meldunkowym po uzgodnieniu terminu z pracownikiem i przeprowadza go zdalnie przez proces uzupełniania dokumentów. Nie mniej pracownik zobowiązany jest osobiście stawić się w urzędzie meldunkowym i dokonać meldunku. W tym zakresie nie możemy Państwa wyręczyć. 2. Zgodnie z niemieckim układem taryfowym (BAP) nadgodziny naliczane są od 47 godziny i są płatne dodatkowo 25%, zaś niedziela płatna jest dodatkowo 50%. 3. Sytuacja, w której pracownik nie otrzymał pensji za nadgodziny nigdy nie miała miejsca w MR JOB. Za każdym razem uczciwie i transparentnie rozliczamy się z pracownikami z przepracowanych godzin. Jeśli uważa Pan, że został Pan w tym w zakresie niesprawiedliwie potraktowany, uprzejmie proszę opisać sprawę i skierować ją na adres skargi@mrjob.pl Wszystkie rozbieżności są przez nas szczegółowo wyjaśniane. 4. Mieszkania dla naszych pracowników są wynajmowane w określonych w firmie MR JOB "widełkach" i nie jest konieczna optymalizacja kosztów. Do przeprowadzek dochodzi zazwyczaj w sytuacji, gdy pracownik kierowany jest na inne zlecenie, ponieważ zależy nam na jego komforcie i niedalekiej odległości od miejsca pracy. Do przeprowadzek dochodzi również w przypadku, gdy warunki mieszkaniowe nie są zgodne z opisem i zdjęciami z ogłoszenia. 5. Jeśli miał Pan przykre doświadczenia na miejscu pracy, warto było zgłaszać je na bieżąco. Nigdy nie jesteśmy obojętni wobec podobnych sytuacji i staramy się im wspólnie zaradzić. Dodam, że zgodnie z zasadą równego traktowania, nasi pracownicy nie mogą zarabiać mniej, niż inne osoby zatrudnione na tym samym stanowisku. Nie jest zatem możliwe, by zmiana na bezpośrednią formę zatrudnienia cokolwiek pomogła w zakresie otrzymywanego wynagrodzenia. Jeśli uważa Pan, że po współpracy z z MR JOB pozostały niewyjaśnione wątki, proszę o kontakt bezpośredni wraz z opisem sprawy. Zrobimy co w naszej mocy, by pomóc.

Wiesiek

A co z pracę w centrali na stanowiskach biurowych? Pojawiają się też oferty pracy bezpośrednio w biurze i gdzie ich szukać? Warto aplikować? Chetnie wyślę swoje CV.

@Wiesiek

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie ofertami pracy w naszej centrali. Oferty pracy w naszym biurze w Legnicy są dostępne na naszej stronie www.mrjob.pl w zakładce Kariera: https://mrjob.pl/oferty-pracy/?kraj=pl&miejsce-pracy-pl=0&s=&branza=0 Aktualnie poszukujemy specjalistów na stanowiska: Specjalista ds.sprzedaży, Konsultant ds. Kard i Płac, Samodzielna Księgowa. Nasze oferty pracy do centrali promujemy również w mediach społecznościowych: na Facebooku i Instagramie oraz na portalach zewnętrznych, jak pracuj.pl i olx.

@MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej

Ten zakres 2 letniego doświadczenia jest barierą nie do przekroczenia, nie można mieć mniej, by podjąć pracę, jako konsultant ds. płac? Piszą Państwo również o praktycznej znajomości przepisów z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, jak też podatków od osób fizycznych. Czy ta wiedza jest w jakiś sposób weryfikowana w trakcie rekrutacji? A jeśli tak, to jaki ma wpływ na poziom wynagrodzenia? Ile może wynieść pensja zasadnicza na tym stanowisku?

Witeks

Przepraszam, chciałem napisać kontrakt a wyszedł turnus????. Ściślej mówiąc: jeśli nie pasuje mi termin rozpoczęcia pracy to czy mogę dołączyć w późniejszym terminie?

