Dakar

Legnica

Opinie o Dakar

akacja

ciekawe tylko czy tak jest na każdym oferowanym przez nich stanowisku pracy @diego, bo ja chciałabym się u nich załapać na aktualna ofertę na pracownika biurowego w Końskich. ciekawe czy wymagana jest znajomość jakichś edytorów graficznych zawwansowanych

ciekawski

ile lat ta firma juz ma,Szefo to jakis porzadny cz lowiek?Czym sie zajmuje?

rozwazna

mam zamiar wejsc jako pracownik, namawiaja mnie, Dlaczego mam uwazac,,na co,Nie chce wchodzic w nieczyste ibteresy, dziejuje za odpowiedz

janki

Pracuje tam od lat i jest ok , widzę jak szefowi zależy to człowiek który dąży do wyznaczonego celu... Polecam.

czorcik

Firma bardzo w porządku. Miła atmosfera pracy. Pracodawca wypłacalny. Dużo szkoleń. Firma stawia na rozwój pracowników.

Zgadzam się niestety szkoda gadać uwaga na firmę

aaaaaaa

szkoda nawet sie rozpisywac o takiej firmie

wszystkook

Zostaw opinię o Dakar - Legnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dakar