@Witeks

Dzień dobry, termin wyjazdu na kontrakt, który jest zawarty w umowie, jest uprzednio konsultowany z kandydatem. Jeśli jeszcze nie podpisał Pan umowy, oczywiście jest możliwość zmiany terminu rozpoczęcia. Jeśli jednak umowa jest już podpisana, jest Pan zobowiązany do rozpoczęcia kontraktu zgodnie z obowiązującą umową. Jeśli pojawiły się niezależne okoliczności, które uniemożliwiają podjęcie pracy, uprzejmie prosimy o kontakt ze swoim rekruterem.

pablo

Znalazłem pracę jako ślusarz i mogę powiedzieć, że wszystko ok. Zagwarantowane zakwaterowanie i to blisko pracy oraz możliwość wyboru z kilku ofert pracy. Dziewczyny z rekrutacji przemile i wszystko tłumaczą.

@pablo

Dziękujemy za podzielenie się pozytywną opinią. To dla nas niezmiernie ważne słowa. Życzymy udanego kontraktu i owocnej pracy!

Pani Marta L, zajmująca się sprawą naszego mieszkania zasługuje na moją najwyższą rekomendację. To kompetentna i zaangażowana osoba, która wykazała się nie tylko profesjonalizmem, ale także osobistą troską o nasze dobro. W czwartek właścicielka mieszkania w którym zostaliśmy zakwaterowani, zdecydowała ze mamy się wyprowadzić. Pani Marta podjęła inicjatywę i z zaangażowaniem przeszukała dostępne oferty. Nie tylko znalazła dla nas mieszkanie spełniające nasze oczekiwania, ale także zorganizowała spotkanie z właścicielami mieszkania. Nowe mieszkanie, które nam znalazła, okazało się znacznie lepsze niż to, w którym wcześniej mieszkaliśmy. Dzięki niej teraz możemy cieszyć się lepszym standardem życia i komfortem w nowym miejscu. Pani Marta zasługuje na najwyższą ocenę i jesteśmy pewni, że każdy, kto będzie miał okazję z nią współpracować, będzie równie zadowolony.

@@Pracownik

Drodzy Państwo, dziękujemy za podzielenie się swoim doświadczeniem ze współpracy z nami. Robimy co w naszej mocy, aby szybko rozwiązywać się pojawiające problemy i cieszymy się, że cała sprawa zakończyła się pozytywnie:) Życzymy satysfakcji z nowego miejsca zamieszkania i dalszej udanej współpracy!

majkel

Zaczynaliśmy na innym zleceniu, ale pracując w Niemczech zawsze może zapytać o inne zlecenia i nowe oferty jak coś komus nie pasuje. Agencja pomaga i udziela wszystkich informacji. Wiadomo, jak ktoś chce pracowac to zawsze mozna sie dogadać. Przejechaliśmy bez żadnych problemów na inne zlecenie i pracuje nam się super.

@majkel

Dziękujemy za informację. Nasz dział rekrutacji i opieka robią co w ich mocy, aby zapracować na takie opinie. Cieszymy się, że mogliśmy pomóc!

Damian

Agencja pomogła mi znaleźć pracę kilka miesięcy temu i jestem zadowolony! Dobra współpraca, pełna wsparcie i pieniądze na czas. Zakończenie współpracy zgodnie z umową, nie było żadnych problemów, wszystko dokładnie zostało wyjaśnione, a świadectwo pracy przyszło w kilka dni. Nic nie mogę zarzucić, bo wszystko zrobione miło i zawsze mogłem zadzwonić i dopytać, jak były wątpliwości. Musiałem wrócić do Polski, ale jeśli będę mógł znowu wyjechać to na pewno zadzownię do MrJOB i pani Marty!

@Damian

Panie Damianie, dziękujemy za pozytywną informację zwrotną. Cieszymy się, że mogliśmy Pan u pomóc. Polecamy się na przyszłość!

Zostaw merytoryczną opinię o MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej - Legnica

• Jak się pracuje w MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej?

Zobacz opinie na temat firmy MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 501.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 340, z czego 263 to opinie pozytywne, 46 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej?

Kandydaci do pracy w MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej